Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć.

Pinacolada - ślicznie wyglądaliście! Lenka mała Princessa 😘. Kinga - po tobie wogóle nie widać, że dziecko niedawno urodziłaś! Bombowo!

Basiu - czy nie myśleliście może o pomocy psychologicznej dla siostry? Może dobrze też jakby do psychiatry poszła - trochę by ją wspomógł, bo bez fachowej pomocy to na pewno trudno się podnieść po takiej tragedii, tym bardziej, że jak urodzi to musi być dziewczyna na chodzie.
Bardzo jej współczuję 😞.



Dziekuję 😘 😘 😘
no bo to juz 8m-cy wiec zadne niedawno 🙃 wymówka sie skonczyła, cza sie brac za siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć.

Pinacolada - ślicznie wyglądaliście! Lenka mała Princessa 😘. Kinga - po tobie wogóle nie widać, że dziecko niedawno urodziłaś! Bombowo!

Basiu - czy nie myśleliście może o pomocy psychologicznej dla siostry? Może dobrze też jakby do psychiatry poszła - trochę by ją wspomógł, bo bez fachowej pomocy to na pewno trudno się podnieść po takiej tragedii, tym bardziej, że jak urodzi to musi być dziewczyna na chodzie.
Bardzo jej współczuję 😞.



Dziekuję 😘 😘 😘
no bo to juz 8m-cy wiec zadne niedawno 🙃 wymówka sie skonczyła, cza sie brac za siebie 😉


no cza, cza 🤔
ja tak se myślę, że może chociaż przydałoby się Clarenę odkurzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć.

Pinacolada - ślicznie wyglądaliście! Lenka mała Princessa 😘. Kinga - po tobie wogóle nie widać, że dziecko niedawno urodziłaś! Bombowo!

Basiu - czy nie myśleliście może o pomocy psychologicznej dla siostry? Może dobrze też jakby do psychiatry poszła - trochę by ją wspomógł, bo bez fachowej pomocy to na pewno trudno się podnieść po takiej tragedii, tym bardziej, że jak urodzi to musi być dziewczyna na chodzie.
Bardzo jej współczuję 😞.



Dziekuję 😘 😘 😘
no bo to juz 8m-cy wiec zadne niedawno 🙃 wymówka sie skonczyła, cza sie brac za siebie 😉


no cza, cza 🤔
ja tak se myślę, że może chociaż przydałoby się Clarenę odkurzyć.


no ja własnie odkurzyłam i mam wrazenie ze udało mi sie ciut odchudzic moje plery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
pinacolada czy masz ubranka dla chlopcow rozm.80 ( 74 jest juz bardzo na styku u nas :woohoo 🙂 carters"a? oraz czy istnieje mozliwosc wyslania przesylki za granice. Mieszkam w Danii i tutaj ceny takich ubranek sa obledne a u Ciebie chyba nie 🙂.

Pozdrawiam wszystkie styczniowki i ich dzieci 🙂

p.s duzo sie od Was ucze o tym co mnie czeka podczytujac czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nesiula wstała walneła kupe i siusiu w nocnik i rozrabia. Popołudniu jedziemy do kosciółka z Kasia i Nikosiem. A teraz bestia czeka na tate, wiecie co on i dla mnie jest inny. W piąte walnełam focha i powiedziałam pare słów za dużo no więc wczoraj nie odezwa,l się ale zadzwoniłam i myślałam że bedzie wredny a on do mnie miło i jeszcze zażartował czy foch u mnie zawsze tyle samo trwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Nesiula wstała walneła kupe i siusiu w nocnik i rozrabia. Popołudniu jedziemy do kosciółka z Kasia i Nikosiem. A teraz bestia czeka na tate, wiecie co on i dla mnie jest inny. W piąte walnełam focha i powiedziałam pare słów za dużo no więc wczoraj nie odezwa,l się ale zadzwoniłam i myślałam że bedzie wredny a on do mnie miło i jeszcze zażartował czy foch u mnie zawsze tyle samo trwa 🤪


Basia - coś mi się wydaje, że ty też musisz mieć chyba cięty języczek, co? 😁
Buziaki dla Nesi 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
witam 🙂
pinacolada czy masz ubranka dla chlopcow rozm.80 ( 74 jest juz bardzo na styku u nas :woohoo 🙂 carters"a? oraz czy istnieje mozliwosc wyslania przesylki za granice. Mieszkam w Danii i tutaj ceny takich ubranek sa obledne a u Ciebie chyba nie 🙂.

Pozdrawiam wszystkie styczniowki i ich dzieci 🙂

p.s duzo sie od Was ucze o tym co mnie czeka podczytujac czasem 🙂


strasznie mi przykro ale nie mam juz bodziaków w tym rozmiarze - sprzedały się. Mam sporo na 9m a to raczej 74. Na 80 mam tylko jednego rampersa , takiego:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej ale tu pustawo!Dzień dobry
Kacyk zaleczony 😜bardziej byłam niewyspana,każdy chłop chrapał 😠a mycha całą noc się kręciła ale dziś odespałam wczorajsze i już super 🙂miłość znów kwitnie więc super super super 🙂

agab Lenusia jak cukiereczek 😘
pinacolada muszę powiedzieć,że extra wyglądałyście,bucie prezentują się zajebiście 😎
a i Lena w kombinezonie jak dla Mnie BOMBA-też szukam takiej kolorystyki bo kupiłam jej fioletową czapę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie do mamusiek co rodziły cesarką:
czy boli Was ta rana? czy macie brzuch twardy w okolicy rany?
ja mam tak że nie sposób zapomniec że rodziłam, 4 dni w miesiącu koszmar. okolice tej rany mam takie twarde, ja chodze to brzuch mnie strasznie boli aż rwie, najgorzej jakbym sobie tak normalnie szybko usiadła- ból jakby mnie ktoś napierniczał młotem 🤪
najczesciej takie bóle mam jak mam dni płodne, 🤢 napewno drugiego dziecka sobie nie sprawie bo zanim bym nogi rozłożyła to bym zdechła z bólu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jai_Ho napisał(a):
witam 🙂
pinacolada czy masz ubranka dla chlopcow rozm.80 ( 74 jest juz bardzo na styku u nas :woohoo 🙂 carters"a? oraz czy istnieje mozliwosc wyslania przesylki za granice. Mieszkam w Danii i tutaj ceny takich ubranek sa obledne a u Ciebie chyba nie 🙂.

Pozdrawiam wszystkie styczniowki i ich dzieci 🙂

p.s duzo sie od Was ucze o tym co mnie czeka podczytujac czasem 🙂


strasznie mi przykro ale nie mam juz bodziaków w tym rozmiarze - sprzedały się. Mam sporo na 9m a to raczej 74. Na 80 mam tylko jednego rampersa , takiego:


hmmm... szkoda, jednej sztuki to sie nie bardzo oplaca uwzgledniajac koszty wysylki, ale bede obserwowac co jakis czas i dopytywac czy masz juz wiecej wiekszych, o ile nie stanowi to dla Ciebie problemu, chyba, ze wystawiasz rzeczy na allegro, to moge tam sprawdzac 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ojej ale tu pustawo!Dzień dobry
Kacyk zaleczony 😜bardziej byłam niewyspana,każdy chłop chrapał 😠a mycha całą noc się kręciła ale dziś odespałam wczorajsze i już super 🙂miłość znów kwitnie więc super super super 🙂

agab Lenusia jak cukiereczek 😘
pinacolada muszę powiedzieć,że extra wyglądałyście,bucie prezentują się zajebiście 😎
a i Lena w kombinezonie jak dla Mnie BOMBA-też szukam takiej kolorystyki bo kupiłam jej fioletową czapę 🙂


no i tak ma być 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jai_Ho napisał(a):
witam 🙂
pinacolada czy masz ubranka dla chlopcow rozm.80 ( 74 jest juz bardzo na styku u nas :woohoo 🙂 carters"a? oraz czy istnieje mozliwosc wyslania przesylki za granice. Mieszkam w Danii i tutaj ceny takich ubranek sa obledne a u Ciebie chyba nie 🙂.

Pozdrawiam wszystkie styczniowki i ich dzieci 🙂

p.s duzo sie od Was ucze o tym co mnie czeka podczytujac czasem 🙂


strasznie mi przykro ale nie mam juz bodziaków w tym rozmiarze - sprzedały się. Mam sporo na 9m a to raczej 74. Na 80 mam tylko jednego rampersa , takiego:


hmmm... szkoda, jednej sztuki to sie nie bardzo oplaca uwzgledniajac koszty wysylki, ale bede obserwowac co jakis czas i dopytywac czy masz juz wiecej wiekszych, o ile nie stanowi to dla Ciebie problemu, chyba, ze wystawiasz rzeczy na allegro, to moge tam sprawdzac 🙂.


mozesz dopytywać, nie ma sprawy 🙂 Pracuje nad tym zeby sprowadzac wieksze ilosci alle nie wiem czy to wypali ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...