Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SYla ja tu kukam z ranka i...10stronic do nadrobienia :laugh: :laugh: :laugh: Padłam wczoraj przy moim jak tylko wrócił z pracy ululaliśmy się oboje :laugh: :laugh:
Zaraz idę do sklepu kupić coś na obiadek i śniadanko 🙂 i czekam na koleżankę z którą się nie widziałam ...hmmmm...chyba z 7 lat!!!!!!przyjechała z Irlandii więc trzeba to uczcić 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane!

Ja nie daje rady z tym karmieniem. Moje cycki sa mega duze , mega obrzmiałe i mega bolesne. Tak samo jak Agab kazde karmienie zaczynam od łez w oczach bo to ból nie do opisania. mam nadzieje ze sutki sie zahartuja, tylko cholewcia kiedy to nastąpi? Obym ja wczesniej nie skapitulowała.... 😞

Zadzwonie dzis po nasza zaprzyjazniona pediatre zeby oglądneła Lenkę, przepisała w razie czego mleczko dla alergików i moze cos poradzi na ten mój nawał pokarmu. Zaraz mąż przywiezie mi szałwię - podobno troszkę hamuje laktację...zobaczymy.
Boje sie odciagac za duzo bo to błedne koło - cycus produkuje dokładnie tyle ile z niego ubedzie wiec sama juz nie wiem co robic 😞

Ania - oklask powedrował do Ciebie za album choc nalezy Ci sie ich milion - dgyby tylko była taka mozliwosc to od razu obdarzyłabym Cie nimi hurtowo 🙂

Powiem Wam, że miłości mamtki do dziecka nie da sie opisać. Jak tak leze i patrze na nia to nawet ten ból cycusiów nie taki straszny.

A moja biedna Julka miała dzis łzy w oczach jak wychodziła do szkoły - no i brzuch z emocji bolał. Bidusia bedzie tesknic za siostra ale rozwazalismy wczoraj zeby jej dzis nie posyłac zebys ie mogła Lena nacieszyc ale wspólnie doszłysmy do wniosku ze nie ma sensu tego wszystkiego popołudniu odpisywac na jutro. A poza tym wiekszosc ocen ma juz wystawionych wiec mysle ze to nie bedzie dla niej ciezki dzien szkolny tylko emocjonalny. No ale musi sie przyzwyczaic. dobrz ze ferie juz tuz tuz to sie nacieszy siostrzyczką tak ze jeszcze bedzie miała dosc jej pojękiwań.

Dobra - poki co konczę. Ide przelac odciagniete mleczko do innej butelki - moze sie przyda pozniej 😉

No i czekam z niecierpliwoscia na wiesci od misiamamy - zapomni o bólu jak tylko Nadie położa jej na brzuszku.

Aaaa, i jeszcze jedno mi sie przypomniało. Brzuch mam taki jakbym była w 4-5 miesiącu ciąży 😠 Nie sciskam sie jeszcze pasem poporodowym bo mysle ze za wczesnie ale od przyszłego tygodnia zaczynam walkę z moim obwodem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,
jestem cały czas pod tel. i czekam na wiadomosc od Misiamamy, ale od wczoraj nic...
Jestem niecierpliwa 😠 🤪

Pinacolada a powiedz nam jak to jest z tą zgagą. Widziałyśmy zdjęcie Lenki, ale w czapeczce i nie było widac czy ma czuprynkę. Sprawdziło sie to u Ciebie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam dzisiaj skurcze od 4 rana, są coraz bardziej bolesne, ale bardzo nieregularne.
Poza tym ogolnie dziwnie sie czuję, takie motyle w brzuchu, euforia 🤪
Mam nadzieję że to fałszywy alarm, bo mąż jakby nigdy nic jechał do pracy. Ma 1,5 godziny drogi powrotnej i jakby coś muszę na niego czekać, bo moje auto od tych mrozów dostało w łeb, autoalarm się zablokował i jest niesprawne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Witam mamusie,
jestem cały czas pod tel. i czekam na wiadomosc od Misiamamy, ale od wczoraj nic...
Jestem niecierpliwa 😠 🤪

Pinacolada a powiedz nam jak to jest z tą zgagą. Widziałyśmy zdjęcie Lenki, ale w czapeczce i nie było widac czy ma czuprynkę. Sprawdziło sie to u Ciebie? 😉



No cóz gunia - pisałam juz do mycloud w tej sprawie bo tez pytała - ilosc włosków u mojej Lenki jest niestety odwrotnie proporcjonalna do intensywności zgagi 😞 Z przodu prawie nic, z tyłu troszke więcej 😉 Zrobie potem zdjecia bez czapusi to wkleję. Ale powiem Ci i tak jest PIĘKNA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
gunia nie martw się,nawet jak to juz "te" skurcze to mężulek zdąży a w razie kłopotów zadzwonisz po pogotowie 🙂

pinacolada biedna jesteś z tymi cycusiami,znam ten ból uwierz mi,też miałam przeboje,zastoje,wysoką temperaturę od cycków itp. ale na to wszystko pomoże jedynie cierpliwość,maść i czas...wszystko się powoli wyreguluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie ;*
Nie mam czasu nadrabiać teraz zaległości z wczoraj i dziś rana....
Szykuje się i wychodzę do mojego Gina ciekawe co powie 😉 😎

Ja miałam skurcze od 22 do 24 co 3 minuty co raz silniejsze 🤪 mała mnie nastraszyła nie źle.. później co 5 i 7 min.. i tak do 4 nad ranem ;( co jakieś 10 czasem 12 czasem znowu 4..

Pozdrawiam ;* i zajrze po lekarzu 😉

Gunia możesz być następna 😉 fajnie by było ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia mi lekarz powiedział że mały ma włoski chodź ja sama na USG widziałam brwi (które ma po tatusiu):laugh: a zgagę miałam taką że szok zresztą do dziś jest,ale to się zbytnio nie sprawdza że jak się ma zgagę to dziecko będzie miało czuprynkę 🙂

Pinacolada
Odpoczywajcie Kochane 😉 A Julka nam pisała i pogratuluj jej jeszcze raz od nas kochanej siostrzyczki 😉
dziękuję za oklask oby się udało dokończyć albumik 😉

Ciekawe jak tam misiamamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLA do mnie przed momentem dzwoniła,

niewiem czy wszystko dobrze zrozumiałam, bo mówiła cichutko, jest tak zmęczona, że nawet nie miała siły pisać sms. A ja się z emocji rozpłakałam ☺️

W KAŻDYM RAZIE DZIEWCZYNY NADIA JEST JUŻ NA ŚWIECIE!!!
WAŻY 3100, 53cm DŁUGA, URODZONA SIŁAMI NATURY.
MAMUSIA WYKOŃCZONA, ALE BARDZO SZCZĘŚLIWA.



Oluś jeszcze raz SERDECZNE GRATULACJE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
OLA do mnie przed momentem dzwoniła,

niewiem czy wszystko dobrze zrozumiałam, bo mówiła cichutko, jest tak zmęczona, że nawet nie miała siły pisać sms. A ja się z emocji rozpłakałam ☺️

W KAŻDYM RAZIE DZIEWCZYNY NADIA JEST JUŻ NA ŚWIECIE!!!
WAŻY 3100, 59cm DŁUGA, URODZONA SIŁAMI NATURY.
MAMUSIA WYKOŃCZONA, ALE BARDZO SZCZĘŚLIWA.


WOW,jaka długa,gratulacje dla Oli i Nadii,buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jakie wieści!
MISIAMAMY GRATULACJE!!
NADIA faktycznie strasznie długa!! Ale jej zazdroszczę!
Pinacolada cycusie muszą się przystosować bo od tego są 🙂 Z dnia na dzień będzie lepiej, zobaczysz. A zapomniałam CI napisać że zazdroszczę CI jeszcze jednej rzeczy, że w koncu mozesz leżeć na brzuchu 🙂 Jak ja za tym tęsknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że z kilku powodów,jest to takie wyróżnienie dla osoby,która urodziła,poza tym mogą się dowiedzieć inne osoby ,które nie koniecznie wchodzą na wątek styczniówek i nie wiedzą,że taki cud miał miejsce,a tak zobaczą na liście po lewej stronie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...