Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobrze że poszłam na to Usg 3D, bo byłabym nieświadoma, że jelitka sa na zewnątrz powłok brzusznych, w takim wypadku nie można rodzić naturalnie, tylko przez CC, ponieważ mógłby nastapić zgon dziecka, gdyby jelita podczas porodu się rozerwały (to jest duża przepuklina w moim przypadku :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyszanka ja we wtorek na usg połówkowym dowiedziałam się że moje dziecko ma chory pęcherz moczowy i nerki i prawdopodobnie czeka go w tym tygodniu operacja miałam robioną aminopunkcję w poniedziałek będą wynik wiem co przechodzisz bo ja mam to samo przebadaj się jak już się czegos dowiesz to może też twoj dzidziuś będzie potrzebował zabiegu ale my dla swoich dzieciaczków damy się nawet pokroić trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TyszAnka i gosia2301: nawet nie wiecie jak mi przykro!! Trzymajcie się dzielnie dziewczyny!! Wierzę że lekarze wymyślą coś aby wszystko skończyło się szczęśliwie. Trzymam za Was kciuki!

Ja w piątek jadę na usg3d i mam głęboką nadzieję ,że przywioze same szczęśliwe nowiny! Już mi nawet na poznaniu płci przestało zależeć...Oby zdrowiuśkie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo,
Nie można operacji w brzuchu wykonać- tak mówił mi lekarz, operują od razu po porodzie.
Dokładnie będę wiedzieć po wizycie w klinice, mam nadzieję ze nie ma odległych terminów, bo umrę z niecierpliwości.
Tam juz będe pewnie przebadana na wszystkie sposoby- przez różnych specjalistów.

Dziękuję Wam wszystkie dziewczynki za dobre słowa , za to że jesteście ze mną :-)
Rozmowa (nawet ta na klawiaturze) dużo daje

Syla 1205 dzięki za oklaska :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia nie lekarz ten co mi robił badanie USG powiedział że operuje się po narodzinach od razu, wyczytałam wogóle że skórę pobierają z pośladków na brzuszek potem .
Martwi mnie jeszcze ten torbiel.
Ale rzeczywiście chyba będę próbowała mniej się denerwować , na konsultacjii dowiem się więcej szczegółów.Tylko jak tu się mniej martwić.
A Ty Gosiu, masz w tym tygodniu teraz operację?
Ile ona potrwa? Jeśli moge zapytać, to co konkretnie , na czym będzie ona polegała?
Pozdrawiam i jestem z Tobą :-)
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieczynki, dziekuję za oklaski 🙂

nie było mnie od rana i nadrobiłam 7 str i zbladłam.
TyszAnka , Gosia2301 - trzymam kciuki by wszystko było oki z dzidziusiami.

ide się położyć na chwilkę bo pada a ledwo dycham po obiedzie- Tatus Malenstwa zabrał mnie na obiad by uczcić 20 tc 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz ja jeszcze nie wiem w poniedziałek będą wyniki z aminopunkcji jak lekarz mi ją robił to powiedział ze jak wyjdzie źle to zaraz w tym tygodniu zrobią małemu operację będą mu wkładać rurkę do pęcherza bo jak teraz tego nie zrobią to nerki nie będą się dalej rozwijać.Wiesz ja też już wypłakałam swoje już nie mam siły tydzień czekam w niepewności już nawet nie płaczę bo to nic nie da tak więc trzymaj się cieplutko będę trzymać kciuki za Ciebie i twoją dzidzię a przede wszystkim przebadaj się oni muszą mieć 100 pewność że dziecko jest chore ja już na usg patrzeć nie mogę tak mnie wymęczyli ze przez kilka dni mnie brzuch bolał a w poniedziałek znowu...Trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będzie dobrze najważniejsze to się nie załamywać przez cały tydzień znajomi mi to powtarzali ale wiem że cały czas myślisz tylko o tym ja staram się już nie płakać przy moim synku bo on to przezywa tak jak ja musisz być silna dla swojego maluszka i dla swoich dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyszAnka napisał:
Ja chodzę do innego lekarza, te badanie zrobiłam dodatkowo, bo mój lekarz nie ma USG 3D. W klinice też będę miała takie badanie, tylko na jeszcze bardziej dokładniejszym sprzęcie,no i w obecności już kilku specjalistów.
W poniedziałek się wszystkiego dowiem.
Wiem że nie powinnam się teraz denerwować, bo dziecko odczuwa każdy mój stres, ale jak tu się nie przejmować?

Dziękuję że mogę z kimś poklikać.
Zadreczam się myślami- głowa mi pęka .
Syla dzięki 🙂


Trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia za Ciebie tez trzymam kciuki a Ty Tyszanka staraj sie jak najmniej denerwowac bo to dziecku napewno nie pomoze. 3maj sie i uwazaj na siebie, zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, wyparuje troszke z innej beczki ale nie wiem co robić. Czy zdarzyło Wam sie kiedyś chorować tydzień chodzi mi bardziej o fakt że ma sie gorączke.. przy tabletkach ktore zbijaja i antybiotykach..?

zaczynam sie martwic mój choruje od zeszłej niedzieli i nadal! a tutaj ponoc wIrlandii zaczeła ta grypa świnśka się rozpszestrzeniać.. martwie siee

macie jakies pomysły? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla, Może to jakiś stan zapalny- mój syn nie miał 2 miesiące gorączkę,w koncu sama bez skierowania, bo lekarka nie chciała mi dać poszłam na badanie- opad krwi, u dzieci dopuszczalne do 7,5 on miał 145.W szpitalu przebadali i sie okazało że miał zapalenie ucha, wisiała mu błona bębenkowa- bólu nie czuł, ponieważ był na pyralginie.
Ale tydziń to faktycznie już długo coś się organizm broni.Idżcie do lekarza.
To napewno nic groźnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...