Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAM WAS MOJE KOCHANE MAMUSIE 🙂 hehe co do filmiku to ja sie wzruszam za kazdym razem jak go oglądam 🙂]
Co di instrukcji to was zaskocze bo ten program powinna mieć każda na swoim komputerze(na windowsie) program to WINDOWS MOVIE MAKER 🙂 jest po polsku i jest bardzo łatwy. Poprostu importuje sie fotki i na dole jest taki pasek gdzie przeciagas kolejność zdjęc 🙂 🙂 ja niestety mam stara wersje a nie umiem jej zaktualizować wiec zadnych przejśc ani efektów nie wrzuciłam do filmiku jest taki ubogi. Ale wazne ze jest 🙂 jak która nie bedzie potrafiła. To walić z pytaniami ewentualnie moge ja zrobic. Ale yślę ze nie bedzie wiekszego problemu bo na programie jest ściaga 🙂 wystarczy wejść w START-> PROGRAMY-> WINDOWS MAKE MAKER 🙂 🙂


a my dziś jedziemy na kontrole z moją córcią i na zakupy. Piszecie o nosidłach i chyba kupie nosidło.. zamiast chusty.

Co do diety zaczelam jeść ch;eb Wasa i 2kilo spadło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do OILATUM! szok! Basia napisała żeby zastosować jako oliwke na ciemniuche ten płyn do kąpieli!!!! szok mała zalała sie czerwonymi kropkami wygladala jakby ja wrzatkiem oblali! ale ja to musialo swedziec masakra! 🤨 i cot eraZ? zobaczymy co Pani doktor powie, bo maluch ma ciemieniuche a tu kur.. zwykłej oliwki nie ma! jest tylko z gonshona! a jestesy na nią uczulone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć babeczki 🙂
Syla filmik rewelka
Katpio : proszę o dietę i trochę samozaparcia bo ja mam bardzo słabą wolę 😉 [email protected]
w drzewko klikam 🙂
mycloud u nas położna była już 5 razy i będzie jeszcze raz 🙂 ale kobieta anioł, nigdy na siłę małej nie budzi, ma podejście kobiecina. A tą twoją to trzeba do diabła wysłać 🙂

u nas po szczepionce ratuje nas wibra w kołysce zaraz idę mała obudzić bo 4h już po jedzeniu! a bez wibry co chwilkę się wybudza i płaczę w niebogłosy!!!
u nas jest dziś Pani która myje okna i ma zrobić na błysk łazienkę 🙂 normalnie wiosnę widzę przez szyby już 🙂 a rano taki jakieś szary świat był :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
co do OILATUM! szok! Basia napisała żeby zastosować jako oliwke na ciemniuche ten płyn do kąpieli!!!! szok mała zalała sie czerwonymi kropkami wygladala jakby ja wrzatkiem oblali! ale ja to musialo swedziec masakra! 🤨 i cot eraZ? zobaczymy co Pani doktor powie, bo maluch ma ciemieniuche a tu kur.. zwykłej oliwki nie ma! jest tylko z gonshona! a jestesy na nią uczulone 😞


Syla - na oilatum????? Twoja jest uczulona???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru - MOKRUSIEŃKA!!!!

No i oczywiscie Lenie tez było gorąco. W drodze do miasta odkryłam ja a jak juz doszłam to wstapiłam do gabinetu i ściagnęłam jej 1 warstwe spod "kurteczki". I od razu dziecko sie uspokoiło. Kurcze - za duzy przeskok z ta pogoda! jeszcze 2 dni temu kombionezon a juz dzis mozna by było sam sweterek 🤢 Chodziłam w poszukiwaniu czapki dla młodej - ale oczywiście "wieś tańczy , wieś śpiewa". Moze w Krakowie uda mi sie cos gustownego kupic ale to dopiero za tydzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio - dziekuję za maila ale kochaniutka zapomniałaś w załączniku przesłać mi odrobinę silnej woli!!!
Ja wymiękam. Znam ta diete, maz stosował i zrzucił 9 kg ale ja obawiam sie ze nie dam rady 😞 Jak jestem głodna to jestem cholernie zła i myślę ze ktoś z naszej rodzinki mogłby nie przezyc tej mojej diety 😉 Nic , spróbuje swoich sztuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
co do OILATUM! szok! Basia napisała żeby zastosować jako oliwke na ciemniuche ten płyn do kąpieli!!!! szok mała zalała sie czerwonymi kropkami wygladala jakby ja wrzatkiem oblali! ale ja to musialo swedziec masakra! 🤨 i cot eraZ? zobaczymy co Pani doktor powie, bo maluch ma ciemieniuche a tu kur.. zwykłej oliwki nie ma! jest tylko z gonshona! a jestesy na nią uczulone 😞



Syla ja pisalam że dawałam oliwke do kąpiel do wody a nie płyn 🙂a teraz brwi i czoło małej smaruje parafina i jej schodzi, nigdy nie używałam Ollatum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
WITAM WAS MOJE KOCHANE MAMUSIE 🙂 hehe co do filmiku to ja sie wzruszam za kazdym razem jak go oglądam 🙂]
Co di instrukcji to was zaskocze bo ten program powinna mieć każda na swoim komputerze(na windowsie) program to WINDOWS MOVIE MAKER 🙂 jest po polsku i jest bardzo łatwy. Poprostu importuje sie fotki i na dole jest taki pasek gdzie przeciagas kolejność zdjęc 🙂 🙂 ja niestety mam stara wersje a nie umiem jej zaktualizować wiec zadnych przejśc ani efektów nie wrzuciłam do filmiku jest taki ubogi. Ale wazne ze jest 🙂 jak która nie bedzie potrafiła. To walić z pytaniami ewentualnie moge ja zrobic. Ale yślę ze nie bedzie wiekszego problemu bo na programie jest ściaga 🙂 wystarczy wejść w START-> PROGRAMY-> WINDOWS MAKE MAKER 🙂 🙂


a my dziś jedziemy na kontrole z moją córcią i na zakupy. Piszecie o nosidłach i chyba kupie nosidło.. zamiast chusty.

Co do diety zaczelam jeść ch;eb Wasa i 2kilo spadło 🙂


my mamy noweg owindowsa i tego nie ma:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was wszystkie z osobna właśnie wróciłam od dentysty a mały śpi więc zajrzałam 🙂
Syla Filmik Boski !! 🤪
A my już po szczepieniu mały płakał STRASZNIE aż mi go szkoda było!takie duże łezki mu leciały mało się nie zachodził 🥴 Po za tym rośniemy , jemy i ważymy 4800 g i mmy 60 cm 🙂

JUSTYNA o ile pamiętam karmisz jeszcze piersią.
Schudłaś coś czy nie?:P Bo ja ćwicze i rowerek , nie jem tłustych rzeczy a waga ta sama ! normalnie załamka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał:
Hej mamusie.
Widze że macie jakąś dobrą diete, heh mi też by się przydało schudnąć. Jeżeli możecie to prześlijcie mi tą dietke, będe wdzięczna 🙂 [email protected]
Nie mam za bardzo czasu żeby tu wpaść, mam nadzieje że u waszych maleństw wszystko ok 😉
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie 😉


wysłano 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
>SyLa1205 napisał:
WITAM WAS MOJE KOCHANE MAMUSIE 🙂 hehe co do filmiku to ja sie wzruszam za kazdym razem jak go oglądam 🙂]
Co di instrukcji to was zaskocze bo ten program powinna mieć każda na swoim komputerze(na windowsie) program to WINDOWS MOVIE MAKER 🙂 jest po polsku i jest bardzo łatwy. Poprostu importuje sie fotki i na dole jest taki pasek gdzie przeciagas kolejność zdjęc 🙂 🙂 ja niestety mam stara wersje a nie umiem jej zaktualizować wiec zadnych przejśc ani efektów nie wrzuciłam do filmiku jest taki ubogi. Ale wazne ze jest 🙂 jak która nie bedzie potrafiła. To walić z pytaniami ewentualnie moge ja zrobic. Ale yślę ze nie bedzie wiekszego problemu bo na programie jest ściaga 🙂 wystarczy wejść w START-> PROGRAMY-> WINDOWS MAKE MAKER 🙂 🙂


a my dziś jedziemy na kontrole z moją córcią i na zakupy. Piszecie o nosidłach i chyba kupie nosidło.. zamiast chusty.

Co do diety zaczelam jeść ch;eb Wasa i 2kilo spadło 🙂


my mamy noweg owindowsa i tego nie ma:/


ja mam windowsa 7 i ten program nazywa się Windows DVD Maker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam dośc tego dnia, koleżanka mnie zagotowała 😠
2 dni temu pyta czy bede dziś w domu, no to jej mówię ze nie wiem bo mam jechac zapraszac na chrzest i żeby zadzoniła dziś rano i upewniła się. no i ok 13 coś mi napisała na gg ale ja zamknełam kompa i poszlam na spaccer z niunia. ok 18 siedze na gg i mi pisze ze miałam jej dac znac czy jestem i ze jak ona chce przyjśc to mi zawsze coś wypada i ciągle mówię ze mnie nie bedzie, ( kurcze ona jak już przyjdzie to nie wie kiedy wyjśc). i wogóle walneła focha. więc jej pisze ze jak chciala przyjsc to powinna zadzwonic i ze mam małe dziecko i nie zawsze mam czas odpisac. a ta mi jedzie z tekstem ze jestem fałszywa- tekst z dupy, wogóle zaczeła mnie kretynka wyzywac i pewnie bym jej tylko grzecznie napisala by się wyjebała ale nie no walneła teskt: szkoda mi tego dziecka.
wiecie co myślałam ze ja zaje.. przez ten komputer, co za pinda miesza dziecko 😠
ale i tak najlepszy tekst to był ze nic nie osiagnełam bo mam małe mieszkanie wzięte na kredyt.( jej tatuś kupił na prezent ślubny mieszkanie) i ja mam nieślubne dziecko a ona ma męza( a mąz sie wali jak domy w Albanii,) ja pierdziele kretynka

musiałam się wam wyżalic
jestem tak wkurzona że zaraz walne drinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pojechałam na godzinke do gabinetu obsłuzyc klientke i mnie wcięło na 3 godz. Wstapiłam w drodze powrotnej do kolezanki po herbatke odchudzajaca i sie zagadałam. Ale było miło posiedziec. jej synek był u dziadków wiec cisza i spokój. Fajnie tak sie wyrwac - musze chyba czesciej 😉
Wrociłam a tu dzidzius wykąpany, nakarmiony, kupa zrobiona 🙂 Super, odżyłam troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia oilatum to jest parafina czy z parafina jeden ciort.. no i pisałas ze masz taka robic to zrobiłam z oliatum.

Jagoda własnie jak ja kapie w tym to jest ok a jak bezposrednio na cialo to tragedia!;/

Ogolnie jestesmy zdrowe oskrzela czyste 😁 super! 😁 i dziewczyny moja córka w ciagu tygodnia przytyła pół kilo!! waży 6.400!! 😁 hehe szok a ja sie dziwie czemu ręce mi więdną:P

Bylismy dzis na zakupach 🙂 nic nie umialam znalesc na siebie w koncu na siłe kupilam sobie bluzke i spodnie w H&M 🙂 no i kupilam taki wypasiony płaszczyk na wiosne małej ze zrobie zdjecie i wam wkleje bo jest Zajebisty!:P kupilam tez jednak tą chuste do noszenia:P:P nie przekonały mnie te nosidełka.. 🤨

Ogolnie padam na twarz!!

A i czekam na wasze filmiki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczny padam...
mieliśmy dziś z mężem natchnienie na porządki mieszkania....i na gotowanie żarełka 🙂
dziewczyny kochaniutkie śpią Majka po szczepionce non toper śpi słodziutko 🙂 tylko rano się wybudzała no ale wibra w kołysce dała radę.
Jutro chyba do Was nie zajrzę bo teściowa przyjeżdza ze szwagierką.... :P
bużka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Cieszę się że się filmik podoba 🙂
Syla - oklask poleciał do Ciebie za to że mnie "nauczyłaś" takich cudów!

Lenka znów przespała całą noc! 🤪 O 6:00 dostała flachę i spała do 9:00 🤪

Dobra dziewczynki - lece do pracki a potem z niunia na zakupy i do knajpy na obiad 😉

Do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab - moi e-mail [email protected]

To ja mam DVD makerA SUPER!!!! tez sobie robie filmik 🙂 🙂 🙂

Kochane, ja mialam wczoraj straszny dzien...praktycznie non stop beczalam - Ksawciu nie chce jesc, w calym olkuszu nie bylo tego kremu i emulsji do kapieli ktora nam przepisala...maly maruda okropna, na allegro mialam problemy z zamowieniami...masakra...


dzis jedziemy na imieniny do moich rodzicow i do taty i do mamy - jutro mamy gosci wiec nie wiem kiedy wpadne

buziaczki kochane i milego weekendu


jest tak cieplo!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ps. Basia - nie przejmuj sie ta kretynka!to jedna z tych co wszystko przychodzi jej latwo, tez mam wielu znajomych ktorzy udaja paniska a wszystko maja kupione przez rodzicow - mieszkania, samochody itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...