Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ania23- ja mialam to samo 2 tyg temu - za dużo latałam po miescie w upale i jeszcze wyszlam na 6 pietro na nogach i potem 2 dni na nospie i okropny ból i kłocie, ale w koncu przeszlo! bierz nospe - moj lekarz bo dzwonilam wtedy do niego zalecil 2tab 3 x dziennie i odpoczywac

Buziaki



[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny,
Przeglądając posty widzę, że i u Was zaczął (lub zaczyna się) już powoli zakupowy boom. Ja już też, mimo tych wszystkich głupich przesądów zaczęłam kupowanie tydzien temu. Chromolę głupie zabobony, stwierdziłam, ze jak później w grudniu w taką pogodę mam latać i na szybko kupować to nie ma sensu. A tak kompetuję, kompletuję..... heheh 🙂Właśnie też rozglądam się za wózkiem. Oczywiście wszystko sama, bo mój mąż, jak większość facetów nie nadaje się na zakupy i najchętniej załatwił by to w 15 min w jednym sklepie.
A jak sytuacja u Was? 🙂
Czy pojawia się syndrom "wicia gniazdka" i kompletowania potrzebnych rzeczy?
Pozdrowienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny. Pojechalismy dzis na pogotowie z moim, doktorka powiedziala ze lyka po pierwsze za slabe tabletki po drugie ma jakos infekcje w klatce piersiowej i powiedziala ze ma w ogole lekarstwa nie na to co mu dolega... szok! zmienila mu antybiotyki i teraz zobaczymy , mam nadzieje ze przejdzie a on kolejny tydzien na l4.vJa jestem już wykonczona, bo niemoge patrzec jak on sie meczy. Dzis w nocy to myslalam ze sie zlałaam normalnie bo obudzilam sie mokra i to od niego!! jak by go ktos woda oblał.. nic nie je, słabnie w oczach 😞
może jakies pomysły na cos pozywnego i co go zacheci do jedzonka.?

domka- chyba udalo mi sie dac Ci oklaska(spozniony na półmetek)

Ania 23- nie odpowiedzialas czy dawalam ci juz oklaska 😜 bo chyba nie dziś masz pierwszy dzien półmetku, wydaje mi sie ze pierwszego dniua dalam ci oklask;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem ,jestem padnięta tak się orzarłam że szok :P
Jagoda wiem widziałam go już na żywo i jest super ,ale ja go widziałam w komisie kosztował 470 zł a normalnie ponad 1000 , gościu nam mówił że ktoś ten wózek dostał na prezent i go nie chciał to oddał do komisu i taka mała cena a mi się on bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JagodaDzięki za pocieszenie 😉 ten ból jest okropny a nie chcę myśleć o porodzie co będzie 🤢

Lekarz kazał mi brać no-spę i mówił że to od tego ponieważ macica się podnosi do góry a brzusio rośnie poboli 2-3 dni i spokój...
nic innego się nie dzieje i nie ma powodu do niepokoju

Tyszanka dziękuję

Syla dokładnie to nie wiem:P ale pierwszy dzień mam dziś a tego co widzę to już dość dużo miało z nas 20 tydzień w tym tygodniu hehehe 🙃

Idziemy się znowu położyć odpoczywać wg zaleceń pana doktora
Buziaczki dla was i kolorowych snów...

p.s Jak sobie wyobrażam że jeszcze połowa to ciarki mi przechodzą że nasz synek będzie z nami już u mojej mamy zażyczyłam sobie na wigilię dużo jedzenia żeby się najeść przed dietą.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
po dzisiejszej niedzieli widać, że to już koniec sezonu - nie dość, że pogoda nijaka i zaczęło padać to jeszcze zamknęli nam naszą jadłodajnie gdzie jedliśmy pycha łososia z grilla a ja się na niego dwa dni nastawiałam a tu kicha...przez to miałam inna zachciankę ale aż się boję Wam powiedzieć co zaraz będę połykać - cały dzień chodziła za mną zupka chińska i na wieczór uległam....

Syla trzymaj się!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, faktycznie troszkę mnie znów nie było na forum a tu smutne wieści 😞 😞
Przykro mi bardzo ale wierzę dziewczyny że się wszystko dobrze skończy!!!
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa żeby były silne 🙂
Ja dziś odpoczywam cały dzień.
Jagódka kopie regularnie wieczorami 🙂

zakupowe boom w trakcie.
jutro idę znów czegoś poszukać (już mnie nosi na tym l4).

póki co miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania23- ja nie pomijam nikoogo 😉 więc dam ci jutro bo dzis narazie nie mogee 😉

A do reszty Katarinie to tylko ja dałam oklaska na półmetek:P zapominalskieee 😉

p.s jutro moja siostra idzie do lekaaarza okaze sie czy jutro zostane ciocia poraaaz trzeci 😁 czy moze 1wrzesniaaa jeeahhh! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZOROWĄ PORĄ 🙂
Tak jak pisałam pojechaliśmy dziś z mężem na łąki i pola na odludzie żebym się mogła troszkę obnażyć :P :laugh: Poniewaz fotek jest dużo nie będę ich tu zamieszczać.
Daje Wam linka na naszą sesyjkę brzuszkową 🙂

http://picasaweb.google.pl/Isztar80/SESJABRZUSZKOWA30082009#





[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - 🤪 no no no!!! ale Cie wybrzuszlylo 🙂 🙂 🙂 moze bedziesz miec taki bandzioszek jak ja jak bedziesz w 22 tc :P Sliczniusi!!! w koncu malenstwo ma miejsce hihi 😉



[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - ja tą owłosioną małą małgosię już widziałam 🙂 niezla czuprynka i co dziwne taka jasna! 🙂

Dzieki dziewczynki, w koncu udalo mi sie namowic meża na foteczki 🙂 Rozochocil sie wiec pewnie bedzie ich teraz wiecej, a kiedys jak Ksawery podrosnie to mu je moze pokaze :P:P:P



[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Maleństwo tez juz kopie tatusia, najczesciej po twarzy jak tata go podsluchuje 🙂 🙂

Ja tez uciekam juz, dzis non stop do 16 spalam i znowu mi sie spac chce :/


papapa Dziubasów sto dwa!!!
😘


[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...