Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
Jagoda - ja ta czułam że nic sie nie dzieje u mojego dziecka bez przyczyny i dobrze czułam - młoda obudziła się żeby walnąć kupsztala - została przebrana i zasypia od nowa 🙃

Co do warszawy......, wynegocjowałam w zamian Zakopane - w prawdzie tylko 1 albo 2 dni ale zawsze cos 😉

Ja już dziś prasowałam - nawet posciel wyprasowałam 🙂
A i kontynuuję "szkolenie" Pabla w zakresie prasowania. Jak odchodziła Kasia to ustalilismy ze prasujemy co drugi wiezór zeby nie było zaległości. Dotrzymał słowa dwu lub trzykrotnie. Od powrotu z Hiszpanii prasuje wyłącznie swoje, Julki i Lenki rzeczy - jeszcze tydzien i nie bedzie miał w czym iść do pracy 🙃 Ciekawe kiedy sie głupek zorientuje. Koszul to juz chyba z 15 czeka a on nienawidzi prasowania koszul 😜 Była umowa że ja prasuje koszule a on "łatwiejsze" rzeczy - no ale skoro nie dotrzymał warunków umowy to nie widze powodu, dla którego ja miałabym je dotrzymać 🤪 🤪 🤪


dobre dobre 🙃

ja mojemu juz dawno koszul nie prasuje bo nie lubie a skoro to sa jego to niech se sam prasuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - wracając do naszej sobotniej rozmowy - na szybko znalazłam coś takiego 🙂 i to bez przeskakiwania 😜

http://allegro.pl/item1160672897_bramka_rozporowa_biala_73_85_137_cm_autoclose_reer.html#gallery


zajefajne!!!! dzieki!!!! 🤪 🤪 Rafal stwierdzil ze bedziemy do kuchni jak do saloonu wchodzic albo jak do obory 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda dziś nie zrobiłam połowy zaplanowanych rzeczy bo Małgośka po prostu Mi nie pozwoliła,tak jak Ksawciu wisiała pół dnia na mojej nodze albo ciągle wstawała przy krześle i musiałam ją pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobiła,każde odłożenie do łóżeczka kończyło się krzykiem 😞ciągnęła za kable,właziła na pudła z zabawkami i mamusię stresowała swoimi akrobacjami,spać nie chciała,w końcu zasnęła przed 16 a ja razem z Nią-musiałam choć troszkę odpocząć,obiadu nie zrobiłam-miałam w planach placki z cukini-ale praktycznie niemożliwe do wykonania-tatuś dopiero o 21 wrócił z pracy i pyta czy obiad jest 😠 😠 😠 😠 😠miał być koło 18 ale "jak zwykle"słowa nie dotrzymał,a ja włosów z głowy rwać nie będę,żeby obiad był.
Kolejne pytanie dotyczące przewijania i moje dotyczące ubierania-ostatnio koszmar-tylko Ją położę na plecy-zaraz jest na czworakach i ucieka i tak z 5 razy conajmniej zanim pielucha jest na właściwym miejscu-jak walnie kupsztala to idę z nią pod kran bo inaczej się po prostu nie da przewinąć 😞no i ubieranie-jak robię to od razu po wstaniu to spoko-jak jest już w transie to krzyki,piski itp.
Ale namalowałam elaborat 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
NIE UWIERZYSZ! moj m. nie wchodzil do mlodego bo stwierdzil ze kreci sie ale zaraz zasnie, no i zasnal, ale M. wchodzi i mowi ze smierdzi. sprawdzamy latarka! kupsztal!!!! 🤪 tatus nie przyszeld jak dziecko wolallo, dziecko zasnelo a teraz trza je obudzic bo jest kupa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda - wracając do naszej sobotniej rozmowy - na szybko znalazłam coś takiego 🙂 i to bez przeskakiwania 😜

http://allegro.pl/item1160672897_bramka_rozporowa_biala_73_85_137_cm_autoclose_reer.html#gallery


właśnie wczoraj rozmawialiśmy na temat bramki-mój M jest stolarzem po godzinach i sam Mi zrobi-mam stare łóżeczko więc z Niego i tylko jeszcze uchwyty-rozpórki i będzie gotowa 🙂mam nadzieję,że nie w grudniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
NIE UWIERZYSZ! moj m. nie wchodzil do mlodego bo stwierdzil ze kreci sie ale zaraz zasnie, no i zasnal, ale M. wchodzi i mowi ze smierdzi. sprawdzamy latarka! kupsztal!!!! 🤪 tatus nie przyszeld jak dziecko wolallo, dziecko zasnelo a teraz trza je obudzic bo jest kupa!


no to sie chyba Ksawciu z Leną umówili na tą kupę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
niunia właśnie zaryła na twarz i przecięła sobie chyba dziąsło/wargę bo krew leci jej z buźki 😞 😞 😞


bidulka-ja przedwczoraj zauważyłam u Małgośki rozciętą wargę 😞widocznie nie bolało więc nie wiem kiedy sobie kuku zrobiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - myślisz że my Agacie nie mówiliśmy non stop NIE WOLNO no ale się opłaciło 😉 a co do uśmieszków to czasmi mnie szlag trafia - ona ma teraz dwa motywy albo się śmieje albo od razu ryk 😠 😠
Syla co do szczoteczek to ja mam tą na palca a zamierzam kupić te nuka co Aniolek dawal linka i ja wczesniej...ona będzie taka jak gryzaczek 😁
Pinacolada co do tresury męża to ja ostatnio też zrobiłam - psikusa - kupił sobie białe adidaski -rzed kupnem pytałam się czy będzie je na bieżąco czyścił, on że tak że na pewno...no i d... - osttanio mu mówię że wstyd z nim wychodzić bo ma brudne buty i kiedy je umyje...a on do mnie że musi do pralki wrzucić bo ten brud nie schodzi!!!! to wieczorem wzięłam jednego umyłam, wyprałam sznurówki i włożyłam specjalnie inaczej niż miał wcześniej 😜 chcąc nie chcąc musiał umyć - no i cud się stał brud schodził gąbeczką, a nie pralką!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poprawił mi się humor 🙂
Po raz pierwszy skorzystałam ze Snajpera (dzieki Dusia 😘 😘 😘 ) i wygrałam łożeczko turystyczne - NOWE - za 97zł z Mamas & Papas (angielski odpowiednik Peg perego )

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

CIESZĘ SIĘ JAK MURZYN BATERYJKĄ 🙃 🤪 🙃 🤪 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Poprawił mi się humor 🙂
Po raz pierwszy skorzystałam ze Snajpera (dzieki Dusia 😘 😘 😘 ) i wygrałam łożeczko turystyczne - NOWE - za 97zł z Mamas & Papas (angielski odpowiednik Peg perego )

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

CIESZĘ SIĘ JAK MURZYN BATERYJKĄ 🙃 🤪 🙃 🤪 🙃 🤪


właśnie miałam Ci się pytać co z aukcją???
gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagoda - myślisz że my Agacie nie mówiliśmy non stop NIE WOLNO no ale się opłaciło 😉 a co do uśmieszków to czasmi mnie szlag trafia - ona ma teraz dwa motywy albo się śmieje albo od razu ryk 😠 😠
Syla co do szczoteczek to ja mam tą na palca a zamierzam kupić te nuka co Aniolek dawal linka i ja wczesniej...ona będzie taka jak gryzaczek 😁
Pinacolada co do tresury męża to ja ostatnio też zrobiłam - psikusa - kupił sobie białe adidaski -rzed kupnem pytałam się czy będzie je na bieżąco czyścił, on że tak że na pewno...no i d... - osttanio mu mówię że wstyd z nim wychodzić bo ma brudne buty i kiedy je umyje...a on do mnie że musi do pralki wrzucić bo ten brud nie schodzi!!!! to wieczorem wzięłam jednego umyłam, wyprałam sznurówki i włożyłam specjalnie inaczej niż miał wcześniej 😜 chcąc nie chcąc musiał umyć - no i cud się stał brud schodził gąbeczką, a nie pralką!!!

😁 😁 😁muszę też tak zrobić tylko,że mój ślepy i pewnie nie zauważy-chyba że sznurówki wyjmę całkowicie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*



ANULA - TAK MI PRZYKRO JESLI CHODZI O TEŚCIOWĄ . Pamietam jeszcze jak moją też na siłę chcieli wypisać bo pomóc jej się juz nie dało 😞 Masakra 😞

Ząbki przetrzymacie - nie jesteście sami 😉 Jest tu nas spora grupa "ząbkujących " 😉
Polecam Dentinox 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*


miło Cię znów slyszeć 🙂
jesteś bardzo dzielna,dasz radę 😘 😘 😘a Tadek Ci nie pomaga przy teściowej?bo mam wrażenie,że wszystko na Twoich barkach 😞
buziaki dla Kacperka 😘
p.s.a od kiedy ty fajurzysz???
gdzie teraz pracujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
ania23 napisał(a):
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*


miło Cię znów slyszeć 🙂
jesteś bardzo dzielna,dasz radę 😘 😘 😘a Tadek Ci nie pomaga przy teściowej?bo mam wrażenie,że wszystko na Twoich barkach 😞
buziaki dla Kacperka 😘
p.s.a od kiedy ty fajurzysz???
gdzie teraz pracujesz?


kochana Tadek robi na okrągło a pomaga ile może dla mnie lepiej jak siedzi z małym a ja pozałatwiamy tu i tam zajadę do niej ...cały czas z teściową jest teść i szwagierka. Ja wydzielam jej leki i robię zastrzyki i parę innych czynności. Każdy robi ile moze i co może dajemy radę ale ta atmosfera jest wykańczająca. Mało tego mamy takie absurdalne przepisy że po prostu szok 😲 😲non stop biegamy do NFZ oddziału w Oświęcimiu a teściu nawet był w Kraku ...gdyby nie to że teraz wiemy jak to wygląda nigdy nie uwierzyłabym nikomu że takie bariery mają chorzy i utrudnienia wszędzie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
ania23 napisał(a):
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*



ANULA - TAK MI PRZYKRO JESLI CHODZI O TEŚCIOWĄ . Pamietam jeszcze jak moją też na siłę chcieli wypisać bo pomóc jej się juz nie dało 😞 Masakra 😞

Ząbki przetrzymacie - nie jesteście sami 😉 Jest tu nas spora grupa "ząbkujących " 😉
Polecam Dentinox 🙂


No dziękuję skorzystam bo ten bobodent nam chyba nic nie pomaga a wyobrażam sobie że nas tu jest baaardooooo dużo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
mąż próbuje odzyskać filmiki

a ja mam pytanko - co robicie żeby dzieciaczki od razu po jedzeniu nie 'fikały'? bo Maja dziś po obiedzie zaczęła się turlać na brzuch na plecy i co chwilkę część obiadku lądowała na wykładzinie 🤔

Ja daje mojemu małem chrupeczka do rączki i mamy turlanie się siadanie i próby raczkowania z głowy...gdyby nie to to wszystko byłoby zwrócone 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
mąż próbuje odzyskać filmiki

a ja mam pytanko - co robicie żeby dzieciaczki od razu po jedzeniu nie 'fikały'? bo Maja dziś po obiedzie zaczęła się turlać na brzuch na plecy i co chwilkę część obiadku lądowała na wykładzinie 🤔


u Nas to samo ale tylko po wieczornym karmieniu,zaraz raczkuje i jej się ulewa,nawet wczoraj w kąpieli jej poszło-choć kąpaliśmy 30min,po jedzonku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
ania23 napisał(a):
CZeśc mamusie a raxzej dobry wieczór...u nas tragedia teściową przywieźli w piątek do domu...szkoda słów...nie wyrabiam nie raz...
Małemu idą zęby górne i mamy kosmos z nim bierze się do raczkowania i podpiera się rączkami o szczebelki i siada....a jak to wygląda śmiesznie ale daje chłopak radę 🙂 🙂 😜
ja czekam na wezwanie do sądu ciekawe co to będzie... 😮
W pracy spoko nawet w miarę 🙂 🙂
Idę zakurzyc i zaraz wracam:*::*:*:*


miło Cię znów slyszeć 🙂
jesteś bardzo dzielna,dasz radę 😘 😘 😘a Tadek Ci nie pomaga przy teściowej?bo mam wrażenie,że wszystko na Twoich barkach 😞
buziaki dla Kacperka 😘
p.s.a od kiedy ty fajurzysz???
gdzie teraz pracujesz?


kochana Tadek robi na okrągło a pomaga ile może dla mnie lepiej jak siedzi z małym a ja pozałatwiamy tu i tam zajadę do niej ...cały czas z teściową jest teść i szwagierka. Ja wydzielam jej leki i robię zastrzyki i parę innych czynności. Każdy robi ile moze i co może dajemy radę ale ta atmosfera jest wykańczająca. Mało tego mamy takie absurdalne przepisy że po prostu szok 😲 😲non stop biegamy do NFZ oddziału w Oświęcimiu a teściu nawet był w Kraku ...gdyby nie to że teraz wiemy jak to wygląda nigdy nie uwierzyłabym nikomu że takie bariery mają chorzy i utrudnienia wszędzie robią.


Bozie Aniu tym bardziej Cię podziwiam,że dajesz radę to wszystko ogarnąć 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...