Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi się wydaję , że nic się nie stało ale na wszelki wypadek oddaj go znajomym bo się jakiś chorób nabawisz 😞
a ja się zastanawiam jak powiedzieć teściom o ciąży .
bo jedziemy do nich na odwiedziny w niedziele to będzie początek 14 tyg . i już co nie co widać a gdy byłam w 10 tyg to teściowa do mnie : " co ty tak przytyłaś ? "
i nie wiedziałam czy mam powiedzieć o ciąży czy nie .
a teraz wszystko się wyda :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My jak próbowaliśmy powiedzieć teściom to mój ukochany sie zamyślił i cieszył miche i nic z siebie nie wykrztusił, a teściu stwierdził że na 100 coś nabroił :laugh: hehe
Ale jak się spytaliśmy teściowej czy chce coś wiedzieć to powiedziała że chyba się domyśla 🙂
I w taki oto sposób ich poinformowaliśmy.
Życze Wam powodzenia w przekazywaniu tej wspaniałej wieści, na pewno się ucieszą i pogratulują 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kotka, to jak masz możliwość to go oddaj znajomym mozesz wlasnie uniknac chorob tj Toksoplamza ja strasznie uwazam na nia bo mam kota KTORY SOBIE RAZ WROCI DO DOMU NA NOC A RAZ NIE .. i taki żywot.

Ja to byłam najlepsza;p mojej mamie powiedzialam po obiedzie niedzielnym:P że poprostu zostanie poraz kolejny raz babcią;D a od samego pocz caly czas zagladala mi na piersi bo mam jak arbuzy haha;D i sie pobeczała 😁 co do tesciowej to mój strasznie bał 😁 bo jego mama to taka porządna i bał się jakis smiesznych nauk hehe ja w sumie też;p ale naszczescie najpierw poinformowalismy ja o weselu a wyjezdzajac do Polski ( ona z nami jest za granica) planowalismy wesele na czerwiec 2010 a wrocilismy i mowimy ze w padzierniku br. a Ona juz sie domyslala łzy jej staneły w oczach 😁 i zapytala dlaczego 😜 no to był tekst domyśl sie haha i bedziesz babcią to nastepna sie poryczała ze szczescia powiem wam że bardzo miłe uczucie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie jestem w 13 tyg ciąży,a termin mam na 21 stycznia.Ogólnie ciąże znoszę dobrze nie mam żadnych dolegliwości.Miałam już robione usg genetyczne i wyszło ok z czego się bardzo cieszę,czekam jeszcze tylko na wyniki testu podwójnego(z krwi).Dodam tylko że to moja pierwsza ciąża która była WIELKĄ niespodzianką gdyż 2 lata żyłam ze świadomością że nie mam szans na naturalne zajście w ciążę ponieważ mam 2 niedrożne jajowody.Jestem wiec najlepszym przykładem na to że CUDA się jednak zdarzają.Dlatego tym bardziej się cieszę i nie mogę sie już doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo.Tyle o mnie.Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich kruszynki.
Przepraszam że sie tak rozpisałam ale taka już chyba moja natura. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My mamy termin na 10 stycznia, juz sie nie moege doczekac, nie mysle o niczym innym (chyba, ze o jedzeniu czasem) jeszcze nawet nie znamy plci, ale czuje, ze chlopak 🙂 A wy Stczniówki? Czy ktoras juz zna plec? Pozdrawiam!!
Dominika 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane...
Ja do lekarz idę dopiero 10 sierpnia po powrocie z wczasów...i tez chciałabym wiedzieć kim będzie moja kruszynka...chodź pod sercem czuję że to córka 🙂ale czas pokaże buziolkii dla was ciężarówki 😉)))od zawsze marzyłam być taką ciężarówą;p ale nas spotkał wyjątek;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie! my mamy kolejna wizyte 27 lipca i to bedzie koniec 17 tygodnia. Ostatnio bylismy w 13 tyg i poprosilam lekarza zeby mi wyrazniej pokazal na USG nozki Malenstwa bo jakos akurat nozek nie moglam dostrzec wyraznie - no i zrobil "ujecie" z gory i stwierdzil, ze cos mu dynda miedzy nozkami ale do potwierdzenia na nastepnej wizycie czyli za tydzien 🙂 Ja od poczatku czuje ze bedzie synek, choc wszyscy sie nastawili u mnie w rodzinie na dziewczynke. Dla dziewczynki tez mamy imie dla chlopca nie. Tzn. ja mam ale mezowi nie podobaja sie moje propozycje.

Syla-wrzucilam zdj brzusia z 13 tyg.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Jagodzia nam zaszalała 🙂))...brzusio masz piękny 🙂)...
Ja mam raz większy raz mniejszy ale też jest i widać go. Ważne żeby dzieci były zdrowe. Powiedzicie mi a czujecie jakieś ruchy swoich kruszynek czy coś co wam się wydaje że to ruchy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, zobaczymy ktora z nas bedzie miala wiekszy brzuch na finishu :P 🙃
Ja jak dziś przeczytałam, że już mogę czuć ruchy to mam wrażenie że je czuje cały czas 🙂 aczkolwiek raz tylko miałam rzeczywiscie silne odczucie ze dzidzia zrobiła fikołka i się obkręciła o 180 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wg ostatnich "pomiarów" 3 kg hehehe 🙃 mało tego - mam wrażenie, że same piersi ważą o kilka kg więcej więc teoretycznie powinnam być 10 kg do przodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki dzisiaj miałam wizytę u lekarza i wygląda na to że wszystko z dzidzia ok z czego sie bardzo ciesze.Ja niestety tez jeszcze nie wiem jaką płeć noszę pod sercem a już bym chciała się dowiedzieć ale cóż jeszcze troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Justy 🙂
(jezu, jakie Wy wszystkie młode jesteście :cheer 🙂 My mamy wizyte w nastepny poniedzialek i juz oboje odliczamy dni! to będzie juz 5 miesiac!!!!szok!
Dziewczyny, myslicie juz o szkole rodzenia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja myslałam i mialam mozliwosc juz sie zapisac bo mnie w szpitalu pytali, ale nie bedziemy chodzić bo samej to nie mam zamiaru 😜 hehe a mój przyszły mąż nie ma czasu musi zarabiać na rodzinę. A to by trzebabylo jechac do miasta obok i wiecie jak to jest z czasem ;] ale jakby byla mozliwosc to z pewnoscia bym poszla, chociaz opinie dziewczyn to byly takie ze babka gadala i gadala 😁 😁 nie tak jak filmach hehe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam.
A ja nie przytyłam patrząc po ostatniej wizycie, hm.. dziwne hehe pewnie się im w oczach mieni :P bo ja czuje że przytyłam - zresztą widać po brzusiu 🙃 A co do szkoły rodzenia to nie ide, bo moje kochanie pracuje, a ja nie chce iść bez niego hehe 🙂
Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tinka 🙂 widzę że masz tak samo 🙂 heh
A co do przytycia to w sumie nie całe kilo przytyłam, tak w sumie to chyba tylko dzidzi wskazuje na wadze, bo pierwsze miesiące były katorgą to nic nie jadłam i nie miałam z czego przybierać ale myślę ze nadgonię straty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...