Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam! Ja dziś padnieta po nocy, Piotrek budził się non stop i w ryk. Ehhhh
A i jeszcze chciałam się pochwalic, bo rano nasze dziecko nas obudziło bo chciał sie pochwalic jak pieknie stoi!! w łóżeczku sam! Chyba pójdzie łóżeczko na sam dół...


Justynka to zajrzyj Piterkowi do buźki - może go dziąsełka bolą?
gratulacje dla stojącego szkraba no i czas obniżać łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Witam! Ja dziś padnieta po nocy, Piotrek budził się non stop i w ryk. Ehhhh
A i jeszcze chciałam się pochwalic, bo rano nasze dziecko nas obudziło bo chciał sie pochwalic jak pieknie stoi!! w łóżeczku sam! Chyba pójdzie łóżeczko na sam dół...


Justynka to zajrzyj Piterkowi do buźki - może go dziąsełka bolą?
gratulacje dla stojącego szkraba no i czas obniżać łóżeczko 🙂
[/quote
zaglądałam ale ja nic tam nie czuje a tym bardziej nie widze. A za gratulacje dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jeszcze pytanie czy Wam tez tak strasznie wychodzą włosy! JA już nie daje rady. Są wszędzie i lecą garściami. MAcie jakieś sposoby na to? Moze jakies dobre witaminki? Pinacolada i jeszcze pytanko do Ciebie bo mówiłaś o jakis tabletkach zeby biust był ładniejszy. Mozesz mi napisać nazwę bo ja na swoje zwisy patrzeć juz nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Laseczki

u nas pogoda do bani, wiec nigdzie nie pojechalismy, moze po obiedzie pojedziemy do Czernej, bardzo lubie te okolice.

Justynka - gratulacje dla szybkiego Piterka! chyba musialas mu napopowiadac o kolezankach i koledze i Piotrusia teraz nie dogonisz w jego wygibasach 😜
A co do wlosow - Justyś, ja mam to samo 😞 sa wszedzie 😞 maz ciagle przetyka zlewy i prysznic bo te moje wlosy zatykaja odplywy...podlogi odkurzam teraz 3 razy dziennie bo mlody zbiera te wlosy...a biust...szkoda gadac.... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
czesc Laseczki

u nas pogoda do bani, wiec nigdzie nie pojechalismy, moze po obiedzie pojedziemy do Czernej, bardzo lubie te okolice.

Justynka - gratulacje dla szybkiego Piterka! chyba musialas mu napopowiadac o kolezankach i koledze i Piotrusia teraz nie dogonisz w jego wygibasach 😜
A co do wlosow - Justyś, ja mam to samo 😞 sa wszedzie 😞 maz ciagle przetyka zlewy i prysznic bo te moje wlosy zatykaja odplywy...podlogi odkurzam teraz 3 razy dziennie bo mlody zbiera te wlosy...a biust...szkoda gadac.... 🤢 🤢


Widzę że sama nie jestem, ale musze cos z tym zrobić bo aż głupio mi jak ktos przychodzi a moje włosy są wszędzie. Linieję jak jakieś zwierzątko. Ehhhh może Pinacolada coś na to poradzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki !
żyjemy i mimo wielu obawom o dziwo mamy się dobrze. tyle tylko ze zupełnie nie mam czasu na nic, jeszcze nie zdążyłam się zorganizować ale nad tym pracuję.
moje samopoczucie na dobrej drodze, Weroniczka też ma się dobrze. o dziwo teraz po tych pierwszych dniach cieszę się że pracuję, wszystko jest zupełnie inaczej, idzie ku lepszemu. przeczytałam kilka ostatnich stron i widzę że dużo nas ominęło. BRAWA dla Leki za samodzielne siedzenie, dal Nesi za ząbka, i dla Piotrusia za szybkie postępy. my jak na razie ząbków niet, raczkowąc niet, stawaqć niet, za to tańczyć uwielbiamy. Myszka jak usłyszy jakąs piosenkę to rusza pupcią i robi tany tany, słodziak mój. papa się uczymy, brawo i kosi kosi jakoś Weroniki nie interesują. ojj się napisałam, myszka wstała muszę spadać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co do pracy to meksyk!!!
przesadzili mnie do innego pokoju ze względu na rejonizację, mój rejon sąsiaduje z rejonem Pani B. i w razie zastępstwa nie mamy daleko dlatego rozsadzili mnie z moją koleżanką. babka jest "singielką" (absolutnie nie można powiedzieć że jest rozwódką, a nią jest i ma dwoje dzieci 18 i 10 lat). szaleje teraz na maksa. pierwszy dzień w pracy cały czas wisiała na telefonie, jak nie służbowym to komórce. albo ona dzwoniła albo do niej wydzwaniali. no myślałam ze wyjdę z siebie, czułam się skrępowana bo ledwo co zaczęła mi przekazywać moje akta ja zaczęłam porządkować wykazy po swojemu, a tu co chwilę jakiś tel. rozpraszałam się i nie wiedziałam co i jak dalej porządkować. przez cały dzień zdążyłam zakumać że kontaktuje się z kilkoma facetami, bo różnymi imionami rzucała przez telefon. jak tylko dzwonił telefon ona od razu łapie się za słuchawkę, napomnę ze tel stoi na jej połowie biurka i broń boże go przestawić. już kiedyś przed moim odejściem była afera za tel. bo na ops przychodziły duże rachunki, sprawdzali pokojami i okazała się że to właśnie Pani B. tak nabiła, ale nic to nie dało. kazano nam prowadzić rejestr rozmów tel służbowych i prywatnych, po moim powrocie taki rejestr w każdym pokoju nadal jest. przez parę dni zaobserwowałam ze Pani B. zapisuje wszystkie telefony służbowe a o prywatnych chyba zapomina 😮
kobieta rozwala mnie na łopatki, zazwyczaj jak wraca z terenu zachodzi do lumpa i przychodzi do pracy z jakimiś nowymi szmatkami, umie babka szukać i fajne rzeczy kupuje, oczywiście chwali się nimi, i od razu przymierza, ale do czego dążę....otóż któregoś razu wraca z terenu i mówi ze była w lumpie i kupiła fajną koszulkę, wyciąga z torby czarną koronkową bluzeczkę na ramiączkach, fajowa, nie zniszczona, oczywiści przymierza ogląda się w lustrze zachwycona, więc ja podzielam jej zdanie, a tu nadle rzucza tekstem: "zajebista, jak na mnie, ale będzie SEX", mnie dosłownie wryło, kobity wcale że nie znam, nic o sobie nie wiemy, a ta lata po sklepach w godzinach pracy o czym głośno mi mówi i jeszcze rozbiera się przy mnie i planuje SEX bo kupiła w lumpie piżamkę. ale to jeszcze nic....zaraz opiszę wam coś jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
c.d.
przychodzi do nas do pokoju koleżanka i wręcza Pani B. nowy z stanik i mówi że siostra likwiduje sklep i że ma do oddania stanik dużego rozmiaru bo takie się rzadko sprzedają, a że Pani B. ma ogromny biust (nie przesadzam ) to stanik wydawał się być na nią dobry. Pani B. z uśmiechem od ucha do ucha podziękował, koleżanka wyszła. znając już zakupowe szaleństwa sąsiadki zza biurka, myślę wszystko co nowe pewnie zaraz wyjdzie do łazienki i przymierzy. nie zdążyłam o tym pomyśleć a tu nagle zamyka drzwi od pokoju na klucz. no więc przymierzy, ale w pokoju. nagle leci z niej bluzka, pomyślałam no chyba odwróci się do drzwi albo do ściany, a tu leci stanik, dość spore cyce wystrzeliły jej ze stanika prawi na moje biurko, słuchajcie nie wiedziałam gdzie się podziać, wsadziłam nos w rejestry cała skrępowana, nie podnoszę głowy. ale to na nic. Pani B. przymierzyła stanik, i pyta; "dobry co?" chcąc nie chcąc podniosłam głowę, i patrzę.... a że stanik był cały z koronki, prawie przeźroczysty gapię się na jej brodawki i mówię "zajebisty, taki na SEX" 🤪 myślałam że dostanę po ryju bo mi gówniarze przecież nie wypada do niej z takimi tekstami walić, a ona do mnie: "no, zajebisty, jak na mnie, ale będzie SEX". kobita szczęśliwa, a jak myślałam ze schowam głowę w piasek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
c.d.
przychodzi do nas do pokoju koleżanka i wręcza Pani B. nowy z stanik i mówi że siostra likwiduje sklep i że ma do oddania stanik dużego rozmiaru bo takie się rzadko sprzedają, a że Pani B. ma ogromny biust (nie przesadzam ) to stanik wydawał się być na nią dobry. Pani B. z uśmiechem od ucha do ucha podziękował, koleżanka wyszła. znając już zakupowe szaleństwa sąsiadki zza biurka, myślę wszystko co nowe pewnie zaraz wyjdzie do łazienki i przymierzy. nie zdążyłam o tym pomyśleć a tu nagle zamyka drzwi od pokoju na klucz. no więc przymierzy, ale w pokoju. nagle leci z niej bluzka, pomyślałam no chyba odwróci się do drzwi albo do ściany, a tu leci stanik, dość spore cyce wystrzeliły jej ze stanika prawi na moje biurko, słuchajcie nie wiedziałam gdzie się podziać, wsadziłam nos w rejestry cała skrępowana, nie podnoszę głowy. ale to na nic. Pani B. przymierzyła stanik, i pyta; "dobry co?" chcąc nie chcąc podniosłam głowę, i patrzę.... a że stanik był cały z koronki, prawie przeźroczysty gapię się na jej brodawki i mówię "zajebisty, taki na SEX" 🤪 myślałam że dostanę po ryju bo mi gówniarze przecież nie wypada do niej z takimi tekstami walić, a ona do mnie: "no, zajebisty, jak na mnie, ale będzie SEX". kobita szczęśliwa, a jak myślałam ze schowam głowę w piasek.

nieźle nieźle, zajebista koleżanka za biurkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
w wielkim skrócie prze dwa tygodnie w pracy z lekkim sercem mogę stwierdzić że mam koleżankę nimfomankę 🤪

hehe zazdościć czy nie? 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪


😁 😁 😁 😁 się okaże, jak na razie mnie jeszcze nie tknęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
w wielkim skrócie prze dwa tygodnie w pracy z lekkim sercem mogę stwierdzić że mam koleżankę nimfomankę 🤪

hehe zazdościć czy nie? 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪


😁 😁 😁 😁 się okaże, jak na razie mnie jeszcze nie tknęła

ja bym uważała na Twoim miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane

ja na chwile, jak zwykle ostatnio 😞
Dzis byl bardzo mily dzien. Wczoraj mielismy z m. najpowazniejsza rozmowe jaka do tej pory przeprowadzilismy. Siedzielismy do 2 a maz jeszcze pracowal do 4.00. Mlody sie obudzil o 6.30 i bylo kiepsko bo my ledwo na oczy widzielismy.
Ale dalismy rade i pojechalismy do Czernej, bylo super, odpoczelismy. W sanktuarium poszlismy na msze, akurat trafilismy na kazanie o tym jak byc dobrym malzenstwem 🙂
Mlody pospal na swiezym powietrzu, potem jeszcze pojechalismy na przejazdzke po dolinkach podkrakowskich zrobic obaczajke na nastepne wycieczki. Ksawciu cala droge spiewal, mam nagrane 🙂 tylko kiedy my to zrzucimy...

KATPIO - w koncu sie odezwalas! ja bym sie cieszyla 😉 przynajmniej sie nie nudzisz w pracy 😉
JUSTYNKA - PIOTRUŚ cudowny! co za usmiech! i jaki dumny z siebie!!!!! wspanialy!!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, jutro powinien byc 6 ząbek 🙂 dzis byla maruda na maxa


Nie wiem czy Wasze pociechy tez juz sa tak zdecydowane i konretnie wiedza czego chca - moj coraz czesciej wyraza dosc ostro krotko i zwiezle 😉 - np. za wolno wyciagam smoczek z torby - pisk, za dlugo ubieram bluze - wrzask, wygiecie w mostek i foch, jak mowie "nununu" to skubany wie ze nie wolno, i puszcza od razu lapke ale potem usmiecha sie i dalej ciagnie za kabel 🙂


acha a dzis ciagle patrzyl "świnkom" w oczy - tazke zaraz zamawiam zabezpieczenia do kontakow na allegro.

Kochane, nie wiem jak to bedzie teraz, moj m. dzieki Bogu ma dodatkowa prace - przy kompie i siedzi wieczorami takze mnie chyba nie bedzie 😞 albo jak mi starczy cierpliwosci to wyciagne starego laptopa ale on tak muli ze chyba bede musiala do tej co wieczor sie napic zeby nie zwracac na to uwagi! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha, jutro powinien byc 6 ząbek 🙂 dzis byla maruda na maxa


Nie wiem czy Wasze pociechy tez juz sa tak zdecydowane i konretnie wiedza czego chca - moj coraz czesciej wyraza dosc ostro krotko i zwiezle 😉 - np. za wolno wyciagam smoczek z torby - pisk, za dlugo ubieram bluze - wrzask, wygiecie w mostek i foch, jak mowie "nununu" to skubany wie ze nie wolno, i puszcza od razu lapke ale potem usmiecha sie i dalej ciagnie za kabel 🙂


acha a dzis ciagle patrzyl "świnkom" w oczy - tazke zaraz zamawiam zabezpieczenia do kontakow na allegro.

Kochane, nie wiem jak to bedzie teraz, moj m. dzieki Bogu ma dodatkowa prace - przy kompie i siedzi wieczorami takze mnie chyba nie bedzie 😞 albo jak mi starczy cierpliwosci to wyciagne starego laptopa ale on tak muli ze chyba bede musiala do tej co wieczor sie napic zeby nie zwracac na to uwagi! 😉


kochana kup w elektrycznym - będzie taniej, bo w dziecięcych sklepach się cenią a naallegro poczekasz troszkę - my w elektrycznym chyba za 10szt zapłaciliśmy 6zł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
acha, jutro powinien byc 6 ząbek 🙂 dzis byla maruda na maxa


Nie wiem czy Wasze pociechy tez juz sa tak zdecydowane i konretnie wiedza czego chca - moj coraz czesciej wyraza dosc ostro krotko i zwiezle 😉 - np. za wolno wyciagam smoczek z torby - pisk, za dlugo ubieram bluze - wrzask, wygiecie w mostek i foch, jak mowie "nununu" to skubany wie ze nie wolno, i puszcza od razu lapke ale potem usmiecha sie i dalej ciagnie za kabel 🙂


acha a dzis ciagle patrzyl "świnkom" w oczy - tazke zaraz zamawiam zabezpieczenia do kontakow na allegro.

Kochane, nie wiem jak to bedzie teraz, moj m. dzieki Bogu ma dodatkowa prace - przy kompie i siedzi wieczorami takze mnie chyba nie bedzie 😞 albo jak mi starczy cierpliwosci to wyciagne starego laptopa ale on tak muli ze chyba bede musiala do tej co wieczor sie napic zeby nie zwracac na to uwagi! 😉


kochana kup w elektrycznym - będzie taniej, bo w dziecięcych sklepach się cenią a naallegro poczekasz troszkę - my w elektrycznym chyba za 10szt zapłaciliśmy 6zł!



DUSIA! jestes wielka!!!!!!!!!!! kocham to forum 😉 dzieki, nie pomyslalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma za co 😘

moje dziecko się obudziło...czasami tak bywa,że wypadnie jej smoczek i kwili...ale tym razem włożenie smoczka nie pomogło...na zmianę biegałam z mężem i to on odkrył że Maja ma cały bok mokry!!! zdażyło mi się to 3 raz od momentu jak używamy huggissów - czyli ok 2lat!
no i teraz nie wiem czy trzeba zmienić pieluszki na większe, czy żle zapięłam 🤔
ale później nie można było młodej uspokoić!!!dopiero pomogła druga butla 😮 jak wyciągałam butlę z buzi to podnosiła się razem z nią 😁
no ale już śpi 🙂
a my zaraz będziemy oglądać jakąś komedię - zapisałam się dziś do wypożyczalni dvd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Agab bo wiem ze Ty kupiłaś juz fotelik, mozesz mi wysłać linka na allegro bo właśnie zdałam sobie sprawę że muszę kupic przed wylotem do Polski a to juz za miesiąc 😮 Oczywiscie o inne linki też poproszę bo ja nie mam pojęcia co z czym sie je... ☺️
Justynko teraz sa promocje fotelikow juz za 100e znajdziesz fajny w smythsie 😉 130e sie zmiescisz i kupisz spoko od 9-18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...