Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie karmię bo mała miała wieczne kolki od mieszania mleka.A muszę ją dokarmiać bo ma wilczy apetyt a cycki nie wyrabiały za jej tempem;-)choć strasznie mi żal,no ale jak ma się męczyć co drugi dzień z kolkami to dziękuję.

Dziś jest nie do poznania 🤪 jeszcze ani razu nie zapłakała,leży grzecznie i gada z pszczołami na karuzeli szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my poszczepieniu 🙂 mała płakała ale nie ma się co dziwić pewnie ją bolało 😞 potem miała takie smutaśne oczy że aż mi się łza kręciła w oku 🙂 teraz córcia śpi spokojnie ale pilnuję czy nie ma temperatury 🤨

miałam dzisiaj jeszcze skoczyć do mojej gin ale nie dam rady z małą. Nie będę jej szarapać drugi raz do przychodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia86 napisał:
Witam Styczniowe Mamy 🙂

Ja z pytaniem do Mycloud 🙂 Powiedz Kochana co uzywalaś na te hemoroidy ?? Chce sie pozbyć tego cholerstwa jak najszybciej bo blady strach na mnie pada jak mam na kibelek iść. Z góry dziekuje za odpowiedz 🙂 No i za rade wczorajszą 🙂

POZDRAWIAMY 🙂


Klaudia właściwie to nic nie używałam i może to zabrzmi dziwnie,ale jak miałam iść do apteki już i kupić coś to z dnia na dzień czułam poprawę a dziś już w ogóle mi nie doskwierają.

Ale powiem,że na początku bolało tak,że tak kibel to był problem duży.

Więc jak dasz radę to poczekaj może samo przejdzie,ale jak nie to na pewno w aptece coś doradzą co kupić na to cholerstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wrocilismy ze spaceru biegiem! jejku jaka sniezyca i zimno strasznie mimo ze slonko niby grzeje.
Ksawciu nadal spi a ja sie biore za ogarniecie mieszkania no bo goscie dzis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada no to gratulujemy Lence ząbka a za Ciebie i cierpliwość Twoją i męża trzymamy kciuki 🙂 my na dziąsełka mieliśmy Dentinox-Gel jest taki delikatnie rumiankowy, naprawdę chłodzi i Agacie pomógł 🙂

co do wilczego apetytu to ja wieczorami ciągle chodzę głodna...wcinam wafle ryżowe - jak to mój mąż stwierdził "pokarm dla łabędzi a w dodatku śmierdzi jakby się coś spaliło" 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale jestem głupia!!!cieszyłam się jak wariat bo udało mi się kupić nowe bluzeczki dla Agaty za 1zł!!! no i zalicytowałam jeszcze kilka ubranek u tej samej osoby....dopiero dziś po zakończonych aukcjach doczytałam, że jeśli kupuję w licytacji a nie przez kup teraz to nie mogę raz zapłacić za przesyłkę tylko osobno!!! więc 1zł za bluzkę i 15zł za przesyłkę - kupiłam już 3 bluzki i jeszcze w 3 aukcjach wygrywam!!!ale sie wqrzyłam!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!

Wieje dziś strasznie ale spacerek już zaliczyłyśmy 🙂niunia troszkę pospała ale już koniec,w ogóle to wstała dziś o 5.00 i za żadne skarby nie chce spać,dziś ma dzień "gadany" i wyzywania,więc chyba padnę na twarz.Wstałam razem z Nią 😞

jagódka Nasze dzieciaczki spały dokładnie tak samo 🙂

Dusia Majeczka w towarzystwie Miśków wygląda uroczo 😆

pinacolada nie wiem czy Ci gratulować ząbkowania czy współczuć?koleżanki córka miała 6tyg.jak pojawił się pierwszy ząbek ale przebił się dużo później około 4miesiąca 🤪a teraz walczą z kolejnym-maluda ma 6miesięcy.Powodzenia i cierpliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia to sie nazywa zaje fajny zakup:laugh:

Pinacolada pocieszyłaś mnie że nie tylko ja mam piekło z żabkowaniem. Szczoteczka silikonowa i bobodent działa tez u nas 🙂
a jak jej masuje dziąsła to tak słodko mi kieruje palec na dziasła i sciska:laugh:

a wogóle to Vanesska śpi od 10.30 do teraz i nie głodna- butli na śpiocha nie wcisne...


takie spanie ma tez plusy- odgruzowałam mieszkanie, obiad dopiero gotuje bo gazu nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Lenka spała od 9:45 przez 3,5 godz, zjadła flachę pogadała z pałąkiem 😉 i znów zasnęła. Ale mi się podoba to jej dzienne usypianie. Przytulam ja jak widze ze ziewa, idziemy do okna przysunąć roletkę i kładę ja do łożeczka . daję jej pieluszkę koło buźki i się tak w nią wtuli i zaraz chrapie. Ja zaraz jak tylko mąż wróci jade kupić jakiś gryzak wypełniony żelem (taki do schłodzenia w lodówce) i inny żel - może ten Dentinoź bo ten bobodent średnio pomógł. No i spróbuję dodzwonic sie do mojej pediatry - moze cos poleci.

Trzymajcie dziewczyny kciuki bo to moze dobry miesiac jeszcze potrwac. A potem kolejny ząbek i kolejny....
Strach się bać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Dusia to sie nazywa zaje fajny zakup:laugh:

Pinacolada pocieszyłaś mnie że nie tylko ja mam piekło z żabkowaniem. Szczoteczka silikonowa i bobodent działa tez u nas 🙂
a jak jej masuje dziąsła to tak słodko mi kieruje palec na dziasła i sciska:laugh:

a wogóle to Vanesska śpi od 10.30 do teraz i nie głodna- butli na śpiocha nie wcisne...


takie spanie ma tez plusy- odgruzowałam mieszkanie, obiad dopiero gotuje bo gazu nie było...




Basia - to u Was tez tak jest że młoda w dzien spi bez zastrzezen a koszmar z zaśnięciem zaczyna sie wieczorem? Bo u nas to trwa juz jakies 2 tyg i nie wiedziałam o co chodzi i wczoraj dopiero wpadłam na to ze to moga byc zeby. Tylko nie wiem dlaczego wieczorem jest gorzej? Czy to ma jakies medyczne uzasadnienie ze dolegliwosci sie wtedy nasilają...? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
dziewczyny ale jestem głupia!!!cieszyłam się jak wariat bo udało mi się kupić nowe bluzeczki dla Agaty za 1zł!!! no i zalicytowałam jeszcze kilka ubranek u tej samej osoby....dopiero dziś po zakończonych aukcjach doczytałam, że jeśli kupuję w licytacji a nie przez kup teraz to nie mogę raz zapłacić za przesyłkę tylko osobno!!! więc 1zł za bluzkę i 15zł za przesyłkę - kupiłam już 3 bluzki i jeszcze w 3 aukcjach wygrywam!!!ale sie wqrzyłam!!! 😠 😠


Napisz do tej Pani że bardzo chętnie zapłacisz za każda przesyłkę osobno, ale płacisz za towar żeby zarabiała a nie na przesyłkach więc jeżeli nie dostaniesz każdej bluzeczki w osobnej paczcce, to że zgłosisz sprawe do allegro bo to jest bezprawne.. !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos allegro to ja sie uzeram z baba od tygodnia-zamowilam lezaczek,zaplacilam za kuriera i do tej pory kuriera nie bylo! 😠 😠
Dzwonie do baby bo obiecywala ze dzis to na pewno a ona do mnie - ze ona jest na drugim koncu polski i zebym sobie zadzwonila do firmy kurierskiej w moim regionie! powiedzialam jej zeby sobie sama dzwonila i ze to chyba w jej interesie jest zeby to dotarlo do mnie szybko. Oooj jaka jej opinie wysmaruje ..grrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
a propos allegro to ja sie uzeram z baba od tygodnia-zamowilam lezaczek,zaplacilam za kuriera i do tej pory kuriera nie bylo! 😠 😠
Dzwonie do baby bo obiecywala ze dzis to na pewno a ona do mnie - ze ona jest na drugim koncu polski i zebym sobie zadzwonila do firmy kurierskiej w moim regionie! powiedzialam jej zeby sobie sama dzwonila i ze to chyba w jej interesie jest zeby to dotarlo do mnie szybko. Oooj jaka jej opinie wysmaruje ..grrrr 😠
I dobrze jej powiedziałaś.. ! jeżeli by to była poczta to inaczej też , ale sprzedawcy którzy traktują z szacunkiem swoich klientów to i nawet na poczte dzwonią i po numerze paczki czy tez listu mozna dowiedzieć sie gdzie jest przesyłka. Co do kuriera to ciekawe jakiego wzieła że tyle czasu czekasz.. chyba piechtolotem! kurier do Irlandii idzie max tydzień!

Paranoja.. Wez Jagoda zadzwon do niej i powiedz żeby podała Ci numer listu przewozowego i ciekawe czy Ci poda! jak tak to znaczy ze wysłała. I zadzwoniłam bym an Twoim miejscu, przynajmniej dowiesz się kiedy wysłała. DHL np ma na swojej stronie opcję że wpisujesz nr listu przewozowego i wiesz kiedy nadana została , gdzie i gdzie sie znajduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Dusia powiedz co gorsze zęby czy kolka? a może to ta sama cholera?


kochana ja może nie bede sie wypowiadać bo ani jedna ani druga kolki nie ma i mam nadzieję, że mieć nie będzie, a Agata zaczęła ząbkować jak miała 9miesięcy i była nieznośna ale jakoś przeżyłyśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał:
Dusia_P napisał:
dziewczyny ale jestem głupia!!!cieszyłam się jak wariat bo udało mi się kupić nowe bluzeczki dla Agaty za 1zł!!! no i zalicytowałam jeszcze kilka ubranek u tej samej osoby....dopiero dziś po zakończonych aukcjach doczytałam, że jeśli kupuję w licytacji a nie przez kup teraz to nie mogę raz zapłacić za przesyłkę tylko osobno!!! więc 1zł za bluzkę i 15zł za przesyłkę - kupiłam już 3 bluzki i jeszcze w 3 aukcjach wygrywam!!!ale sie wqrzyłam!!! 😠 😠


Napisz do tej Pani że bardzo chętnie zapłacisz za każda przesyłkę osobno, ale płacisz za towar żeby zarabiała a nie na przesyłkach więc jeżeli nie dostaniesz każdej bluzeczki w osobnej paczcce, to że zgłosisz sprawe do allegro bo to jest bezprawne.. !


Syla ja chce napisać żeby mi to w jedno połączyli....może okażą się ludzcy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
SyLa1205 napisał:
Dusia_P napisał:
dziewczyny ale jestem głupia!!!cieszyłam się jak wariat bo udało mi się kupić nowe bluzeczki dla Agaty za 1zł!!! no i zalicytowałam jeszcze kilka ubranek u tej samej osoby....dopiero dziś po zakończonych aukcjach doczytałam, że jeśli kupuję w licytacji a nie przez kup teraz to nie mogę raz zapłacić za przesyłkę tylko osobno!!! więc 1zł za bluzkę i 15zł za przesyłkę - kupiłam już 3 bluzki i jeszcze w 3 aukcjach wygrywam!!!ale sie wqrzyłam!!! 😠 😠


Napisz do tej Pani że bardzo chętnie zapłacisz za każda przesyłkę osobno, ale płacisz za towar żeby zarabiała a nie na przesyłkach więc jeżeli nie dostaniesz każdej bluzeczki w osobnej paczcce, to że zgłosisz sprawe do allegro bo to jest bezprawne.. !


Syla ja chce napisać żeby mi to w jedno połączyli....może okażą się ludzcy!


Po tym co napisałaś.. myslę że to co napisała w aukcji(że każda rzecz osobno wysyłaana) jest mała alternatywa żeby dostać więcej kasy za ciuszek który pójdzie za przysłowiową złotówkę.
I napisałaś ciuszek za 1zł a z przesyłką 15, więc jaka jest kwota wysyłki?? wysyłka za ubranko max 8zł gdzie i tak uważam że mniej bo to są bardzo lekkie rzeczy. Oczywiście, najpierw napisz żeby w jedną połączyła. Aaa i jeszcze masz taka opcję że najpierw napisz czy ci połącza w jedną przesyłkę a jak nie, to możesz jeszcze prosić o odwołanie oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...