Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć MAmusie 🙂 🙂 🙂
byłam dzisiaj u gina;( pobadał,zrobił USG i macica jeszcze nie do końca się zagoiła no i do dwóch tyg. przyjedzie "ciotka" i oczywiście mamy uważać przy bzykaniu 😉 Bo jajeczko się wypuści z lewego jajnika hehehe i tak mówiłam mojemu Tadzikowi może w grudniu córeczka????A on że ludzie by pomyśleli że chodzę w ciąży jak słonica:P nie nie o drugim nie ma mowy na razie może za 2-3 lata 😉

Mój mały Kacperek od 3 dni nie robi kupki tylko puszcza bącurki nie wiem czy wszystko z nim ok? ale nie płacze ani się nie pręży ...póki co karmię go cycyusiem nadal i nic nowego mu nie podawałam...mam zamiar jutro dać mu łyżeczkę soku z jabłuszka. Urozmaicić mu smak...nie wiem czy nie za wcześnie?
3 miesiąc zaczął...wczoraj...

Poza tym jestem zła bo ten czas leci za szybko 😞 😞
i chyba będę musiała wrócić do pracy bo nie wydolimy z kasą...
Pozdrawiamy was buziaki:* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał:
Jagoda a Ksawciu już trzyma główke czy jakoś go tak sprytnie trzymasz na rękach do zdjęcia że wygląda jakby trzymał??



Trzyma tak 🙂 i to od dawna 🙂 owszem przy szybszych ruchach troche go gibie, ale ma strasznie silny kark 🤪 [mimo ze na brzuchu nie chce lezec]. nawet ostatnio zauwazylam ze jak go przechylam to glowe dalej trzyma wlasciwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał:
cześć MAmusie 🙂 🙂 🙂
byłam dzisiaj u gina;( pobadał,zrobił USG i macica jeszcze nie do końca się zagoiła no i do dwóch tyg. przyjedzie "ciotka" i oczywiście mamy uważać przy bzykaniu 😉 Bo jajeczko się wypuści z lewego jajnika hehehe i tak mówiłam mojemu Tadzikowi może w grudniu córeczka????A on że ludzie by pomyśleli że chodzę w ciąży jak słonica:P nie nie o drugim nie ma mowy na razie może za 2-3 lata 😉

Mój mały Kacperek od 3 dni nie robi kupki tylko puszcza bącurki nie wiem czy wszystko z nim ok? ale nie płacze ani się nie pręży ...póki co karmię go cycyusiem nadal i nic nowego mu nie podawałam...mam zamiar jutro dać mu łyżeczkę soku z jabłuszka. Urozmaicić mu smak...nie wiem czy nie za wcześnie?
3 miesiąc zaczął...wczoraj...

Poza tym jestem zła bo ten czas leci za szybko 😞 😞
i chyba będę musiała wrócić do pracy bo nie wydolimy z kasą...
Pozdrawiamy was buziaki:* 😘 😘 😘


Aniu moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie. Pierwsze pokarmy poza mlekiem wprowadza sie w 5 mies - ostatnio o tym duzo czytalam i pytalam znajomych bo tez mnie to nurtowalo kiedy Ksawciu dostanie cos innego [bo chce zobaczyc jego minke jak dostanie tarte jabluszko:P]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde bo była właśnie u mnie kuzynka wczoraj z 13 miesięcznym Gracjankiem i ona zaczęła właśnie po łyżeczce mu dawać od 3 miesiąca i też karmiła i nic mu nie ma i nie było ...wręcz przeciwnie dał nam nieźle popalić aparat jeden 🙂
ale może masz rację Jagoda jak się karmi cycorkiem to lepiej poczekać ...a soczek wypiję ja!!!więc mały na pewno go spróbuje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał:
Jagoda Ksawciu sam trzyma ten gryzak??? moja córcia jeszcze nic nie chwyta tak mocno żeby trzymać, potrafi zacisnąć palucha mojego i pieluche ale żeby inteligentnie gryzak trzymać to nie ma mowy. Muszę jeszcze poczkać 😁



No tak, sam 🙂 dzis mu dalam do raczki i pierwszy raz dluzej utrzymal 🙂 ale to nie tak ze dalam mu do raczki i juz od razu chwycil 😉 dzis jak tylko nie spal to go uczylam 🙂 Efekt taki ze ok. 17stej utrzymal w raczce grzechotke i grzechotal nia i grzechotal i obijal nia sobie glowe i gryzl. Zaczyna kumac powoli po co są raczki i ze mozna nimi sterowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja niunia tez juz trzyma mocno głowe. Jak ja nosze to czesto na jednej rece wiec głowy jej juz nie podtrzymuje. Zdarzy sie jeszcze ze jej sie gibnie na bok albo do tyłu ale to sporadycznie :P Mysle ze to dlatego ze nasze dzieci (moja Lena i Jagody Ksawciu) sa jedne ze starszych w gonie "styczniowych" dzieciakow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
aallicee napisał:
Jagoda Ksawciu sam trzyma ten gryzak??? moja córcia jeszcze nic nie chwyta tak mocno żeby trzymać, potrafi zacisnąć palucha mojego i pieluche ale żeby inteligentnie gryzak trzymać to nie ma mowy. Muszę jeszcze poczkać 😁



No tak, sam 🙂 dzis mu dalam do raczki i pierwszy raz dluzej utrzymal 🙂 ale to nie tak ze dalam mu do raczki i juz od razu chwycil 😉 dzis jak tylko nie spal to go uczylam 🙂 Efekt taki ze ok. 17stej utrzymal w raczce grzechotke i grzechotal nia i grzechotal i obijal nia sobie glowe i gryzl. Zaczyna kumac powoli po co są raczki i ze mozna nimi sterowac 😉


hehe mały spryciarz.... moja rączkami to póki co trze oczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkowo!

Nasza lalunia jak zwykle obudziła się o 3 na papu i wstała dziś o 7.30 także mamunia wyspana.A i jeszcze po powrocie ze spaceru spaliśmy wszyscy 2h 🤪 kochana Małgośka,więcej takich dni 🙂


Jagódka jak zawsze Wasze zdjęcia są boskie,Ksawciu piknieje 🙂a mamusia jaka lalunia 🤪

pinacolada mam pytanie do Ciebie,jakie masz zdanie na temat rolleticu,chciałabym pójść ale nie wiem czy warto i po jakim czasie widać efekty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Moja niunia tez juz trzyma mocno głowe. Jak ja nosze to czesto na jednej rece wiec głowy jej juz nie podtrzymuje. Zdarzy sie jeszcze ze jej sie gibnie na bok albo do tyłu ale to sporadycznie :P Mysle ze to dlatego ze nasze dzieci (moja Lena i Jagody Ksawciu) sa jedne ze starszych w gonie "styczniowych" dzieciakow!


Moja też już mocno trzyma główkę,czasem jej poleci i jak Mnie walnie w szczenę,to masakra taką ma siłę,dziś tak machała łapkami,że prawie oko straciłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Witam wieczorkowo!

Nasza lalunia jak zwykle obudziła się o 3 na papu i wstała dziś o 7.30 także mamunia wyspana.A i jeszcze po powrocie ze spaceru spaliśmy wszyscy 2h 🤪 kochana Małgośka,więcej takich dni 🙂


Jagódka jak zawsze Wasze zdjęcia są boskie,Ksawciu piknieje 🙂a mamusia jaka lalunia 🤪

pinacolada mam pytanie do Ciebie,jakie masz zdanie na temat rolleticu,chciałabym pójść ale nie wiem czy warto i po jakim czasie widać efekty?



Niestety nie umiem Ci powiedziec bo nie mam tego w gabinecie, nie byłam na zadnym szkoleniu ani nie sprawdzałam tego na sobie. Moge natomiast Ci polecic zabiegi na urzadzeniu, które nazywa sie Corpo 02 Excellens. mam to w gabinecie od kilku ładnych lat i nie tylko wykonałam mnostwo zabiegów ale i sama sie nim poddałam 😉 Na mnie działa to rewelacyjnie - szkoda ze ze mnie len i nie chce mi sie jezdzic 3xtyg do wlasnego gabinetu zeby sobie robic zabiegi. Zabiegi powinno sie wykonywac min 3x tyg i daja naprawde dobre efekty pod warunkiem ze trzyma sie rozsadna diete i uzywa na codzien kosmetyków działajacych w tym samym kierunku co zabieg. A urzadzenie to ma zaprogramowanych 6 roznych zabiegow: 2 wyszczuplajace, 1 antycellulitowy, 1 ujedrniajacy na biust, 1 drenaz limfatyczny nóg i 1 ujedrniajacy. Kazdy z nich trwa ok 45min. Polecam! Poszukaj, moze akurat znajdziesz gdzies w poblizu gabinet ktory ma Corpo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za odpowiedź,przewertowałam neta i nie znalazłam żadnego gabinetu w Poznaniu,który oferuje te zabiegi,chyba będę musiała osobiście odwiedzić jakieś.

Rolletic mam pod nosem,więc chyba się zdecyduję i przetestuję 🙂
A może któraś z dziewczyn chodziła na rollowanie?Jeśli tak to poproszę o opinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
aniol303 napisał:
Witam wieczorkowo!

Nasza lalunia jak zwykle obudziła się o 3 na papu i wstała dziś o 7.30 także mamunia wyspana.A i jeszcze po powrocie ze spaceru spaliśmy wszyscy 2h 🤪 kochana Małgośka,więcej takich dni 🙂


Jagódka jak zawsze Wasze zdjęcia są boskie,Ksawciu piknieje 🙂a mamusia jaka lalunia 🤪

pinacolada mam pytanie do Ciebie,jakie masz zdanie na temat rolleticu,chciałabym pójść ale nie wiem czy warto i po jakim czasie widać efekty?



Niestety nie umiem Ci powiedziec bo nie mam tego w gabinecie, nie byłam na zadnym szkoleniu ani nie sprawdzałam tego na sobie. Moge natomiast Ci polecic zabiegi na urzadzeniu, które nazywa sie Corpo 02 Excellens. mam to w gabinecie od kilku ładnych lat i nie tylko wykonałam mnostwo zabiegów ale i sama sie nim poddałam 😉 Na mnie działa to rewelacyjnie - szkoda ze ze mnie len i nie chce mi sie jezdzic 3xtyg do wlasnego gabinetu zeby sobie robic zabiegi. Zabiegi powinno sie wykonywac min 3x tyg i daja naprawde dobre efekty pod warunkiem ze trzyma sie rozsadna diete i uzywa na codzien kosmetyków działajacych w tym samym kierunku co zabieg. A urzadzenie to ma zaprogramowanych 6 roznych zabiegow: 2 wyszczuplajace, 1 antycellulitowy, 1 ujedrniajacy na biust, 1 drenaz limfatyczny nóg i 1 ujedrniajacy. Kazdy z nich trwa ok 45min. Polecam! Poszukaj, moze akurat znajdziesz gdzies w poblizu gabinet ktory ma Corpo 😉


Qrcze PINACOLADA to ja moge przyjezdzac jak Tobie sie nie chce hehehe:laugh: 😎 ja bym wziela pakiet all inclusive 😉wszystko chce ujedrnic, pozbyc sie celulitu i jeszcze zeszczuplec :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was moje drogie - ile mnie tutaj nie było ale to wszystko przez brak czasu na wszystko.Chrzciny,zaproszenia,placki normalnie nie wyrabiam.Widzę że macie przeboje z małżonkami - mam to samo!!
Nie mogę się gdzieś wybrać żeby oderwać się od tej rzeczywistości bo za 10 minut jak wyjadę to dzwoni przyjeżdżaj albo co mam zrobić bo płacze...Już mam powoli tego wszystkiego dosyć.Jutro jedziemy do lekarza na szczepienie aż boję się skutków ubocznych bo z tego co pisałyście jest naprawdę gorzej niż normalnie hehe:P .Dobra idę zjeść coś na kolacje póki Michał śpi bo strasznie zgłodniałam.papa. OTO MÓJ MICHAŁEK 🙂 [img size=202]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MICHAALL.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OTO MÓJ MICHAŁEK 🙂 [img size=202]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MICHAALL.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Ale cudny 🙂

A z tym szczepieniem nie jest tak źle-Nasza malutka tylko płakała a potem 2 dni non stop spała i nie miała gorączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - To ja Ci wypozycze Corpo na miesiac 😉 Naucze Cie podpinać sie do elektrod i bedziesz sobie robic sama 🙂

Kiedys tak zrobiłam ze sobie przywiozłam to do domu ale to jednak nie ma sensu. Zawsze było cos wazniejszego. A jak juz wszystko było zrobione i mogłam miec chwile dla siebie to byłam padnieta i chciało mi sie spac. Potem umawiałam sie z kolezanka i jezdziłysmy do gabinetu we dwie i było razniej. Teraz chyba tez musze kogos poszukac bo samej ciezko mi sie bedzie zmobilizowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Moja niunia tez juz trzyma mocno głowe. Jak ja nosze to czesto na jednej rece wiec głowy jej juz nie podtrzymuje. Zdarzy sie jeszcze ze jej sie gibnie na bok albo do tyłu ale to sporadycznie :P Mysle ze to dlatego ze nasze dzieci (moja Lena i Jagody Ksawciu) sa jedne ze starszych w gonie "styczniowych" dzieciakow!



a o mojej Vanessce zapomniałaś? jest po środku- miedzy Ksawciem a Lenka:laugh: też trzyma głowe i ją nosze na jednej ręce- czasem ją gibnie ale tylko czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
pinacolada napisał:
Moja niunia tez juz trzyma mocno głowe. Jak ja nosze to czesto na jednej rece wiec głowy jej juz nie podtrzymuje. Zdarzy sie jeszcze ze jej sie gibnie na bok albo do tyłu ale to sporadycznie :P Mysle ze to dlatego ze nasze dzieci (moja Lena i Jagody Ksawciu) sa jedne ze starszych w gonie "styczniowych" dzieciakow!



a o mojej Vanessce zapomniałaś? jest po środku- miedzy Ksawciem a Lenka:laugh: też trzyma głowe i ją nosze na jednej ręce- czasem ją gibnie ale tylko czasem 🙂



Ależ Basiu, oczywiście że nie zapomniałam jednak nie byłam pewna jej "umiejetności" 😉 Ale skoro mówisz że tez sie równo trzyma to nie ma sprawy!!! A minimalne "gibnięcia" od pionu są w tym wieku dopuszczalne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Basia81 napisał:
pinacolada napisał:
Moja niunia tez juz trzyma mocno głowe. Jak ja nosze to czesto na jednej rece wiec głowy jej juz nie podtrzymuje. Zdarzy sie jeszcze ze jej sie gibnie na bok albo do tyłu ale to sporadycznie :P Mysle ze to dlatego ze nasze dzieci (moja Lena i Jagody Ksawciu) sa jedne ze starszych w gonie "styczniowych" dzieciakow!



a o mojej Vanessce zapomniałaś? jest po środku- miedzy Ksawciem a Lenka:laugh: też trzyma głowe i ją nosze na jednej ręce- czasem ją gibnie ale tylko czasem 🙂



Ależ Basiu, oczywiście że nie zapomniałam jednak nie byłam pewna jej "umiejetności" 😉 Ale skoro mówisz że tez sie równo trzyma to nie ma sprawy!!! A minimalne "gibnięcia" od pionu są w tym wieku dopuszczalne 🤪



oj wiem wiem ze pamiętasz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...