Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał:
mycloud - nic sie nie martw, drugie juz bedziesz inaczej ubierac 😉 :P

ja tez maiłam dzis ochote nie zakładac jej czapeczki ale po wyjsciu na zewnatrz okazało sie ze wieje i załozyłam choc nie wiem czy ażurowa czapeczka chroni od wiatru 🤢 chyba nie 😉

Przymierzyłam dzis młodej suknie do chrztu - wygląda bajecznie 😉 Tylko buty gubi, musze coś w nich poprawic bo są ciut za szerokie


a zrobiłaś jej zdjęcie w tym ubranku?
Jak tak, to wrzucaj, chętnie zobaczę jak się prezentuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co za przepiękna pogoda 🙂 nareszcie wiosna grzech siedzieć w domu no ale musiałyśmy wrócić bo nie ma jak na dworzu Agaty położyć 🙃 a dwóch wózków nie dam rady pchać 🤪

mnie kolana bolały po pierwszej ciąży i ten ból strasznie długo sie utrzymywał, bałam się że teraz też mnie będą boleć ale jakiś cud się zdarzył i nic a nic nie bolą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.
pinacolada bardzo Ci dziekuje za emaila. Poczytam i cos zakupie na pewno 🙂 A znasz moze cos dobrego na wrastajace sie wlosy. Jak juz pisalam robie sobie wosk od kilku lat i troche, szczegolnie w okolicach bikini sie wrastaja. S;yszalam o takim kremie keranom,podobno dobry, wiesz cos o tym?

Nie mam niogdy czasu zeby nadrobic wszytsko jak zagladam, tyle sie tu dzieje ale przeczytalam tyle o ile i ktos pisal o

zielonych kupkach wiec moja corcia tez robila zielone, najpierw zaraz po porodzie tylko musztardowe robila a po jakims czasie zaczely sie b wodniste i zielone i tylko zielone, po kilku dnioach zaczela robic mieszane troche zielonych i troche pol na pol zielonomusztardowych a teraz znowu robi raczej musztardowe. Lekarz mowil ze te zielone to normalne, ze sie zdarzaja.

pinacolada apropo wrastajacych paznokci, mi sie cos takiego zrobilo tez w jednym, i wiesz co zrobilam delikatnie odginam sobie ta czesc co uciska pznociem u reki podwarzam i pomaga, nie wiem jak b Ci sie wrasta ale jak delikatnie to sprobuj, mozna tez spilowac deko i dalej tam podwarzyc.


No i chcialam powiedziec ze pogody tylko pozazdroscic...
W tej Anglii to nigdy nie wiadomo, a lata to tu prawdziwego nie bylo od 5 lat, tak to kilka dni ladnych i znowu cos i na przemian... ALe Wam zazdroszcze.

Jagoda czy Ksawciu te krostki ma takie szorstkawe w dotyku? \
Moja Miska tez miala juz keidys pisalam, zeszly i teraz znowu sie pojawily, one sa tylko na twarzy. Jak Jej znikly pierwszym razem to sprobowalam zjadlam dwa jajka i kawa z mlekiem kika razy i nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy to jednak nie moge jesc nabialu. Znowu przestalam jesc nabial i zobaczymy. Ale jak zejdzie to sie boje znowu cos zjesc zeby znowu nie miala ( jesli to to) bo to dosc dlugo sie utzrymuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab - nie zrobiłam zdjęcia. Ale jak nie bedzie marudna to wieczorkiem przed kapielą jeszcze raz jej załoze i wtedy pstrykne 😉

moniss - zapomniałam o Twoich wrastajacych włoskach. znam preparat b.skuteczny i niedrogi, który stosuje sie punktowo w miejscu wrastania. To jest taki malutki roll-on . Jak sie zdecydujesz na jakies kosmetyki z clareny i bede Ci robic paczke to spróbuje tez załatwic Ci ten preparat. (zapomniałam w tym momencie jak sie nazywa :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:


moniss - zapomniałam o Twoich wrastajacych włoskach. znam preparat b.skuteczny i niedrogi, który stosuje sie punktowo w miejscu wrastania. To jest taki malutki roll-on . Jak sie zdecydujesz na jakies kosmetyki z clareny i bede Ci robic paczke to spróbuje tez załatwic Ci ten preparat. (zapomniałam w tym momencie jak sie nazywa :P )[/quote


ok. super. Bardzo Ci dziekuje z gory 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam my wrocilysmy dopiero 😉 taata robi spóźniony obiad 😉 a my sie relaxujemyy 🙂 Niunka grzeczna chociaz ma jakies takie płaczliwe dzionki. Ale dzis pieknie spala chyba z 4h 🙂 jest taka kochana! 🙂 uwielbiam gdy sie do mnie smieje! a z dnia na dzien coraz wiecej gada juz tak wyraznie gaworzy. I slini sie ze hej hehe no i wcina te swoje rączki!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny ja padam Naduśka śpi pięknie musiałam ją dziś przetrzymać do kąpieli bo laska mi dziś przycieła oko na 4 h i sie godziny karmienia posypały i tym samym kąpieli wiec żeby wyrównać bawiłyśmy sie

justynko pytałam bo bardzo dobrze znam te tereny mam tam prawie całą rodzinę i sama spedzam tam kilka tygodni w roku jak byłam w ciąży to byłam tam ponad miesiąc nie dokładnie w Pionkach a w Garbatce letnisko ale to niedaleko do Pionek na rowerze jeździłam no nie w ciąży ale wogóle moim zdaniem to najwspanialsze miejsce na odpoczynek a świecie Puszcza Kozienicka i ten zapach lasu którego niema nigdzie na świecie 🙂 jade tam w lato na 2 lub 3 tygodnie 🙂

ja już mam świeta w domu jeśli chodzi o porządki a w przyszłym tygodniu wypieki 🙂 co pieczecie dziewczyny ja mazurka rolade z truskawkami i sernik - jak mi mycha pozwoli 🤢
jak dobrze wrócic do was choć na chwilkę 🙂
mnie kolana nie bolą ale boli mnie wszystko inne 🙂 byłam w koncu i gina wszystko gra tylko te kości sie jeszcze nie zeszły gin mi powiedziała ze jeszcze 8 tygodni 😞 wiec kicha ale kolana mnie nie bolą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dawno mnie tu nie było jak zawsze :P Michaś ma zapalenie oskrzeli i jest taki marudny że nie moge nigdzie odejść od niego..Rozchorował się nam po tym cholernym szczepieniu 😠 Syla twoja Nela też miała zapalenie oskrzeli,prawda?Po ilu dniach jej to przeszło?Kiedy już nie miała tak dużego kataru?

Alicee,Pinacolada,Agab,Jagoda,Dusia śliczne,kochane stworzonka!!A jak się zmieniają te nasze pociechy 🙂

Justynka mam pytanie.Bo ty tak jak ja karmisz piersią.I czy dostałaś już okres?Bo ja już mam tydzień i nie wiem czy to właśnie jest okres czy się jeszcze czyszczę?kurde boje się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
witam dawno mnie tu nie było jak zawsze :P Michaś ma zapalenie oskrzeli i jest taki marudny że nie moge nigdzie odejść od niego..Rozchorował się nam po tym cholernym szczepieniu 😠 Syla twoja Nela też miała zapalenie oskrzeli,prawda?Po ilu dniach jej to przeszło?Kiedy już nie miała tak dużego kataru?

Alicee,Pinacolada,Agab,Jagoda,Dusia śliczne,kochane stworzonka!!A jak się zmieniają te nasze pociechy 🙂

Justynka mam pytanie.Bo ty tak jak ja karmisz piersią.I czy dostałaś już okres?Bo ja już mam tydzień i nie wiem czy to właśnie jest okres czy się jeszcze czyszczę?kurde boje się 😞


Madziula ja okresu nie mam, nawet po tabletkach nie dostałam jeszcze. Ale okres mogłas dostac jak karmisz piersia, ktoras z dziewczyn tez dostała tylko nie pamietam ktora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:


justynko pytałam bo bardzo dobrze znam te tereny mam tam prawie całą rodzinę i sama spedzam tam kilka tygodni w roku jak byłam w ciąży to byłam tam ponad miesiąc nie dokładnie w Pionkach a w Garbatce letnisko ale to niedaleko do Pionek na rowerze jeździłam no nie w ciąży ale wogóle moim zdaniem to najwspanialsze miejsce na odpoczynek a świecie Puszcza Kozienicka i ten zapach lasu którego niema nigdzie na świecie 🙂 jade tam w lato na 2 lub 3 tygodnie 🙂


nie wiedziałam ze ktos tak dobrze zna te tereny 🙂A to faktze zapach z puszczy jest niesamowiny, w ogóle miasto w srodku lasu to jest niesamowite 🙂 moge wiedziec gdzie masz dokładnie rodzine? W Pionkach czy Garbatce?? Jak w Pionkach to na jakiej ulicy?? Moze znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja ostatnio wpadam tylko wieczorkiem bo szkoda mi czasu jak taka piękna pogoda za oknem 🙂,dziś rewelacja-byle więcej takich dni.Tylko,że młoda ostanio daje czadu na spacerkach,niby zasypia a potem się budzi z rykiem i trwa to około godziny.Następnie zasypia i śpi jak niby nigdy nic przez kolejne 2h.Złośliwa panna-za mamusią chyba 😞
A propos ubrania dziecka w taką pogodę,dziś miała na sobie body z krótkim rękawem,cienką bluzeczkę i grubszą bluzę(ściągnęłam jej jak tylko wyszłyśmy z domu)ja biegałam w krótkim rękawie:silly 😁wa razy zaliczyłyśmy dziś spacer,11.30-15,a potem z tatusiem 16.30-19.Wróciliśmy,tata ją wykąpał i zaraz zasnęła.Nie mogę jej tak chwalić bo zapeszę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy ktoś wyjątkowy fajnie,że jesteście 🙂

My w środę idziemy na kolejne szczepienia i wtedy się dowiem ile waży nasza gwiazdeczka,myślę że 6 kilo jak nic,czuję to wyraźnie bo mi ramię zaczyna wysiadać 😞

A i dziś kupiliśmy małej sukienkę do chrztu i buciki 🙂tylko muszę zrobić jej przymiarkę czy dobra,w razie czego mogę wymienić.Kupiłam jej 68 ale nie wiem czy czasem nie jest za duża-rozmiar rozmiarowi nie równy.Bo ona ogólnie jest szczupła ale długa i mam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Cześć dziewczyny!
Ja ostatnio wpadam tylko wieczorkiem bo szkoda mi czasu jak taka piękna pogoda za oknem 🙂,dziś rewelacja-byle więcej takich dni.Tylko,że młoda ostanio daje czadu na spacerkach,niby zasypia a potem się budzi z rykiem i trwa to około godziny.Następnie zasypia i śpi jak niby nigdy nic przez kolejne 2h.Złośliwa panna-za mamusią chyba 😞
A propos ubrania dziecka w taką pogodę,dziś miała na sobie body z krótkim rękawem,cienką bluzeczkę i grubszą bluzę(ściągnęłam jej jak tylko wyszłyśmy z domu)ja biegałam w krótkim rękawie:silly 😁wa razy zaliczyłyśmy dziś spacer,11.30-15,a potem z tatusiem 16.30-19.Wróciliśmy,tata ją wykąpał i zaraz zasnęła.Nie mogę jej tak chwalić bo zapeszę:P


aniołku - co do pogody, to pewnie obie miałyśmy dziś tak samo piękną, wkońcu mieszkamy chyba ze wszystkich najbliżej siebie 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór

Ja odleciałam dziś na filmie "na dobre i na złe" i jak mnie mąż obudził to nie wiedziałam co się dzieje 🤪 😉

Teraz odleciała niunia (dopiero teraz 😠 ). Ja zaraz się kładę bo jutro ciężki dzionek . jedziemy z Julką na zakupy do Kraka i już mnie głowa boli jak pomyśle o tłumach, które będą przewalać się po galerii 🤢 No ale mus to mus.

Spróbuję zaglądnąć jutro jak wrócimy.

Ps. jutro tata przejdzie chrzest bojowy - cały dzień z Lenką. Szczerze to chciałabym żeby mu dała wycisk bo mam wrażenie że jemu czasami się wydaję że ja jestem na urlopie 😠 (swoją drogą dlaczego to się nazywa urlop macierzyński a nie zapierdol macierzyński? 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab prawda,że było dziś pięknie?
Ale z tego co wiem to pinacolada i Jagoda miały równie piękną aurę:P

Tylko właśnie poczułam te spacery w nogach,tak mi napieprzają teraz kolana,że muszę je nasmarować Ketonalem,niestety problemy z kolanami mam już od dziecka-odziedziczyłam to po ojcu 😞
I jak zwykle wymiękam przed 23,ale nie ma się co dziwić lala wstała dziś o 7 i mamunia też,do jutra mamusie papa 😘


Jutro będzie tutaj tłoczno bo zapowiadają deszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula katar utrzymuje sie do 7dni normalny. A taki z choroby to nie mam pojecia. Moja niunia nie miala typowego kataru utrzymywał się taki w srodku że bło widac jak go przełyka. I to po kuracji antybiotykowej mineło(7dni) wiesz moja miała sam poczatek oskrzeli. Usłyszałam tylko świst i od razu polecialam do lekarza. Wiec bardzo łagodnie przesżła chorobe ale marudna była troszkę.

pinacolada ja to wam zazdroszcze takich zakupow 🙂 my jedziemy w niedziele ale to znowu bedzie wygladac tak jak zawsze pospiech ze sklepu do sklepu leci czas! a pozniej w przymierzalni musze karmic heeeeh! 😁

Agabnajblizej to chybaa mam ja i Justyna 😁 😁 ale co do pogody to tutaj co kawałek jest inna 🤪 uroki Irlandii 😁 wię u mnie może być słonce a u Justyny deszcz 😁

misiamamy Nadunia grzeczna to czemu tak rzadko wpadasz na forum??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Syla katar to moj Piotrus ma non stop wiec chyba te 7 dni sie mnie nie tycza:/ Nic w srode mam wizyte u położnej to moze cos poradzi. A tak wogole dostałaś powadomienie o wizycie u położnej?
🥴 nie, nic nie dostałam. A kiedy Ci przyszło?? i gdzie to masZ? my w nastepny wtorek mamy szczepienie aż się boję! ale tata wchodzi ja nie 😁 a co do kataru to wiesz tak ogolnie jest, że katar trwa 7dni jezeli nie przechodzi nalezy sie skonsultowac z lekarzem bo od kataru sie wszystko zaczyna. Ale sama widzisz ze widocznie tak juz Twój synus ma, tylko uwazaj zeby mu na oskrzela albo płucka nie siadło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek laseczki!

Syla - niestety u nas lato się skończyło 😞 , za oknem jesień, 6 stopni, straszny wiatr i szarówa 😠 .
JEDNYM SŁOWEM DO DUPY!

A wy dziewuchy nie róbcie sobie jaj, i piszcie coś, bo z nudów można paść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...