Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, ja od przyszłego tygodnia zaczynam handel na Allegro! 🤪
Kupiłam pakiet 10kg skórzanych kurtek damskich (ok.20-30 szt.) i działam! 🤪 🤪 🤪

Mam tylko nadzieję, że się nie wkopałam 🤢, trochę się boję - bo jak nie sprzedam to co z tym zrobię? 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie tak sie zanstanawiam, ostanio nie uprasowalam przescieradelka, a zawsze to robilam, czyzby od tego?? temp raczej nie ma, ale zaraz zmierze bo rozpalona lekko jest, taka ciepla znaczy ale mysle ze to moze tez od zabkow. A z nowosci to dawalam marchewke jakies 5 dni temu a 2 dni temu ziemniaczka. Kurd...martwie sie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
laseczki powracam do tematu pieluszek

jakich używacie pieluszek bo ja zmieniłam małej na pampersy i jej dupsko wysypuje i odpieka wiec wróciłam do huggisów i jest lepiej ale znów ciągle ma czerwoe na zapięciach wiec zakupilam pielucho majtki huggisy i wszystko ok poza ceną... za 42 szt płace 39.99 🤪

teraz mi się udało bo kupiłam na promocji druga paczka za pół ceny i za 84 szt wyszło mi prawie 60 zł, No ale promocja sie skonczy a ja zbankrutuje jka młodej bede kupowac takie drogie pieluchy 😞



No właśnie wróciłam ze sklepu. Kupiłam huggisy - za 62szt zapłaciłam 49,90. Zawsze uzywałam pampersów i ja je uwielbiam i młodej tez nic nie jest ale dzis akurat nie było rozmiaru i postanowiłam spróbowac huggisów. Kiedys skusiłam sie na Dada z biedronki ale dla mnie sa tragicznie sztywne. Zakładam młodej zaraz po nocnym przebudzeniu kiedy pampers nocny juz pęka w szwach a wiem ze za chwile walnie kupę 🤪 I te Dada własnie w ten sposob zuzyję 😉 A huggisy wypróbuje i jesli sie sprawdza to bede jezdzic po nie do biedronki skoro tam sa w dobrej cenie jak Jagoda pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny, ja od przyszłego tygodnia zaczynam handel na Allegro! 🤪
Kupiłam pakiet 10kg skórzanych kurtek damskich (ok.20-30 szt.) i działam! 🤪 🤪 🤪

Mam tylko nadzieję, że się nie wkopałam 🤢, trochę się boję - bo jak nie sprzedam to co z tym zrobię? 🤔.


He,he - moje torebki leżą i się kurzą 🙃
jak nie sprzedasz to zrobimy promocje - do kazdej kurtki torebka gratis 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
laseczki powracam do tematu pieluszek

jakich używacie pieluszek bo ja zmieniłam małej na pampersy i jej dupsko wysypuje i odpieka wiec wróciłam do huggisów i jest lepiej ale znów ciągle ma czerwoe na zapięciach wiec zakupilam pielucho majtki huggisy i wszystko ok poza ceną... za 42 szt płace 39.99 🤪

teraz mi się udało bo kupiłam na promocji druga paczka za pół ceny i za 84 szt wyszło mi prawie 60 zł, No ale promocja sie skonczy a ja zbankrutuje jka młodej bede kupowac takie drogie pieluchy 😞

ja kupuję bella happy 70szt za 39.99 ale zawsze w jakimś sklepie znajdę promocję i kupuję za 34.99 moim zdaniem są bardziej miękkie niż hugisy i bardziej twarde niż pampersy (które dla nas są najlepsze ale niestety za drogie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny, ja od przyszłego tygodnia zaczynam handel na Allegro! 🤪
Kupiłam pakiet 10kg skórzanych kurtek damskich (ok.20-30 szt.) i działam! 🤪 🤪 🤪

Mam tylko nadzieję, że się nie wkopałam 🤢, trochę się boję - bo jak nie sprzedam to co z tym zrobię? 🤔.

Dasz radę trzymamy kciuki żeby interes się rozkręcił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):

PS. Karolina i Moniss wasze dziewczyny nie beda miec takiej kupy jak Lenka dopoki glownym jedzonkiem bedzie mleczko z cycuchów 🙂

wiem w związku z tym chyba Maja będzie jadła moje mleko aż zacznie samodzielnie się załatwiać 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Dziewczyny, ja od przyszłego tygodnia zaczynam handel na Allegro! 🤪
Kupiłam pakiet 10kg skórzanych kurtek damskich (ok.20-30 szt.) i działam! 🤪 🤪 🤪

Mam tylko nadzieję, że się nie wkopałam 🤢, trochę się boję - bo jak nie sprzedam to co z tym zrobię? 🤔.


He,he - moje torebki leżą i się kurzą 🙃
jak nie sprzedasz to zrobimy promocje - do kazdej kurtki torebka gratis 🤪


Dobry pomysł 🤪.
W razie czego dam znać 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A wracając jeszcze do tematu kup - SPOKO, SPOKO, NIC NIE BĘDĘ WKLEJAĆ - to ile Wasze dzieci robią sztuk dziennie? Bo moja sra na okrągło - od 3-5 kup dziennie 🤪 🤪 🤪

Majulka też do tej pory tak robiła a od mniej więcej tygodnia robi jedną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
a jeszcze chciałam się Was zapytać czy u którejś z Was jest w sprzedaży woda Gerbera ta której niby gotować nie trzeba?


nie słyszałam o takiej wodzie 🤢


http://www.totu.com/?st=gerber&IdProdukt=70126



no proszę , dobrze wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
a jeszcze chciałam się Was zapytać czy u którejś z Was jest w sprzedaży woda Gerbera ta której niby gotować nie trzeba?


nie słyszałam o takiej wodzie 🤢


http://www.totu.com/?st=gerber&IdProdukt=70126



no proszę , dobrze wiedzieć 🙂

no tak tylko w moim "wielkim" mieście nigdzie tej wody nie ma "woda widmo" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Laski

ja z m. nie odzywamy sie od wczoraj.ch... mnie strzela bo on jest bardziej uparty niz ja i nigdy nie porozmawia tylko po prostu milczy. ja go podpuszczam i prowokuje zeby przemowil a on MILCZY!
Mielismy jechac do brata m. - powiedzialam ze nigdzie nie jade to powiedzial ze on pojedzie sam z Ksawciem - nie zgodzilam sie [jeszcze mi beda egzorcyzmy odprawiac bo moj syn spotkal sie z innym bratem meza ktory "ma w sobie zlo" -ale to dluuuzsza historia] . a on nic. zostal w domu.grrrrrrr ughuhuusgr szlag mnei zaraz trafi i jeszcze ta pogoda 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wody - tez pierwsze widze i slysze, ale u nas na prowincji to nawet deserkow gerbera z manną nie ma, soczki bobofruita ciezko trafic wiec o czym tu mowic.

PINACOLADA - nasz tez non stop sra 😉 myslalam ze dlatego taki szczuply 😜 4-5 kup na dobe, nie jesty na cycku a zawsze robi rzadsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i wiecie co, wyogladalam zeby mojego dziecka [sa osobne nie widac zeby byly zrosniete], poczytalam schematy wyrzynania i odstepstwa od niej i mysle moj syn jest po prostu w kazdej dziedzinie wyjatkowy 😉 przeczytalam o dzieciaczkach ktorym np. jako pierwsze zabki wybijaly sie gorne czworki w wieku 3 mies 🤪 no i sa dzieci ktore najpierw maja dwojki wiec mam nadzieje ze to jedynka i dwojka 🙂

http://familie.pl/Forum-3-20/m21173,Jak-te-zabki-wychodza.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ale mam dzis kiespki dzien...jestem wkurw...jakbym miala okres dostac, ale chyba jeszcze za wczesnie. Chlopakow wyslalam na spacer zeby miec swiety spokoj 😎
NIC MI SIE NIE CHCE. Nawet jak pomysle ze mam obrac ziemniory to mnie trzepie.
Mlodemu juz ugotowalam, to najwazniejsze a dla nas mi sie nie chce... 🤢 🤢

MONIS - A mierzylas temp Julci? dawalas jej cos nowego? zmienilas proszek albo cos? [chociaz po proszku to bylaby wysypka tam gdzie bodziak dotyka ciala, lub ewent. kocyk, podusia] - wysypka za uszami, kark, szyja, uszy, klatka piersiowa - u nas to typowe uczulenie - sprawdz czy ma cos pod kolankami i na zgieciach lokci - bo to tez typowe dla alergii



moja niedziela też nie należy do udanych, ostatni wspólny cały dzień razem, jutro praca. a na dobitkę wnerwił mnie M. poprosiłam by włączył dziś pranie, więc to zrobił. jak otworzyłąm pralkę to oczom nie wierzyłam, wyprał Weroniki wyjściowe ciuszki z moimi czarnymi domowymi spodniami!!!! wszystko szare !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATPIO - brawo dla meza! hehehe szkoda ze swoich ulubionych rzeczy nie wypral np. z czerwonym recznikiem 😉

My z m. gadamy - ale oficjalnie - bawilismy sie z Ksawciem - efekty za chwile - Mlody jest boski.
Dzis nauczyl sie nowej zabawy - dalam mu garnuszek i wszystkie zabawki do neigo wrzucal! pokazalm mu jak i wrzucal tak jak mama a potem wyrzucal wszystkie i znowu wrzucal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...