Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.

Dziewczynki Szczęśliwego Nowego 2010 Roku i zaciskajcie mocno uda,może się Nam uda:laugh: :laugh: :laugh:




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera nie wiem co robic !


Od wigilii strasznie puchną mi nogi - i to nie byłoby jeszcze niepokojące tylko że wzrosło mi tez cisnienie. Wiem ze to niebezpieczne jest dopiero powyzej 140/90 ale ja zawsze byłam niskocisnieniowcem i jeszcze przegladnełam z ciekawosci karte ciazy i od poczatku co wizyte miałam 90/50 a od 2 dni mam po 130/70!! Wiec jak na mnie to b.duzo! Białkomoczu nie mam bo w pon robiłam badania i jeszcze teraz dokładnie sprawdziłam wynik bo jakby jeszcze to było to zatrucie ciążowe murowane! No i nie wiem co robic - chyba zadzwonie do położnej bo do gin nie mam nr tel 😞

Jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń zadzwoń,choć powiem Ci,że ja mam zwykle też bardzo niskie ciśnienie,mierzę codziennie,a od niedawna mam dochodzące właśnie do 130/90,ale nie przekraczające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada właśnie dlatego kupiliśmy misia bo nasz córcia bardziej misiowa niż lalkowa, kupiliśmy misia tego z fundacji tvn więc i przy okazji pomagamy innym dzieciom tak all in one 🙂
misiamamy na pupę mam ten na odparzenia z nivea, a jak masz mleczko to nie kupuj oliwki najwyżej kupisz jak się nie sprawdzi 🙂 ja mam parafinę w płynie na sam początek 😁

ja uciekam do roboty w kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 Jeszcze pare godzinek i mamy nowy rok 🙂
Grtauluje naszym grudniowym mamusia i ich cudownym pociechom 🙂 Juz nie dlugo i na nas czas przyjdzie strasznie sie boje!!! Z tego co czytalam to jagoda miala cc dlatego ze miala skaczace cisnienie.Ja sie martwie bo ja wczoraj tez bylam na wizycie i powiedzieli ze mam w moczu proteiny i skaczace cisnienie co wizyte inne i polozna mowila ze mam na siebie uwazac bo to prowadzi do zatrucia ciazowego;/ Mam nadzieje ze wytrzymam do nowego roku bo wczoraj chyba mialam skurcze pisze chyba dlatego ze kompletnie nie wiem jak one maja wygladac ale prawdopodobnie to byly skurcze przepowiadajace.
zycze wam mamusie udanego sylwestra i szcesliwego Nowego Roku 🙂))) Oby te nasze dzieciatka zapoczatkowaly nowy i duzzo lepszy rok niez ten co mija 🙂Pozdrawiamm i jeszcze raz gratuluje jagodzie i basi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadzwoniłam kochane i ........jadę do szpitala. Moja połozna ma właśnie dyżur. Powiedziła ze musi mnie zobaczyc lekarz bo do poniedziałku kiedy jestem umówiona ze swoja gin jest jeszcze troche czasu i nie ma co ryzykowac. Tak wiec odwaliłam szybkie golenie (krew cieknie mi po udach - tak sie z nerwów pozacinałam), teraz lece sie ubierac bo za poł godz maz przyjezdza po mnie , odwieziemy Julke do dziadków i fru do Krakowa.

Wiecie co? - z nerwow chce mi sie płakać ale chyba nie wypada, nie?

Trzymajcie kciuki zeby mnie nie zostawili.
Jak cos to napisze do siebie czyli do misiamamy 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisz pinacolada nie ma sprawy 🙂do siebie najtaniej wychodzi 🙃 🙃 🙃

nie płacz i nie denerwuj sie bo pamietaj że ci ciśnienie może skoczyć weż sobie na wszelki wypadek torby do szpitala mam jednak nadzieje że cie nie zostawia chyba że to ma być dla waszego bezpieczeństwa wiec nie marudz tylko sie zgódz bedzie dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada, mam ten sam problem z ciśnieniem i opuchlizna, też zawsze miałam niskie, aż za niskie a teraz mam między 130-140/80, puls ok 110 często, do tego dłonie i nogi tak mi puchną że w buty ciężko włożyć i byłam w szpitalu bo się wystraszyłam spuchnietych rąk i nóg ale pani doktor powiedziała mi że na tym etapie ciąży to normalne, że trzeba pić mało, nie duszkiem tylko łyczkami, Boże broń się nie opijać, bo puchniemy dlatego że nerki nie nadążaja filtrować za dwie osoby, leżeć z nogami na poduszce, nie solić jedzenia!!! No i zgłosić się do szpitala dopiero jak będzie ciśnienie powyżej 140

Aniu, dziękuję za umieszczenie w tabelce, mogę być na końcu już do końca :-) z moim szczęściem niedługo zapisze się do lutówek :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Widze że od samego rana się dużo dzieje.
3mam kciuki za agab.
Pinacolada nie stresuj się będzie ok 😘
Oczywiście chciałam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku i jak coś to po 24:00 szybkich i w miare bezbolesnych porodów! 😘

3majcie się mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
No a ja włączyłam tryb przyspieszony :-) Czy nie oglądałaś czasem Dr House'a? Bo tą raczkę też widziałam :-)


ja też widziałam...tylko to nie było CC tylko operacja na płodzie w 21 tygodniu...ale myślałam, że się popłacze jak to zobaczyłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Justyna - jutro to i ja moge 😉 Już będzie styczen to mi wszystko jedno czy 1 czy 9-ty. Zwłaszcza ze coraz częściej mi sie stawia boleśnie brzuchol - tak kilkanascie razy na dobę. I pobolewa mnie dól brzucha jak na okres wiec moze cos sie szykuje...? Kto wie?


Ja mam tak już od tygodnia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anioł303 to szczeście w "totku" to się przyda bo mam na dzisiaj kupon 🙂
A w święta dostałam kupon od męża w prezencie i na 8 skreśleń, trafił jedną trojkę i jedną czwórkę 🙃
W sumie odebrałam z kolektury 260zł 🙂

Piniacolada tylko spokojnie, zbadają Cie i wrócisz do domu. A jak się stresujesz to ciśnienie jest jeszcze wyższe!

Ciekawe jak tam Agab, ja obstawiam że została i rodzi, bo by się już odezwała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie u pinacolady będzie też CC. Ja jakoś dziś nie mam nastroju,jakoś mnie nie cieszy ten dzień;-( jeszcze mam ciągle kłucia w pochwie jakby tego na dziś było mało.Agab pewnie tak skoro jej wody odeszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Aniołku a Ty gdzie będziesz rodzic? Tzn w którym szpitalu?


W Raszei tam mam lekarza prowadzącego,a w razie W to pędem do Św.Rodziny,pozdrawiam.Ale myślę,że nie będzie takiej potrzeby 🙂
W poniedziałek idę na kontrolne KTG więc będę wiedzieć w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...