Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

dotarlam 🙂


Czesc Kochane 😘

szczepionki - my tez skojarzone 6w1 ale zrezygnowalam natomiast z rotawirusów

Dusia
- jak ja bym chciala jechac nad morze!szc zegolnie do Grzybowa! - my z mezem tam spedzilismy nasze pierwsze wspolne wakacje i mamy do Grzybowa cholerny sentyment! [bo tam sie wszystko zaczelo:P] a z kolei rok temu bylismy w Strzezenicach kolo Mielna i okolice Koszalina tez sa ok 😉
Ale mysle ze nasze dzieci beda za malutkie zeby je targac - tak ja w naszym przypadku ponad 600 km...Ostatnio jak bylismy u mojej przyjaciolki i widzialam Zoche ktora zacznie niedlugo 7 mies to ona wciaz jest taka "dzidziusiowata" - 😉 a dawniej mi sie wydawalo ze polroczne dziecko to juz w szachy gra 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ksawciu aniolek spi. Na spacerze oblecialam pol olkusza w poszukiwaniu filetow z kury [bo uparlam sie juz wczoraj ze zrobie kurczaka duszonego w pieczarkach i pomidorach, z sałatką zielona z jugurtem na slodko-kwasno-slono jak lubi moj M 🙂] i wszystkie skladniki mam od wczoraj juz oprocz glupiego kurczaka. NIGDZIE NIE BYLO! dopiero w ostatnim sklepie kupilam 3 ostatnie 🤢
Wrocilismy, Ksawciu nadal spal a ja zdazylam wszystko ugotowac i przygotowac 🙂
Teraz uciekam pod prysznic i moze uda nam sie zobaczyc choc jeden odcinek Hause's


BuZiaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!! nareszcie chwila żeby zajrzeć-sukces! 🙂 😉
Ania mogłabyś mi jeszcze wysłać? 🙂 [email protected] z góry wielkie dzięki 🙂
A co do szczepionek Michałkowi ropieje ta szczepionka przeciw gruźlicy 😞 i miał temp. 37 stopni.Cy to coś złego ?
w sumie jedziemy za tydzień do lekarza na kolejne szczepienia i się trochę boje 😞 😞
Misiamamy kurcze,kurcze ale wystroiłaś córcie!fiufiu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 🙂
Ja zrobilam w koncu remament w szafie 🤪 szok dwa duze kartony odłożyłam! masakra ile ja mam ciuszków dla niej heh!:P chyba już kupować nie mogę , spodni ma więcej niż tata i mama(chociaz teraz to mam tylko jedne haha) Niunia słodko sobie śpi.
Ehh a mój siostrzeniec(5m) wylądował w szpitalu ma zapalenie oskrzeli i ja zaczynam fiziowac że moja jest chora bo ma taki katar hmm czy ja wiem.. czasem przełknie tak jakby jej splywało ale jak staram się coś wyciagnac to albo nic albo minimalnie i to takie koziarki(zielone) a wydzielina bardziej biała. Czy to dobrze??

madziula mojej niuni tez ropieje to po gruzlicy.. raz juz pękło samo od siebie i zaschło myślałam ze juz sie zagoi a tu znowu ropieje.. ale ponoc tak moze do 6miesiecy! makabra..

mmy mamy miec szczepienie 6w1 19marca 🙂
Jagoda my to fajnie mamy bo te na pneumokoki i rotawirusy mamy za free. Moze wezcie wycieczke do Irlandii 😁 hehe moze Wam dadza 😁 😁

Co do spotkania to bardzo chętnie, nawet postaram sie dostosowac i przyleciec 😁 hehe tylko gdzie? nad morze odpada bo bede musiała targac całą Polske niunkee:P gdzie śląskie a gdzie zachodnipomorskieee:P ktos mówił o Łodzi to juz bardziej no albo ta warszawa moze jak wyjade o świcie to zdarze WAS zobaczyc 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Aniu jakiego Ty power pointa masz?? Bo ja próbuje otworzyć prezentacje i nie moge. Ściagnełam nawet nowsza wersje i dupa;/
ja mam tez problemy... poznym wieczorem Ania wysłała mi.. i staram sie to otworzyc i lipa.. tzw otwiera sie ale dzieli mi to na osobno zdjecia oosbono teskt.. i cały uurok bierze nogę..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prezentacja Ani jest w Power Poincie. Mi otwiera. Ania prezentacja super!!! Dziękuje 🙂

Ja dziś jade do poradni rehabilitacyjnej z Sebkiem..neurolog mi dała skierowanie...ciekawe co powiedzą...

a w poniedziałek do okulisty...skierowanie też od neurolog 🤨 Czy ktoś był z dzieckiem u okulisty??? Ciekawa jestem co mu tam będą robić...bo pani w rejestracji poytała czy choruje dziecko na serce...nie wiem co to ma do oczu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagodka z wycieczkami t lepiej im dziecko mniejsze tak wg mnie bo wtedy więcej śpi i można spokojnie jechać bo się maluszek nie wqrza a im później tym więcej problemów z dostosowaniem pory spania do jechania. my chcemy w tym roku wreszcie pojechać gdzieś odpocząć i już teraz zastanawiam się jak z dwoma wytrzymamy w samochodzie 🙃 chyba zostanie nam noc do jechania żeby smacznie spały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula napisał:
witam mamusie!! nareszcie chwila żeby zajrzeć-sukces! 🙂 😉
Ania mogłabyś mi jeszcze wysłać? 🙂 [email protected] z góry wielkie dzięki 🙂
A co do szczepionek Michałkowi ropieje ta szczepionka przeciw gruźlicy 😞 i miał temp. 37 stopni.Cy to coś złego ?
w sumie jedziemy za tydzień do lekarza na kolejne szczepienia i się trochę boje 😞 😞
Misiamamy kurcze,kurcze ale wystroiłaś córcie!fiufiu 🤪


To ja mam zgola zdmienny problem 😉 bo wlasnie Ksawciowi to nie ropieje i sie martwie bo lekarka powiedziala jakis miesiac temu jak odkrylam zgrubienie na raczce [nie wiedzialam ze to po szczepionce] ze juz powinno lada dzien ropiec no i nic do dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
Witam! 🙂
Ja zrobilam w koncu remament w szafie 🤪 szok dwa duze kartony odłożyłam! masakra ile ja mam ciuszków dla niej heh!:P chyba już kupować nie mogę , spodni ma więcej niż tata i mama(chociaz teraz to mam tylko jedne haha) Niunia słodko sobie śpi.
Ehh a mój siostrzeniec(5m) wylądował w szpitalu ma zapalenie oskrzeli i ja zaczynam fiziowac że moja jest chora bo ma taki katar hmm czy ja wiem.. czasem przełknie tak jakby jej splywało ale jak staram się coś wyciagnac to albo nic albo minimalnie i to takie koziarki(zielone) a wydzielina bardziej biała. Czy to dobrze??

madziula mojej niuni tez ropieje to po gruzlicy.. raz juz pękło samo od siebie i zaschło myślałam ze juz sie zagoi a tu znowu ropieje.. ale ponoc tak moze do 6miesiecy! makabra..

mmy mamy miec szczepienie 6w1 19marca 🙂
Jagoda my to fajnie mamy bo te na pneumokoki i rotawirusy mamy za free. Moze wezcie wycieczke do Irlandii 😁 hehe moze Wam dadza 😁 😁

Co do spotkania to bardzo chętnie, nawet postaram sie dostosowac i przyleciec 😁 hehe tylko gdzie? nad morze odpada bo bede musiała targac całą Polske niunkee:P gdzie śląskie a gdzie zachodnipomorskieee:P ktos mówił o Łodzi to juz bardziej no albo ta warszawa moze jak wyjade o świcie to zdarze WAS zobaczyc 🤪 😁 😁 😁


Moj czesto przelyka flegme i nia mu sie tez ulewa ale ja sie tym juz kompletnie nie przejmuje bo przeciez dorosly czlowiek jak placze to tez mu gluty i łzy splywaja a ze nasz synek placze wielkimi łzami od urodzenia to pewnie od tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
a ja mam pytanie w polsce bede dopiero 5kwiecien to mała bedzie miała już prawie 3m. Czy wtedy mogę iść z nia prywatnie na bioderka? bo kurde tego tutaj nie ma.. a ja musze chyba wiedziec takie coś..


Isc zawsze mozna ale na zdiagnozowanie dysplazji to chyba juz za pozno bo im dziecko starsze tym trudniej je rehabilitowac chociazby ta sztywna pielucha - tak slyszalam - bo t owtedy dziecko w ogole na boczku spac nei moze a to dziadostwo zaklada sie na kilka dobrych tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam środowo 🙂

kiedys pamietam pinacolada napisala ze jak po 30tce czlowiek sie budzi i nic go nie boli to znaczy ze nei zyje - WIĘC JA ŻYJĘ NA PEWNO!:laugh: 🤢 ☺️

Nie wiem od czego to ale nie moge sie rano podniesc z wyrka, kazda kosteczka i kazdy staw mnie napieprza...czuje sie po tej ciazy jak weteran wojenny 🤢 no i nadal mam obrzeki...zastanawiam sie czy te bóle stawów moga byc od cisnienia [chociaz ostatnio jak mierze to cisnienie mam w miare ok i nawet kawke sobie raz dziennie slaba pijam]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słonecznie

Moja niunia znów śpi 🤢 a ja się krzątam po domciu i nie wiem co robić 😉

Jagoda - już tyle miałam Cie właśnie pytać jak te Twoje obrzęki? Mówisz że jeszcze je masz??!! Strasznie długo! Ale zmniejszają się choc troszkę??

I chciałam tez zapytac o Ksawcia - swego czasu odstawiliscie wszystkie medykamenty! Dalej mu nic nie podajesz? (Debridat, Sab Simplex...)

Moja ma straszne wzdęcia - była prawie tydzien bez Sab Simplexu . Dawałam jej Bobotic ale widzieliśmy ze jest gorzej. Od wczoraj popołudnia jest na Sab Simpl. ale chyba jeszcze nie zaczał działać w 100%. Myśle ze juz dzisiaj po 2-3 dawce wszystko sie unormuje. kropelki wysłane z Niemiec nadal nie doszły 😠 musiałam zamówić na ale.gratka (dobrze ze przynajmniej jest taka mozliwosc) . Przyszły oryginalne niemieckie i to w ekspresowym tempie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Witam środowo 🙂

kiedys pamietam pinacolada napisala ze jak po 30tce czlowiek sie budzi i nic go nie boli to znaczy ze nei zyje - WIĘC JA ŻYJĘ NA PEWNO!:laugh: 🤢 ☺️

Nie wiem od czego to ale nie moge sie rano podniesc z wyrka, kazda kosteczka i kazdy staw mnie napieprza...czuje sie po tej ciazy jak weteran wojenny 🤢 no i nadal mam obrzeki...zastanawiam sie czy te bóle stawów moga byc od cisnienia [chociaz ostatnio jak mierze to cisnienie mam w miare ok i nawet kawke sobie raz dziennie slaba pijam]


A mi strasznie padło na kolana, czuję jakby były pogruchotane 🤢 , nie mogę kucać, a najgorzej jest jak wchodzę na łóżko kolanem bo się zapomnę. Pewnie moje kolana dostały po targaniu tych dodatkowych 20kg 😠 .
Chciałam jeszcze zapytać o wasze stopy?
Moje są nadal większe i szersze bo nie mogę założyć kozaków z przed ciąży, a o łydkach nie wspomnę - kozaki nawet do połowy nie zapnę 😠 😠 😠 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
hej,

wpadłam na moment-Vanessa chora, ma zapalenie górnych dróg oddechowych.
Bidula meczy sie i płacze a raczej wrzeszczy a wtedy ma napady kaszlu- a ja ledwo zyje...


Biedna niunia 😞 buziaki od cioci 😘 😘 😘
Moja też ma katar i jest coraz gorzej, nie wiem już jak jej pomóc 🤨 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
madziula napisał:
witam mamusie!! nareszcie chwila żeby zajrzeć-sukces! 🙂 😉
Ania mogłabyś mi jeszcze wysłać? 🙂 [email protected] z góry wielkie dzięki 🙂
A co do szczepionek Michałkowi ropieje ta szczepionka przeciw gruźlicy 😞 i miał temp. 37 stopni.Cy to coś złego ?
w sumie jedziemy za tydzień do lekarza na kolejne szczepienia i się trochę boje 😞 😞
Misiamamy kurcze,kurcze ale wystroiłaś córcie!fiufiu 🤪


To ja mam zgola zdmienny problem 😉 bo wlasnie Ksawciowi to nie ropieje i sie martwie bo lekarka powiedziala jakis miesiac temu jak odkrylam zgrubienie na raczce [nie wiedzialam ze to po szczepionce] ze juz powinno lada dzien ropiec no i nic do dzis



to przestań się martwić! jakaś głupia ta lekarka! nie każdemu dziecku musi ropieć - jednemu ropieje drugiemu nie 🙂 a temu co nie ropiej to łatwiej dla rodziców bo nie muszą uważać w kąpieli że ropka się rozniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAB ja też mam jeszcze opuchnięte nogi 😞 i chodzę w zdartych botkach 😞 bo te z przed ciąży wszystkie cisną 😞 mam nadzieję że niedługo założę coś normalnego!!! po ciąży z Agatą noga mi urosła jeden rozmiar zastrzelę się jak teraz też!co ja zrobię z butami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
AGAB ja też mam jeszcze opuchnięte nogi 😞 i chodzę w zdartych botkach 😞 bo te z przed ciąży wszystkie cisną 😞 mam nadzieję że niedługo założę coś normalnego!!! po ciąży z Agatą noga mi urosła jeden rozmiar zastrzelę się jak teraz też!co ja zrobię z butami?



Mnie tez po ciazy z Julka urosła - ale wtedy nie miałam tylu butow. Będę mieć ten sam problem 🤢 I tez się zastrzelę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
Basia81 napisał:
hej,

wpadłam na moment-Vanessa chora, ma zapalenie górnych dróg oddechowych.
Bidula meczy sie i płacze a raczej wrzeszczy a wtedy ma napady kaszlu- a ja ledwo zyje...


Biedna niunia 😞 buziaki od cioci 😘 😘 😘
Moja też ma katar i jest coraz gorzej, nie wiem już jak jej pomóc 🤨 .


Agab woda morska i ściąganie pomaga- u mnie Vanesia jak tylko zbliżam się do jej noska potrafi włączyc syrene 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...