Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Yupi 🙂 🙂 🙂 super mycloud GRATULACJE ODE MNIE I NADII WSPANIALE 🙂
życzę Ci żeby Nelcia sie wspaniale chowała


Dusiańko na Twój poród czekam z niecierpliwością 🙂 bedzie dobrze sloneczko wiem że jestes już zmęczona ale już nie długo za niedługo bedziesz miała już dzidzie na rączkach trzymaj sie 😘 😘 😘

ttinka już niedługo kochana bedziesz mamunią 🙂

jeju jak fajnie że sie tak dużo juz dzidziusiów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy Stycznioweczki 🙂

Widze ze idziecie jak burza 🙂 Tak trzymać 🙂 Rozpakujcie sie wszystkie w styczniu bo luty jest już zarezerwowany dla Nas 🙂

Basia 🙂 Gratulacje ślicznej córuni 🙂

Mycloud ) Rowniez gratulacje 🙂 Dzielna baba z Ciebie 🙂

a reszta ?? Jak tam sie dziewuczki czujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamunie 🙂

Małgosia słodko śpiucha i mam chwilunię.

mycloud gratulacje kochana,w końcu Nelcia jest z Mamusią

pinacolada dobre wiadomości,jeszcze dzień albo dwa i zapomnisz,że Lenka miała takie problemy 🙂życzę zdrówka

ttinka oklask dla Ciebie za tabelkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńko Vanesska jest prześliczna,oczka ma podobne do mojej laluni:P

Jagódka a ty się podlecz troszkę bo musisz mieć siły dla 1 kawalera styczniowego.My chyba też przejdziemy na butlę,bo mała się nie najada,najpierw dawałam Jej tylko na noc i przez cały dzień na cycku ale to za mało,dziś już dostała 1porcję z butli-40ml i śpi 🙂a po moim mleczku wierci się i stęka 😞 Mówi się trudno,lepiej tak niż by miała się męczyć.

Muszę Ci powiedzieć,że bardzo szybko wracam do figury,zostało Mi jakieś 5kg do zrzucenia(z 17kg)tzn.fałd brzuszny poniżej pępka i troszkę na bioderkach.Widocznie mój organizm szybko się regeneruje,choć całe życie były z tym problemy.
p.s.Nie jestem na żadnej diecie!!!

Wszystkim Mamusiom życzę szybkiego powrotu do dawnych figur.

p.s.Mam pytanie do tych co już urodziły,Wy też czasami mocniej krwawicie?Kurcze Małgosia nie zużywa tyle pieluch dziennie co ja podpasek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane zrobiliśmy z mężem rajdowy kurs po mieście - przewiózł mnie po najbardziej dziurawych drogach koszalina(więc wytrzęsło mnie nieźle) 🙃 , zakręcił kilka 'bączków' na śniegu 😁 ja przebiegłam sie po schodach na 7piętro i czekamy dalej...jak tak dalej pójdzie to mojej mamie skończy się urlop i Agata wróci do domku a Majki dalej nie będzie z nami!

Basiu Vanesska kruszynka ale za to jaka śliczniutka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Dusia, wariacie widze że się doczekać niuni nie możesz - zresztą się nie dziwie bo już wszystkie aby na swoje dzidzie czekamy :P . Jeszcze troszkę i Agatka będzie miała siostrzyczkę.. może po tym bieganiu jeszcze dziś Cię weźmie :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 MYCLOUD GRATULUJE CI SERDECZNIE!!WRACAJCIE SZYBKO DO DOMKU 🙂 🙂 😘
Ja jadę do szpitala bo miałam całą noc i dzień mnie bolał brzuch,czyści mnie niemiłosiernie ☺️ no nie mogę siedzieć leżeć chodzić...eh.Jakby coś to się odezwe bo mam w telefonie internet 🙂 Trzymajcie kciuki nas zostawili 🙂 Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj rozpakowujecie się brzuchatki 😉
Super gratulacje dla wsyztskich mamusiek ;*

A jeżeli chodzi o "lanie sie " to u mnie jak u Basi
raz dużo raz mało..
A o zbędne kilogramy to z przed ciązy a teraz tylko 1,5kg..
Więc super kilogram to moje piersi a te pół to chyba brzuszek którego
praktycznie nie mam 🙂
Dziś już lepiej siedze i chodze także wracam do formy

Basiu - Vaneske masz super 😉

Ttinka- życze powodzenia jutro w szpitalu 😉

Mycloud- gratulacje dla ciebie i Nelci ;*

Syla - piękna malutka 😉

Basiu ja też dostałam ale pieluszki na 8-18 kg ;O

Mam wam tylne do opowedzenia ale ciągle gości..
Trudno znaleźć chwile.

Madziula - powodzeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosiłam o zdjecie malej nelci ale poki co mycloud ,milczy. pisze 1 reka bo na drugiej trzymam lene wiec wybaczcie brak duzych liter i ewewntualne bledy.

mi zostalo 8kg z 20! niby malo a jednak sporo. o dzinsach moge pomarzyc a w bluzki sie nie mieszcze przez cycki 😞

lenka coraz lepiej - spałysmy teraz chyba ponad 2 godz. Julka nam prawie umarła z głodu 😉 bo samej jej nie pozwalam na gazie odgrzewac

Dusia - ja herbatke z lisci malin mam bo mi maz kupił i miałam ja rozpoczac w sylwestra i nie zdarzylam - jak chcesz to wsadze w koperte i ci wysle- przynajmniej ty skorzystasz

Co do krwawienia- to ze mnie sie lało strasznie! Potem troche mniej i tak na brazowo ale zdarzało sie zwlaszcza przy karmieniu ze mi sie cieplo miedzy nogami robilo i potem sie okazywalo ze znow czysta krew ze mnie leci. Teraz juz od kilku dni tylko takie brazowe (i smierdzace) brudy schodza - mam nadzieje ze to juz koncowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czekamy na zdjecie małej Nel... 🙂

Madziula trzymam kciuki żeby Cię już zostawili 😉 i zdawaj relację!

Ttinka Ty też jutro zadziałaj 😉

Oj Dusia czego to Ty jeszcze nie probowalaś :laugh: A mała i tak woli siedzieć w brzuszku 😎

Katpio a jak Ty się czujesz?

Ja mam dzisiaj jakiegoś nerwa 😠 Wszystko mnie już drażni, chciałabym przespać cały ten czas i obudzić się ze skurczami :laugh:

Heh usmiałam się z tych waszych nietrafionych prezentów :laugh: ale tak to już jest ze niektórzy sie nie orientują, ale gorzej gdyby były za małe, bo większe rzeczy zawsze zdążycie wykorzystać :laugh: Po prostu swoje odleżą w szafie i już.

Śliczne te wasze dzieciaczki, jak wstawiacie zdjęcia to normalnie napatrzeć się nie mogę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Maja wazy 2820 gram i ma 54 cm 😉 I urodziła się 13.01.2010 r. o godz. 13;30 😉 też sobie godzine i date wybrała hihi 🙂

Niestety mała miała wysoki poziom bilirubiny. I co dziennie fototeriapia 😞 wymęczyło się biedactwo, prawie tydzien tam spedzilysmy uh, ale lepiej tak niz miala by w domu dostac zoltaczke .

Co do porodu, poparlam może tylko 3 razy, niestety skurcze to juz inna bajka 🤨

A tutaj jest zdjątka 🙂

[img size=250]http://img18.imageshack.us/img18/6571/dsc00085yb.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

A to zdjecie z dzisiaj, jak jeszcze siedziałysmy w tym okropnym szpitalu 😞

[img size=350]http://img215.imageshack.us/img215/993/zdjcie0090d.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za informacje,troszkę się uspokoiłam bo myślałam że jak zwykle u Mnie jest inaczej.Ale widzę,że wszystkie macie podobnie 🙂

gunia coś czuję pismo nosem,że będziesz kolejna.Wczoraj pełna energii a dziś odwrotnie a to zapowiedż rychłego rozwiązania-tego Tobie życzę 🙂

pinacolada żal mi Ciebie,moje cycki już prawie normalne 🙂stanik do karmienia niestety za duży 🤪ale cóż,nie mam kiedy wyjść na dłuższe zakupy.
A jeansy wciągam i zapinam na gumkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada - ja tez tak mam wlasnie ze jak karmie to zdarza sie ze mi strasznie poleci
teraz tak brazowo a raz czerwono..a nawet tak zabarwione tylko krwia..
roznie

Paullel - śliczna ta twoja mała

A jeżeli chodzi o mój poród to po nim jak sie zobaczyłam to sie wystraszylam tak strasznie popękały
mi naczynka na twarzy..

A co do cycków też mam dużo i te bluzeczki przylegajace niestety nie wchodza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...