Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda- co do kosztorysu to z doswiadczenia Ci powiem że po drodze dochodzą zawsze dodatkowe koszty. Ja mialam wszystko spisane i sie zaczeło: to jakiś kranik do pralki dodatkowy, to płyty bo ściana krzywa, wylewka pod plytki itp. masakra, niby tu 20 zl , tu 50 zl i się uzbierało dodatkowo w cholere 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamaliszka- no my tez juz zapisani na szkolę rodzenia - tylko ze my od poczatku pazdziernika i kosz 250 pln a w ten wt jedziemy na DNI OTWARTE ogladac porodowke (tzn. ja juz bylam, ale maz nie byl)
A jeszcze tak a propos UJASTEK - PINACOLADA - to moja przyjaciolka mowi ze BAAARDZO sie rozczarowala opieką/brakiem opieki po cesarce...


Pinacolada - strach sie bac tej Twojej "księżniczki" 🙃 🤪 Dobrze ze jest wiekszy wybór wsód malych kobietek to moze moj Ksawery sie za kim innym porozglada

Basiunia - nie strasz... 😲 😞 ja i tak jestem posrana na myśl o tych wszystkich kosztach 😞 😞
A co do ciuszków-mam nadzieje ze w poniedzialek mi sie uda (bo jutro to burza mózgów bedzie:/)






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moj maluszek (chłopczyk) ostatnio po 20 tyg. ciąży miał 144 uderzeń na minutę i to niby w normie bo może być nawet do 160. Niby miał małą arytmię i za tydzień znów ide na kontrolę. Podobno układ bodźco-przewodzący w sercu dzidzi rozwija sie zawsze na różnym etapie wiec jeszcze jest czas by wszystko sie unormowało. Jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka u mnie największe przeboje były z drzwiami od łazienki 🙂 miąlam nie wymieniac ale wkońcu stwierdziłam ze to tylko 200 zł a beda nowe i takie ładne 🙂 kupiłam, założyli a ja w płacz. Nie dało się ich zamknąć- zawiasy w futrynie trzeba było ciąć, kupować jakies bolce i nowe zawiasy i coś uginać, masakra

miałam też nie remontować przedpokoju ale jak układali płytki w łazience musieli przywiercić płyty bo ściana krzywa i kurde wypadla dziura, potem kolejna i kolejna...

już nie mówię ze jak robili kuchnie to juz mieszkalam i kłade sie spac i coś mnie gryzie, zapalam światło a tam kawałek ściany w łóżku 🙂- tynk się posypał prosto na kołderke 🙂

w pewnym momencie siedziałam i patrzylam czy nie ma gdzieś ukrytej kamery:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my-cloud- oklask dla Ciebie z Okazji Półmetkaa! 😁 hehe znalazlam się dopiero na 16stronie 🤔 ale znalazłam i obdarowałam!:P

Jak tam dziewczyny Witam Was niedzielnieE 🙂 pewnie dziś będzie nudny dzionek. Ja taka padnieta troszke bo po 12 poszłam spać i obudzilam sie chyba po 30minutach zmierzłaa!! oj zmierzła! u mnie w domku była mała imprezka! a ja nie cierpie jak ktoś gada jak spię musze mieć meeega cisze doo spania! bo masakra mgę zatłuc:P no a reszta domownikow zaprosila znajomych na chwile to nie badzmy dretwi 😁 haha ale przyszli do góry 🤔 i ciągneli nas na dól! i w pidżamie rozbebłane włosy kazałam im natychmiast wyjść heee:P no coo. Przeebrałam sie ogarbełam i zeszlam:P a nie !:P no ale przynajmniej moje kochanie zrobiło mi zdjęcie wczoraj takie faajne posle Wam zaa chwilkę 🙂

Tak na marginesie w ciągu kilku ostatnich dni straqsznie mnie wysadziło, wcześniej myslałam że to wzdęcia ale sie taki brzuszek utrzymuje, a wzdęć nie ma:P miałam kilak dni temu wieczorem takie straszne parcie na brzuch ciągnięcie mega czułam się pełna jak balon i takim sposobem brzuch mi sie powiększył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrrr te forum jest okropne! byle by uprzykrzyc i same ograniczenia, zdjecia musialam juz tak sciac ze ledwo cos widsc.. 😞 😞 😲 [img size=498]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_Pulpit.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki!!!

Dusia gratuluję córeczki:laugh:
Mycloud dla Ciebie oklask 🙂 i gratulacje za półmetek

ktoś wyjątkowy myślę,że to chyba prawda z tym tętnem bo Mój synek miał w 20t.140 no i w 22t.też 140
a jeśli chodzi o ruchy to wczoraj nie dawał znać o sobie długi czas 😞 ,troszkę się zmartwiłam.Jak tylko wróciłam do domku to istne szaleństwo i dziś od rana powtóreczka,kopniaczki i czkaweczka 😆 Marcel sprawdza chyba cierpliwość Mamusi 🙃

syla brzusio extra 😆 😆 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...