Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My od ponad roku mieszkamy razem i powiem Ci,ze roznica jest nieziemska.Po 3 latach mieszkania z kims wreszcie moge ogladac co chce w tv no i wiem po kim sprzatam.Pralka chodzi wtedy kiedy chce,muzyki moge sluchac jakiej chce i jak glosno chce.M moze ogladac swoje mecze bez niczyich fochow ehhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pinacolada-wspolczuje Julce..hehe 🙃 no niefart ze musi sie zajmowac dzieciakami... 😉 Ja jak byłam mała i miał przyjsc mój kuzyn o 6 lat STARSZY to podobno bralam sie pod boczki i mowilam: "o nie! znowu sie bede musiala z nim bawic!" 🙃

Basiu
- dzieki 🙂 mam nadzieje ze choc w weekend bedzie spokój 🙂

Anka
- to my w tej samej branży 🙂 Ja zaczlam od recepcji hotelowej 🙂 ale poki co nie chce juz miec z ta branza nic wspolnego

JEDZIEMY DO KRAKOWA na obiad i kawke do moich rodzicow
MIŁEJ SOBOTY! PAPA 😘 KISSES





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ja zaczelam od sprzatania pokoi.Jakis czas temu przeszlam na recepcje 🙂
Coz..czasem ludzie doprowadzaja mnie do bialej goraczki.W hotelu 3-gwiazdkowym maja oczekiwania jak w 5cio.I non stop cos im sie nie podoba,nie mowiac o tym,ze wszystkie pretensje trafiaja do nas..ehh temat rzeka. Poza sezonem jest ok.Mniej idiotow sie trafia.

Wlasnie biore sie za skladanie prania. Wykapalam sie,zrobilam porzadek w szafce z przyprawami,sosami itp,bo wieksza czesc byla juz po dacie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka323 napisał:
Pracuje w hotelu na recepcji 🙂
A bylas moze w tym sklepie o ktorym pisalam?

nie nie byłam w tym sklepie, nigdzie nie chodziłam jeszcze. Przed wylotem do Polski ide połazić za ciuszkami dla mojego siostrzeńca może też cos dla mojego bąlelka wypatrzeee 🙂 no to może tez wejde tam, chociaz nie bardzo wiem o jaki sklep chodzi. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 323- szczerze Ci powiem że na Washington to ja chodzę tylko do polskiego sklepu. Nawet nie wiem gdzie jest ten o którym mówisz;/ Ale chyba muszę się tam przejść 🙂A co do mieszkania samemu to prawda. Dużo lepiej niż z kimś. Zwłaszcza z kim kogo się nie zna długo. Nio ale co zrobić trochę się pomęczyłam, a teraz męczarnia tylko z M 😉
Syla- może być i w listopadzie. Bez różnicy 🙂 Chyba że się do tej pory przeprowadzę, bo u mnie to wszystko możliwe.
Dobra uciekam na samolot 🙂 Buziaczki mamusie! pogłaskajcie brzusie od cioci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- jak przygotowanie przed lotem?

katpio- ja dziś tez bym chciala poleniuchac ale wiecznie lebruje a teraz mamy taka pogode że w sumie aż mi siężko.. za długo na słoncu chyba byłam, gorąco mi jak diablii! i suszy!! a w domu cięzkie malowanie więc tu trzeba zmyc podłoge tu to tu taamto, nie dźwigam w ogole ale powiedzialam ze podlogi mopem moge myć a farba fajnie schodzi więc giatra ale i tak się mecze, prac juz nawet nie mam co:P hehe porządki ostatnio robiłam teraz leże i odpoczywaam 🙂 🙂

No wczoraj bylismy nad morzem na spacerku potem Wam fotke wrzuce. No i dziś juz miałam grilaa pychaa!!:P do poźniej ciaao 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko byłam po zaświadczenie że mogę lecieć, słyszałam nawet serduszko mojego skarba 🙂 w sumie więcej mi zrobili niż w szpitalu. A dzieciątko ma tętno 145 🙂 Lekarz powiedział że bardzo dobre. A za 15 minut pakuję się w samochód i na lotnisko 🙂 Nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje maleństwo ma tętno 156;-) właśnie wróciliśmy z zakupów ,wyłaziłam się po centrum handlowym ,że już nie mam siły,ale zakupiłam piękne skórzane upragnione buciki i to na płaskim obcasie,ale tak ładne ,że wcale mi to nie przeszkadza.Aha no i coś jest na rzeczy z tym rozmiarem stopy bo musiałam kupić 39 a normalnie mam 38.Zaczaiłam się jeszcze na czapeczki dla córeczki i kupiłam 3 sztuki welurkowe różowe no piękne polecam wam firmę Mir Mar jak będziecie w swoim centrach -świetny wybór ,cudowne kolorki dla chłopca i dziewczynki a ceny jak na czapkę ciepłą to 25-30zł.Weszłam też do Smyka i rozejrzałam się za butelkami Avent ,ale w ogóle nie wiem ile kupić sztuk? myślałam o 4 np.2X 125ml oraz 2X 260ml,ale nie mam pojęcia.No i oczywiście smoczki,ale cholera taki wybór ,że szok!!!Też nie wiem ile mam ich kupić? pomocy mamuśki te ,które już mają doświadczenie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wrocilismy z Krakowa i tez padam na twarz.



Mycloud
- w smyku wszystko jest 2 x drozsze lub 2,5 x niz w zwyklym sklepie z art. dla dzieci...
Smczki aventu 25 pln / 2 szt. w zwyklym sklepie kolo moich rodzicow 11 pln...takze spora roznica. Zreszta mniejsi sklepikarze twierdza ze smyk ma ogromne marze na wszystkim.


Buziaki Mamusie, kolorowych snow!
papa






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka323 napisał:
Ten sklep to sklep z wozkami,lozeczkami itp.Z tego co wiem nowootwarty.Jest chyba troche wczesniej niz polski.Przynajmniej tak mi sie wydaje,bo ja do polskiego chodze tylko tam kolo Heinekena...
A teraz gnije w pracy do 23..Nie chce mi sie,ale coz..


Anka ja teraz mieszkam koło Hajniego więc zapraszam 🙂
A tego sklepu to nie widziałam. Dziwne...
A tak apropo właśnie wróciłam do mojego polskiego domku 🙂 jupii. Uciekam spac. Dobranoc mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie 🙂 ,choć wiem że teraz śpicie ,u mnie coś ciężko ze spaniem ,trochę się denerwuje ,muszę brać leki na podtrzymanie ,a po nich mi tak kołata serce ,jakbym przebiegła 3 km ,martwię się czy to nie zaszkodzi mojemu maluszkowi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane ja wpadłam się pożegnać bo wrócę dopiero za tydzień w poniedziałek. Jadę do Krakowa na praktyki do Młodzieżowego Ośrodka wychowawczego :P pani terapeutka ;p jadę wysłuchać poranione duszyczki moje i oczywiście pozbierać materiałów kilka trzymajcie się kobietki buziaczki dla was i waszych maluszków 🙂

Jagoda co do Smyk on musi być drogi hehehe bo tylko i wyłącznie te sklepy otwierają w galeriach. Ja niestety przepłaciłam tam i to sporo ale niestety pierwszy i ostatni raz.

3majcie się buźkkiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...