Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny , moje rozkojarzenie osiągnęło dziś maksimum!! Siedzę i się śmieję sama z siebie. Przyszłam dziś do pracy w spodniczce żeby sobie w przerwie między klienkami wydepilować nogi woskiem. No i wydepilowałam ......2x nogę lewą!! Dopiero jak zaczęłam nakładać oliwkę to się zorientowałam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Czy Wy też cierpicie na takie rozkojarzenie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada 🙂 gratuluje to rzeczywiście jest już 10 stopień rozkojarzenia 🙂 🙂 🙂 ale nie zapomiałas mam nadzieje mimo to o drugiej nodze 🙂 ja ostatnio szukałam widelca w lodówce i byłam bardzo zdziwiona że go tam nie ma dopiero potem sie zorientowałam że raczej to sztućce sa w szufladzie 🙂 a wczoraj podobno moj maz zapytal sie mnie czy sobie chce usiasc na fotelu to mu ponoc powiedziała ze tak on wstał ja poszłam do kuchni przychodze patrze moj maz stoi pytam sie go czemu nie siada to mi w głowę palcem postukał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek wekendowo 🙂

Ja juz walizki spakowane i czkaja w przedpokoju 🙂 najchetniej ja bym z nimi tam czakala do jutra 🤪 (no nie zartuje) tak sie ciesze na ten wyjazd 🙃

Udanego popoludnia dla Was i Waszych smykow w brzusach 🙂

Uciekam bo dzis krotszy dzien trzeba obiadek na szykowac wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ...te brozkojazenie to chyba "norma" w ciazy ?!

ja to juz ... nie mam sil na siebie ... Jarek musi pilnowac mnie na kazdym kroku... ja pakuje do koszyka po 2x te same produkty (a liste mam przed nosem i od fajkowuje...!!! nie wiem czy nie wiedze tego odfajkowanego produktu czy co? Ja wkaldam raz jeszcze a Jarek wyklada spowrotem na polke ...juz kontroluje bo raz zaplacilismy z podwujne rzeczy ktore napewde nie byly nam potrzebne !!


Takze nie jestescie osamotnione ... (ale z tym widelcem w lodowce? 🤪 dobre 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś pospałam do 12 🙃 :laugh: och a co miałam za super sny...... aż się budzić nie chciało 🙃 od wczoraj miałam ochotę na pierogi, ale byłam zbyt zmęczona żeby je zjeść i poszłam spać..... pół nocy mi się śniły........... a teraz je jem 🤪 🤪 🤪
swoją drogą przydałoby mi się przytyć do środy bo jak moja lekarka zobaczy że waż 53 kg to zacznie mnie podkarmiać 😉 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany 53 kg!!!!!!!!! No to niezla jestes. A ile masz wzrostu?? 🙂)) Ja waze 69 przy 177cm. Ponoc w sam raz ale czuje sie jak potwor. W pierwszej cioazy przytylam 23 kg i mam nadzieje,ze tym razem bedzie mniej. Normlanie waze 59-60....wiec juz 9 kg do przodu mam 🙂
Jesli chodzi o choroby i przeziebienia to normlanie mnei dreszcze przechodza. MOj synek starszy ma zapalenie spazmatyczne sokrzeli. Dzisiaj bylismy w przychodni i na zastrzyku. Od wrzesnia poszedl do przedszkola i w sumie co tydzien 1-2 dni zostaje w domu bo cos ...teraz posiedzi na bank do przyszlej srody. CZeka mnie znowu jezdzenie z nim na zastrzyki. CHyba zeswiruje.
Co do testu na plec to wyszlo - dziewczynka w 80% 🙂))) Wiec dokladnie tak jak mi lekarz powiedzial...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda brzuszek rewelacja 🙂
co do akcji mieszkaniowych to my się strasznie zdziwiliśmy podczas remontu - mąż z majstrami robią coś w łazience i nagle pukanie do drzwi -POLICJA, że ostatnie zameldowanie miał tu jakiś człowiek, który teraz jest poszukiwany listem gończym za morderstwo....no i oni będą nas nachodzić raz na jakiś czas pytać się czy ten pan nie wrócił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej MAMUSIE! 🙂
Witam sie piątkowo 🙂 ahh od rana sprzatam itp. Jeszcze odkurzyć iść do sklepu i obiadek ugotować 🙂 a jutro wizyta u lekarza i zaaaakuupy 🙂 a w poniedziałek do Polski!! JUPI 🙂 🙂 🙂

Jagoda hehe powiem Ci tak co do tego że ten wiesniak sie zgubił(wiem że juz się znalazł) ale tak na chłopski rozum to jak pokłócił się z żoną! i dostał tyle kasy na konto haha ! to gdzie mógł byc BALOWAŁ 😁 i się zawieruszył! 😁 😁

Brzusio masz śliczny! 🙂 i kurcze ja mam taaki sam, ostatnio jak Wam pisalam co miałam takie straszne ciągnięcia skóry to sie powiększył maksymalnie! ja się boje co to będzie w 9m 🤔
ludzie myślą że ja na dniach ide rodzić.. bo ja taka chudzinka z takim basiorem! hehe 😁

A tak to dobrze że masz juz koniec klopotów z tym mieszkaniem hehe 😁

kurzajki tee moje to chyba nie zaciekawie ... zaczynaja sie z drugiej strony pojawiac.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy zobaczysz lada dzień Cię wybrzuszy 🙂 i będziesz mieć okrąglusi brzuszek!
za badania też płace ale ostatnio prawie babkę zjadłam w laboratorium!nie dość, że zapłaciłam za morfologię, mocz i glukozę to ona do mnie czy mam swoją glukozę to mi rozpuści! jak mnie nerwy wzięły, mąż się zdenerwował i do niej czy niedługo to trzeba będzie ze swoimi strzykawkami i igłami przychodzić!
(morfologia 6zl, mocz 6zl, krzywa cukrowa 12zl)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Jagoda brzuszek rewelacja 🙂
co do akcji mieszkaniowych to my się strasznie zdziwiliśmy podczas remontu - mąż z majstrami robią coś w łazience i nagle pukanie do drzwi -POLICJA, że ostatnie zameldowanie miał tu jakiś człowiek, który teraz jest poszukiwany listem gończym za morderstwo....no i oni będą nas nachodzić raz na jakiś czas pytać się czy ten pan nie wrócił....

Jaaaa 😲 😲 ale spokój , nie nachodza WAS? a ten człowiek sie nie pojawił nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO te badania w ciazy to niestety kosztuja. NIby zawsze mozna isc do lekarza pierwszego kontaktu i on zleci wszystkie badania na kase...ale raz ,ze mi sie niebardzo chce po przychodni stac wsrod kaszlacych i kichajacych babek i dziadkow a dwa,ze u mnie to jakos kurde latwo idzie z tymi badaniami. Robilam pierwszy raz w 11 tyg - morfologa, glukoza, mocz , badanie na kile...i chyba wsio. Lekarz mi zleci i wtedy akurat do przychodni swojej poszlam i moj lekarz byl wiec mi zlecil i badania za darmo mi zrobili. Cytologie lekarz mi zrobil na poczatku - chodze do goscia, ktory w spzitalu jest ordynatorem wiec pobral mi probke - zaplacilam dodatkowo kilak groszy i na nastepna wizyte mialam wyniki. Ostatanio lekarz mi zlecil badanie kwri i moczu. Wyszly wyniki super - o wiele lepsze niz poprzednio. Wiec narazie mam luzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusie 🙂
Co do Wagi to kilka dni temu wazylam się i bylo 62kilo! a waga wyjściowa9po odjeciu 2kilo które straciłam przez pierwsze trzy miesiące) 50kilo! więc jestem 12kilo do przodu!
A dzis miałam takie okropnee SNY!!!! oglądałam swoj tyłeek w lustrze nogi uda zalane cellulitem fałda na fałdzie!! byłam zalamana tym jak wygladam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z glukoza mam troche spokjoj bo moja mama ma cukrzyce 2 stopnia wiec 2 glukometry w domu. CZasmi robie sobie badania wiec zawsze wychodza swietne. Ale pewnie neidlugo mnie czeka robienie badan...coz ciaza wiaze sie z wydatkami i to niemalymi. Sam koszt wiyty u gona to calkiem neizla sumka...a zbierajac do kupy reszte ...same wiecie 🙂No a te co sa bez kasy to chodza panstwowo....a panstwowo wiadomo jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co to za noc była same koszmary nam sie sniły mnie Jagodzie Pinacoladzie i Syla też sie skarży na sen o nie dziś bedzie inaczej dziś każdej sie przyśni coś miłego ... a może to jakaś nowa teza że kobiety w tym samym trymestrze śnią podobnie 🙂 i nobla dostaniemy w dziedzinie biologii i medycyny za odkrycie roku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...