Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:


a powiedz mi czym sa spowodowane takie plamienia bo ja nie mialam.. 😮



Zaczne od tego, że :
Jak byłam w 5 tyg. ciązy( o czym nie wiedziałam) dostałam jedno dniowe krwawienie - i od tamtego czasu juz caly czas plamiłam.

-wytwarzania się łozyska może powodować plamienia, albo poprostu zagrozona, chora ciąża... ooj rozne rzeczy wyczytalam w tym internecie. dostawałam duphaston- i mialam lezec i odpoczywac, i tyle w sumie z tego wszystkiego wiedziałam. wystarczyło że trche pochodziłam i dalej plamiłam... no ale po 3 miesiacu jak ręką odjął- przestałam plamić . dlatego wydaje mi się że w moim przypadku było to spowodowane wytwarzaniem się łozyska.

no ale nameczyłam się przez pierwsze 3 miesiace naprawde. w sumie dwa... bo nie wiedzialam ze jestemw ciazy przez 1 miesiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Mamusie,

kurcze, ale jestem wsciekla! tzn. juz mi troszke przeszlo ale...ooooj, jakbym zapalila 😲 🤔 🤢 🤢 ☺️

Dzwonili z banku ze mamy przyznany kredyt - wiec blyskawica bo 2 tyg to trwalo! (wszyscy wiedza ze jestem w ciazy i wszyscy obiecali sie spieszyc) ..no i wyobrazcie sobie ze zadzwonil wlasciciel mieszkania ktore kupujemy i powiedzial ze...on jednak nie moze teraz przyleciec z anglii do polski! co za skurwiel i debil! twierdzi, ze jego zona ktora jest niezbedna do wymeldowania i innych rzeczy wlasnie znalazla prace i gdzies tam wyslala swoj dowod i go teraz nie ma!nie rozumiem jak pracodawca moze zabierac na 2 tyg czyjs dowod?!? 😠 😠 😠 😠
Idioci! 😠

😠 😠 😠


A jesli chodzi o dentyste - to ja chodze caly czas i wszystko robie bez znieczulenia bo na szczescie cale kanalowe ze znieczuleniem zrobilam jeszcze przed ciaza a teraz to mi je wykanczala.
Ale...jakies pol roku temu jak mi sie zrobilo jakies zapalenie i mialam zeba do usuniecia - wtedy padlo pytanie - czy na pewno nie jestem w ciazy a ja moglam byc..no i masakra byla bo nie mogli ani RTG zeba zrobic zeby go leczyc lub wyrwac. Samo znieczulenie az tak nie szkodzi, a w zasadzie pytalam wtedy panią dr chirurgii szczekowej i ona powidziala ze w ogole nie szkodzi! chodzi tylko np. o stres wywołany usunięciem zęba ktore jest niewskazane w ciazy a nie o fakt podania znieczulenia.
Poza tym - lepszy wyleczony ząb niz stan zapalny w ciazy!







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TyszAnka napisał:
Witam,
Jutro mam wizytę w Rudzie Śląskiej na 15:00, nie mam pojęcia ile te konsultacje potrwają...ale dam znać po.Myslę że będzie wszystko dobrze...musi być
Pa, dobrej nocy zyczę..


Czekamy na wieśći!! trzymam kciuki!! 😘 i jednak udało siś szybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj okropne uczucie, co wieczór się modliłam ,żeby nie stracic malucha. I może dlatego tak szybko straciłam te 6 kg.
no ale dziekowac bogu poki co jest dobrze. tylko ten cholerny ząb !!! ale mam nadzieję, że rozprawię się jutro z nim raz na zawsze!

Jagoda- głowa do góry i noo stresss 🙂
i z tym siusianiem dobrze napisane... bo tej nocy wstawalam 4 razy siusiu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO WTORKOWO!

Zaraz dzwonie na UJASTEK do szkoly rodzenia sie zapisac 🤪



Zapodaję nowy temacik - macie już pokoje dla dzidziusiów? a jeśli tak to może jakieś fotki? 🙂 ja cały czas szukam inspiracji.
Jedną znalazłam, ale koszt tapety nam zmienił insirację:P :laugh: no i komentarz mojego taty - dziadka Ksawcia - że smutno i ponuro 🥴 no i szukamy dalej...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂 Syla na poczatek oklask za wczoraj 🙂 jeszcze jedna zostala w kolejce 😁 Jagoda wczorajsze zyczenia "dobrej nocki bez siusiania" sie niestety nie sprawdzily 🙃 Mała mnie standartowo obudzila o 4 w nocy 🙂 Pozdrawiam dziewczynki i milego dnia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
Jagoda- ile kosztuje Jelp w Polsce??
co do inspiracji mam jedną ale jak narazie nie mam za co sie brac bo przed narodzinami chcemy sie wyprowadzić hehe więc tylko ogladam. I tak naprawde inspiracje mam na chłopaka, na allegro znalazlam jak znajde znowu to wam pokaze 🙂



Syla znalazłam na allegro proszek do prania i plyn masz tu link


http://allegro.pl/search.php?string=Jelp&category=11763&country=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...