Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aalicee ja też się tak poce... Czasami w nocy jak leże bokiem to mi między cyckami tak pot "stoi" że cieknie mi po cycu i mam jazdy że jakieś robaki po mnie chodzą... Już ze dwa miesiące się tak poce... Od kiedy zaczęłam puchnąć więc myślę że organizm uwalnia nadmiar płynów... A i do tego mi mega gorąco... Mogłabym spać przy otwartym oknie ale mąż zamarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski z rana! 🙂 jestem pierwsza a to u mnie godzina jeszcze do przodu:P heh

Juleczko] kochana oklask for You 😘 trzeba nadrobić 🙂

kajtucha odszedl Ci czop krwisty ciekawe.. u nas Basience tez odszedl i po kilku h urodzila.. niby ze jak juz z krwia to lada moment a Tyy miesiac. Heh dawaj znac jak po dzisiejszej wizycie na bank zostawia Cie i beda wywolywac. Bo jestes przeterminowana:P a za duzo to tez nie dobrze.

alicee az tak sie nie poce ale mam tak ze okropnie poca mi sie stopy i dłonie i to w dzien czy w nocy! i te napady goracaa okropienstwo!

Dzis zaczełysmy 38tydzień SZOK W TRAMPKACH!:P

Paullel urodziłaś ? 😁 czy jeszcze nieee 🙂 przeszło

misiamamy ten czop śluzowy nie koniecznie musi odejsc:P

Dusia kochana mówisz ze w 1wszej ciazy nie odszedk ci czop, ja mysle ze odszedł. Bo on ponoc musi byc a gdzies sie musiał podziac 🤪 hehe , tak jak moja znajoma. Lekarze jej powiedzieli ze nie zauwazyla bo stopniowo go wysikała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
ja już po sniadańku, obudziłam się dzisiaj z mega głodem 🤪 A teraz spowrotem wskoczyłam do łóżka się zagrzać, bo na dole zimno 😞

Widzę że wczoraj co niektóre wybierały się na porodówkę, czy któraś z was tam dotarła? 🙂

Kajtucha trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę w szpitalu, niech oni Cię już tam zostawią 😆

Mi od dwóch dni znacznie poprawiło się samopoczucie. Brzuszek opadł, lżej się oddycha, nawet teraz na chwile mogę położyć się w pozycji na wznak, wcześniej było to nie do pomyślenia.

Jeśli czop śluzowy może być biały to mi odszedł (bądź jego część) przedwczoraj w nocy przy siusianiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Hej laseczki,
ja już po sniadańku, obudziłam się dzisiaj z mega głodem 🤪 A teraz spowrotem wskoczyłam do łóżka się zagrzać, bo na dole zimno 😞

Widzę że wczoraj co niektóre wybierały się na porodówkę, czy któraś z was tam dotarła? 🙂

Kajtucha trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę w szpitalu, niech oni Cię już tam zostawią 😆

Mi od dwóch dni znacznie poprawiło się samopoczucie. Brzuszek opadł, lżej się oddycha, nawet teraz na chwile mogę położyć się w pozycji na wznak, wcześniej było to nie do pomyślenia.

Jeśli czop śluzowy może być biały to mi odszedł (bądź jego część) przedwczoraj w nocy przy siusianiu.



Gunia no no objawy jak na porodówkę:P 😉

My mieliśmy wczoraj 38tc a dziś na suwaczku dopiero 🙂
Gunia to oklask dla ciebie również za 38tc
A MyCloud nie wiem co z nią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂
Gunia mi się wydaje, że z Mycloud wszystko ok ona po prostu mniej zagląda na brzuszek jak jest weekend bo wtedy mąż w domku i woli z nim spędzać czas 🙂
Syla co do tego czopa to jest taka możliwość o której piszesz, albo wyciągnęli mi go w szpitalu przy wywoływaniu Agaty 😁
Kajtucha trzymam mocno kciuki za dzisiejszą wizytę w szpitalu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczyny :-) zawsze jestem obserwatorką ale dziś postanowiłam napisać do was 🙂
Ja już nie mogę się doczekać kiedy moje maleństwo przyjdzie na świat ( termin mam na 22.01) .Było by super żeby Antos się urodził 8.01, bo to dzień moich urodzin i urodzin mojego taty 🙂 🙂 🙂 byśmy podtrzymali tradycje rodzinną 😁 😁 😁 czytałam u was ze można robić przysiady:P , chyba będę 7.01 ćwiczyć :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słychać ze zdecydowanie spora część z nas już by chciała mieć swojego dzidziusia w domku albo przynajmniej wybrać mu datę porodu 😉 .Słyszałam już kilka razy ze kobiet , mające już dzieci wiedziały ze to na pewno tego dnia urodzą i zawsze to im się sprawdzało :P :P :P Tak sobie myślę ze dobre bajki opowiadają he he he zapomniały już jak czekały i trzęsły porciętami, bo nikt nie zna dnia ani godziny, nie było by niespodzianki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehhe a u mnie się śmieją że mam objawy ciąży...mam mdłości biegunkę i jest mi niedobrze...
Objawów ciąży to ja nie miałam ale za to teraz nadrabiamy 😞

Dusia mi też się wydaje że ci wyciągnęli ten czop...nie raz tak jest jak sam nie odejdzie.A teraz mówisz że czekasz aż sam ci odpadnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten czop mozna wydalić siedząc na ubikacji i nawet się nie zorientowac 🙂

No Ania spakowana, zwarta i gotowa? 🙂 Faktycznie takie pogorszenie samopoczucia może cos oznaczać, u mnie jest na odwrót czuję się dzisiaj świetnie (poza bólem kręgosłupa) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu teraz to ja mam jakieś schizy..budzę się w nocy sprawdzam czy nie mam mokro między nogami, cały czas obserwuję czy ten czop nie wyleciał, boję się zapiąć do końca torbę do szpitala no naprawdę mam jakieś lęki! najbardziej boję się że zacznę rodzić w nocy a co wtedy zrobimy z Agatą???mąż będzie musiał z nią zostać a ja sama do szpitala??!!jakoś sobie tego wszystkiego nie mogę wyobrazić, chciałabym żeby było rach ciach i ja z malutką w domu! a jak będzie mieć żółtaczkę jak Agata to 5dni nas w szpitalu czeka no normalnie mam straszne jazdy, obawiam sie jak cholera! ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...