Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał:
Sylla ja Ci życzę na dzień jutrzejszy powodzenia i wierze,że dasz spokojnie radę i mała Nelcia będzie na świecie..bardzo Ci zazdroszczę.

Smutno,że już tak mało nas zagląda na forum,nam już nie ma kto kibicować ,wszystkie mamy zajęte 🤔 no,ale cóż taka kolej rzeczy..


Kochana reszta dziewczyn kibicuje myslami a te które mogą to na forum. Poczekaj jeszcze troszke i sie unormuje i wiekszosc mamusiek wróci 🙂 🙂 ja napewno bede zagladac jak tylko wróce do domciu 🙂 🙂 a myslami bede z Wami 😘 Zycze Wam bezbolesnych porodów 🙂 i szybkich.
Mam nadzieje ze jutro wszystko pojdzie dobrze, ze nie jest za wczesnie bo wiecie to CC. Duzo mysli przychodzi do głowy.

A i dziękuje za miłe słowa. Mojemu powiem żeby Wam wkleił zdjątko małej Nelci jesli chcecie. A eska napisze do Justyny badz Anity to Wam przekaze na forum.

Sciskam Was mocno! ja panike sieje w domu hehe chociaz powiem Wam ze i tak sie trzymam.. chyba dobrze ze mialam az tydzien an oswojenie sie z data a nie tak z dnia na dzien 🙂

🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Laseczki 🙂 właśnie pochłaniam mandarynki..trzeba narobić zapasów smaku na najbliższe miesiące 🙂 prosiłam Panią w warzywniaku żeby dała mi beż pestek żeby Agata się nie zakrztusiła - mąż zjadł pierwszą mandarynkę i naliczył w niej 27pestek!!! ja jem juz 6 i nie miałam ani jednej pestki 🙂

Syla trzymam mocno kciuki na pewno wszystko będzie ok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud, Gunia, Dusia i reszta nierozpakowanych mamusiek - jestem z Wami kochane, nie zapominam i kibicuje. A dzis było mnie mniej na forum bo chyba zaliczyłam depresje poporodową. Siedze i płaczę. Nad tym ze maz akurat w pracy ma kocioł i nie moze z nami byc tyle ile by chciał, o to ze nie moge juz patrzec na moje menu , o to ze jak goscie przychodza to zamiast od nich usłyszec jaka jestem dzielna ze urodziłam taka duza core to słyszę że mi brzuch został i w ogóle. Łzy same ciekna mi po policzkach jak do Was teraz piszę.

Moze jutro sie lepiej poczuje psychicznie i bede w stanie cos wesołego do Was napisac, teraz wybaczcie - nie daje rady, opadłam z sił, wymiękam.....

Dobranoc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada trzymaj się kochana, wiem co czujesz tak samo się czułam i powoli wiem, że będzie mnie to znów czekać. Jeszcze dziś mnie wqrzyła teściowa, dobrze że osobiście z nią nie gadałam bo bym jej powiedziała do słuchu!przez całą ciążę mówiła że nam pomoże na końcówce i początku że przyjedzie lub zabierze na kilka dni Agatę a teraz co dzień inna wymówka najpierw że nogę sobie skręciła, że w bloku zakładają ciepła wodę i teścia samego nie zostawi bo będzie bałagan, a dziś jak mąż się jej zapytał kiedy się do nas wybierze to mówi, że jak ja wyjdę ze szpitala to przyjedzie jakoś na kilka godzin!!!!to jej odpowiedział, żeby może się nie kłopotała bo te 130km to strasznie dużo!!!! normalnie serce się kraje!!! moja mama ma problemy z nogą, co chwile wyskakuje jej w kolanie, ale już przebiera nóżkami kiedy przywieziemy jej Agatę, żeby mogła nas odciążyć!!! ehhh
Trzymaj się kochana zobaczysz dzisiejszy płacz wynagrodzi Ci Lenka przespaną nocką 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mi się zrobiło po waszych słowach;-)

Każda z nas ma coś..ja też dziś nastrój nie zbyt ciekawy.Przynajmniej w domu sobie posprzątałam i bałagan mnie nie wkurza.Zaraz mąż mi przyniesie snaki serowe bo mam ochotę.Na szczęście ludzie się mnie nie pytają aż tak strasznie czy już czy może nie już.Dzwoniłam wczoraj do fryzjera naszego rodzinnego zapisać męża bo obrósł jak małpa z zoo i fryzjer się pytał jak się czuję i kiedy rodzę.Mogę mu wybaczyć 😆

Wiem mamusie ,że nie macie czasu,pewnie i ja zaraz tego doświadczę,więc rozumiem was.Ale zaglądajcie czasem bo smutno bez was,my taka mała rodzinka ;-)9ms na brzuszku robi swoje..ah strasznie wrażliwa się zrobiłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myloud- ja trzymam mocno kciuki za wszystkie Mamusie te z bobasami w ramionach i za te co mają bobaski w brzuszku 🙂
od wczoraj mam dostęp do neta i nadrabiam zaległosci 🙂

Pinacolada- nie płakusiaj:laugh: olej te komentarze, ja wogóle nie mam brzucha a i tak słysze np tekst o nie masz czasu sie pomalować , chodzisz w dresach bo jeansy za małe itp. kurde ktoś nie kuma ze tak mi wygodniej a akurat czasu mam dużo.Jak ktoś ma jad to znajdzie powod by sie uczepic...


Syla- czekam na wieści, trzymam kciuki i jutro zaglądam od rana na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOBRY WIECZOR
DZIS WROCILISMY ZE SZPITALA. JUNIOR SPI A MY CIESZYMY SIE SOBA MOZEMY WPELNI WYKOZYSTAC TE CHWILE (CHOCIAZBY MIEC POSMAROWANE PLECKI BALSAMEM TAK JAK W TEJ CHWILI) UF...CO ZA PRZYJEMNOSC..A JA W POLOGU... wrr....

Powiem wam jaka ogarnela mnie refleksja ...

MAM RAJ NA ZIEMI, WYGRALAM LOS NA LOTERI MAM DWOCH CODOWNYCH MEZCZYZN JEDNEGO KTORY MNIE KOCHA I UDOWADNIA TO CO DZIEN A DRUGI WLASNIE PRZYSZEDL NA SWIAT OBU ICH KOCHAM MILOSCIA BEZWARUNKOWA!!!!!

POZWOLICIE NA MOJA PRYWATE.

KOCHAM CIE I DZIEKUJE CI ZA TO ZE DALES MI MACIERZYNSTWO I SWOJA MILOSC!!!! NASZ SYN JEST NIE TYLKO DAREM BOGA ALE I OWOCEM PRAWDZIWEJ MILOSCI DWOJGA DOJRZALYCH LUDZI!!!!

Napisze do was w wolnej chwili jak sie zainstalujemy bo jak narazie to jest totalny rozgardiasz...w domu... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana.
Ja nie dawno wstałam bo jakiś dziwny sen miałam i sie poryczałam podczas snu.. dziwne.
Syla trzymam dziś za Ciebie i za Twoją niunie kciuki 😘 🙂
Niby nadszedł mój i mojej małej dzień, a wcale tego nie czuje.. dziś napewno nic z tego nie będzie 😞
Mycloud nie smutaj 🙂
Pinacolada serio olej głupie komentarze 😉
Dusiu ty też się nie denerwuj z powodu teściowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂 Syla juz w szpitalu pisala ze czeka sobie na recepcji 🙂 jak bede wiedziec cos wiecej dam znac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Trzymam kciuki mocno mocno mocno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jak Jej fajnie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja tez chce Synusia przy sobie juz miec a nie w sobie 😉 Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...