Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):

moniss- tylko wytrwałość i konsekwencja - po prostu nie dawac jej piersi !!!! Zasnie bez - zobaczysz ! - przeiez nie bedziesz jej karmic do 18 roku życia !!! A powiedzmy sobie szczerze - w tym "wieku" nie chcodzi juz o pokarm bo raczej juz sobie tym nie poje tylko o pieszczoty i bliskość. Na noc proponuje żebys sie wyniosła do innego pokoju - żeby Julcia nie czuła Twojej obecjności i Twojego zapachu. Niech zostanie z nia tata i jak sie przebudzi poda jej mleko z butelki. To bedzie kwestia 2-3 nocy. Życzę powodzenia i trzymam kciuki 😘


pinacolada i basia dzieki za odp dziewczynki
ale pinacolada co zrobic ja Ona bedzie plakala baaardzo ze az spocona i nic nie pomaga??
Ile czekac i czy w koncu pojsc do niej czy nie isc hcociazby nie wiem co? A co w nocy zrobic?Bo ona budzi sie i to kilka razy teraz, teraz moze to tez przez zeby wychodzace , ale jedyne co dziala to piers i ja. Ja juz czuje sie taka zmecozna momerntami ze szok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuuurrrde wcielo to co pisalam. Boze
Ok jeszcze raz.
Pisalam dzieki pinacolada i basia za odp,
Pinacolada a co zrobic jak mala bedzie bardzo plakala i nic nie bedzie chciala, ani mleczka od taty w butelce ani nic i nie bedzie zasypaiala tylko plakala? CO wtedy? Nie chce zebyn zasnela po jakims dlugim bardzo plakaniu ze zmeczenia zanoszac sie. To chyba nie tak powinno wygladac. Jak to ma byc.
A co w nocy jak sie obudzi. Smoczka nie chce juz od jakiegos czasu ssac. Co wtedy mam zrobic? Kinga pomoz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy niedzielnie 🙂 🙂 Ja tylko na chwilkę bo zaraz do szkoły muszę jechać 😞 wcale mi się nie chce nie dość że tyle problemów to Tadek mój ma cukrzyce 😞 mamy zrobić komplet badań Kacperkowi...co za rok zaczął się tak pięknie...a im bliżej jego końca tym coraz gorzej 😞 Jakoś to będzie) Miłej niedzieli pozdrawiamy 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dziewczyny, jaki jest dobry s[posob na odstawienie piersi??
POMOCY
J anie wiem czy to sie w ogole da z moja mala. Ona zasypia przy piersi w nocy jak sie odbudzi to piers i nie wiem jak dio tego sie zabrac a zaczyna to byc bolesne 😞( przez kielki mojej corenki.
Macie jakies dobre sposoby? Bede wdzieczna 😘

Moniss niestety odstawienie od piersi będzie bolało bardziej Ciebie niż Juleńkę, wiem cos na ten temat, ale niestety Pinacolada ma racje. U nas odstawienie trwało jeden dzien. Piotrus nie dostawał nic tylko butelkę. O 8 zjadł normalnie z buteli, potem jak chciał pierś robiłam butelkę. Oczywiscie nie chciał tylko cyc. Na obiadek było to samo z butelki zjadł 30ml i wyginanie płacz. O 17 już zjadł cała butelkę którą mu zrobiłam 🙂 A nastepnego dnia juz jadł tylko buteleczkę. Co prawda ja jeszcze kilka dni ściągałam pokar żeby nie mieć zapalenia ale piersi nie dostał. I wcale tak wielkiego płaczu nie było, ale niestety nie zrobisz nic, bo będzie Juleńka strasznie marudzic. ALE WARTO! Trzymam kciuki kochana zeby Ci sie udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to witam wszystkich.
Pinacolada dobrze Cię rozumiem bo miałam to samo, na szczęście sie przeprowadziłam i nie mam jeszcze neta wiec problem sam sie rozwiazał 🙂
Aniołku bidulku. Masz buziaczki 😘 😘 😘 na poprawę nastroju. Na pewno kolejny rok będzie lepszy 🙂
A pozatym niestety nie miałam czasu ostatnio dla Was bo babcia nie dostała wolnego. Ale już od jutra bedzie 2 tygodnie z Piotrusiem wiec troszke odpocznę. Wkurzam się tylko bo Piotrus tu nie chce spać! Wstaje o 5, 5.30 i koniec spania. Szok normalnie! Dzis też już uciekam bo mam obiadek urodzinkowy i w ogóle dużo gosci 🙂 Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Justynko 😘 ok, mysle ze jedzenie w ciagu dnia to u nas przejdzie ze zamisat cycka butla czy cos, bo juz w sumie teraz w dzien to malo co cycek jest ale problem pojawia sie jesli chodzi o pojscie spac. Czy w dzien jak widze ze juz zmeczona to ide do sypilani daje piers i zasypia a tak nie mam pojecia co zrobic, plakalaby i prezyla sie i nic z tego oewnie by nie bylo no i wieczorem po kapieli, daje jej kasze po kapieli a pozniej i tak an sek bierze piers i zasypia dopiero. Zdarzylo sie moze ze dwa razy ze zasnela jedzac butle i juz cyca nie bylo bo padnieta byla chyba na maxa, a tak musi byc cycek do zasneicia.
I w nocy jak sie obudzi nie ma szans ze by nie possala zeby znowu ulozyc sie i spac, nie otwiera w nicy nawet oczu ale dopuki nie dostanie sycka to narzeka i wierci sie.
co ja mam zrobic.... 😞
wczoraj zaczelam czytac ksiakze ktora dostalam od pani Kolady. Ale nie doszlam jeszcze do tematu spanie i cycek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hhehe, dziewczyny cos na dobry humor , wyczytalam tu gdzies aurat 🙂

mąż sie kąpie juz dość długo pod prysznicem.
żona sie niepokoi, ze nie zdązy ona się wykąpać więć wchodzi niespodziewanie do łazienki a tam mąż pod przysznicem wali konia:
żona w szoku: co, co, ccco ty robisz ??!!!!
mąż zmieszany ale zachowując zimną krew odpowiada:
to jest moje ciało i tylko ode mnie zależy, jak szybko będę je mył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
hhehe, dziewczyny cos na dobry humor , wyczytalam tu gdzies aurat 🙂

mąż sie kąpie juz dość długo pod prysznicem.
żona sie niepokoi, ze nie zdązy ona się wykąpać więć wchodzi niespodziewanie do łazienki a tam mąż pod przysznicem wali konia:
żona w szoku: co, co, ccco ty robisz ??!!!!
mąż zmieszany ale zachowując zimną krew odpowiada:
to jest moje ciało i tylko ode mnie zależy, jak szybko będę je mył


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Justynka wszystkiego naaaaaajlepszego!!!!!!!!!!!!!

smoczka wlasnie niebardzo chce ale bede probowac. Tylko jak pozniej od smoczka odzwyczic? 😉

Piotruś też nie chciał smoczka. Próbowałam z TT z Aventu a teraz ma z Nuka i jest super. Może spróbuj różnych smoczków? A co od odzywczajania to będziesz się martwiła później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 wpadlam na chwilke 🙂 a wiec my juz po Weseelu 🙂 było faaajnie 🙂 ale ogolnie ok2 juz sie zmylismy do domku gdzie i tak w domku bylismy o 3.30 bo wesele było kawałek 🙂 pobawilismy sie. Nelka była grzeczna robiła fuurore hehe najmłodza uczestniczka i bardzo grzeczna ok 16 poszła spac i wstała po 1.5h snu , spała w wózeczku gdy orkiestra grała i w ogole huk itd 🤪 a my w domu na palcach chodzimy haha potem o przed 7pojechalismy juz ja zawiesc mojej siostrze, kapała sie zkuzynostwem i poszła spac wstala raz w nocy na mleko i spala do 7 poteem sie znowu bawila a qzynostwem 🙂 jak mnie nie ma jest grzeczna ale jak juz po nia przyszlismy na drugi dzien o 10.00 dziecko normalnie dostawalo szału i nie chcialo sie odemnie odkleic hehe nawet tata był zły 😉 nie ma to jak mamusia:P ale kurcze nie dobrze ze tak, musze ja tego oduczyc bo bedzie starsza to bedzie problem a w sumie i ja mialam mega problem zostawic ja !!!! normalnie wyłam 🤢 zaraz wam wkleje foteczke 🙂 i postaram sie czesciej teraz zagladac 🙂 aa pierwszy raz bylam na weselu gdzie 3/4 ludzi bylo ubranych na czarno 🤢 zastanawialam sie czy dobrze trafilam ja bylam zawsze wychowana ze czarny kolor trzeba sobie odpuscic na weesele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to my 🙂


[URL=http://img844.imageshack.us/i/nkwesele.jpg/][IMG=http://img844.imageshack.us/img844/1828/nkwesele.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Justynko kochana tzn. jak nie zabierasz? hmm daleko masz wesele? masz go z kim zostawic? nie masz mozliwosci wziasc go i pozniej odwiesc np mamie na noc? po co Ci łozeczko? masz wózek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla ale slicznie wygladalyscie. slodkosci 🙂

dziewczyny ja po pierwszym kladzeniu bez piersi i mnie. Ja zryczana ze szok. Nie chciala za cholere lezec w lozeczku, jak Ja bralam bo cala mokra i nie przestawala plakac i przytulalam do policzka mowiac szeptem albo klysanek spiewajac to robila tak jakby piers chciala uchwycic. W koncu po wkladaniu i wyjmowaniu i glaskaniu i parwioe ze weszlam do lozeczka maz przejal i na reku mu usnela, byla juz padnieta swoja droga ale jak wkladal Ja to przebudzala wiec sposobem, jak wlozyl to jeszcze chwilke przeklrecila sie i glaskal Ja po pleckach i zasnela. Ja sie zryczalam ze szok. Mam dola teraz przez to, mam nadzieje ze to dlugo nie potrwa.
Pinacolada czy Lenka tez tak plakala?? Ile nocy to trwalo? Jak Ja kladlas spac to plakala? Budzila C sie w nocy ? i co wtedy robilas?/ Prosze napisz cos....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...