Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny a ja dziś w nocy widziałam się z Wami wszystkimi - siedziałyśmy w jednym szpitalu i czekałyśmy aż będzie nasza kolej...rozmawiałyśmy i tak po prostu wchodziłyśmy na porodówkę, tylko nie widziałam żadnego maleństwa 🙂 🙃

oj emocje sięgają zenitu!
Jagódka trzymaj się jesteśmy z Tobą!
Basiu trzymaj mocno nóżki razem a jak Vanesska będzie chciała strasznie wyjść no to już jej wybór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
ja badania to nosze zawsze przy sobie 🙂
a co do torby to u mnie jest tak że mam wziasc tylko rzeczy dla siebie bo dla maleństwa dają 🙂 więc ja już spakowana jestem od miesiąca i modle się by do stycznia wytrzymać:laugh: a tu szanse słabną 🙂


Ja też ale je przepakowałam do torby szpitalnej,a w torebce mam kartę ciąży z wpisanymi wynikami także wszystko pod ręką 🙂Ja też się modlę:P bądżmy dobrej myśli 🙂

KasiaKasia22 witaj kochana 🙂 trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia!!!! jejciu!!!! no to pieknie! 🙂 Moze jednak nie Ksawciu bedzie pierwszy 🙂 🙂 🙂
Daj znac co i jak 🙂
My juz gotowi, ja po kapieli, wszystko przyszykowane.
Maz znowu w kibelku hehehehe 🤪 🙃
Ja zrobilam porzadek we wszystkich badanich.
Serce podchodzi mi do gardla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna co tu się dzieje....Basia kochana trzymaj się dzielnie,szybko bardzo to nastąpiło.Ja miałam strasznie ciężką noc do tego z tego stresu miałam na szczęście jeden dość solidny skurcz i modliłam się,żeby nie było następnego.

Jagoda-jak się tylko obudziłam i odsłoniłam rolety zobaczyłam piękne słoneczko zimowe,pomyślałam super dzień na poród ,na narodziny bo ja to pewnie urodzę w środku nocy.

Kasia Kasia-witaj kochana! gdzie ty się wybierasz już na porodówkę? ty masz termin po mnie i już Ci się dzidzia pcha na świat? masz krótką szyjkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co a ja śpię i śpię tyle co wstałam wł.kompa i proszę juz kilka stron do nadrobienia 😉

Jagódko kochana nie denerwuj się 🙂
Jak dobrze że popakowane już wcześniej jesteśmy bo pakować się w ten dzień to naprawdę było by mistrzostwo świata:laugh: :laugh: ja się zabieram za gotowanie i sprzątanie 🙂

BAsiu ty tam uważaj na siebie!!!!

ale się cieszę 🤪 ...buuu i boję 🤪 😮 🤨 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy-przepraszam z tego wszystkiego zapomniałam Ci napisać o tych amortyzatorach-ja to nawet nie wiedziałam ,że tak jest,ale spytałam męża i jest tak jak mówisz;-)

Torby popakowane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest najgorsze... 😞
Wy laski możecie już tylko myslec o porodzie a ja!

W sobote dwa egzaminy, najgorsza jazda godzinna do Rzeszowa 😞 kupe projektów mam do zrobienia 😁 nie wiem jak ja to zrobie :P Tak siedze z Wami z jednej strony okienko na forum brzuszka, z drugiej wyklad z marketingu no i w trzecim okienku jakis glupi projekt logo 😞

A jeszcze na dodatek kręci mnie w brzuszku ihih na samą myśl, że już sie rozpakowujemy:P
Nawet boje sie torbe spakować, żeby nie wykrakac za wczesnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak z innej beczki to jak zamawiałam wózek zapomnieli mi przysłać parasolki do niego no i przysłali teraz był kurier ale dostałam oprócz parasolki jeszcze jeden śpiworek!!!!!i tym sposobem mamy 2 😉)

Wiecie co ja idę z stąd chyba gotować ten żurek bo to zapewne ostatni w tym i przyszłym roku:P pyszny żur a jak posiedzę tu jeszcze to wszystkie polecimy rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Kasia-witaj kochana! gdzie ty się wybierasz już na porodówkę? ty masz termin po mnie i już Ci się dzidzia pcha na świat? masz krótką szyjkę?






Od dzwigania mojego drugiego dziecka brzuch już dawno mi się znizyl i mam to rozwarcie. I te spacery tez mi wychodza ja w tej ciazy przytyłam tylko 6 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...