Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam mamusie! Ja tylko na chwilkę i uciekam bo padam na pysk. Macie moze jakies sposoby na zakładanie pieluchy jak dzieko raczkuje? bo jakiś dramat jest..



duzo cierpliwości 😜
ps. przechodze przez to samo tylko ze ja mam pomoc Julki i robimy to we dwie, ale od 1 wrzesnia bede musiała sobie radzic sama - szczerze to dobija mnie ta mysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
witam mamusie! Ja tylko na chwilkę i uciekam bo padam na pysk. Macie moze jakies sposoby na zakładanie pieluchy jak dzieko raczkuje? bo jakiś dramat jest..



duzo cierpliwości 😜
ps. przechodze przez to samo tylko ze ja mam pomoc Julki i robimy to we dwie, ale od 1 wrzesnia bede musiała sobie radzic sama - szczerze to dobija mnie ta mysl

ja niestety nie mam pomocy, ostatnio przebieram go na stojąco bo jak leży to aż sie zanosi od płaczu. Mam juz dosć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
witam mamusie! Ja tylko na chwilkę i uciekam bo padam na pysk. Macie moze jakies sposoby na zakładanie pieluchy jak dzieko raczkuje? bo jakiś dramat jest..



duzo cierpliwości 😜
ps. przechodze przez to samo tylko ze ja mam pomoc Julki i robimy to we dwie, ale od 1 wrzesnia bede musiała sobie radzic sama - szczerze to dobija mnie ta mysl

ja niestety nie mam pomocy, ostatnio przebieram go na stojąco bo jak leży to aż sie zanosi od płaczu. Mam juz dosć...


a to moja wrecz przeciwnie - zanosi sie ale od śmiehu - ona ma świetna zabawe w uciekanie mamusi, ja troszke gorszą w gonienie córusi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny! - u nas postępy! - Lenusia przybiera pozycję do raczkowania 🤪, narazie wychodzi jej tylko czołganie w tył 😁.

Wiem, że dla Was to żadna rewelacja - ale dle mnie owszem 🙂.


ŚWIETNIE,tak dalej Lenusia 😘 😘 😘buziaczki od cioteczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - pytałaś kiedys o termin wprowadzenia sie do naszego domu i napisałam Ci ze mój m optymista mówi o zimie 2011. Własnie dzis sie dowiedziałam (lepiej pozno niz wcale), że to nie wynika z jego optymizmu tylko z warunków umowy kredytowej 🤪 I my musimy w grudniu 2011 miec dom odebrany bo jak nie to cos tam..... I strach mnie obleciał bo jakos tego nie widzę 🤢

Dusia - pisałaś że sie jeszcze wstrzymujesz z wystawianiem zimowych rzeczy po dziewzynkach a ja wystawiłam wczoraj Lenki kombinezon z tamtego roku - dałam licytuj od 45 a kup terz za 60 i sie sprzedał dzis za 60zł 🤪 A w tamtym roku dałam za niego 80 🤪 Ale sie cieszę 😜

Syla - a po co Ci link do moich aukcji? Ja tam sprzedaję ciuszki po Lence więc podejrzewam , że na Ciebie będą za małe mimo, że jesteś bardzo szczupła 🤪 😜 😉

Agab - śliczne masz te brązowe butki z Zary 🙂 Wyśle Ci zaraz maila 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Małgochna śpi już od godzinki 🙂całe szczęście bo jestem "umierająca" 😞mój M zaziębił się i Mnie zaraził,zatoki zawalone,katar i ból mięśni 😞jeszcze młoda dała dziś tak czadu,że głowa mała.
Oby jej nie wzięło 😞



ojej, to niedobrze 😞 Kurujcie sie w takim razie zeby Małgoni nie zarazic 😞 proponuję ostry sex to sie wypocicie a i rodzenstwo małgoni sie przyda 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Małgochna śpi już od godzinki 🙂całe szczęście bo jestem "umierająca" 😞mój M zaziębił się i Mnie zaraził,zatoki zawalone,katar i ból mięśni 😞jeszcze młoda dała dziś tak czadu,że głowa mała.
Oby jej nie wzięło 😞



ojej, to niedobrze 😞 Kurujcie sie w takim razie zeby Małgoni nie zarazic 😞 proponuję ostry sex to sie wypocicie a i rodzenstwo małgoni sie przyda 😜 😉


sprostowanie bo zabrzmiało jakbym Wam proponowała wspólny ostry sex 🤪 Nie, nie - za daleko mam do Was 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Małgochna śpi już od godzinki 🙂całe szczęście bo jestem "umierająca" 😞mój M zaziębił się i Mnie zaraził,zatoki zawalone,katar i ból mięśni 😞jeszcze młoda dała dziś tak czadu,że głowa mała.
Oby jej nie wzięło 😞



ojej, to niedobrze 😞 Kurujcie sie w takim razie zeby Małgoni nie zarazic 😞 proponuję ostry sex to sie wypocicie a i rodzenstwo małgoni sie przyda 😜 😉


sprostowanie bo zabrzmiało jakbym Wam proponowała wspólny ostry sex 🤪 Nie, nie - za daleko mam do Was 😉 😜


rodzeństwo i owszem ale już odchowane a nie taki diabełek 😜
🤪 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!
ja dziś w troszku lepszym humorze 🙂

a więc dziś pobudka o 6:20 - dziecko cale w skowronkach tak się śmiała, że aż podskakiwała...my byliśmy w mniej wesołych humorach 😉 ale jakoś udało mi się ją położyć...zasnęła o 7, kładę się znów do łóżeczka...po ciuchutko by nie zbudzić...i słyszę z drugiego pokoju MAMO SIKU!
no to sobie pospałam 😉 wzięłam dwa kocyki i podusie do salonu i włączyłam bajki ☺️ i ja się drzemnęłam ale słyszę MAMO NIE PIJ, MAMO BUDŹ - AGA BUDZIŁA 😁

później już normalny dzionek i Majka nareszcie uśmiechnięta 🙂 przez cały dzień byłam taka szczęśliwa że nie miała gorączki, że była uśmiechnięta,że nie marudziła, że nie jojczała i że była taka kochana! co chwilę mówiłąm do męża,że się cieszę że wróciło nasze dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab gratuluję postępów Lenusi 😘
Jagódka super że z Ksawciem ok a o tym Bactrimie doczytałam w necie, moja lekarka widać niedouczona.....
Basiu super sobie radzisz ze służbą zdrowia no i dobrze że z Nesią wszystko dobrze
Aniołku kuruj się kochana
Pinacolada to ja poczekam aż sprzedasz swoje i wystawię moje 🙂 nazbierało się tego bo dziewczyny się rozminęły w rozmiarach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...