Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
czuje sie okropnie nie wiem czy to zęby czy moje dziecko robi na złość czy może ja coś boli, bo jakieś bączki lecą 🤢 po prostu masakra poszła spać o 20 i po godzinie wstała wyspana 🤢 🤢 i tak do 24 i mordowałam się z nią żeby zasneła!! po 2h wstałą i pic darcie się!! i jechane na rękach bo jeść nie chciała!!!!! usneła.... gdzie nastepnie po kolejnych 2h wstała jeszcze z większym krzykiem 🤢 juz po jakis 15minutach walki zjadła cycka!! 😞 😞 i zasneła , poźniej to już co godzinie.. wyglądam okropnie nic mi sie nie chce, w sumie chce SPAC! 😞 😞 jeszcze pogoda do baani...


syla jak lecą bączki to dobrze 🙂to pewnie kolejne ząbki-boli i dlatego się budzi i jak sama zauważyłaś nie chce jeść-daj jej czopka przeciwbólowego i zobacz czy będzie poprawa,ja wczoraj dałam laluni i zasnęła w miarę szybko,choć w nocy mruczała,troszkę pojękiwała ale w rezultacie pomogło.Niestety ból nasila się wieczorem 😞
dałam jej viburcol, i wielkie g*** dał... 😞 bożee kiedy zeby juz wychodza i jest jakis dłuzszy przestój, zeby nacieszyc sie macierzyństwem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Od rana cyrk, ja juz wrzeszcze ze wsciekłości ☺️ czolo ma podrapane bo znów zaliczyła szczebelki od łóżeczka, spać nie, jeść nie i tylko koncert daje. Skubana patrzy na mnie, zamyka oczy i zaczyna piszczeć i jojczeć, przestaje patrzy czy widze i dawaj od nowa. Widac ze wymuszone jak cholera 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem

popracowałam chwilunie 😉

basia - jagoda co najwyzej Ci odradzi ten model, który ma bo nie jest z niego zadowolona. jest piękny wizualnie bo widziałam ale ma głupie menu 🤢

strona do butków to carter's.com - nie akceptuja niestety miedzynarodowych kart kredytowych i nie wysyłaja za granice wie tylko rodzina z usa ratuje 😞

Dusia - listonosz przyszedł w butach 🤪 😜 - są piekne, dobre 🤪 i strasznie wysokie - ale co tam , zabije sie, nogi połamie ale bede w nich chodzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla nie strasząc zęby wychodzą do roku-te pierwsze 😞więc musimy uzbroić się w dużo cierpliwości,pamiętaj dochodzi jeszcze raczkowanie-ciągłe pilnowanie dzieciaczka żeby sobie nic nie zrobiło a potem chodzenie-także jeszcze dużo przed Nami 🤪 😞Ono poznaje świat i ma tylko Nas!!!!!
Też mam dni załamania-rzuciłabym wszystko ale uśmiech niuni,jej przytulanki i postępy jakie robi wynagradzają wszystko,kocham ją bezgranicznie 🙂
Głowa do góry 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis już wybuchłam ze złości, Vanesska wydarła kolejna literke. " K" poszło sie paść bo wyłamala te bolce 😠 wydarłam ryja a teraz rycze bo przecież ona nie wie ze źle robi ☺️ a ja poprostu juz nie mam sił, sama 24 godziny na gobe z nią a tego huja nic nie obchodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂

jejku, jaka niunia dzis grzeczna. Jak była u mnie klientka to posadziłam Lenkę na kocyku w salonie ta zeby mnie widziała i siedziała sobie i bawiła sie koszykiem wiklinowym. Kobieta była w szoku.
Jej córka urodziła 6 tyg temu syna w żeromskim w Kraku- młodemu w 2 dobie założyli sonde zołądkowa i robili płukanie żołądka i dostał jakies silne leki bo ulał świeża krwią. W 3 dobie go oddali mamie a w 4 powtorka z rozrywki. Znów sonda, znów płukanie.... I wiecie co sie okazało? Ze ta krew była z brodawek ssana razem z mlekiem !!!! Nikt wczesniej nie pomyslał tylko meczyli dziecko 😠 Potem zrobili mu usg głowki (podobno teraz dzieciom urodzonym w Krakowie robia obligatoryjnie - jakas "promocja" ) i okazało sie ze ma na mózgu 2 torbiele z ktorych 1 pekła i zrobił sie wylew śródczaszkowy 🤢 Boziu droga, chłop sie urodził niby zdrowy a tu takie jaja . I wazył sobie 4250 i 60cm a teraz (6tyg) dobił do 6kg 🤪

Lenusia spi - boziu, jak ona ładnie mi pokazuje ze jest śpiąca - tak jak na filmiku tuli sie do wszystkiego co napotka na swojej drodze 🙂 Moje serduszko kohane

Ja juz wykąpana, gotowa na spotkanie z dupologiem (tak Moniss, dupolog=ginekolog 😉 ) - Julka idzie do babci, Lenka jedzie z nami 🙂

Dusia - jeszze raz dziękuję 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi laski!
ja dziś od rana pokłóciłam się z m...ehhh no ale już ok, tylko faceci jakoś dziwnie myślą!!!

Aniołku - Małgonia cudna i spacerówka fajna widac że sie jej podoba 🙂
Pinacolada - właśnie wysokość w butach była dla mnie minusem 😉 na stronie producenta napisali że to buty dla Kobiet które kochają obcasy 😁 podobno niebawem będę mieć nową dostawę 🙃 bo mąż zrobił koledze jakiś program do projektowania butów 😁

będę później bo jakoś ostatnio z niczym się nie wyrabiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam odpocząć razem z lalunią a tu dupa,dzwoni M,że dzwonili z banku bo nie wpłynęła rata-1 dzień poślizgu a bank już się gorączkuje,no i musiałam usiąść do "księgowości"porobić opłaty.
Już wszystko popłacone także głowa spokojna 🙂

Muszę powiedzieć,że Małgonia też zaczyna się tulić główką jak chce odpocząć,kładzie Mi się na brzuszku albo na udzie,no i teraz śpi od 15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
jestem 🙂

jejku, jaka niunia dzis grzeczna. Jak była u mnie klientka to posadziłam Lenkę na kocyku w salonie ta zeby mnie widziała i siedziała sobie i bawiła sie koszykiem wiklinowym. Kobieta była w szoku.
Jej córka urodziła 6 tyg temu syna w żeromskim w Kraku- młodemu w 2 dobie założyli sonde zołądkowa i robili płukanie żołądka i dostał jakies silne leki bo ulał świeża krwią. W 3 dobie go oddali mamie a w 4 powtorka z rozrywki. Znów sonda, znów płukanie.... I wiecie co sie okazało? Ze ta krew była z brodawek ssana razem z mlekiem !!!! Nikt wczesniej nie pomyslał tylko meczyli dziecko 😠 Potem zrobili mu usg głowki (podobno teraz dzieciom urodzonym w Krakowie robia obligatoryjnie - jakas "promocja" ) i okazało sie ze ma na mózgu 2 torbiele z ktorych 1 pekła i zrobił sie wylew śródczaszkowy 🤢 Boziu droga, chłop sie urodził niby zdrowy a tu takie jaja . I wazył sobie 4250 i 60cm a teraz (6tyg) dobił do 6kg 🤪

Lenusia spi - boziu, jak ona ładnie mi pokazuje ze jest śpiąca - tak jak na filmiku tuli sie do wszystkiego co napotka na swojej drodze 🙂 Moje serduszko kohane

Ja juz wykąpana, gotowa na spotkanie z dupologiem (tak Moniss, dupolog=ginekolog 😉 ) - Julka idzie do babci, Lenka jedzie z nami 🙂

Dusia - jeszze raz dziękuję 😘 😘 😘

😞 😞 😞ale dramat musiała przeżywać Matka no i jeszcze nie koniec 😞ja ciągle Bogu dziękuję że Małgosia się póki co zdrowo chowa.
p.s.swoją drogą to niezły klocuszek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
My juz po urlopie po chrzcinach..... wszystko co dobre szybko sie konczy....
w skrocie: Jonathan latanie samolotem "wyssal z piersi" zadna dla niego to nie byla sensacja 😜 zachowywal sie jakby conajmniej juz od "lat latal" wiec siiii... 😁
chrzest cudowny smieszny zaskakujacy... Biskupowi trzymal Jonathan palec podczas blogoslawienstwa, spiewal, gaworzyl, smial sie przez cala msze. Wiec bylo b.wesolo.
Bylismy rowniez kilka dni w Krakowie 🤔 przed powrotem do domu i wyruszeniem w dalsza PODROZ.
Jonathan nawet nie zauwazal zmian ktore go otaczaly z domu od Dziadkow do pokoju hotelowego pozniej w swoim pokoiku poltorej doby... a pozniej juz dluzszy lot... gdzie stewardesy nosily go po pokladzie a Jonathan rozdawal swoj uroczy usmiech na prawo i lewo... na miejscu kolejny hotel, zmiana czasu, troche inna temperatura ale nic... w hotelu podrywal pokojowki i bojow a oni wszyscy usmiechali sie do niego i zagadywali w jakims dziwnym jezyku na ktory Jonathan ragowal marszczac czolko i nosek to nie da sie opisac.
A teraz odpoczywamy. Chodz w zasadzie sie nie da poniewaz zabki doskwieraja... trudno spac w nocy, troche lepiej w dzien, problemy z zasypianiem...
A z ciekawostek to my dopiero od kilku dni samodzielnie siadamy. Chodz preferujemy stanie na wlasnych nozkach z czego jest radosc co nie miara! wolim stac niz siedziec. Pelza po calym domu i interesuja go juz szuflady, drzwiczki od szafek ... hm.... sie saczyna zabezpieczenia juz czas w naszym domu zainstalowac 😁
Pozdrawiam serdeczie Dziewczyny.
Dusia dziekuje/my za sms 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Juleńko 🙂

Jak miło,że wciąż o Nas pamiętasz 😘
Super,że urlopik się udał i chrzciny i w ogóle WSZYSTKO 🙂
No niestety dzieci Nam rosną,co raz więcej potrafią,wszystko je interesuje itp.
Piszesz o Jonathanku,a co u Ciebie???jak się czujesz mamusiu,jak Jarecki w roli tatusia???
My też ostatnio walczymy z zasypianiem,ząbki już 2 są od dłuższego czasu,teraz czekamy na kolejne 😉Małgonia raczkuje,sama wstaje i niestety broi,wspina się na wszystko co w jej zasięgu-dużo więcej czasu trzeba jej poświęcać i mieć oczy dookoła głowy-bo wciąż sobie guzy nabija-dziś znalazłam kolejnego na czubku głowy 🤪 😞no i stać,stać i jeszcze raz stać-to jej ulubione zajęcie,poza braniem do dziuba wszystkiego,liście,trawa,nawet piasek z piaskownicy już spróbowała 😁
Gorąco Was pozdrawiam i całuję 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny mam takie pytanie .No więc chodzi o becikowe czy musiałyście mieć kartkę od lekarza ,że chodziłyście regularnie na wizyty od 10 tyg.
Czy wystarczy chociaż jedna wizyta u lekarza ??
Pytam dlatego ,że każdy mówi inaczej i się z dziewczynami spieramy trochę 🙂 D gdybyście napisały co i jak była bym wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
hej dziewczyny mam takie pytanie .No więc chodzi o becikowe czy musiałyście mieć kartkę od lekarza ,że chodziłyście regularnie na wizyty od 10 tyg.
Czy wystarczy chociaż jedna wizyta u lekarza ??
Pytam dlatego ,że każdy mówi inaczej i się z dziewczynami spieramy trochę 🙂 D gdybyście napisały co i jak była bym wdzięczna 🙂


Ja dostałam taką kartkę-zaświadczenie,które lekarz wypełnił,że pozostawałam pod opieką ginekologa od 10tyg.i w kolejnych-wpisał 3 terminy wizyt 🙂bo były 3 puste pola do uzupełnienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
a ja sie musze pochwalić! Mamy pierwszego ząbka, zastukał nawet a wczoraj nie było nic! Nawet nic na to nie wskazywało, chyba ze dzisiejsze spanie po 2 godziny hehe JUPI!

GRATULACJE DLA PIOTRUSIA ZA PIERWSZY ZABEK!! JUSTYSIU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
a ja sie musze pochwalić! Mamy pierwszego ząbka, zastukał nawet a wczoraj nie było nic! Nawet nic na to nie wskazywało, chyba ze dzisiejsze spanie po 2 godziny hehe JUPI!
widzisz troszke cierpliwosci i juzzz 😉 moja tez dzis spala super źle.. wiec moze sie pokaze nastepny... najlepiej to jakby wyszły wszystkie naraz pomeczyła by sie raz ale mialaby spokoj do konca 🤪 nie no taki bol hehe moze dobrze ze tak wychodza a nie inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuśki

my dzisiaj caly dzien spedzilismy z dziadkami - moi rodzice wpadli na caly dzien i bylo bardzo milo. Mlody wyprzytulany i wynoszony za wszystkie czasy 🙂 Dostal od dziadkow pamiatke z wakacji na helu - foczkę ktora wydaje straszny jak dla mnie dzwiek ale jemu sie podoba 😉
A ja w koncu nie mam odrostow - mama nalozyla mi farbe wiec znow jestem 100% blondyna 😉

PINACOLADA - Lenka super szybko opanowala raczkowanie! i baaardzo jej jasnieja wloski! 🙂
KAROLINKA - Twoja maja to maly gigant! ona w sumie zaczela raczkowac chyba nawet wczesniej od mojego wojownika! 🤪 przeciez Majula z lutego wiec najmlodsza 🙂 no i w sumie chyba drobna nie jest wiec teoretycznie powinno jej to trusniej przychdozic a tu prosze! gratulacje i buziaczki dla Majuli! 🤪 😘
BASIA - Tak jak pisala Kinga tel jest wizualnie ok ale ma przerabane menu podobno oparte na iphonie. Najgorsze dla mnie sa: brak kalendarza - tzn jest mozliwosc ale tylko laczac sie netem i jak masz konto na google [system android ktory jest na tym tel jest googlowski i wymuszaja laczenie sie z netem], brak licznika znakow sms, brak opcji podzialu smsow na wyslane odebrane - zamiast tego masz "wątki" - bezsensu jak dla mnie, no i zdj z mmsow przychodza tyci tyci i nie mozna ich ani zapisac [!?co za absurd!!] ani powiekszyc


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U NAS dzisiejsza noc byla koszmarem - Mlody pierwszy od kilku miesiecy budzil sie w nocy co chwile i ryczal:/ a ja niby wczesniej sie polozylam i efekt byl taki ze ciagle do neigo wstawalam i moja zlosc rosla 🤢 Dlatego tez nie jade do rodzicow na noc sama bo chyba bym zwariowala w nocy - jedziemy chyba na weekend, bo jakby cos to m. bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...