Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aallicee napisał:
agab niezły ten twój mąż 🙂 chyba cię bardzo kocha 🙂

mówią że przez żołądek do serca 🤪 🤪 czym ty go karmisz kobieto??!! to zmienie mojemu diete 🤪 🤪 🙃 :laugh:

my po spacerku 🙂 mała spi już 3godzine 🙂 oby w nocy tez jej tak dobrze szło 🙂 nie ma sie co dziwić że spi skoro wstała o 5 i już nie poszła spać... no i oczywiście mama tez nie 🙂 wyglądam jak zombii 🙂 no i chyba się wybiorę do fryzjera.... to zawsze pomoga 🙂


aalicee - dziś mieliśmy mało "męski" obiadek, pomidorowa i do tego racuchy:P , no ale dobre i to, bo czasami wogóle obiadu nie robię, jestem leniuszkiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał:


Wiecie co moja malutka już 3 razy przekulnęła się z brzuszka na plecki-pierwszy raz myślałam,że to przypadek ale to powtórzyła 🤪jestem z Niej taka dumna-pięknie się rozwija 🙂ale już tak ładnie nie śpi,miałam ciężką noc.

pinacolada Małgośka jak tylko ubieram ją w kombinezon to już zasypia,wkładam do wózka i nie ma mowy żeby obudziła się na spacerze.Może ten kombinezon działa usypiająco 😉

Moja córeczka ma dziś 1 imieninki i znów przychodzą goście 😞


🤪 szybko się przekłada..normalnie to w 3 miesiącu jakoś dzieci się obracają z brzucha na plecy...

Jak Sebka ubieram wkombinezon, to też od razu śpi... może to od tego ciepła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
pinacolada napisał:
jejku - moja młoda w zasadzie cały dzien dzis spi. Wróciłam z nia ze spaceru 2h temu i nadal spi! Jadła 4 h temu i sie nie upomina! szok! Czemu w nocy nie ma takiego spanka ?


To chyba jakiś dzień taki, bo mój Sebek eż cały dzień śpi i nawet jedzenia się nie dopomina...muszę go budzić, a po jedzeniu od razu zapada.... nic się nie da zrobić...już się boję nocy :P


Oj, chyba nie 🙂 , moja za to dziś cały dzionek nie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:


Aaa i na spacerek dzisiejszy wybrałam sie fotelikiem samochodowym wpietym w stelaz i miałam wrazenie ze Lenka tak woli! Jak jedziemy gondolą to ciągle cos mruczy i czasami nawet zapłacze a dzis cisza! No chyba ze to zbieg okolicznosci. Nie mniej jednak jak uchylała oko to mnie widziała z tej pozycji a w gondoli nie widzi 🥴 Wiem ze na dluzsza mete to niezdrowo ale od czasu do czasu przeciez mozna 😉

Lece wtrącić zupkę pieczarkową, mniammmm...
Powiem Ci ze tez to zauwazylam ale tu chyba chodzi o to że jest w pozycji półleżacej, moja steka jak jest na prosto a gdy jej dam oparcie w gondoli troszke wyzej jest anioł tak jak w foteliku. A jak mówisz ze Twoja Niunia ma problemy z tym cofaniem się więc pewnie tak jej wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
aniol303 napisał:


Wiecie co moja malutka już 3 razy przekulnęła się z brzuszka na plecki-pierwszy raz myślałam,że to przypadek ale to powtórzyła 🤪jestem z Niej taka dumna-pięknie się rozwija 🙂ale już tak ładnie nie śpi,miałam ciężką noc.

pinacolada Małgośka jak tylko ubieram ją w kombinezon to już zasypia,wkładam do wózka i nie ma mowy żeby obudziła się na spacerze.Może ten kombinezon działa usypiająco 😉

Moja córeczka ma dziś 1 imieninki i znów przychodzą goście 😞


🤪 szybko się przekłada..normalnie to w 3 miesiącu jakoś dzieci się obracają z brzucha na plecy...

kurde, ja to nawet nie wiem czy Lenka by się tak przekręcała na plecki, co ją na brzuszek chcę położyć to krzyk wniebogłosy, minuty nie wyleży.

Jak Sebka ubieram wkombinezon, to też od razu śpi... może to od tego ciepła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
aniol303 napisał:


Wiecie co moja malutka już 3 razy przekulnęła się z brzuszka na plecki-pierwszy raz myślałam,że to przypadek ale to powtórzyła 🤪jestem z Niej taka dumna-pięknie się rozwija 🙂ale już tak ładnie nie śpi,miałam ciężką noc.

pinacolada Małgośka jak tylko ubieram ją w kombinezon to już zasypia,wkładam do wózka i nie ma mowy żeby obudziła się na spacerze.Może ten kombinezon działa usypiająco 😉

Moja córeczka ma dziś 1 imieninki i znów przychodzą goście 😞


🤪 szybko się przekłada..normalnie to w 3 miesiącu jakoś dzieci się obracają z brzucha na plecy...

Jak Sebka ubieram wkombinezon, to też od razu śpi... może to od tego ciepła :P



kurde, ja to nawet nie wiem czy Lenka by się tak przekręcała na plecki, co ją na brzuszek chcę położyć to krzyk wniebogłosy, minuty nie wyleży.


tak miało być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla widzę że Ty tylko cycek, tak jak ja 🙂 W ciągu dnia też karmie co 2 godziny, ale bawić się jej nie daję, wtedy odstawiam i w ruch idzie smoczek 🙂 w innym przypadku nusia cały dzień przy piersi by spędzała :laugh: A w nocy to różnie co 2-4 godz. w zależności jak mała sie przebudzi i zaraz potem grzecznie usypia 🙂 Tak od trzech dni w miarę się wysypiam. Mała już łapie kiedy jest noc a kiedy dzień, także mam nadzieje że najgorsze juz za nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna_malutka wystarczy mały jasiek pod główkę. W łóżeczku mam taką 40x60 na wymiar pościeli, ale w wózku zwykły jasiek. I dziś mała ulała mi tylko raz!

Pinacolada z tymi czopkami to masz rację, miałam na mysli sytuacje wyjatkowe, moja nie robiła kupki przez 30 godz, musiałam zadziałac tak a nie inaczej. Na szczęscie teraz załatwia te sprawy znowu normalnie 🙂 Może wtedy coś zjadłam i pokarm byl za tłusty...

Anioł303 jestem pod wrażeniem figlów Twojej małej 🤪 musi być bardzo mocna.
Helenka też próbuje, przekręci się z plecków na bok, ale na brzuszek to jej jeszcze sporo brakuje 🙂 Wybija się też nożkami i sunie do góry, a jak lezy na brzuszku to przekłada główke, raz na jeden, a raz na drugi bok i pieknie ją dźwiga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - juz tyle razy miałam Ci napisać i ciagle zapominałam. Tato przerobił mi karuzelę na zasilacz juz jakies 2 tyg temu. I działa. czasami się zacina tzn zasilacz przegrzewa ale wtedy on automatycznie się wyłącza wiec nie ma zagrozenia ze sie karuzela "spali" - przynajmniej tak mi sie wydaje. W kazdym badz razie uzywamy bardzo czesto zwlaszcza ze niunia coraz bardziej zainteresowana misiami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Syla widzę że Ty tylko cycek, tak jak ja 🙂 W ciągu dnia też karmie co 2 godziny, ale bawić się jej nie daję, wtedy odstawiam i w ruch idzie smoczek 🙂 w innym przypadku nusia cały dzień przy piersi by spędzała :laugh: A w nocy to różnie co 2-4 godz. w zależności jak mała sie przebudzi i zaraz potem grzecznie usypia 🙂 Tak od trzech dni w miarę się wysypiam. Mała już łapie kiedy jest noc a kiedy dzień, także mam nadzieje że najgorsze juz za nami 🙂

Ja jej czasem pozwalam jak nie chce mi sie ruszac tyłeczka 😁 a teraz częściej bo mała wystraszona katarkiem, ponoc nowa rzecz dla dziecka i dziecko woła do cyca bo tylko w taki sposob czuje sie bezpiecznie 🙂 no a pozniej idzie tez smoczek w ruch. A ja mysle ze u nas tez najgorsze mamy za sobą. :P 🙃
I do diety zaczynam wprowadzac coraz to wiecej rzeczy, ale chyba za duzo jem nabiału bo malutka dostała takiej kaszki na buzi.. chyba jak uczulenie.


A i pinacolada dziekuje bardzo za paczkę! 🙂 oklask poleci jak juz bede mogła Cie nim obdarować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusie mam do was ogromną prośbę...potrzebuje informacji o mleku bebilon comfort! czy jest to mleko bardziej lekkostrawne i troszkę zagęszczone? ja karmię nan ,ale koleżanka podsunęła mi myśl,że jest to zwykłe mleko i ,że te boleści przy oddawaniu bąków mogą być od tego mleka.Już sama nie wiem.Podobno bebilon comfort jest dla dzieci z tednencją do kolek,a moja mała szybko łyka to mleczko i efekt jest jaki jest.Dziś już jestem po akcji kolka ,ooo słyszę znów krzyk.Podałam jej 1/3 efferalgan bo myślałam,że wyskoczę przez okno.Jak to możliwe ,żeby przy oddawaniu bąków ciągle płakać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
mamusie mam do was ogromną prośbę...potrzebuje informacji o mleku bebilon comfort! czy jest to mleko bardziej lekkostrawne i troszkę zagęszczone? ja karmię nan ,ale koleżanka podsunęła mi myśl,że jest to zwykłe mleko i ,że te boleści przy oddawaniu bąków mogą być od tego mleka.Już sama nie wiem.Podobno bebilon comfort jest dla dzieci z tednencją do kolek,a moja mała szybko łyka to mleczko i efekt jest jaki jest.Dziś już jestem po akcji kolka ,ooo słyszę znów krzyk.Podałam jej 1/3 efferalgan bo myślałam,że wyskoczę przez okno.Jak to możliwe ,żeby przy oddawaniu bąków ciągle płakać?


u nas jest na odwrót,walnie bączka i jest "uśmiech"-karmię zwykłym BEBIKO;a myślałam że karmisz piersią,od kiedy jesteś na NAN?Nasza lalunia jak jest po nocy to też łapczywie pije,potem ma czkawkę i się wścieka,a normalnie to pije spokojnie.
Bebilon słyszałam,że to mleczko jest bardzo przereklamowane-tylko taką wiedzę posiadam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał:
Hej mamusie!
Dziękuję za komplementy 🙂

Jagódka Ksawciu boski-powtarzam się,ale ten dziubek ma taki słodziutki 🙂
Mam jeszcze pytanie,doczytałam że odebrałaś becikowe-po jakim czasie je dostałaś?bo czekam na swoje i nie wiem kiedy dotrze.

Wiecie co moja malutka już 3 razy przekulnęła się z brzuszka na plecki-pierwszy raz myślałam,że to przypadek ale to powtórzyła 🤪jestem z Niej taka dumna-pięknie się rozwija 🙂ale już tak ładnie nie śpi,miałam ciężką noc.

pinacolada Małgośka jak tylko ubieram ją w kombinezon to już zasypia,wkładam do wózka i nie ma mowy żeby obudziła się na spacerze.Może ten kombinezon działa usypiająco 😉

Moja córeczka ma dziś 1 imieninki i znów przychodzą goście 😞




Dziekujemy aniolku 🙂 wiem, ten dziubasek jego rozwala wszystkich 🙂 i ja kiedy na ten dziubasek patrze to mam ochote caowac i zjesc normalnie :P A jszcze jak zaczyna przez sen ciumkac - to kladzie nas na lopatki 🙂 🙂 i jak takiego slodziaka nie kochac 😉?


A co do kombinezonu - to u nas to samo! drze sie jak mu czapke ubieram, ale jak zaloze kombinezon i wsadzam do gondoli czy fotelika -cisza i spokoj albo sie szykuje do snu 🙂

BECIKOWE odebralismy po ok. 1,5 tyg od zlozenia wniosku.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAŁGOSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał:
megi85 napisał:
aniol303 napisał:


Wiecie co moja malutka już 3 razy przekulnęła się z brzuszka na plecki-pierwszy raz myślałam,że to przypadek ale to powtórzyła 🤪jestem z Niej taka dumna-pięknie się rozwija 🙂ale już tak ładnie nie śpi,miałam ciężką noc.

pinacolada Małgośka jak tylko ubieram ją w kombinezon to już zasypia,wkładam do wózka i nie ma mowy żeby obudziła się na spacerze.Może ten kombinezon działa usypiająco 😉

Moja córeczka ma dziś 1 imieninki i znów przychodzą goście 😞


🤪 szybko się przekłada..normalnie to w 3 miesiącu jakoś dzieci się obracają z brzucha na plecy...

Jak Sebka ubieram wkombinezon, to też od razu śpi... może to od tego ciepła :P



kurde, ja to nawet nie wiem czy Lenka by się tak przekręcała na plecki, co ją na brzuszek chcę położyć to krzyk wniebogłosy, minuty nie wyleży.


tak miało być



🤪 🤪
AGAB U NAS TO SAMO Z LEZENIEM NA BRZUSZKU A W ZASADZIE Z BRAKIEM LEZENIA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu tez spal prawie caly dzien 🙂

Musze sie pochwalic ze dzis bylismy z Ksawciem w kilku sklepach i supermarkecie i aptece, i w przychodni po recepty i u dziadkow na chwile i nasz niedzwiadek caly czas spal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia_1987_87 napisał:
Witam co do mleczka na początku dawalismy Bartkowi Bebilon dla dzieci z tendencja do kolek i zaparc tak do 1,5 miesiaca, pozniej zwykly Bebilon a teraz Bebiko 1 i chyba jest najlepsze


ccc-cena czyni cuda 😉najtańsze a jednak najlepsze-potwierdzam choć my prawie od samego początku na Bebiko,najpierw miałam Bebiko HA a teraz tylko zwykłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał:
Dzięki Jagódka 🙂
Kurcze my złożyliśmy wniosek jakieś 3tyg.temu a kasy na koncie jeszcze nie ma-może co miasto to inaczej? 🤔


u nas odbiór osobisty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale sie wkurzylam, dostalam paczke z allegro i baba mi wrzucila smierdzace sterte mega zniszczonych ubranek z lumpeksu.
Masakra. wszystko idzie do kosza. to zrobilam zakupy, nie ma co... 🤢
Zrabalam babe mailowo, ze wstydzilaby sie przesylac taki syf i wystawilam jej opinie neutralna zeby kolo tylka nie robic ale dobitna 😉
Co za ludzie.
Kupuja na wage i sprzedaja "mega paki" na allegro.
gnoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...