Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Mamusie!!!

Dzieki justynko za komplement ☺️
Kurcze, wychodzi na to ze mam najwiekszych brzucholek 😆

DZIEWCZYNY! przed 10 minutami dostalam smska od mojej przyjaciolki - już leży w szpitalu na UJASTEK, ma podlaczona oksytocyne, jakis balonik w szyjce do jej rozszerzania i miala juz pierwsze skurcze!!!! jeeeejku, jaka jestem podekscytowana!!!!!!!!! 🙃 🤪 🤪 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIAŁYŚCIE W CIĄŻY ZAWROTY GŁOWY???
Ja dzisiaj od 7mej jestem w lozku bo jak wstaje to sie przerwacam 🤨 😞 🤔 i nie wiem o co chodzi 😞
Moze to od spania na plecach...sama nie wiem...troche sie przestraszylam i nadal mam niepokój w sobie...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w poniedziałkowy poranek 🙂

Jagoda nie martw sie zawrotami głowy, czytałam ze to normalne, zresztą ja tak czasem mam jak za szybko wstane z łóżka to jest masakra- po ścianie ide bo boje się że upadne 🙂 to może być tez przez pogode, dziś tez jakos ne tryskam energią- taka słaba jestem 🙂

trzymam mocno kciuki za Twoją przyjaciółke- daj znac jak urodzi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!

co do zawrotów głowy to mam przeważnie jak stoję za długo w jakiejś kolejce, wtedy robi mi się słabo i cały świat wiruje dookoła.

Jagoda co do wywoływania ciąży to widzę, że w Krakowie o wiele lepiej niż u mnie w Koszalinie, ja siedziałam od poniedziałku do czwartku wtedy dostałam jakiś żel po którym niby wszyscy rodzą, a u mnie zrobiło się rozwarcie 2cm i gdyby nie położna/anioł, która przebiła mi pęcherz to miałabym bóle skurcze itp a rozwarcie nadal 2cm i by mnie do łóżka położyli i w niedziele cesarka

Syla pomysł super - zacznijcie już ćwiczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w poniedziałeczek 🙂
Niedawno wstałam i znów spoooor czytania.
Co do pierwszego tańca suuuper pomysł.
Jagoda, faktycznie spory masz brzuszek, też bym chciała już taki a mam tylko taką kulkę i wydaje mi się że nie rośnie.

Wczoraj pojeździliśmy po sklepach zorientować się w wózkach i znaleźliśmy taki który chyba kupimy firmy Coneco V4, Kameleon czy coś takiego. W Plejadzie jest po 1040 zł + ewentualnie 240 zł fotelik a w Sosnsowcu w Kaji 890,00 zł ten sam więc dziś tam jedziemy.Waży ok. 13 kg, jest ładny i fajnie się prowadzi.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie w poniedziałkowe jeszcze przedpołudnie 🙂
Właśnie wróciłam z mężem z oglądania mieszkanka bo chcemy się wyprowadzić od naszych współlokatorów. Niestety nasze stosunki się popsuły, szkoda nio ale co zrobić... mieszkanie w sumie mi się podobało. Pokoik i kuchnia z salonem. Tylko mały problem bo właściciel za ścianą. Dla mnie spoko ale mojemu mężowi nie bardzo się to podoba...
Co do brzuszka Jagoda to się nie martw że masz największy, pewnie później się zrównają nasze z Twoim. Po prostu teraz masz troszkę większy ale jest naprawdę śliczniusi. A zawrotami też sobie głowy nie zaprzątaj. Ja zawsze mam jak wstaje z łóżka i długo jadę autobusem. Wtedy to masakra jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki.
Ja też się dzisiaj nienajlepiej czuję. Zrobiło mi się słabo - na szczęście byłam jeszcze w domu i zdążyłam dojść do łóżka, pochyliłam głowę nisko i przeszło. Poza tym coś mało czułam dzidzię rano i zaczęłam sobie dobierać do głowy ale na szczęśćie już się rozszalała i wariuje po brzuszku.

Poszłam dziś jeszce do tego sklepu co likwidują i kupiłam jeszcze body bo w domu stwierdziliśmy, że jakość super (duńska firma FIXONI) więc się opłaca nawet na zapas kupić (-40%).

Odebrałam też wyniki. Niestety moja morfologia bez zmian i w moczu nadal bakterie 😞 Zobaczymy co gin w czwartek na to powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada te firma FIXONI naprawdę super kupowałam dla Córci i kolory się nie spierają, nie rozciągają się naprawdę rewelacja!
Justyna na pewno znajdziecie coś co spodoba się Tobie i mężowi mi do 11 miesiąca naszej córy mieszkaliśmy na stancji - mała miała tyle wujków i cioć, że hoho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio tez miałam bakterie w moczu , moja ginekolog powiedziała jesli nie ma w moczu niczego wiecej co by przekraczało norme, nie ma co się martwić. Bo bakterie sie zdazaja i sa niegrozne. Gorzej jesli jeszcze ma sie te nablonki plaske, przy tym... nie pamietam co tam jeszcze w moczu wychodzi.

Patrzcie jaka fajna strone znalazłam , jak z ubranek fajny prezent dla malucha mozna wyszykowac 🙂www.bukietdlabobasa.pl(odnośnik)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja na te bakterie w moczu i na kiepska morfologię miałam leki, które jak widać nie pomogły. Pewnie zmieni mi na coś innego....

Dusia - tak mi się właśnie wydawało, choć wcześniej z tą firmą się nie spotkałam, że porządne rzeczy mają.
W tym sklepie jest duży wybór wzorow i rozmiarów - niestety z tej firmy tylko body mają. Ale wzory i kolory prześliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie poniedzalkowo 🙂
Dziewczyny nie macie litosci 🤪 23stronki... 🤪

Sylwia moj M kopil mi bizuterie a co do kupowania cioszkow dla Juniora to nie mam rzadnego bo wszyscy mowia ze za WCZESNIE wiec sugestia innych wziela gore i juz narazie robimy rekonesans co gdzie i ile i gdize bedzie kupowane czy tu czy w PL. lista sie z kazdym dniem powieksza ale na tym sie konczy 😮 ja chetnie tak jak Wy kupowalabym ciuszki akcesoria nawet wozek... 😞 M niebylby zachwycony.

Jagodko promieniejesz jak promyczek swiecisz 🙂 piekniejesz z kazdym tygodniem ( i to prawda ze chlpcy przydawaja urody Mamusi)dziekuje za poprawke w tabelce, ten zestawik fakt grzech by byl nie wziasc!(tez bym kupila)

co do pepkow i kresek na brzusiu to powiem tak ... jestem szatynka i nie mam kreseczki a co do pepkow to wszystko zalezy jaki byl ksztalt pepusia przed ciaza i nie musi go wypchnac 🙂

a teraz zycze Wam udanego dnia

Witam sie ze wszystkimi nowymi styczniowkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusiee 😉
Dziś miałam pobudkę na dwa śniadania zanim wstałam z łóżkaa! nawet nie wiecie jakie to męczace ale mus to mus 😁
KATARINA- ja mam apetyt od momentu jak mdłosci przeszły czyli po 3m 😁 hehe

C do tanća macie racje czas zacząć cwiczyc hehehe 😁 ale to nie takie proste najpierw repertuar trzeba stworzyc 😁 😁 ale fajny pomysł:P inny niż wszyscy:P
a ostatnio mój kuzyn był na weselu, i Państwo młodzi wymyślili że zamiast kwiatów chcą kupony Lottka 😁 a było 4mln do wygrania hee i mieli 150kuponów 😁 LOL ale nie wiem czy coś wygrali 😜
ja mam ze zamiast kwiatow krosik i świadkowa bedzie ze skarbonka stała z napisem (jeszcze nie wiem jakim) prawdopodobnie grosik na szczęście 🙂

A i od kilku dni takie znowu bajki mi sie snią że szook!
no i sukniaa bo cały czas oglądam i dalej sukienki nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nowa styczniowko 🙂 witamy w naszym gronie!

Juleńko - dzieki ☺️ i pomyslec ze to wszystko zasługa Ksawerego 😉


jejku, ja nadal leże w lozku..koszmarnie sie czuje 😞
Oczywscie chcialam sprawdzic w necie co to moze byc i opcje sa "cudne"- odklejenie lozyska, zatrucie, cukrzyca...
mam nadzieje ze to bylo jednorazowe i ze bedzie lepiej 🤨

Moja przyjaciolka szóstą godzinę pod kroplowką i nie daje znać, JESTEN BARDZO CIEKAWA co u nich! i tez sie denerwuję! 😲

Katarina - no ja tez na brak apetytu nie narzekam:P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihih no tak moje Psiapsioleczki mowie ze tez 😉 wyladnialam na co ja im odpowiadam tzn ze przed ciaza bylam brzydula"? uf..dobrze ze to chlopok 🤪 🤪 🤪 widzisz ladniejemy :P

Ja mialam zawroty w zeszlym tygodniu ciagnelo sie to kilka dni nie przyjemne uczucie ..kompletnie nic nie zrobisz... lezec i odpoczywac tyle tylko co mozna zrobic eee ja nawet mialam zawroty jak lezalam gdy sie przewracalam z bolku na bok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...