Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieki z góry Basienko - ja tez zawsze z listą chodzę 🙂
Karinka - cmokcmok :* dzieki!!! pocieszylas mnie!!!!!!!baaardzo! :*
No ja do Kusia chodzilam w poniedzialki a teraz jakos mi na czwartki przelozyl 🙂
Gość jest super! i co do plci to mowi ze jeszcze nigdy sie nie pomylil! 🙂
A co do szkoly rodzenia - bedziesz chodzic do narutowicza?i wiesz o tym ze w narutowiczu nie ma znieczuleń???
bo ja dlatego nie chce tam rodzic 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedzialam... bez sensu... a czy Ty juz zapisana jestes do szk rodzenia?? mowisz ze w narutowiczu jest taka szkola 🙂 musze pomyslec najwyzszy czas:P

A chodzisz do Kusia do szpitala czy na mieszczanska??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny ja dziś padam ze zmęczenia.Rano pobudka i jazda na badania tam jedna wielka masakra ,kolejka do rejestracji potem kolejka do laboratorium.A ja na głodzie dobrze ,że zawsze jest ze mną mąż bo bym się sama bała.Zobaczymy jakie mam wyniki morfologii i moczu nie wspomnę już o posiewie.

A poza tym załatwianie porządnej ekipy na budowę domu o ludzie ciągłe jeżdżenie.Na szczęście już w piątek składamy dokumenty na pozwolenie na budowę i w lutym budujemy!!! w każdym razie to moja ostatnia zima w blokach.

Głowa mnie dziś boli jak nie wiem co ,ale trzeba wytrzymać.
Dzieciątko dziś mniej szaleje niż ostatnio.Czy wy też tak szybko się męczycie wchodząc np. po schodach na wysokie piętro?
Bo ja strasznie ,mam taką zadyszkę jak starsza babcia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Dziękuję kochane :*

Basia, Kochanie, zapytaj jesli mozesz czy zawroty glowy moga byc spowodowane spaniem na plecach?? i czy zbyt duża aktywność, wysiłek - moze spowodowac przeszywajace kłocia w brzuszku przy kazdym ruchu.. 😞

Jagódka mam wiesci od lekarza 🙂te zawroty mogą być od spania na plecachi i od skoków ciśnienia. Niebezpieczne sa jak utrzymują sie dłuzszy czas( np 3 dni)ale ciągle.

co do kłócia to poprostu przy wysiłku, aktywnym dniu kłócie jest nie uniknione 🙂 poprostu macica nie nadąrza za nami 🙂

jest wszystko oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jestem po wizycie 🙂

maleństwo zdrowe, strasznie ruchliwe:laugh: kręciło sie i miało rączkę na główce i noge na nodze 🙂 pełen luz:laugh:

i sie okazało ze moja kruszynka jest dziewczynką 🙂 będę miała córeczke 🙂- lekarz nie daje 100 % ale na końcu mi powiedział ze raczej na nastepnej wizycie to potwierdzi 🙂

bede miała Vanesske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienko - cudnie! bardzo sie ciesze! gratuluje córci!!! 🙂
i dziekuje za dobre wiesci 🙂 🙂 🙂

mycloud - ech, znamy to, my biegalismy za wszystkimi pozwoleniami, architektami, adaptacjami (pierwszy architekt spieprzyl nam wszystko i musielismy zamawiac kopie projektow i zaczynac wszystko od poczatku 🤢 ) od maja a pozwolenie dostalismy w pazdzierniku. Tylko my niestety narazie nie budujemy bo nie mamy za bardzo gdzie mieszkac wiec kupujemy na dniach mieszkanko (juz umowa wstepna podpisana 🙂)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA - ZAKOLOROWANA 🙂 🙂 🙂
5:5 plus 65% Julki 🙂 CHŁOPCY prowadzą 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_9a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no dzięki Syla 🙂

Mycloud - ja też się męcze wchodzeniem po schodach, itd.. hehehe fakt jest to uczucie jak by się było staruszką ale co zrobić takie uroki macieżyństwa szybciej się męczymy i marudzimy :P

Pozdrawiam i życzę miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARINA
CO DO NARUTOWICZA
Moja przyjaciolka i jej siostra chodzily do niego cala ciaze a siostra przyjaciolki miala cesarke w narutowiczu i Kuś ją operował.
Moja przyjaciolka nie mogla sie zdecydowac i poszla do szkoly rodzenia w Narutowiczu - chwalila sobie bardzo.
Ale suma sumarum rodzila na Ujastek. Tam oplacila sobie polozną.
Ja po wizycie na Ujastku (co wtorek o 15:00 dni otwarte) tez zdecydowalam sie na ten szpital i tam chce w pazdzierniku chodzic do Szkoly Rodzenia.
W NARUTOWCZU niestety nie ma anestezjologa i nie ma znieczuleń. Nawet cesarki robią w pelnej narkozie... 🥴
Pytałam Kusia i owszem, on daje namiary na anestezjologa ale oczywiscie nie za darmo - koszt ok. 400 pln. Twojego lekarza prowadzacego - tutaj Kusia - i tak moze nie byc. Tymbardziej w moim przypadku bo ja mam termin na ok. sylwestra...i wtedy to pewnie sa stawki podwojne i nikt niczego nie obiecuje 😉
Poza tym na Ujastek są zdecydowanie lepsze warunki..ba! o niebo lepsze! idz sobie tam i zobacz - szczeka Ci opadnie 🙂 - jak w Hotelu! 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schodów - MYCLOUD - ja sie panicznie boje wind... i nie wsiadam sama. Ostatnio wtedy co mialam te klucia przez dwa dni to m.in. weszlam na 6 pietro na nogach i myslalam ze ducha wyzione!!!!







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Basienko :*

KARINA
- na mieszczańska 🙂 i dawniej chodzilam w poniedzialki wieczorami (to moze sie mijalysmy 🙂 ) a teraz mnie przerzucil na czwartki.
Przed urlopem powiedzial mi ze o szkole rodzenia pomyslimy pod koniec wakacji czyi pewnie teraz..i nie wiem co mu powiem 🤢
Moze zeby sie zatrudnil na Ujastek!!! hehe:laugh:



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia gratuluje corci 🙂

Jagoda dzieki za informacje, w takim razie musze sie wybrac tam do szpitala i zobaczyc 🙂 zastanawiam sie kiedy powinnam sie wybrac do szkoly rodzenia.. ja chodze w poniedzilki do niego, nastepna wizyta 21 wrzesnia 🙂 myslalam ze w kazdym szpitalu daja znieczukenie jesli sie tylko chce.... widze ze sie pomylilam. A z tym zeby Kuś byl zatrudniony na ujastek to niezly pomysl 🤪 moze jak pare osob podda mu taki pomysl to przemysli spraweP:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odebrałam wyniki morfologii i moczu ogólne i ogólnie są ok,ale mam nieznacznie podwyższone NEUTROCYTY, a mniej LIMFOCYTÓW.Spadła też troszkę hemoglobina i hamatokryt ,ale to podobno norma w ciąży.Co do neutrocytów i limfocytów czytałam ,że mogą się zmieniać w ciąży ,ale może też to wskazywać na jakąś infekcję lub bakterię,więc może faktycznie mam w moczu jakąś bakterię -to się okaże w piątek.
Czy któraś z Was ma podobnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

BASIA - Gratuluję córeczki 🙂 🙂
Mamaliszka - odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj a wszystko będzie dobrze 😉
Jagoda - nie przejmuj się...ja dziś myślałam że zjadę....
Najpierw wzięłąm prysznic, zaczęłam suczyć włosy i nagle zrobiło mi się słabo.
Zrobiłąm się cała mokra i usiadłam bo pewnie bym upadła. Siedziałam tak trochę i cały czas było mi słabo... 😞
Przestraszyłam się. Po ok. 20 minutach przeszło....
A teraz caaały czas boli mnie głowa.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...