Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Byłyśmy na drugim spacerku - juz jak wyszłysmy z klatki to zaczęło padać ale musiałam isc na poczte i poszłyśmy. Wózek nakryłam folią, niunia miała radoche a mnie ciut pokropiło ale co tam 😉

Teraz położyłam ja spac bo mi w wozku odlatywała a poza tym po obiedzie spała całe 30min 🤪

Mnie tez cos zbiera wiec chyba ulegnę i przyłoże głowe do poduchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie i wszystkie słodziaki 😘 😘 😘
pamiętacie jeszcze o nas????
niestety nie znam bieżących osiągnięć waszych dzieciaczków, ale mam nadzieje że postępy idą jeden za drugim. no i mam nadzieje że wszystkie maluszki zdrowe.
u nas "jakoś" leci, dni przelatują przez palce, są tak krótkie ze na wszystko co ma się w planach brak czasu. w pracy nadal zawrót głowy, koleżanka była na urlopie 3 tyg wiec ledwo co wróciłam do pracy już ciągnęłam 2 rejony, ok 200 rodzin!!! w tym obiady dla dzieci w szkołach. ale jakoś dałam rade, zmieściłam się wydać decyzje w terminach, także od 2 września wszystkie moje dzieciaczki będą jeść obiadki w szkołach. wcześniej zapewne nosiłabym stosy wywiadów do domu, ale teraz nie wchodzi to w grę, po pracy jest czas wyłącznie dla dziecka, nic innego się nie liczy. niech się wali, niech się pali, ten czas jest dla nas.
co do Weroniczki to wszystko się nam rozregulowało, je kiedy chce, śpi kiedy chce, o różnych porach wstaje, o różnych porach idzie spać. i ni jak to zmienić. nie poznaję swojego dziecka. rano je kasze z krzykiem, obiadu nie, mleka z butelki w ciągu dnia już od dawna nie pije, a wieczorem jest tak zmęczona po kąpieli że kasze też jest wciskana i to z płaczem. mąż ciągle pociesza ze to przejściowe, że to przez zęby, fakt faktem dziądłą ma białe i spuchnięte, ale w okolicach trójek, tak po bokach 😮 😮
z postępów Weroniczki pochwalę się ze kosi kosi jest na porządku dziennym, przybija nam :pionę", jak mówimy przytul misia to tak słodko się zgina a trzyma go w rączkach by się przytulić, nie wie bąbel że może go podnieść. i skubana bardzo dużo rozumie.
od jakiegoś czasu mamy też problem z zasypianiem, zanim zaśnie przyjmuje pozycję jak do raczkowania, buja się, przewala na boczki, a potem ze zmęczenia płacze. no i śpi raz 4 razy dziennie, raz dwa razy dziennie po 30 min 🤢a wstaje razem ze mną ok 6.00 a czasem nawet przede mną o 5.00 więc ja jestem zmuszona wstać razem z nią.
a jeszcze chciałąm zapytać czy któraś z was pamięta co wyszło na ugs u Nadusi misiamamy, bo ja od jakiegoś tygodnia czuję w brodawce u Weroniki jakaś gulkę i od razu pomyślałam o Nadusi. nie wiem czy gonić z tym do lekarza, tym bardziej, że zgrubienie za uchem wcale się nie zmiejszyło 🤨 🤨 🤨
pozdrawiam was wszystkie, i przede wszystkim całuje Wasze pociechy, każdą z osobna 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Chyba znów Mnie coś bierze.ledwo zaleczyłam to znów coś czuję ale teraz w gardle drapie 🤢
moje dziecko położyłam niedawno spać bo w porze obiadowej nie chciała a teraz tak marudziła że szok-pozwolę jej na godzinkę snu 🙂

misiamamy-współczuję na maksa-może w końcu badania coś wykażą,po co od razu faszerować Nadunię antybiotykiem???albo idą ząbki skoro tyle kupek 🤢

katpio-myśłałam o Tobie 🙂
gratuluję załatwionych spraw w pracy-obiadki dla dzieci ważna sprawa-jesteś wielka 😘 😘 😘
i postępów u Weronisi-a to spanie minie-wyreguluje się 🙂również Was całujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KSAWCIU WLASNIE PRZED CHWILA STANAL PRZY KOSZU Z ZABAWKAMI I STAL JAKIES 15 SEKUND NA MACIE BEZ TRZYMANKI BEZ OPARCIA A RACZKI WYCIAGNAL JAKBY CHODZIL PO LINIE I GIBAL SIE ALE LAPAL ROWNOWAGE I STAL!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪GIGANT no proszę jak Ci dziecko rwie się do chodzenia-kwestia czasu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kochany aniolek dal mi tak popalic ze te 30 min myslalam ze go wywale przez okno. Jak mozna sie tak nagle i tak spazmatycznie drzec!? grrrr 😠 nie wiem czy to nie byl foch a potem nakrecenie sie...
Maz wrocil do pracy i zaczelo sie... w drzwiach mowie mu - wez go ode mnie...
a jeszcze nie ma jak wyjsc na pole bo leje jak z cebra od rana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
KSAWCIU WLASNIE PRZED CHWILA STANAL PRZY KOSZU Z ZABAWKAMI I STAL JAKIES 15 SEKUND NA MACIE BEZ TRZYMANKI BEZ OPARCIA A RACZKI WYCIAGNAL JAKBY CHODZIL PO LINIE I GIBAL SIE ALE LAPAL ROWNOWAGE I STAL!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪GIGANT no proszę jak Ci dziecko rwie się do chodzenia-kwestia czasu 🙃


wlasnie to dziwne bo jak go trzymam pod paszki lub za raczki to kica ale nie robi kroczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie!
Basiu buziaczki dla Nesi! 😘 😘 😘
Brawa dla Ksawcia!
Katpio witaj! Brawa dla Weroniczki!
Dziewczynki ja mam dość. moje dziecko od tygodnia nie chce nic innego jeść tylko mleko i mleko. raz dziennie wpycham mu owocki z biszkoptem i tylko tyle je łyżka. ja się zapłacze chyba. zupka źle, obiadek źle, kaszka mimo ze słodka źle, deserki źle. Przecież nie może jeść samego mleka!
a poza tym nie robi kosi- kosi, papa tez nie, piątki tez nie przybija, o mówieniu mama mogę zapomnieć. Chodzi tylko po mieszkaniu i jojczy. ja już mam dość. wczoraj go wzięłam do "cioci" która jest w 4 miesiącu ciąży i u niej na kolanach przesiedział aż 2 godziny!! byłam w szoku. wcześniej tak nie było. nie wiem dlaczego? możne czuje "swojego"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena dzis odkryła że można chodzic przy chodziku 🤪 nie w chodziku tylko przy nim 🙂 Ale ponieważ chodzik za szybko jeździ to ja robię za hamulec a ona idzie 🤪 Tatuś wrócił z pracy i córcia zrobiła popisówkę przez cały pokój ale jak mamusia chciała to nagrac i młoda zoczyła aparat to klap na dupę i koniec wycieczki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja padam na twarz....z nosa mi sie leje kaszel i bóle głowy no i mega mi się chce spać
czekam aż Agata zaśnie łykam całą garść tabletek i lulu
mam nadzieję że pomoże mi tak jak Majusi już pierwsza dawka

u Majki skończyliśmy dziś podawać dwa dni przerwy i łapanie siku i badania
cholerka moja kochana nie usiedzi chwili na miejscu rzuca się na wszystkie strony!dziś tyłem wpełzła pod łóżko 🙃
aaa i nie możemy przy niej spokojnie jeść jabłek - wyrywa je rękoma i sama je 🤪 a jaka dumna i zadowolona wtedy jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

My wróciłysmy juz z miasta 🙂 wszystko załatwione 🙂

Z czym Wy mi tu wyjeżdżacie ? 😜 Jedna kupka dziennie na nocnik?! 😉 proszę Państwa - my od 2 tyg robimy codziennie 3 kupki na nocnik !!! Zaraz po nocnym przebudzeniu, i po kolejnych 2 drzemkach !!! Kupa do pampersa zdarza nam sie raz na 2-3 dni 🤪 Moja wyjatkowo na nocniku grzeznie siedzi i od razu zaczyna stękać 🤪 I zasami kupa najpierw a potem siku 🙂

Dusia - musi tak byc jak mówisz z tym bactrimem 😁 Najwazniejsze zeby pomógł 😘




a jedna właśnie bo Nesiula wiecej nie robi 😉 a Twoja co tak szaleje z tym sraniem? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
ja jestem aniołku, tylo gadam z siostra na gg 🙂

i zale się ja mnie młoda terroryzuje , zreszta widziała dziś sama na mszy za szwagrem


a jak siostra się czuje?i jej dzieciątko?


Siostra fatalnie no ale wkońcu ruszyła tyłek z domu i pojechała dziś kupić coś dla Maleństwa. termin ma na 25 ale coś żle się czuje,
a Nikodem już wie że tatuś nie żyje i ze nie wróci nawet był na cmentarzu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
ja jestem aniołku, tylo gadam z siostra na gg 🙂

i zale się ja mnie młoda terroryzuje , zreszta widziała dziś sama na mszy za szwagrem


a jak siostra się czuje?i jej dzieciątko?


Siostra fatalnie no ale wkońcu ruszyła tyłek z domu i pojechała dziś kupić coś dla Maleństwa. termin ma na 25 ale coś żle się czuje,
a Nikodem już wie że tatuś nie żyje i ze nie wróci nawet był na cmentarzu 😞


a nie lepiej by było gdyby przeleżała do końca 🤢

To dobrze,że Nikoś wie na pewno trudne to dla Niego ale prawdę musiał poznać 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki - mówię JUŻ dobranoc bo obiecałam sobie ze dzis zasne o 22 i jestem na dobrej drodze 😉
Butelki na noc przygotowane, ja umyta, pachnąca = gotowa na spotkanie z podusią 😁

pa,pa 😘


czyżby?wyszykowałaś się pewnie dla Georga czy jak mu tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
😎

HAUSE 😉

bede jutro jak mi mlody pozwoli papa

ps. wychodzicie na spacery jak leje? 🤢 no bo teraz jesien moze lac non stop... a ja oszaleje w domu 😠


musiałam wyjść,założyłam małej folię i jazda na spacer-trochę Mnie zmoczyło a później przestało padać-Małgośka musi wyjść z domu bo inaczej bym oszalała 😉
p.s.muszę jeszcze tylko zainwestować w płaszcz na deszcz i możemy śmigać całą jesień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...