Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ta stronka jest dziwna czasem - nie wiem czy widzialas moj dzisiejszy wpis z rana czy z wczoraj - a kalendarzu ciazy nie ma tygodnia 18,19 oraz 26,27,28,29...bez sensu. Galerii dalej nie naprawili a okaski sa tak czy siak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEWCZYNY I KOLEJNA FATALNA SPRAWA - NASZE POSTY ZOSTAŁY USUNIĘTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZOBACZCIE SOBIE! JEST TYLKO 10 STRON!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, przeczytałąm co piszecie i któraś z was poleca lekarza z rybnika chodzi mi o ten link http://www...ntent&view=article&id=78 może macie inne zdanie na temat tego lekarza ale aj raczej bym go nie polecała a już mówię dlaczego, lekarz ten jest ordynatorem w rybnickim szpitalu i kiedyś dr.Jakub Grudzień bo tak się nazywa był bardzo dobrym ginekologiem ale teraz zakupił naparwde dobry sprzed do usg, i pacjentki przyjmuje po tzw. "łebkach" bo sprzet kupił do prywatnej kliniki wiec musi mu sie teraz spłacić, znajoma do niego chodizła a teraz jak rodziła to lekarz jej nawet w szitalu nie poznał ze to jego pacjentka, ale oczywiście możecie miec inne zdanie na temat tego lekarza, ja moge poleciś lekarzy którzy maja naprawde dobrą opinie jeśłi chodzi o rybnik-ale wiadomo ten sma lekarz moze jednej pacjentce odpowiadac a drugiej już nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOWILAM ze ta strona to pasmo niedociagniec 🙃 🙃 🙃 🤔 🤔 🤔
U mnie jest tylko 10 stron forum, i nie da sie kliknac "NAST" ale da sie kliknac "KONIEC" i wtedy pokazuje wszystko, lub jesli wejde osobno przez temat watku w forum..bezsensu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jescze się wypowiem co do badań prenatalnych, w okolicy rybnika, w żórach robią te badania, i ten ośrodek nazywa się "sonomed" tam badanie genetyczne kosztuje około 200zł ale nie ejst ot badanien 3D moż ebys ale za dopłatą, a w rybniku to własnie chyba tez robi dr. JAkub grudzień o którym się wcześniej wypowiedziałam i tez koszt około 200zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UCIEKAM 🙂 🙂 😆 MĄŻ MNIE WZYWA NA MASAŻ PLECKÓW - TO ZNACZY ON BĘDZIE MASOWAŁ MOj obolaly od kompa hehe kregoslup, mowi ze WAS POZDRAWIa ALE ZE JUZ DOSC NA DZIS B OSIEDZE POWYGINANA 🙂 😲 😆 🤪 dobrej nocki papapapapa







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał:
cześć dziewczyny, przeczytałąm co piszecie i któraś z was poleca lekarza z rybnika chodzi mi o ten link http://www...ntent&view=article&id=78 może macie inne zdanie na temat tego lekarza ale aj raczej bym go nie polecała a już mówię dlaczego, lekarz ten jest ordynatorem w rybnickim szpitalu i kiedyś dr.Jakub Grudzień bo tak się nazywa był bardzo dobrym ginekologiem ale teraz zakupił naparwde dobry sprzed do usg, i pacjentki przyjmuje po tzw. "łebkach" bo sprzet kupił do prywatnej kliniki wiec musi mu sie teraz spłacić, znajoma do niego chodizła a teraz jak rodziła to lekarz jej nawet w szitalu nie poznał ze to jego pacjentka, ale oczywiście możecie miec inne zdanie na temat tego lekarza, ja moge poleciś lekarzy którzy maja naprawde dobrą opinie jeśłi chodzi o rybnik-ale wiadomo ten sma lekarz moze jednej pacjentce odpowiadac a drugiej już nie 🙂

wiesz w sumie tutaj chodzi o dobra opinie fachowca , lekarzem jest dobrym a prowadzacych lekarzy mamy innych 😉 wiesz czlowiek czlowiekiem czasem poprostu nie idzie zapamietac wszystkich .. a uwazam ze 200zl za 4D za zzdjecia oraz film to jest mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co wiem to od samego pocz tak jest, wiesz moze poprostu nie wie co napisac;] heh nie ma co sie denrwowac wazne ze idzie posty pisac i na nie wchodzic, nie raz sie juz zdarzalo ze jakims cudem cale posty byly kasowane i znikaly.. wiec nie ma co narzekac musi sie cieszyc z tego co mamy;];]

hmm Jagoda tzn ze jak wysylasz posta to masz oklask? jak heh przeciez masz tylko jednegoo;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaa no i jak bede w Polsce to ide prywatnie do doktora Gawła z Żor. Robi wszystkie badania nawet krzywą cukrą ni w ząb nie wiem co too hehe;] ale ma ponoc tez usg 3d u siebiee;] i moja siostra prowadzi u niego teraz trzecia ciaze i sobie chwali;] wiec tez pojde na wszelkie badania do niego 😉) juz nie moge sie doczekac.. a mam nadzieje ze do wesela cera mi sie poprawi..

dobrej nocki;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 a kiedy wesele? Mi też się porobiło dużo krostek na buzi i ramionach. Idę do kosmetyczki w tym tygodniu, podobno na oczyszczanie można tylko tych prądów delikatnych odkażających nie powinno się użyć podczas zabiegu,słyszałyście coś o tym. W ogóle to siedze sama w domu całymi dniami, co 3 dni ktoś mnie odwiedzi, wieczory z mężem tak szybko mijają i czuję, że zaczynam się uwstaczniać albo jakieś doły łapię z tego siedzenia. No ale przecież nie mogę mieć codziennie gości...ehh niech te 5 miesiecy szybko mija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamuśki!
Syla - ja tez mam mega krosty na twarzy a jedna zajmuje pol policzka! ochyda!!! 🤢
Agnieshko - juz kiedys pisalysmy o sposobie na nude 🙂 Nie tylko Ty tak masz, wiekszosc z nas tak ma, tymbardziej ze wiele z nas jest daleko od rodziny, przyjaciol...jakos sobie trzeba radzic! ja tez mam zjazdy takie ze szkoda gadac, rycze czasem, czasem sie dre z tej bezsilnosci. Dawniej zycie na pelnych obrotach brakowalo czasu na sen a teraz...ech szkoda gadac...caly czas ratuje mysl ze to nasze ostatnie dni w zyciu kiedy mozemy robic na co mamy ochote i kiedy mozemy sie dowoli relaksowac 🙃 Od pierwszego dnia pojawienia sie malenstwa do konca zycia bedziemy miec dziecko! 🤪







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, udało mi się zarejestrować na USG3/4D PLUS OCENA GENETYCZNA - idziemy 12 sierpnia! 😆 😆 😆 😆 😆 koszt: 250 pln z nagraniem na plytke!!!! jjeeeejku, nie moge sie juz doczekac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. Mam termin na 9 stycznia. To moje drugie dzieciątko po 10 letniej przerwie 🙂
Boję się, że już wszystko zapomniałam... 😞
Jutro idę na kolejną wizytę (17tc) i chciałabym już poznać płeć ale chyba jeszcze za wcześnie. Marzy mi się druga córa!
Pozdrawiam Was wszystkie. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieshka napisał:
SyLa1205 a kiedy wesele? Mi też się porobiło dużo krostek na buzi i ramionach. Idę do kosmetyczki w tym tygodniu, podobno na oczyszczanie można tylko tych prądów delikatnych odkażających nie powinno się użyć podczas zabiegu,słyszałyście coś o tym. W ogóle to siedze sama w domu całymi dniami, co 3 dni ktoś mnie odwiedzi, wieczory z mężem tak szybko mijają i czuję, że zaczynam się uwstaczniać albo jakieś doły łapię z tego siedzenia. No ale przecież nie mogę mieć codziennie gości...ehh niech te 5 miesiecy szybko mija.


17października tego roku 😲 😲 🙃
co do kosmetyczki też chciałam iść ale tych takich bolących się nie rusza, zaskórniki tylko można i wągry. Hmm niech sobie przypomne nie pamietam nic prądowego?? ale mam jedną rzecz na myśli co kosmetyczka używa po zabiegu oczyszczania na sam koniec zeby zamknąć pory to przecież nic nie czuć to czemu ma niby szkodzić?? 😎

Co do siedzenia w domu to tak jak mówi Jagoda nie jestes saama, jak większość z nas 😉 Ty masz chociaz tych gości hhe co 3dni ja moze raz na 2tygodnie jak saama dupkę rusze do miasta obok do kumpeli 🙂

W ogole to ten czas fajnie narazie szybko leci 🙃 ponoć od 7/8 m się już ciągniee i ciągnieee 😁

Jagoda to super 😁 a tam gdzieś obok Krakowa taak 😉?? ja tez juz sie nie moge doczekać swojegoo noormalniee juz bym chciala zeby te 2m zlecialy raz dwa 😉 a tu nic trzeba czekać i się nudzić 🙂

Witaaaj Pinacolada 😉
Jezeli dzidzia ze chce to jestes w stanie juz dowiedzieć się czy to chłopak czy dziewczynka 🙂 w koncu jak mówisz to 17tc 🙂 więc spokojniee 🙂 trzymamy kciuki za dziewczynkę hehe ja bym wolała chłopakaa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Hej 🙂

Ja dzidziusia oglądałam w poniedziałek, ale niestety stał na bacznośc, i nie dał nam szansy na podglądnięcie kim jest 😞 A już nie mogę się doczekać 🙂


Hehe z tego co ja słyszałam to czym bardziej chcę się wiedzieć płęc do dzidzia robi psikusa i specjalnie nie pokazujee 😉 więc mam wrzucamy na luzzz będzie chciało to pokaże a nie to pozostają nam kremowe ciuszki hehe 😲 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!
pinacolada - mysle ze 17 tydz to nie za wczesnie, ale czy plec jest az taka wazna..? 😉
Paullel - no niestety, dzieciaczki sa zlosliwe, moj tez sie zaslonil w poniedzialek...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - tak, w Krakowie się udalo, obdzwonilam i w koncu sukces! 🙂
A propos kosmetyczki to ja sie boje zeby mi ktos dlubał w syfach...fuj. Ja nalozylam masc synkowa na cala twarz i se tak siedze 🙂 🙂 iczekam az wyschną te wukany. Hmm, dobrze ze nigdzie z domu nie wychodze hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. masc CYNKOWĄ HIHIHI mi już synek siedzi w głowie :P :P
Tak jeszcze nawiazujac do płci - to ja też baaardzo się nastawiłam na córę, ale z tego co mówi lekarz to będzie synek raczej i co - mam się załamać? mój mąż mówi do brzucha MAJA ja KSAWERY i tak to...moja mama chce koniecznie wnuczkę, znajomi twierdzą ze będę miala córę...ale ja czuje od pierwszego dnia ze to bedzie SYN. I będę go kochać z całych sił!owszem, będzie trudniej z nim pogadać o lakierach do paznokci, iść do galerii na wyprzedaże czy wypaść na ploteczki...ale może będzie mnie nosil na rekach 😉 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...