Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahahah i zasypia 😉 😉 choć nie wiem na jak długo.
a swoją drogą pinacolada codziennych takich sytuacji nie zniosę. a właśnie dzwonił do mnie mężuś i pyta się "co słychać nerwusku" a co ma być słychać innego od dziś rana. a najbardziej rozbawił mnie pytając czy "okres mi się zbliża". właściwie mam nadzieje, że ma rację, właśnie mi przypomniał że zawsze przed miesiączką mnie tak wszystko szybko wkurzało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
hahahah i zasypia 😉 😉 choć nie wiem na jak długo.
a swoją drogą pinacolada codziennych takich sytuacji nie zniosę. a właśnie dzwonił do mnie mężuś i pyta się "co słychać nerwusku" a co ma być słychać innego od dziś rana. a najbardziej rozbawił mnie pytając czy "okres mi się zbliża". właściwie mam nadzieje, że ma rację, właśnie mi przypomniał że zawsze przed miesiączką mnie tak wszystko szybko wkurzało.




Ja właśnie dostałam!!!! Kamień spadł mi z serca bo naprawdę bałam się że zaciążyłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hellooo 🙂
ja dziś miałam wkurzający ranek - mała darła się jak opętana i nie wiedziałam dlaczego przebrana, najedzona - zrobiłam przegląd menu moich ostatnich posiłków no i nic nie powinno jej zaszkodzić a ta się tak darła, że masakra!a tatuś podniesionym głosem 'Majeczka nie krzycz tak' ja z nią po mieszkaniu do łazienki a ten wstał i mi światło w łaziencve zgasił 'bo myślałem, że w salonie jesteś...' no to mu na to 'to nie myśl tylko sprawdź' Majce pomógł rowerek - i z trudem zasnęłyśmy przy chrapaniu tatusia!!! 😠 zasnęłyśmy razem na łóżku a ten mnie budzi i się nabija co Ty taka nerwowa ostatnio jesteś grryyy 😠
Zaraz jedziemy do mojej mamy może troszkę odpocznę 🙃
buźki dla Was na weekend 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popłakałam się ze śmiechu czytając ostatnie posty 🙂

ja cały czas siedze z niunią sama i najbardziej mnie wkurza jak przychodzi w odwiedziny tatuś i walnie mi tekst co chcesz ona taka grzeczna i śpi. Nie ważne ze wczesniej np darła sie na cały blok, pysciła pawia i nie chciała jesc. Zresztą jak bym Wam opisała wszystkie teksty spermodawcy to byście doceniły swoich chłopów:laugh:

wczoraj zapytałam czy zostanie w poniedziąłek z niunią bo chce iśc na kregle to mi powiedział ze to mój zasrany obwiazek siedzieć z dzieckiem 🤪 tak wiec kochane doceńcie męzów:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
popłakałam się ze śmiechu czytając ostatnie posty 🙂

ja cały czas siedze z niunią sama i najbardziej mnie wkurza jak przychodzi w odwiedziny tatuś i walnie mi tekst co chcesz ona taka grzeczna i śpi. Nie ważne ze wczesniej np darła sie na cały blok, pysciła pawia i nie chciała jesc. Zresztą jak bym Wam opisała wszystkie teksty spermodawcy to byście doceniły swoich chłopów:laugh:

wczoraj zapytałam czy zostanie w poniedziąłek z niunią bo chce iśc na kregle to mi powiedział ze to mój zasrany obwiazek siedzieć z dzieckiem 🤪 tak wiec kochane doceńcie męzów:laugh:



A bos głupia 😉 Cza było powiedzieć że do lekarza a nie na kręgle. A u lekarza zazwyczaj dłuuugie kolejki no i by Ci zeszło. A przeciez nie wyjdzie zanim Ty nie wrócisz - no chyba że mu nie ufasz i mógłby jakąś głupote zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo!
dzis nocka taka sobie Piotrus budzi sie 3 razy i mnie wkurzał bo ciagle zasypiał przy cycu a jak go polozyłam do łózeczka to ryk. Nio nic trzeba nad tym popracowac 🙂
Mam pyt do mamusiek ktore byłt nacinane. Czy czujecie cos podczas "miziania" bo nie wiem czy to normalne ze troche boli szew czy jakies gówno mi sie przyplatało;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
popłakałam się ze śmiechu czytając ostatnie posty 🙂

ja cały czas siedze z niunią sama i najbardziej mnie wkurza jak przychodzi w odwiedziny tatuś i walnie mi tekst co chcesz ona taka grzeczna i śpi. Nie ważne ze wczesniej np darła sie na cały blok, pysciła pawia i nie chciała jesc. Zresztą jak bym Wam opisała wszystkie teksty spermodawcy to byście doceniły swoich chłopów:laugh:

wczoraj zapytałam czy zostanie w poniedziąłek z niunią bo chce iśc na kregle to mi powiedział ze to mój zasrany obwiazek siedzieć z dzieckiem 🤪 tak wiec kochane doceńcie męzów:laugh:



A bos głupia 😉 Cza było powiedzieć że do lekarza a nie na kręgle. A u lekarza zazwyczaj dłuuugie kolejki no i by Ci zeszło. A przeciez nie wyjdzie zanim Ty nie wrócisz - no chyba że mu nie ufasz i mógłby jakąś głupote zrobić 🤢


w sumie to za rozgarniety nie jest- wczoraj sie zapytał czemu Vanessa jeszcze nie je jogurtow 🤪 mam nadzieje ze to pytanie było tylko po to by mnie wkurzyc a nie po to by uowodnic głupote 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
popłakałam się ze śmiechu czytając ostatnie posty 🙂

ja cały czas siedze z niunią sama i najbardziej mnie wkurza jak przychodzi w odwiedziny tatuś i walnie mi tekst co chcesz ona taka grzeczna i śpi. Nie ważne ze wczesniej np darła sie na cały blok, pysciła pawia i nie chciała jesc. Zresztą jak bym Wam opisała wszystkie teksty spermodawcy to byście doceniły swoich chłopów:laugh:

wczoraj zapytałam czy zostanie w poniedziąłek z niunią bo chce iśc na kregle to mi powiedział ze to mój zasrany obwiazek siedzieć z dzieckiem 🤪 tak wiec kochane doceńcie męzów:laugh:



A bos głupia 😉 Cza było powiedzieć że do lekarza a nie na kręgle. A u lekarza zazwyczaj dłuuugie kolejki no i by Ci zeszło. A przeciez nie wyjdzie zanim Ty nie wrócisz - no chyba że mu nie ufasz i mógłby jakąś głupote zrobić 🤢


w sumie to za rozgarniety nie jest- wczoraj sie zapytał czemu Vanessa jeszcze nie je jogurtow 🤪 mam nadzieje ze to pytanie było tylko po to by mnie wkurzyc a nie po to by uowodnic głupote 😉





Nie no, brawo!! Trzeba było mu powiedziec ze proponowałaś jej jogurt ale POWIEDZIAŁA że nie lubi i że woli fajkę zapalić 😉 Na głupie pytania , Basiu, Trzeba udzielać jeszcze głupszych odpowiedzi!!!!
Aaaa, i miejmy nadzieję że Vanesska bedzie miała inteligencję po Tobie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Basia a ile lat ma spermodawca bo po tym co piszesz to wydaje mi sie ze tak na oko 10! Szkoda ze się nie zapytał dlaczego sama nie pójdzie zrobic siusiu!



Z tego co pamiętam to 25 i powiem Ci ze to nie kwestia wieku bo moj Paweł miał dokładnie tyle jak się Julka urodziła i nie przypominam sobie pytan i zachowan tego rodzaju!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie 25 lat ma, ja piernicze jak człowiek się zmienia- jak go poznałam to myślałam ze ideał ale jak zaszłam w ciąze to poczuł sie tak pewnie ze zaczął się koszmar- przestał udawac...

ale pierdolnięcie w główce ma po mamusi, fałszywa sucz, wszystko zle robie:
żle karmie bo powinnam jkąs mąką kukurydziana mleko zagęszczac,
zle przebieram bo skoro jestem na pampersach to wystarczy 1-2 na dzien,
żle kąpie bo wystarczy jak ułoże pieluszki i nie muszę jej trzymac
to przeze mnie dziecko chore bo z nią wyychodze, nie powinnam oklepywac mala by jej odeszło itp

a przede wszystkim zle traktuje jej boskiego synka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo!

Ale dziś tu śmiesznie 🙂nieźle się uśmiałam z dzisiejszych postów

pinacolada ty to chyba wczoraj miałaś kiepski dzień co?ale piszesz,że dostałaś okres więc może dlatego.

Basiu faktycznie ojciec Vanesski inteligencją nie grzeszy 😞a jego matkę to bym potraktowała z kałasza,jak piszesz o niej to mnie krew zalewa-to moja teściowa chyba nie jest aż taka zła,tylko ostatnio jak przyszła,wzięła małą na rączki a mała w ryk-zastanawiałam się dlaczego-patrzę a lalunia opatulona kocykiem-darła się bo była spocona-a teściowa zdziwiona bo przecież Małgosia lubi ciepełko: ,cholera ale nie aż tak 😠Jak widzisz IQ mojej teściowej też nie jest zbyt wysokie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
dokładnie 25 lat ma, ja piernicze jak człowiek się zmienia- jak go poznałam to myślałam ze ideał ale jak zaszłam w ciąze to poczuł sie tak pewnie ze zaczął się koszmar- przestał udawac...

ale pierdolnięcie w główce ma po mamusi, fałszywa sucz, wszystko zle robie:
żle karmie bo powinnam jkąs mąką kukurydziana mleko zagęszczac,
zle przebieram bo skoro jestem na pampersach to wystarczy 1-2 na dzien,
żle kąpie bo wystarczy jak ułoże pieluszki i nie muszę jej trzymac
to przeze mnie dziecko chore bo z nią wyychodze, nie powinnam oklepywac mala by jej odeszło itp

a przede wszystkim zle traktuje jej boskiego synka!


basieńko ręce mi opadają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
mycloud napisał:
uuu współczuje szczepienia tzn.efektów ubocznych.Miłego weekendu;-)



Mycloud powiem Ci ze jestem zaskoczona bo PIotrus tylko troszke w nocy marudził dałam mu panadol i poszedł spac, i dziś też ma taki spiacy dzień co mnie niezmiernie cieszy 🙂 Żeby już tak było 😉


A wiecie co...mój Sebek w ogóle nie miał efektów ubocznych...cały dzień spał tylko, a ppodczas szczepienia nawet nie pisnął ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
pinacolada napisał:
Młoda zasnęła - ufff - u tatusia na kolanach.

I tak było miło i własnie sie spieprzyło. Maz mnie własnie poinformował ze w czwartek jedzie na narty i wroci moze na 18! Chyba go pogieło! ja codziennie od 16 juz odliczam minuty zeby przekazac mu młoda a on sobie na nartki z kolega! A potem bedzie ze korek, ze wypadek po drodze, ze sniezyca i wróci na 20 i jeszcze powie ze przeciez nie jego wina! Do dupy a nie na narty pojedzie!!!!


:laugh: :laugh: :laugh:
moj tez wraca po 16stej i tez minuty odliczam zeby sie mlodym zajal i tez ostatnio sie zalil ze kolejny sezon a on na desce nie byl i ze inne baby to puszczaja swoich chlopow a ja nie chce :P [konretnie jedna baba - moja przyjaciolka, ale ona swojemu na wszystko pozwala 😉 ]


egoiści 😠a o Nas to już nie pomyślą,żeby Nam jakąś rozrywkę zapewnić.Każda z Nas marzy o chwili dla siebie a nie wciąż przy dziecku 😞 ,a ja taka głupia nawet na solarium umawiam się tak,żeby malutka już spała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...