Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamusie nie mogłam do Was zajrzeć wczesniej a teraz czekam az się mój bąbelek obudzi na jedzonko 🙂
Widziałam ze pisałyscie o książce Jezyk niemowląt, ja znalazłam plik do ściagnietcia z różnymi książkami min język nimowląt i książka Zawitkowskiego. Może któraś z Was skorzysta: http://rapidshare.com/files/179994377/dzieci.rar. Wystarczy wkleic i ściągnąć za free 🙂 Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

moja perełka płakała przez sen w nocy- wsumie 3 razy jej się tak zdarzyło dzis- bidulka. teraz pojadła, pouśmiechała się do mnie i poszła spac

jade z nia dziś do siostry- moj chrześniak strasznie teskni za nia, ojcu zabiera poduszkę i mówi mu że to Siesi:laugh: jak go siostra ubiera na pole to tez pyta czy do Siesi jedzie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki :-)

U nas nocka w porządeczku. Młoda zasnęła wczoraj po 45min a nie jak zwykle po 2-3 godz!!! Teraz o 9 zjadła, pobawiła się z misiami i połozyłam ja spać. No i śpi moje słonko a ja juz zdazyłam tyle zrobic ze hej!

Jak się obudzi i zje to idziemy na spacerek mimo ze poki co pogoda mglista ale moze sie rozjasni koło południa

Buziaczki piątkowe 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piatkowo!!!

nas obudzilo sloneczko, pachnie wiosna 🙂
Mam nadzieje ze jednak zima juz nie wroci mimo prognoz.

U nas tez nocka ok, teraz tez Ksawciu spi a ja kontynuuje porzadki wiosenne 🙂

Jutro juz weekend!!! huurrraaa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- jeej 2m 😁 szok 🤪 łap oklaska 😁 😁 hehe
Pinacolada- fajnie może Niunce już pomału też przechodzi ten "okres buntu". Też już za niedługo 2m 😁 szok hehe
Basia i Twoja też lada momemtn 2miechy ja zwariuje hehe 😁

obdaruje Was oklaskami jak minie 6h 🙂 😘

Tak w ogole to witam Was piątkowo! u nas zaczyna pieknie słoneczko świecic i mam nadzieje że tak zostanie! Dziś jedziemy na wizyte kontrolną^tygodniową ha śmiechu warte bo co mi moze zrobić lekarz ogólny.. jak ani podwozia ani nic nie sprawdzi wage to ja sobie na biezaco sprawdzam! 😁 😁

U nas nocka nie za ciekawa, mała popłakiwała całą nocke, i słyszaam bączki więc coś zjadłam nie tak.. może pierogi.. albo jednak te frytki choc raczej nie bo mysle ze wczesniej ją by wzieło. A jadłam pierogi z mięsem. Teraz sobie spi smacznie na brzuszku i od razu widac roznice sie nie wiertoli.. ale za to mama juz pospac nie moze.. bo ją trzeba pilnować. Przez tą wysypke na buzi znalazla sposob na drapanie sie i przeklada główke na lewo i prawo. i Czasem zostawia na środku więc boje sie że sie przydusi to ją pilnuje.

Sciskam was mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Syla z tym chodzeniem i mówieniem to ja też tak miałam a teraz z mężem patrzymy na tę starszą popierółkę, której buzia zamyka się tylko jak śpi, biega wszędzie, ściąga wszytko z półek i mówimy jak to fajnie było jak spała nic nie mówiła i nie chodziła!!!

u nas nocka ok 😁 Maja śpi słodko i tylko jak mama zaspana i nietomna to troszkę w nocy okupcia, bo wtedy mamusia bez refleksu 🙂
my dziś jedziemy do teściów na weekend -130km, musimy wyjechać jak obie będą chciały spać 😁 bo inaczej zwariujemy 🙃 boję się tego wyjazdu od ra 🙃 na chodzę i nas pakuję i tak się martwię, że wezmę za dużo lub za malo rzeczy albo o czymś zapomnę!

my też nie bedziemy mieć skończonego miesiąca 🙃 🙃 🙃 bo w lutym nie ma 31 - n 🙃 i w ogóle co drugi miesiąc będzie nieskończony 😁 bo brak 31 :P

buzki na weekend dla Was dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA No to w tym miesiącu Ksawciu i Lenka skonczą 2 miesiace razem!!!! 🙂


Syla
- ja tez bym chciala zeby juz chodzil i mowil - i ciagle sprawdzam u Zawitkowskiego czym Ksawciu poiwnien mnie zaskoczyc w kolejnych tygodniach rozwoju 🙂

Dusia
- nie dziwie sie! Ja jak jechalismy do krakowa [40km] to bylam zdenerwowana od wieczora poprzedzajacego i szykowalam nas jak na 2 tyg wakacje na innym kontynencie 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylam prasowanie, korcą mnie okna..ale to moze w weekend jakos 🙂 albo w tyg bo juz dzien taki dlugi ze jak maz wraca to nadal sloneczko swieci 🙂 🙂 🙂
zrobilam sobie kawusie [grzeszę, bo biore caly czas tab na obnizenie cisnienia ☺️ ] taka z pianką i cieplym mleczkiem mniaaaam
Ksawciu słodziak dalej spi, jak sie obudzi to go nakarmie, poodkurzam, sprzatne u niego i lecimy na spacerek.
Tak mi od razu lepiej z tym sloncem za oknem ze az zaprosilam na wieczor brata meza z zona - tego co nie lubia dzieci a sa juz w polowie ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jagoda - to się rozkręciłaś z p[porządkami!! A powiedz jak z tymi spacerkami dajesz rade? Bo wychodzisz juz codziennie , i co, pomaga Ci "żul" z parteru czy dajesz rade sama? Na raty schodzisz czy za jednym "zamachem"?



eee juz kozak jestem :P
Sama targam na dol gondole z Ksawciem 🙂
Żul ostatnio patrzyl jak sie mecze i nawet nie pomogl 😉
Co prawda powoli zaczynaja mnie bolec stawy w nadgarstkach i ramionach ale zobaczymy.
Wychodzimy codziennie i wiekszym problemem okazalo sie brak miejsc gdzie mozna spacerowac...obejde las i jeden park i wychodzi wolnym tempem mniej niz godzina :/
To jak sniegu nei bedzie to pewnie 30 min 🙂

Ok spadam bo synek cos marudzi w lozeczku chyba sie obudzil.
Kurcze sloneczko zaszlo i zrobilo sie szaro... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i wiecie co? moze mi wpadnie 1500 pln tak ni z gruchy bo po roku czasu nagle napisala do mnie laska ze chce kupic moja suknie slubna wystawiona w komisie internetowym ;D 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej - wreszcie chwila by do Was zajrzeć i napisać 🙂
A ja też byłam wczoraj z Michałem na 1 godzinnym spacerku 🤪 Coraz cieplej to po co się kisić w domu :P
Basia,Pinacolada,Jagoda jakie cudowne,przekochane maluchy macie 😘 🙂

Kurde u nas znowu wczoraj goście normalnie już mam dość.Już ta znajoma która wczoraj z całą chmarą dzieci przyjechała.I jeszcze siedzieli do 19:00 a mały kwękał i płakał bo go brzusio bolał 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie i Dzidziusie 🙂
jakie slodkosci te Wasze Pociechy 🙂 az milo patrzec 🙂
Madziula jak spiuchna sobie slodziachna Twoj Maluszek 🤪
a ja znow z zapytaniem do Was ☺️ mam nadzieje ze nie przeszkadza Wam to :P ale jestescie bardziej doswiadczone 😉
chcialam zapytac czy ktoras z Was podaje Nutriton dziecku i jesli tak to czy nie mialo zaparc po tym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! my po wizycie kontrolnej. Piotrus zdrowiutki, wazy 4780 i urósł 4cm choc mi sie wydaje ze wiecej 🙂
Syla Ty na nic nie licz bo nie dosc ze podwozia Ci nie sprawdzi to nawet nie zmierzy cisnienia, ani nie zwazy!
J sie upomniałam i dostałam tabletki.Ahhh nareszcie mizianko z mezusiem bedzie 🙂
Uciekam bo głodomorek chce cysia a pozniej na spacerek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamci, my też już po 1,5 h spacerku, słoneczko nadal świeci i pachnie wiosną, że ho ho.
macie jakieś pmysły na prezent dla teścia z okazji 50 ur, pomóżcie coś wykombinować, niedrogiego a orginalnego, bo taki jest mój teść, jak go mąż podpytywał co by mu sie przydało, któtko stwierdził, że nie chce przezentów i wolałby od gości koperty, przynajmniej auto sobie zatankuje!!!!!! miby w żartach, ale przegiął pałę, koperty na 50 lecie a co to dziecko, chrzest czy co kurna!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz wróciłyśmy ze spacerku - pokropił nas wiosenny deszczyk 🙂
Byłysmy w sklepie i na poczcie. Tempo narzuciłam sobie dosc duze bo bałam sie ze sie rozpada na dobre. Wróciłam mokrusienka od potu a nie deszczu :P Ale porcja kalorii spalona :P

Lece do mojej myszki - zaraz karmienie i pora spanka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja dzis zachecona tym ze dziecko takie grzeczne zaprosilam gosci i sluchajcie nie wiem co sie z tym moim dzieckiem dzieje! szok!
pierwszy raz w ogole nie spal na spacerze i darl sie juz w gondoli przed wyjsciem. Potem sie uciszyl, obudzil sie w polowie spaceru i mial mine jakby zjadl cytryne i mielil i mielil jezykiem a jak weszlam do klatki to tak sie zaczal drzec i drze sie do tej pory non stop - akurat dzis jak zrobilam specjalnei krotszy spacer bo chcialam glowe wymyc i sie pomalowac zanim goscie kuzwa przyjda...

i tak to jest cos zaplanowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Jagoda80 napisał:
ps. w poniedzialek konczymy 2 miesiace!
a we wt skonczony 9 tydzien! 🤪



Halo, halo - w poniedziałek to my konczymy 2 m-ce!!! Bo będzie 1.03. Wy macie taką datę urodzin że konca 2 m-ca po prostu nie macie :P



jagoda - no to wychodzi na to, że nasze dzieciaki nie skończą tych dwóch miesięcy 😉 , będziemy obchodzić dopiero trzecie:laugh: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...