Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Syla ale slicznie wygladalyscie. slodkosci 🙂

dziewczyny ja po pierwszym kladzeniu bez piersi i mnie. Ja zryczana ze szok. Nie chciala za cholere lezec w lozeczku, jak Ja bralam bo cala mokra i nie przestawala plakac i przytulalam do policzka mowiac szeptem albo klysanek spiewajac to robila tak jakby piers chciala uchwycic. W koncu po wkladaniu i wyjmowaniu i glaskaniu i parwioe ze weszlam do lozeczka maz przejal i na reku mu usnela, byla juz padnieta swoja droga ale jak wkladal Ja to przebudzala wiec sposobem, jak wlozyl to jeszcze chwilke przeklrecila sie i glaskal Ja po pleckach i zasnela. Ja sie zryczalam ze szok. Mam dola teraz przez to, mam nadzieje ze to dlugo nie potrwa.
Pinacolada czy Lenka tez tak plakala?? Ile nocy to trwalo? Jak Ja kladlas spac to plakala? Budzila C sie w nocy ? i co wtedy robilas?/ Prosze napisz cos....



skarbie, moja L4enka w zasadzie od początku była na karmieniu mieszanym wiec ja z nia nie miałam tego problemu. Z Julką tez nie wiec te rady nie z autopsji a z opowiadan koleżanek, które przez to przechodziły. I niestety tak samo wygląda odzwyczajanie od "lulania", od smoczka, od spania z rodzicami...... Wiele nerwów, dużo płaczu ale na szczęście trwa to tylko 2-3 dni/noce więc uwierz, że warto. Bądź dzielna !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora 😉

My mieliśmy dzis intensywny dzien. Najpierw kościół, Ikea potem galeria i zakupy. Kupilismy Julce kurtkę na zimę i buty sportowe (na wycieczke szkolna i nie tylko ), Lenie czapke jesienną WIĄZANĄ !!!- i z tym właściwie mieliśmy najwiekszy problem bo w zasadzie wszystkie, które mi sie podobały to nie były wiazane. W rezultacie kupilismy w Zarze niby niewiazana ale z "warkoczami" na tyle długimi , że jak sie wkurzę to zawiążę 😉

mega zmęczenie wróciliśmy do domciu (ok19) i wypakowując sie z auta padło pytanie Julki - a gdzie moje buty ???? 🤢 Butów niet! 😮 Weszliśmy do domu i szybka "retrospekcja" - mielismy 2 typy - albo Burger King gdzie karmilismy lenkę deserem Gerbera (żeby nie było że jej hamburgera kupiłam 😜) i Zara gdzie kupowalismy kurtke i czapkę. Pablo chwycił za tel i dzwonił - ZNALAZŁY SIĘ 🙂- zostawilismy w Zarze 🙂 Będą czekać do jutra aż Pablo odbierze 😉 Ale co Julka zdążyła wypłakać...... 😲

Ja jak zwykle nie kupiłam sobie nic a nic 😞 a w założeniu miałam 2 bluzki/sweterki z dł. rekawem 😞 I w zwiazku z tym w sob wypuszczam sie sama ale chyba "polatam" po Bochni 😉

Zaraz kładę się spać bo jakoś ostatnio czuję taka potrzebę 🙂 Mam mega okres i moze dlatego jestem jakas zmeczona ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki

my po weekendzie w RABCE bylo absolutnie cudownie!tak cudownie ze juz wplacilismy zaliczke na kolejny pobyt za 2 tyg 🙂 🙂 - i to byly 2 dni bez fajek i laptopa - moich 2 najwiekszych uzaleznien 😁 dalam rade ! 🙂 🙂 🙂


buziaki dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochane moje.
Wlasnie byla pierwsza pobudka i placz i nie chciala beze mnie i wyciagala raczki, siedze i rycze.
Podnosilam i przytulalam, przysypiala to odkladalam i znowu to samo az za ktoryms razem juz nie miala sily chyba i lekko kwilac przekrecila sie kilka razy i zasnela.
dziewczyny a co z podnoszeniem jak sie obudzi? jak robicie, lyscie? czy podnosicie jak bardzo placze czy odrazu?

jagodka fajnie ze bylo fajnie. I nie pal kobito po co Ci to?? "szkoda zdrowia inzynierze" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam styczniowe mamusie
ja też będę stycznióweczką ale 2011 🙂
i właśnie chciałam się was poradzić
na jad długo wystarczają ubranka w rozmiarze 56 jeśli maleństwo nie jest wcześniakiem i rodzi się w prawidłowym terminie
bo spodobał mi się kombinezon zimowy w rozmiarze 56 ale jest strasznie drogi a większych nie ma
i tak sobie myślę czy wystarczy mi do końca zimy, czy nie będę musiała póżniej szukać dodatkowego r. 62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
a to my 🙂


[URL=http://img844.imageshack.us/i/nkwesele.jpg/][IMG=http://img844.imageshack.us/img844/1828/nkwesele.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Justynko kochana tzn. jak nie zabierasz? hmm daleko masz wesele? masz go z kim zostawic? nie masz mozliwosci wziasc go i pozniej odwiesc np mamie na noc? po co Ci łozeczko? masz wózek:P

Syluś wesele mam 60km od domku, mamie niestety zostawic go nie moge bo też będzie na tym weselu, a z teściową to ja juz na pewno go nie zostawie. Może zostanie z ciocią i wujkiem ale nie wiem. Jakbym go wzięła to bedzie męczarnia i dla niego i dla nas, bo on w wózku to nie bardzo chce spać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
witam styczniowe mamusie
ja też będę stycznióweczką ale 2011 🙂
i właśnie chciałam się was poradzić
na jad długo wystarczają ubranka w rozmiarze 56 jeśli maleństwo nie jest wcześniakiem i rodzi się w prawidłowym terminie
bo spodobał mi się kombinezon zimowy w rozmiarze 56 ale jest strasznie drogi a większych nie ma
i tak sobie myślę czy wystarczy mi do końca zimy, czy nie będę musiała póżniej szukać dodatkowego r. 62



byłam w takiej sytuacji dokładnie rok temu. Kupiłam 56 ale jak przyszedł do domu (kupowałam przez internet) to szybciutko go odesłałam bo widziałam juz na oko , że bedzie za mały. I Tobie radzę to samo - kup wiekszy bo bedziesz miec pewnosc ze nie bedzie za mały a i dzieiaczkowi wygodniej jest w ciut wiekszym bo nic go nie bedzie cisnąć i uwierac. Pozdrawiam i życze duzo zdrowia na te ostatnie miesiace i nie tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
witam styczniowe mamusie
ja też będę stycznióweczką ale 2011 🙂
i właśnie chciałam się was poradzić
na jad długo wystarczają ubranka w rozmiarze 56 jeśli maleństwo nie jest wcześniakiem i rodzi się w prawidłowym terminie
bo spodobał mi się kombinezon zimowy w rozmiarze 56 ale jest strasznie drogi a większych nie ma
i tak sobie myślę czy wystarczy mi do końca zimy, czy nie będę musiała póżniej szukać dodatkowego r. 62

Witam Honoratko! Powiem Ci że to zależy od tego jakie dzieciatko sie urodzi, ale nawet jak będzie malutkie to raczej nie wystarczy Ci rozmiar 56 bo dzieciatka rosną bardzo szybko 🙂 Piotruś mimo że sie urodził ze wzrostem 52 cm, to w ubrankach na 56 "chodził" niecałe 4 tygodnie 🙂 Tak więc wydaje mi sie ze powinnaś poszukać czegos większego zeby nie robić drugich zakupów 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie, buziaczki dla brzuszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

My nadal walczymy z Małgosi katarem dlatego tak mało Mnie ostatnio-jestem wykończona codzienną pielęgnacją noska 😞dziś popołudniu idę z Nią do kontroli.
mam nadzieję,że wszystko będzie o.k.bo w piątek wyjeżdżamy do leśniczówki(grzybobranie)i nie chciałabym mieć tam jakichś niespodzianek 😞wracamy w niedzielę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
witam styczniowe mamusie
ja też będę stycznióweczką ale 2011 🙂
i właśnie chciałam się was poradzić
na jad długo wystarczają ubranka w rozmiarze 56 jeśli maleństwo nie jest wcześniakiem i rodzi się w prawidłowym terminie
bo spodobał mi się kombinezon zimowy w rozmiarze 56 ale jest strasznie drogi a większych nie ma
i tak sobie myślę czy wystarczy mi do końca zimy, czy nie będę musiała póżniej szukać dodatkowego r. 62


witaj Honoratko,tak jak pozostałe dziewczyny piszą kup większy kombinezon,ja miałam jeden 62 a drugi nawet większy 🙂córcia miała 54cm.Maluszki rosną bardzo szybko,te pierwsze ciuszki 56 miałam zaledwie na miesiąc.Pozdrawiam i dużo zdrówka dla Ciebie i brzucholka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
ślubu nie komentuję bo nie ma czego nie sądziłam że można być takim dusi groszem.... 😁
i wiecie co? ubrałam jeansy i płakałam Małżowi że jak idiotka wyglądam na ślub w jeansach a wcale nie żałuję bo nie było do czego się stroić 🙂 i współczuję tej mojej koleżance że za takiego pajaca za mąż wyszła i w ogóle uważam że to tylko teatr był i nic poza tym 😁 😁 😁 😁 😁

Syla pięknie wyglądałyście 🙂 🙂
Monis współczuję ja jeszcze Majuli nie odstawiam ale jestem przerażona jak pomyślę że ta chwila kiedyś nadejdzie 🙂
Pinacolada chyba zakochani jesteście że takie roztargnienie Was ogarnęło 🙂 😘
Aniołku u nas też głupi katar się ciągnie u mnie pogłębia u Majuli trochę przechodzi ale wciąż jest
Jagódka a Tobie jak zawsze zazdroszczę aż mi głupio :P ale w Rabce byłam na jednym z najlepszych obozów w ośrodku "Słońce" a poza tym ogólnie gór w takiej odległości Ci zazdroszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...