Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny! tak sobie czasem zaglądam na ten wątek bo sama mam termin na 20 stycznia...nadal pracuje wiec nie mam za duzo czasu by prześledzić całą jego historie. Mam do Was takie pytanko czy zastanawiałyście się już nad wyborem wózka dla maleństwa? Może macie już faworytów w ogromie firm które się tym zajmują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcia2 napisał:
Hej dziewczyny! tak sobie czasem zaglądam na ten wątek bo sama mam termin na 20 stycznia...nadal pracuje wiec nie mam za duzo czasu by prześledzić całą jego historie. Mam do Was takie pytanko czy zastanawiałyście się już nad wyborem wózka dla maleństwa? Może macie już faworytów w ogromie firm które się tym zajmują?


Ja polecam firmę Jedo www.jedo.pl same zalety! ,ale tutaj dziewczyny wybrały też inne ,może powiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie sugeruj się zbytnio wyglądem.Poczytaj na forach opinie,ja poczytałam i wyleczyłam się z chicco.Mała gondola,szybko zaczyna coś trzeszczeć,koła nie pompowane,spacerówka mała itd.Jedo ma super wózki,nie znalazłam żadnej złej opinii.Gondola duża,koła pompowane,wózek chodzi lekko,wcale nie za ciężki,duży kosz na zakupy,ładna kolorystyka,duża całkiem rozkładana spacerówka,niska cena,uchwyty przy gondoli.Same zalety.Uprzedzam dlugo się czeka na wózek bo zamawiają dużo sklepy z Włoch,czekasz max.12 tyg.ja już zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie nie było mnie 2 dni i już 54 strony 🙂
Marlen gratuluje 😘
Syla i tobie też gratulacje 😘
Basia super fotka 😉
Pinacolada hahah twoja Julka mnie rozwala :laugh:

Ja dzisiaj dostałam worek ciuszków 🤪 najwięcej body które mi się przydadzą bo mam mało 😉
A i byłam wczoraj u lekarza wszystko ok mały tak ziewał że aż lekarz wziął sobie [ wydrukował ] mojego dzieciaczka jak ziewa , śmiał się sam do siebie i mówił " niesamowite , żeby tak otworzył buźkę " 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula to wrzucaj fotke ziewajacego synka 🙂

ja bylam dzis z mezem i cora w H&M boze jakie slicznosci, poprzytulamam troszke tego misia co ma Jagoda, jakie tam sliczne rzeczy sa dla chlopcow,a dla dziewczynek ehh biala futrzana czapeczka z czerwona kokardka byla cudna, ale kupilismy tylko zimowa czapke dla Agaty, dla malej narazie nic,maz zabronil dopoki nie zwieziemy wszytskiego co mamy...chyba zaczne przed nim ukrywac zakupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwik - ja też mam brazowego niedzwiadka 🙂 cudny jest ten kombinezonik 🙂 nawet wklejalam zdjecia jakis tydzien temu 🙂

Nie wiem czy pamietacie jak kiedys pisalam jak mi sie snilo ze przez brzuch wychodzily mi pod skora cale dlonie, stopy itd.. i dzisiaj nie moglam uwierzyc - lezymy sobie, ogladamy Shreka a tu nagle sluchajcie - pojawia sie na moim brzuchu ostre kanciaste wybrzuszenie i rosnie, i rosnie, i roooosnie hehehe 🤪 to chyba byl łokiec albo kolano - maly sie chyba przeciagal 🙃 🤪 esktra to bylo 🙂


My jutro jedziemy na caly dzien na zakupy 🙂 🙂 🙂
Milego weekendu
papapa










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...