Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pinacolada dla WAS tez serdecznie gratulacje!!! za usiad i proby raczkowania 🙂 kurde te wszystkie rzeczy ja przezywam z wami jakby to moje dziecko tak robiłO 😜 hehe co do nr telefonu to ten moj pl jest aktualny(jak jestem w pl zawsze go mam) a to moj nr irlandzki 🙂 🙂 +353 868610294 😘

Lece przebrac moje dziecko bo wali w całym pokoju kupa z nocy 😜 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć.

Pospałyśmy do 9.00, Lenia obaliła już flachę, Max śpi nadal.

PANI KOLADA - my tu napewno nie byłyśmy złośliwe! Ja stwierdziłam poprostu, że będę się chwalić 😜.Bo tak naprawdę lubię to robić 🙂. A jak Ci nie będzie pasować to bardzo mi przykro - ja się i tak stąd nie wypiszę 😉 😜 😁.
Brawa dla Jurusia za takie postępy! 😘

JULIA - witaj! Buziaki dla niuńka 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Witaj Julio gratulujemyyy wam tylu zębów! heh łoł ja sobie nie wyobrażam młodej karmic z zębami aaałaa! 😜 moja jeszcze nie ma a cyca ciagnie nawet po słoiczku hehe 🙂 mój cycoszek kochany 🙂 ale mama chyba ostatnio przesadziła z czekoladą i dziecko troszke brzuszek bolał, zobaczymy jaki bedzie dzis dzionek bo ostatnie były nie ciekawe 🙂

Co do lotu nie martw sie 🙂 mooja przeszła suuper a leciałam z nia jak miała 2miesiace pozniej 3m 🙂 Justyna, Pinacolada też mowily ze dzieciaczki spoko zniosły loty 🙂 🙂 nie martw sie nie zapomnij miec tylko mleka z cycochow w butelece i picie tez 🙂 teraz jak on jest taki duzy to ja bym nawet wzieła jakieś owoce itd:P hehe musisz byc przygotowana na wszystko. Ja np jak wracałam miałam opozniony lot o 2h 🙂 na lotniskach sa specjalne pokoje dla dzieci , gdzie sie je przewija i mozna nakarmic 🙂

Dostałyscie oklask za ząbki, za to ze nas odwiedziłas i za siad i raczkowanie oj nazbierało się 🙂 hehe sciskamy WAS mocno 😘 wklej jakieś zdjęcie Twojego bąbla 😘

Moja mała ciągnie mnie za ręeke jak pisze do Was hehe i probuje usiaść , mała wariatka u nas 9 rano i moje dziecko dopiero wstało razem z mamusią 🙂 ja sie wyspałam bo wstała tylko 3x 🙂 naszczescie nie co godzinie 🙂 hehe no i mojaaa to kurde ostatnio strasznie wrzeczy dla zabawy, sprawdza siłe głosuu hehe albo plujee wszedzie na maxaaaa 😜

uchaaaaa to nie zle z 2miesieczniakiem leciec 🤪
Sylwio ja sie tak nie przejmuje tyl lotem do Pl.bo to tylko 1,1/2 ale troche czasu spedzimy w samolocie bo 6,1/2godziny 🤔 a co do zabrania "wszystkiego"i byc przygotowana na kazda ewentualnosc tooczwiscie jestesmy! na sto!!!
DZIEKUJEMY ZA OKLASKA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć.

Pospałyśmy do 9.00, Lenia obaliła już flachę, Max śpi nadal.

PANI KOLADA - my tu napewno nie byłyśmy złośliwe! Ja stwierdziłam poprostu, że będę się chwalić 😜.Bo tak naprawdę lubię to robić 🙂. A jak Ci nie będzie pasować to bardzo mi przykro - ja się i tak stąd nie wypiszę 😉 😜 😁.
Brawa dla Jurusia za takie postępy! 😘

JULIA - witaj! Buziaki dla niuńka 😘.


UCHAAAAA
no no.....pewnie cwalenie sie jest "mile"dla ucha..... 😜wiec wcwalmy sie...... 😁
czesc....i dziekuje/my
i dla Was pozdrowienia i buziaczek dla Corci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
PANI KOLADA - co do "pływającego kupsztala" - poprostu Lenka nasrała na taki basenik i tyle, pewnie kupiłaś jakieś g.... 😁 😁 😁.


A nie zastanowiłaś sie nad tym ,że tym postem mozesz wyrzadzic mi przykrosc? 😜 Moze mnie po prostu nie było stac na większy? Nie kazdemu się tak przelewa jak Tobie w tym miesiącu 😉 😜 🤪
Ps. niech sie cieszy że na wodę do baseniku starczyło bo do suchego waliłoby się dużo gorzej bo bez poślizgu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A co do postepów JURUSIA to rzeczywiście hiszpanskie słońce mu służy. Mam tylko nadzieję ,że po powrocie do Polski nie cofnie sie w rozwoju 🤢 I włoski mu strasznie zgęstniały i urosły 🤪

Agab - kupiłaś chodzik? Bo ja po powrocie kupuje 😉


Moja robi takie postępy że - na roczek jej chyba kupię 🤢 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
A co do postepów JURUSIA to rzeczywiście hiszpanskie słońce mu służy. Mam tylko nadzieję ,że po powrocie do Polski nie cofnie sie w rozwoju 🤢 I włoski mu strasznie zgęstniały i urosły 🤪

Agab - kupiłaś chodzik? Bo ja po powrocie kupuje 😉


Moja robi takie postępy że - na roczek jej chyba kupię 🤢 😮 😁 😁 😁
haha dokladnie u nas to samo 😉 kurde jak dla nas za wczesnie na chodzik moze przy taim rozwoju sytuacji zobaczy go jak skonczy 7miesiecy 🙂 kurde jakos sie w ogole tego bojee 😜 niby juz raz sie dzwigła sama jak pamietacie ale to nie był siad heeee bo sie zaraz zbuliła 😜 a teraz to sobie siedzi dzwiga sie cała;p a jak jej nie idzie to probuje sie dzwigac za nogi hehe

Pinacolada- dziekujemy za wierszyk 😘 mialam Ci odpisac, ale moja niunia stwierdziła że to zbędne i nakrzyczala na mnie 🤔 hehe ale bardzo miło z Twojej strony naprawde 😘
Co z odpowiedzia w związku z moja petycja!?

E laski potrzebuje wsparcia! 😜 hehe bo to ma byc petycjaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Aniolek, Dusia, Karolinka po oklasku do reszty kolejka jak za chlebeem hehe dobra kochane spadam wziąść prysznic i sie wywalic na plecki 🙂 dzis juz chyba nie zaglądne , ściskam WAs mocno 😘

p.s co do oklasków znikajacych to kurde jakos mi sie nie wydaje, że to "ONA" bo ona była osobą której najwiecej ich włąsnie znikało... 🤔


no bo to nie ONA 🙂
halo haalo 😜 czekam na wiadomosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Aniolek, Dusia, Karolinka po oklasku do reszty kolejka jak za chlebeem hehe dobra kochane spadam wziąść prysznic i sie wywalic na plecki 🙂 dzis juz chyba nie zaglądne , ściskam WAs mocno 😘

p.s co do oklasków znikajacych to kurde jakos mi sie nie wydaje, że to "ONA" bo ona była osobą której najwiecej ich włąsnie znikało... 🤔


no bo to nie ONA 🙂
halo haalo 😜 czekam na wiadomosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
A co do postepów JURUSIA to rzeczywiście hiszpanskie słońce mu służy. Mam tylko nadzieję ,że po powrocie do Polski nie cofnie sie w rozwoju 🤢 I włoski mu strasznie zgęstniały i urosły 🤪

Agab - kupiłaś chodzik? Bo ja po powrocie kupuje 😉


Moja robi takie postępy że - na roczek jej chyba kupię 🤢 😮 😁 😁 😁
haha dokladnie u nas to samo 😉 kurde jak dla nas za wczesnie na chodzik moze przy taim rozwoju sytuacji zobaczy go jak skonczy 7miesiecy 🙂 kurde jakos sie w ogole tego bojee 😜 niby juz raz sie dzwigła sama jak pamietacie ale to nie był siad heeee bo sie zaraz zbuliła 😜 a teraz to sobie siedzi dzwiga sie cała;p a jak jej nie idzie to probuje sie dzwigac za nogi hehe

Pinacolada- dziekujemy za wierszyk 😘 mialam Ci odpisac, ale moja niunia stwierdziła że to zbędne i nakrzyczala na mnie 🤔 hehe ale bardzo miło z Twojej strony naprawde 😘
Co z odpowiedzia w związku z moja petycja!?

E laski potrzebuje wsparcia! 😜 hehe bo to ma byc petycjaa!


Podpisuję się pod petycją!!!!
Znowu będę mogła jej trochę oklasków pozabierać 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał(a):
Witajcie w Piatek jak zwykle (chodz troche inaczej 😁 )piatek to poczatek weekendu ale moj J zaczyna od dzis urlop a co za tym idze jutro wyruszmy na nasze wspolne wakacje we trojke 🙃 tzn.pierwszy etap to Polska odwiedziny u Rodziny i chrzest Jonathana poznije to juz nasz urlop. 😜
Jestem pelna obaw bo po raz pierwszy Jonathan bedzie lecial jestem pod szyta strachem...
Poza tym to chcialam powiedzec ze Jonathan w dniu ukonczenia pol roku zaczol probe raczkowania ale nie pada na buziuche tylko przesowa sie bardziej do tylu nizeli do przodu co wywoluje u niego mala frustracje 😁
ponadto ma juz cztery zeby na dole 🙂 wyszedl mu zab trzonowy 5 🤪 myslimy ze to moze byc juz staly (bo czasem tak sie zdarza)
Coraz trudniej jest karmic piersia kiedy ma sie juz takiego "zabika" chodz piers teraz to tylko w nocy bo przez dzien juz nie chce...
Gratulacje dla Ksawcia!!!!
Pozdrowienia dla Kazdej z osobna.


Juleńko kochana jak dawno Cię tu nie było,milo że się w końcu odezwałaś i o Nas pamiętasz-dla Ciebie oklask i Jonathanka za skończony 6 miesiąc 😘 😘 😘
Małgonia też już pełza do tyłu 😁 😁 😁właśnie leży na kocyku na trawce i co chwilę muszę ją kłaść z powrotem bo ląduje na trawce,pozycja do raczkowania też już przyjęta-ale moja zdolniacha na pysio nie pada 😜
A lotem małego się nie przejmuj-dzieci znoszą je o wiele lepiej aniżeli dorośli-powodzenia Wam życzę i udanej wizyty w Polsce 🙂no i buziaki ode Mnie i Małgosi i ściskam Was gorąco 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udalo sie, dogonilam 🙂
aniolku Ty jestes 77 rocznik? a jaki mc jesli mozna zapytac? 🙂
jagodka moja tez mowi mama zawsze kiedy robi podkowke i zaczyna plakac to mowi ma ma, juz od dawna, nie pamietam od kiedy. I mowi czasem NIE 🙂
apropo tych zabaweczek to narazie wlasnie je odlozylam i niech poczekaja bo cos nie podpasily. NArazie wszytsko co moznoa ugryzc i miekkie pluszaki sa the best 🙂
Wlasnie myslalam o chodziku i nie wiem czy nasza gotowa juz jest na to bo siedziec siedzi jak np na kolanach Ja trzymam ale sama nie usiadzie jeszcze i nbie wiem czy mozna?? czy kregoslup jest juz gotowy?
justynka w poniedzialek idziemy do gp to sie dowiem wszytskiego. A czy to szczepienie jest tylko na gruzlice bo cos mi sie obilo o uszy ze to gruzlica z czyms w jednym. moze cos pokrecila, pewnie tak 🙂 Jeszcze raz dzieki 🙂
pinacolada numer z kupsztalem niezly, ale to chyba kzda mama kiedys przezyla albo przezyje, lowienie kupsztala, jak nie z basenika to z wanny podczas kapieli 🙂
i mam do Ciebie jescio jedno zapytanie 😉 pisalas ze zostawiasz Niunke i zamykasz drzwi i Ona sama soac. A czy Ona sama lezy gzecznie na pleckach i zasypoia?
Bo moja jak lezy w lozeczku to musze JA kontrolowac caly czas bo Ona nie ulezy na pleckach, odrazu na vrzuszek i dzdzownica w akcji i zaraz jest glowka przy koncu lozeczka albo w rogu i dalej sie gna do przodyu i zaczyna plakac bo glowka boli wiec ja stoje na strazy co by sie nei uderzyla. I az sie zmeczy to dopiero zamyka oczka jeszcze nozkami idac do przodu na brzuszku i wtedy zasypia podczas "chodzenia" 😉 i tez ostatanio uwielbia spanbie na brzuszku.
sylaa jak Twoja Niunka? Jak z tym jedzeniem melczka. bo pamietam pisalas ze ulewala i wymiotowala?> Dajesz Jej jeszcze sztuczne mleczko?
basiatzreba bylo pojechac do spermpodawcy, posadzic Niunie w salonie i wyjsc 😉

apropo oklaskow to ja nie czaje jak ONA i KTO to w koncu byl?? Czy to jakas tajemnica czy sciema po protu coby sie przestraszyl dany oklaskozlodziej ???? Skoro zdemaskowany to trza napsiac kto to/ Niech sie powstydzi troszku 😉

pewnien zapomnailam co jeszcze mialam napisac ale coz, w koncu 30 juz dawno minelo 😉
Milego dzionka dziewczynki. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
udalo sie, dogonilam 🙂

Wlasnie myslalam o chodziku i nie wiem czy nasza gotowa juz jest na to bo siedziec siedzi jak np na kolanach Ja trzymam ale sama nie usiadzie jeszcze i nbie wiem czy mozna?? czy kregoslup jest juz gotowy?

basiatzreba bylo pojechac do spermpodawcy, posadzic Niunie w salonie i wyjsc 😉

apropo oklaskow to ja nie czaje jak ONA i KTO to w koncu byl?? Czy to jakas tajemnica czy sciema po protu coby sie przestraszyl dany oklaskozlodziej ???? Skoro zdemaskowany to trza napsiac kto to/ Niech sie powstydzi troszku 😉

pewnien zapomnailam co jeszcze mialam napisac ale coz, w koncu 30 juz dawno minelo 😉
Milego dzionka dziewczynki. Buziaki


Ja też jeszcze się wstrzymuję z kupnem chodzika-co z tego że Małgonia się rwie ale kręgosłup jeszcze słabiutki a nie chciałabym żeby dziecko w przyszłości miało z Nim kłopoty-może za 2 miesiące 🙂

widzisz basiu moniss miała pomysł doskonały-może jeszcze da się go zrealizować 🙂

Kolejna złośnica na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...