Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Pinacolada i widzisz ta zgaga nie na włoski Lenki Cię meczyła:laugh:



Ano właśnie Basiu, ale wiesz co gdyby Lenka miała taka czuprynkę jak Julka to by jej nie trzeba było zdjec robic tylko wystarczyłyby Julki bo takie są do siebie podobne!! Tylko iloscia włoskow sie rożnia wiec w sumie dobrze bo mam dwie różne coreczki a nie "bliźniaczki" :P :P

A jak było u Ciebie ze zgaga bo nie pamietam...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynka, basia - my tez dokarmiamy i niestety mam coraz mniej poksrmu i dodatkowo nasz synkek lepiej toleruje zageszczone mleko modyfikowane niz na moje.
co do ilosci zjadanego pokarmu - Ksawciu po kapieli zjadl dzis 120 ml z butki i wyl o jeszcze wiec dostal jeszcze piers na deser 😉
Justynka-a podajesz synkowi wit k? bo ja nie wiem juz sama jak mam to robic bo coraz wiecej dajemy modyfikowanego no a w nim jest wit k..

MAMUSIE - zdarza sie waszym pociechom miec wklesle ciemioczka? bo moj dzis ma i sie martwie czy przez to ulewanie sie nie odwodnil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada - córcie superowe!!! 🙂
co do maili to ja sie juz pogubilam, ostatniego dostalam z data 12.01.
Moj M. na szczescie mial 2 tyg urlopu ale wydawalo nam sie to odpowiednio dlugim czasem a zlecialo ze hoho i mam wrazenie jakbysmy wczoraj wychodzili ze szpitala.

Ksawciu jest strasznym słodziakiem i jak spi obok i tak go sobie obserwuje to mam ochote go zjesc 🙂

Ok, synek w łóżeczku śpi wiec my tez szybko sie kladziemy (tyle krzyku a chodziło tylko o 3 minutki przy piersi 🙂 )


Buziaczki
spijcie dobrze mamusie
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka ja jeszcze nie podawałam żadnych witaminek synkowi. Jutro mąż idzie kupić wit. K i wit D3 bo tu słoneczka brak. A witaminke bede mu podawac bo tego mleczka modyfikowanego to on za duzo nie dostaje. Na szczęście bardziej toleruje mleczko mamusi choc nie pogardzi i buteleczką 🙂

Kurcze martwie się o Megi i Paullel. Kurcze ciekawe dlaczego się nie odzywają. mam nadzieje że wszystko dobrze z nimi.

Ja uciekam sie przespac godzinke bo pewnie Piotruś zaraz wstanie na cyca 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Nasza nocka dzis była rewelacyjna. Karmienie o pólnocy potem o 4:00 i dopiero o 8:00!!!! I spi do teraz!!! 🤪 🤪 🤪

Jagoda - sprawdziłam - tak chodziło mi o maile z 12.01 🙂 Jagoda jesli podajesz Ksawciowi przynajmniej 1 butle dziennie to juz mu nie dawaj wit.K
A odnosnie ulewania to rzeczywiscie lepsze sa w tym przypadku mleka modyfikowane bo one w żołądku ulegaja zagęszczeniu i trudniej je ulac. Mnie ktos polecał mleko ENFAMIL czy jakos tak- sa rozne rodzaje np HA to hypoalergiczne a to na ulewanie jest oznaczone innym skrotem - trzebaby było sprawdzic jakim.
Jagoda - a ile Ksawciu przybrał na wadze?? Bo martwiłas sie ze przez to ulewanie mogł nie przybrac...

A propo wit K to czeto się zdarza że wywołuje bole brzuszka. ja wczoraj podałam Lence po raz pierwszy (dałam jej rano) i miałam wrażenie ze w ciagu dnia ja pobolewał brzusio bo była jakas niespokojna. Dzis jej nie dam - podam jej dopiero jutro i zobacze czy rzeczywiscie jest jakas zaleznosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamusie 🙂 🙂 🙂
raty tak czytam o tym waszym karmieniu to mi się w głowie przewraca, jestem przerażona tym, że nie będę wiedziała czy moje dziecko się najada, co jest dla niego lepsze butla czy cyc, jakie to trudne wszystko, i te bule brzuszka, witaminki????
a ja zastanawiam się jak tam mycloud, dziś miała mieć badanie i liczy na odejście wód 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kobitki - Jejku jutro u mnie 40 TYDZIEŃ 🤪
Ale zleciało - pamiętam jescze w lecie nie miałam brzuszka a teraz :laugh: Jak dobrze pamiętam Mycloud dzisiaj pessar ściąga no to trzymam za Nelke kciuki żeby dzisiaj wyszła nam na świat 🙂
ciekawe co tam z naszą Sylą jak sobie radzi 🙂
a tutaj mój "malutki" brzuszek 🙂 [img size=197]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_033y.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo!
Mała właśnie ciągnie cyca a Ja piszę 🙂troszkę trudno jedną ręką:P

Dziewczyny ja też dokarmiam Małgosię butelką ale tylko na noc,w dzień jakoś sobie radzimy,też lubi sobie pojeść 70ml to taki standard,a zdażyło jej się nawet wciągnąć 100ml 🤪
a jakie mleczko podajecie swoim maluchom bo Ja mam Bebiko HA i widzę,że Jej bardzo smakuje 🙂wolałabym dawać tylko pierś ale cóż skoro się nie najada 😞

Sarusia łap oklaska bo nie masz żadnego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki i spełnione mamusie 🙂

Ja mam dzisiaj znowu ten okropny ból podbrzusza, żeby nie ciąża to na bank że na przeciwbólowych lekach bym jechała... 😞 Niech to już sie wreszcie skończy...

Mycloud trzymam kciuki, koniecznie daj nam znać co i jak 😆

A mój mąż wczoraj wrócił z pracy i mówi "mam dla Ciebie prezent". I wyciąga 2 paki pieluch, pakiet chusteczek nawilżanych i mleko modyfikowane 🤪 I normalnie tak sie ucieszylam jakby to wszystko dla mnie było 🙃
Chyba przygotowuje sie do roli tatusia :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w sobotni ranek 🙂 Pewnie ranek nie dla wszystkich ale ja dopiero wstałam!! Mały chyba zaczyna sie cycem najadac bo dostał o 4 poznije obudzil sie o 8 i teraz śpi 🙂 Mam nadzieje ze juz bedzie tak zawsze 😉
Mam pytanko jeszcze co oprócz wit K podajecie swoim maleństwom??

A tu mój Piotruś wczoraj 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1000053.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to bedzie 😞 jestem załamana tym cholernym refluksem u Ksawcia...
w nocy wzywalam pogotowie i bylismy w szpitalu, maly znowu po moim mleku obficie zwymiotowal, odwodnil sie i zaczal harczec..masakra...nie zgodzilam sie na hospitalizacje bo panie pediatra (prze suka swoja droga) stwierdzila ze osluchowo wszystko ok i ze tylko w jego stanie jej sie pepek nie podoba bo sie slimaczy - i tu mam pytanie - CO RADZICIE??? to juz 3 tyg a pepek nadal jest... 😞
PINACOLADA-wlasnie slabo przybiera przez to ulewanie i wymioty. ja juz nie wiem co robic. swoj pokarm odstawiam juz w ogole (bo na niego tak reaguje).
Narazie karmimy enfamilem i po nim jest ok, Maly zjada lapczywie 120 ml. Ale po ok 40 min dalam mu wode z glukoza i co..i to samo - zwymiotowal...
no rece mi juz opadaja 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurka Jagoda dobrze by bylo żebyś trafiła do odpowiedniego lekarza, bo biedna sama co Ty możesz, a taka bezradność - ja to bym chyba ryczała. Nie pocieszam Cię, ale co mam powiedzieć, zero doświadczenia 😞

Piotruś po prostu cudaśny. Jakie włoski, taki meszek 🙃 Super słodziaki te Wasze dzieciaczki, ja też juz chcę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna Piotruś śliczny! super kolorek skórki taki brzoskwiniowy 🙂
Jagódka a dlaczego dajesz wodę z glukozą? może ma za dużo w brzuszku i dlatego ulewa i wymiotuje...my mieliśmy podobnie z Agata jak miała ok 3tyg zaczęłam jej dawać herbatkę, bo były straszne upały i wydawało mi się, że cały czas chce jej się pić - no i wylądowaliśmy w szpitalu na 3 dni obserwowali ją i tylko wyszło, że za dużo jej chciałam dawać, pani doktor powiedziała, że dziecku wystarcza to co dostaje z mlekiem i nie trzeba dopajać
Madziula jak tam zakupy?wózek kupiony? nasz dotrze w poniedziałek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...