Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dusia - nie dziękuję 😘 buziak dla Ciebie!
jutro dam znać.
Jeśli nie bedzie zadnych cyrków to zostaniemy na noc u rodzicow w Krk bo moj M. chce sie napić z moim tatą z okazji nabycia przez nas naszej pierwszej mazenskiej nieruchomosci 🙂a jesli beda cyrki to sie rzuce z mostu...(kolo moich rodzicow jest slynny most piłsudskiego z ktorego najczesciej sie rzucaja do wisly w Krakowie) 🙃

Mam jeszcze pytanko - moze ktoraś sie orientuje - chodzi o hydraulika - chcemy wymienic 3 grzejniki, zmienic odplyw w lazience z wanny na kabine, i troszke pozmieniac uklad w kuchni zlewu, dodać odplyw do zmywarki i pralki w kuchni i...hydraulik z ogloszenia krzyknal nam za robocizne 3-5 tys!!! dla mnie to jakis zart - moze ktoras robila cos podobnego i orientuje sie w cenach??? kurcze, to jest olkusz i male mieszkanie..ceny z ksiezyca...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud-gratuluje córeczki 🙂

Justyna_malutka- nie martw się, w Polsce musisz zrobić badania.

Jagódka- widzialam tą kolekcję w H&M- piękna! ja to tą czapeczkę chciałam kupić ale koleżanka mnie wyciągneła, tłumacząc że brązowa futerkowa czapeczka nie bedzie pasowała mojej Księżniczce 🙂

ja leże i buszuje po allegro i kupiłam fioletowe zamszowe jesienne kozaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRZUCAM POPRAWIONĄ TABELKĘ 🙂
Julcia zauważyłam że zmieniła Ci sie data na brzuszku :P przerzucam Cie na 2 pozycje 🙃 🙃 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/TABELA_P__CI_13A.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - ale dla dziewczynek jest znacznie więcej pięknych rzeczy w HM :P masz w czym wybierać! zostaw te kilka brążów dla chłopaków :P:P hehe


Ok uciekam do łóżeczka, jeszcze smarowanie, masowanie i jutro godzina zero! 🤢

Spijcie dobrze,
kolorowych snów papapapa
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- widzisz sama.. mi żadnej krwi nie pobierali heh i dostałam jedno zdjęcie. Nawet mnie nie ważyli tylko cisnienie usg, i mocz z którym nie wiem co zrobiła.. heeh
nie martw sie juz niebawe bedziesz w Polsce 🙂 dołaczyła do nas nowa kolezanka (obok Cork mieszka) mówiła że chodzi dodatkowo do jakubow i wszystko wie, ja po przyjezdzie zobacze jak to dalej bedzie wygladac najwyzej przy koncu sie pokwapie na prywatne wizyty dla swietego spokoju 🙂 nie martw sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- a pytałaś o płeć?? jak to wyglądało ?? nie chcieli powiedzieć ? czy nie pokazał/a??
w ogole cały dzien czekałam az napiszesz a Ty dopiero poźnym wieczorem hehe teraz pod prysznicem to sie smiałam do siebie, bo sobie pomyślałam że jak tak bardzo bałaś sie że mąż bedzie krzyczał to może Was gdzieś zamkneli za jakąś awanture:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla nawet nie było o co pytać bo nie zdążyłam. A pozatym wcześniej mi powiedziała że ma troche zepsute usg. I tyle w temacie. Mnie też nie ważyli. A krew mi pobrali tak jak na cukier. Sprawdziła czy mam żelazo wporządku i do domu. A co do prywatnych wizyt u Jakubow to ja byłam u niego gdy sie dowiedziałam ze w ciaży jestem. Powiem Ci ze troszkę drogi interes z prywatnymi wizytami. Za badnie 80 euro i do tego usg drugie 80. Cytologia 30. Więc sama widzisz ile wychodzi jedna wizyta 😞 Boziu ja chcę do Polski już. Umrę z niewiedzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie byłam tego samego zdania, a ta dziewczyna pisala ze na kazdej wizycie placi 80euro czasem 40euro i zawsze ma usg, moze jak chodzisz tak czesto to taniej bierze..


p.s takie cos pasowaloby sobie sprawic .. nie drogo

http://allegro.pl/item734136966_avent_zestaw_startowy_4_butelki_smoczki_szczotka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
🙂
dzis ja jestem pierwsza 🙂
i ja wczoraj byłam w hm powiem tyle ja strace chyba wszystkie pieniadze 🙂 rany jakie pięknę rzeczy kurteczki takie małe bereciki z brązowa kokarda no wiem wszystko na później jak myszka będzie już wieksz ale i tak piekne a spodenki takie ciepłe jak bedzie już w domku super

ale nie kupiłam ! powstrzymałam sie 🙂 kupiłam sobie w smyku majtki jednorazowe takie po porodzie czy wy tez kupujecie jednorazówki czy raczej te siateczkowe ? powoli trzeba zacząc kupować już takie rzeczy do szpitala w przyszłym miesiącu muszę kuić koszule nocne rozpinane i szlafrok a jak u was przygotowania ? mam nadzieje że nie robie tego za wcześnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla zestaw super ja jednak poczekam jeszcze bo wiem że w szkole rodzenia rozdawali te butelki z aventa jak nie dadza to kupię 🙂 powiem wam dziewczyny (te które są za granicą) strasznie wam współczuje nie potrafie sobie wyobrazić że ide do lekarza i nic nie wiem po wizycie ze wszystko takie drogie u was i najgorsze że nie ma sie jak dogadac ale może jak macie jakieś pytania to my które jesteśmy w Polsce porozmawiamy z naszymi lekarzami na ten temat i wam przekarzemy jeśli tak to ja mam wizytę 30 wrzesnia jesli ktoraś nie wraca teraz a ma jakieś pytania to ja sie zapytam lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitki,

wyobrazcie sobie ze ten skurwiel nie przylecial...nie zdazyl ponoc na samolot, ROZUMIECIE TO????????? nie zadzwonil, nie przyslal smsa...tesciowa zadzwonila jakies 15 min temu i nam to oznajmila...a o 9:30 mielismy podpisywac papiery...
DOSTAŁAM TAKEJ HISTERII ZE SZOK! PO PROSTU WYŁAM I PRZEKLINAŁAM...teraz boje sie synka..ide sie polożyć...brak mi słow zeby skomentowac to jakos sensownie... 😞

MILEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym się nie denewrowac ale wiecie ze sie nie da - nic na to niestety nie moge poradzic - serce mi zaczelo łomotac a łzy i przeklenstwa same wyszly...co za ludzie! jak tak mozna?!
moj maz stracil przez nich kolejny dzien cennego urlopu ktorego zostalo mu niewiele a wiadomo ze chcialby byc ze mna w grudniu w razie czego! (bo sama z tej dziury do szpitala sie nie dostane)...sprzedaja mieszkanie ROK i narzekaja ze nikt nie kupuje - no ja sie nie dziwie...chetnie tez bym sie wycofala gdybysmy mieli inna alternatywe...nie kumam tego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Ja dzis wczesnie wstalam,gdyz panowie przyjechali kosic trawe-jak zwykle w moj dzien wolny..ale to szczegol.

Jagoda co do tego samolotu,to tez sie kiedys zastanawialam jak mozna sie spoznic..Do czasu az moje kochanie nie zdazylo na swoj lot.A to dlatego,ze wyjechal tak,zeby byc nagodzine przed odlotem.A po drodze niespodzianka-remont drogi.Myslalam wtedy,ze mu leb ukrece,bo ja ogolnie nie lubie byc sama w domu,a wtedy lot przesunal mu sie o 4 dni..wrrrr

Ide jesc sniadanko.Milego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie Piatkowo!

Jagoda co za "kutafon"przepraszam za wyrzenie! ale swina do entej no! totalny IGNORANT!
Nie rozumien rowniez tego Jagodko wiem ze to nie idze bo jak nerw wezmie to mozna zagrysc wiem!!!ale kurka glowy murem nie przebijesz!
Brzusio piekniuchny 🙂
(tak zmienila mi sie data oby nie na grudnia bo duzo juz mi nie brakuje 😞 )


no tak bylam w komunie (a mowilam ze pojdzemy razem no to sie nieda!!! to nie zeman) a wiec dzecko w dniu urodzenia dostaje z automatu nr.(tak jak polski pesel-tyle ze nie co krotszy)dopelnia sie formalnosci w DUNSKIM NARODOWYM KOSCIELE tam tez w kancelari koscielnej nadaje sie dzecku IMIE/IMIONA NAZWISKO(MOZE BYC DWU CZLONOWE BOdz JEDNEGO Z RODZICOW) ufff...... jesli sie nie nalezy to tego zgromadzenia to DNK-wysyla dokumenty do twojej parafi KOSCIOLA KATOLICKIGO, POTESTANCKIEG jesli parafia istnieje w DANII ale ta formalnosc zalatwiana jest przez kosciol! no! czyli nie bedzie trzeba brac na "lapu capu"

Udanego dnia

a MYCLOUD - gratulacje CORCI!!! 🙂
(no tak to ponoc sztuka zrobic dziurke w dziurce ) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ja zawsze wyjezdzam na 3h przed lotem, wole siedziec slużej na lotnisku ale sie nie martwić, tez nie raz mielismy sytuacje jak jeszcze odwoziłam swojego że juz czekali tylko na niego i zamykali wpuszczanie. No ale zawsze sie udawało. A myślę że ten koleś od tego mieszkania i tak kręci , i ściemnia ze sie spoźnił bo jak sie jedzie takie wazne rzeczy załatwiac jak sprzedaz mieszkania to człowiek jest przecież przejęty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...