Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda historia jak z amerykańskiego dreszczowca 😞dobrze,że zareagowaliście w porę,ja unikam takich typów jak ognia,w życiu bym tej kawy nie wypiła choć zapłacona 😞a co do reszty też bym tak zrobiła Małgośka najważniejsza!!!

Ksawciu boski jak zawsze,gratulacje za niekapka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja zrobiłam przegląd rzeczy laluni i ma chyba z 10 par spodni wyjściowych,kolejne 10 dresowych i legginsów i kilka par polarowych i ocieplanych 🤪 🤪 🤪tylko kiedy ona je znosi to nie mam pojęcia 🤢tak samo sprawa wygląda z t-shirtami z długim rękawem-ciągle jej coś kupuję albo dostaję.Brak natomiast śpiochów i pajaców 😜
Wczoraj byłam w zaprzyjaźnionym second handzie i dla siebie coś znalazłam-jak nowe jeansy rurki Esprita bagatela 20zł. 🙂 🙂 🙂tylko przytyć nie mogę bo się będą kurzyć w szafie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra już się nie będę chwalić,rano Małgośką,teraz zawartością jej szafy i moim fajnym zakupem 😉
miałam o coś zapytać czy Wasze dzieci na obiadek jedzą różne rodzaje mięs-bo Małgośka na okrągło żre królika,albo warzywa albo jarzynową albo potrawkę z ziemniakami z KRÓLIKIEM,czasami jej przemycam kurczaka ale skubana wyczuwa różnicę i wypluwa 😞
Czy tak być powinno-trochę dziwnie co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale złapałam schizę, przeczytałam właśnie artykuł o dzieciach głuchych i stwierdziłam ze moje dziecko chyba nie słyszy. Masakra. Czy Wasze dzieci reagują jak do nich mówicie po imieniu zawsze? np podczas zabawy? Piotrek jak sie bawi to nic go nie obchodzi! Reaguje tylko jak sie mówi głośno a jak normalnie to nie. Ehhh chyba sie wykoncze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dobra już się nie będę chwalić,rano Małgośką,teraz zawartością jej szafy i moim fajnym zakupem 😉
miałam o coś zapytać czy Wasze dzieci na obiadek jedzą różne rodzaje mięs-bo Małgośka na okrągło żre królika,albo warzywa albo jarzynową albo potrawkę z ziemniakami z KRÓLIKIEM,czasami jej przemycam kurczaka ale skubana wyczuwa różnicę i wypluwa 😞
Czy tak być powinno-trochę dziwnie co???

Aniołku Piotruś je wszystkie mięska, ale króliczek smakuje mu najbardziej. Zupek jarzynowych nawet do buziaka nie weźmie bo wyczuje brak mięsa 🙂 Zreszta on i tak mało je zupek, może 1/4 słoiczka dziennie a czasem nawet tego nie chce. Taki niejadek troche, woli owocki lub deserki z biszkoptami, kaszki i MLEKO. jakbym mu nic nie dawała to by nie jadł nic innego tylko butle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ale złapałam schizę, przeczytałam właśnie artykuł o dzieciach głuchych i stwierdziłam ze moje dziecko chyba nie słyszy. Masakra. Czy Wasze dzieci reagują jak do nich mówicie po imieniu zawsze? np podczas zabawy? Piotrek jak sie bawi to nic go nie obchodzi! Reaguje tylko jak sie mówi głośno a jak normalnie to nie. Ehhh chyba sie wykoncze


uspokoję Cię młoda też nie zawsze reaguje na swoje imię,a jak się czymś zajmie to już zapomnij także luzik Justysiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
ale złapałam schizę, przeczytałam właśnie artykuł o dzieciach głuchych i stwierdziłam ze moje dziecko chyba nie słyszy. Masakra. Czy Wasze dzieci reagują jak do nich mówicie po imieniu zawsze? np podczas zabawy? Piotrek jak sie bawi to nic go nie obchodzi! Reaguje tylko jak sie mówi głośno a jak normalnie to nie. Ehhh chyba sie wykoncze


uspokoję Cię młoda też nie zawsze reaguje na swoje imię,a jak się czymś zajmie to już zapomnij także luzik Justysiu 😉

luzik, jasne 🤔 bede sie zamartwiac dopóki nie zrobię badań słuchu bo tu oczywście ich nie robili...
Ja tez ucieka bo filmik zaraz sie zaczyna. Do jutra mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dobra już się nie będę chwalić,rano Małgośką,teraz zawartością jej szafy i moim fajnym zakupem 😉
miałam o coś zapytać czy Wasze dzieci na obiadek jedzą różne rodzaje mięs-bo Małgośka na okrągło żre królika,albo warzywa albo jarzynową albo potrawkę z ziemniakami z KRÓLIKIEM,czasami jej przemycam kurczaka ale skubana wyczuwa różnicę i wypluwa 😞
Czy tak być powinno-trochę dziwnie co???


mnie to nie dziwi, Vanessa je tylko deliatne jarzynki z króliiem i dyniową z żóltkiem. Innej nie zje już po łyżeczce ja naciąga 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Kinga współczuje bo to musiał byc naprawde horror 🤪 ja mojej tacki nie zapinam bo iedys mi wymiotowała po kaszy i tez jej wyciągnac nie mogłam 🤢

A jak teraz Lenka?


śpi.
Ja ja zapinam bo albo zadzwoni tel, albo gdzies wyjde a jak jest zapieta to wiem ze nie wypadnie. Poza tym chce zeby wiedziała ze jak siedziec to zapietym bo przyjdzie taki czas ze zaczna spinac sie, kombinowac i wtedy nie zrozumieja dlaczego wczesniej mozna było siedziec bez zapiecia a teraz nie. Choc teraz za kazdym razem bede miec pietra....
Znam to, moja tak zakrztusiła sie chlebem od tamtej pory zapinam tylko te dolne pasy, nie te górne. Ze zawsze na chama moge ją wytargac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dziękujemy za komplementa 😉

A i w końcu pozbyłyśmy się ciemieniuchy,która non stop powracała 😞sąsiadka dała Mi krem z Mustelli-2 razy posmarowałam i ni ma 🙂 🙂 🙂no i nareszcie Małgośce włoski sterczą 😜
błagam uartuj mnie i pokaz jaki to krem bo ja juz uzywalam nawet specyfikow na recepte(polskich) i dupaa blada teraz juz tak sie nawrocilo ze ma normalnie strup żółte... a ja to swedzi 🤢 🤢


bardzo proszę 🙂
http://allegro.pl/mustela-stelaker-na-ciemieniuche-40ml-apteka-i1187187119.html
dziekuje 😘 ale widzisz musze czekac na wizyte u alergologa bo to wszystko od uczulenia na cos.. moja ma normalnie Atropowe zapalenie skóry..

JAgoda ile razy dziennie smarujesz młodego jakimis kremami? moze w stadium jak miał wysypki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
jakaś zakupocholiczka zalicytowała na moich aukcjach 9 rzeczy 🤪 🤪 🤪 Szok, ale się cieszę 🤪 Zabieram się do wystawiania kolejnych ciuszków 🤪
Kochana tak jest njalepiej teraz nie wystawiaj tylko napisz do kobiety ze masz to i to, opisz i zapytaj czy chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
ale złapałam schizę, przeczytałam właśnie artykuł o dzieciach głuchych i stwierdziłam ze moje dziecko chyba nie słyszy. Masakra. Czy Wasze dzieci reagują jak do nich mówicie po imieniu zawsze? np podczas zabawy? Piotrek jak sie bawi to nic go nie obchodzi! Reaguje tylko jak sie mówi głośno a jak normalnie to nie. Ehhh chyba sie wykoncze


uspokoję Cię młoda też nie zawsze reaguje na swoje imię,a jak się czymś zajmie to już zapomnij także luzik Justysiu 😉

luzik, jasne 🤔 bede sie zamartwiac dopóki nie zrobię badań słuchu bo tu oczywście ich nie robili...
Ja tez ucieka bo filmik zaraz sie zaczyna. Do jutra mamusie!


JUSTYNA JA MAM 5LETNIEGO SIOSTRZENCA KTORY SŁYSZY DOSKONALE ALE GDY OGLADA BAJKE WPADA W TRANS I MOZESZ NA GŁOWIE STANAC A ON NAWET NIE DRGNIE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i to http://allegro.pl/opaska-z-platkow-rozy-z-kokardkami-elastyczna-cudo-i1190497513.html i to http://allegro.pl/stroik-opaska-na-raczke-sama-projektujesz-unikat-i1190497136.html do sukni meeej królewny 🙂 Tacie kupilysmy krawat malinowy 😁 czarna koszule jak bedziemyw Polsce 🙂 a mama jedzie jutro szukac suukienki 🙂 mam juz 3 do wyboru ale musze miec malinowa 😁 😁 a na drugie wesele na ktore ide sama z Nela bo tata bedzie w Irlandii ubiore cos z szafy 😁 tzn mam nowa sukienke ktora musze zwezic u Krawcowej 😁 bo dałam za nia 2euro na wyprzedazy ale za duza o rozmiar! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawitkowski dzis byl gosciem programu MAMO TO JA - mowil o poczatkach stawania i powiedzial ze bywaja dzieci kamikadze ktore zaczynaja stawac w 8 miesiacu 🤪 🤪 ale zazwyczaj miedzy 11 a 16tym 😉

Justynko - u nas badanie słuchu jest od razu po urodzeniu i dostalismy takie certyfikaty w zwiazku z tym. Ksawciu na doskonaly słuch i jestem tego pewna - Justyś, Ksawciu tez nie zawsze reaguje na imie bo dosc czesto je slyszy, ale słyszy kazdy szeles - np. jak tata wraca i tylko kluczem przekreci w zamku dziecko zamiera i patrzy na drzwi, jak ktos jest w pokoju obok i szeptem gada to Mlody patrzy w tamtym kierunku - jest cale mnostwo sytuacji w ktorych mozna zaobserwowac ja kdobrze dziecko slyszy. oobserwuj Piotrusia i nie martw sie na zapas 😘 😘

SYLA - my nie uzywamy kremow, tylko masc cholesterolowa na recepte-ona sluzy nam za krem pielegnacyjny

Co do ciemieniuchy - my walczylismy dlugo ale to byl 2-3 miesiac zycia i dostalismy tez na recepte taka super masc i przeszlo po kilku dniach

Jest po drugiej w nocy a my szykujemy sie do spania... 🤢
ale przynajmniej bardzo duzo zrobilam dzis.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane wczoraj nie pisałam bo dostałam okres i wszystko mnie wqrzało!!!

Jagódka buźki dla Ksawcia za postępy
Justynka nie martw się na zapas...Maja też często nie reaguje na swoje imię, a w pozniejszym wieku zobaczysz usmieszek jak bedziesz wolac a zero reakcji- takie te nasze dzieci sprytne są 😜
Aniolku - Maja wcina każde mięsko najbardziej lubi wołowinkę i rybkę 😎
Pinacolada co się stało że taki smutasek?
Syla Nela będzie cudnie wyglądać w tych opaskach 😘

uciekam bo my dziś jedziemy podpisać umowę z mieszkaniem - sprzedajemy kawalerkę i kupujemy inne nowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...