Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
film pt "Agata nogą zamiata" 🤪 - proszę wytrwac do konca bo bedzie -pa-pa dla cioć 😉


http://www.youtube.com/watch?v=kX7U6Xq58AI


jak ona zapiernicza rany Julek a widze że tez macie telewizje n 🙂 Nadusia uwielbia tego pilota 🙂 młoda śpi a ja własnie sie zorietowałam dlaczego młoda sie rozjeżdza na ziemi musiała przypieprzyć mi grawitacja w dupę -wyrrznęłam na tyłek - i poszłam do łazienki po mopa bo kawka też poddała sie grawitacji biore do ręki płyn a na płynie pisze jak byk wosk !!!!!!!!!! no to już jutro zmieniam płyn biedne dziecko zamiast chodzić po normalnej podłodze matak jej zrobiła leavel 2 ekstremalnie ślisko ☺️Basiu Nesia super a ktoś pytał o maść majerankową rewelacja pod nosek i naprawde pomaga ja smaruje młodej jeszcze stopki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
jeszcze TIK-TAK 😉

http://www.youtube.com/watch?v=11AQ5GRJT9Q


super mówi 🙂 jaka ona jest już duża baba piękna jest 🙂 😘 😘 😘 😘 czy Wasze dzieci mówią już mama ja czeka na to starsznie Nadia mówi tata baba papa i nawet na lampe mówi pampa ale mama nie- może to już nie jest modne słowo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
pinacolada napisał(a):
jeszcze TIK-TAK 😉

http://www.youtube.com/watch?v=11AQ5GRJT9Q


super mówi 🙂 jaka ona jest już duża baba piękna jest 🙂 😘 😘 😘 😘 czy Wasze dzieci mówią już mama ja czeka na to starsznie Nadia mówi tata baba papa i nawet na lampe mówi pampa ale mama nie- może to już nie jest modne słowo 😮


kochana ja z mama u Agaty strasznie długo czekałam już byłam zazdrosna bo tylko tata i tata ale jak zaczęła mówić mama to już TYLKO mama 🙂
Maja przestała mówić 😞 mówiła TATA i BABA a teraz nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja jeszcze oprócz noska i stópek smaruję klatkę 🙂
i jak ma mocny katarek to na prześcieradło daję kropelkę OLBAS

o widzisz Dusieńko olbas nie znałam kupie sobie jutro a klatkę też smaruje jak ma kaszelek czyli teraz 😞


Oleńko tylko nie więcej niż 1 kroplę bo to bardzo intensywne i jak dasz więcej to będzie bardzo czuć i będzie bardziej męczące niż pomagające
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja jeszcze oprócz noska i stópek smaruję klatkę 🙂
i jak ma mocny katarek to na prześcieradło daję kropelkę OLBAS

o widzisz Dusieńko olbas nie znałam kupie sobie jutro a klatkę też smaruje jak ma kaszelek czyli teraz 😞


Oleńko tylko nie więcej niż 1 kroplę bo to bardzo intensywne i jak dasz więcej to będzie bardzo czuć i będzie bardziej męczące niż pomagające

dobra tak zrobie jedną kropelkę a gdzie ją kropisz na podusie czy kołderę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja jeszcze oprócz noska i stópek smaruję klatkę 🙂
i jak ma mocny katarek to na prześcieradło daję kropelkę OLBAS

o widzisz Dusieńko olbas nie znałam kupie sobie jutro a klatkę też smaruje jak ma kaszelek czyli teraz 😞


Oleńko tylko nie więcej niż 1 kroplę bo to bardzo intensywne i jak dasz więcej to będzie bardzo czuć i będzie bardziej męczące niż pomagające

dobra tak zrobie jedną kropelkę a gdzie ją kropisz na podusie czy kołderę?


ja podusi Majce nie daję jeszcze - tylko poszewkę od poduszki 😜 i właśnie na tę poszewkę - po tej stronie na której śpi - będzie mieć wtedy inhalacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja jeszcze oprócz noska i stópek smaruję klatkę 🙂
i jak ma mocny katarek to na prześcieradło daję kropelkę OLBAS

o widzisz Dusieńko olbas nie znałam kupie sobie jutro a klatkę też smaruje jak ma kaszelek czyli teraz 😞


Oleńko tylko nie więcej niż 1 kroplę bo to bardzo intensywne i jak dasz więcej to będzie bardzo czuć i będzie bardziej męczące niż pomagające

dobra tak zrobie jedną kropelkę a gdzie ją kropisz na podusie czy kołderę?


ja podusi Majce nie daję jeszcze - tylko poszewkę od poduszki 😜 i właśnie na tę poszewkę - po tej stronie na której śpi - będzie mieć wtedy inhalacje.


A PO CO?? Tylko przy przeziebieniu zeby te krople na niej "umieścic" czy w ogóle spi na poszewce?? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
ja jeszcze oprócz noska i stópek smaruję klatkę 🙂
i jak ma mocny katarek to na prześcieradło daję kropelkę OLBAS

o widzisz Dusieńko olbas nie znałam kupie sobie jutro a klatkę też smaruje jak ma kaszelek czyli teraz 😞


Oleńko tylko nie więcej niż 1 kroplę bo to bardzo intensywne i jak dasz więcej to będzie bardzo czuć i będzie bardziej męczące niż pomagające

dobra tak zrobie jedną kropelkę a gdzie ją kropisz na podusie czy kołderę?


ja podusi Majce nie daję jeszcze - tylko poszewkę od poduszki 😜 i właśnie na tę poszewkę - po tej stronie na której śpi - będzie mieć wtedy inhalacje.



mądra z Ciebie mama niestety moja Nadia nauczyła sie spać na mojej poduszce jak była taka chora i miała katar to lepiej jej sie oddychało jak miała głowę wyżej i tak niestety już zostało próbuje ją odzwyczaić ale póki co sie nie udaje a moja poduszka leży włóżeczku a ja śpie bez tylko na jaśku nie wiem jak ją odzwyczaić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pani Kolada chyba się mnie czepia 🙂 😜
Maja śpi na poszewce - od tak zaznaczenie miejsca gdzie ma głowę kłaść żebym jej nie szukała 😜 😉 😎


rozumiem, że dodatkowo przybijasz jej głowkę do poszewki gwożdzikiem coby się podczas snu z niej nie przemieściła 🤪 😜 😜 😘 A nie łatwiej czarnym flamastrem namalować krzyżyk na prześcieradle ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy - Lenka mówi mama ale najpierw było aga, baba , am potem tata a na koncu mama. Teraz doszło tik-tak. Ostatnio wyrywa się jej cześć 🤪 🤪 🤪 (oczywiscie sepleniące) bo ja bardzo czesto uzywam tego słowa wzgledem niej. Zawsze jak wchodze do pokoju jak sie obudzi to mowie do niej czesc i moze dlatego próbuje to powiedziec 😉 Wyrywa tez sie jej dziadzia, tak, nie ale to sporadycznie 😉

Moja podczas przeziebienia tez w ciagu dnia sypiała na mojej poduszce ale zagladałam do niej co chwile bo ona uwielbia na brzuchu a poducha dosc "obfita" 🤢 A tak normalnie to ma w swoim łożeczku swoja płaściutka podusię i "na niej" sypia a raczej zasypia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pani Kolada chyba się mnie czepia 🙂 😜
Maja śpi na poszewce - od tak zaznaczenie miejsca gdzie ma głowę kłaść żebym jej nie szukała 😜 😉 😎


rozumiem, że dodatkowo przybijasz jej głowkę do poszewki gwożdzikiem coby się podczas snu z niej nie przemieściła 🤪 😜 😜 😘 A nie łatwiej czarnym flamastrem namalować krzyżyk na prześcieradle ?? 😁


łatwiej nie łatwiej ale przynajmniej będę mogła na allegro jak 'prawie nowe' sprzedać 😜a o gwoździkach nie myślałam niech dziecko ma swobodę przekłądania głowy z prawa na lewą i odwrotnie 😉 😜 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Dusia super Maja wygląda na kibelku 🙂 a ona nie spadnie jak tak siedzi??? Wiktoria tak sie czasem wierci na nocniku że pewnie trzababy ją pasami przypiąć do kibelka 😁


teraz była zaskoczona - bo to był jej pierwszy raz na dużym tronie 🙂
a na nocniku też sie kręci jakby miała owsiki w pupie. Dziś rano to mi spadła z nocnika bo tak bardzo ją interesowały 'włoski' dywanika, a mama akurat sięgała chusteczki i nie zdążyła złapać małego Ikara 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
Ja znów na sam koniec do Was dotarłam 😞
ale mam masę przygotowań przed weekendowym wyjazdem-skończyłam właśnie prasować ale pakować będę jutro bo już nie mam siły 😞

basia Nesiula cudeńko zakupowe 🙂
dusia ale masz odważną córcię,tak wysoko na tronie zasiadła 🤪 🙃
pinacolada Lenka super nogą zamiata-ponoć ja też tak się poruszałam 😜
a TIK TAK mnie powalił 😘 😘 😘
justynko super,że kontrola lekarska wyszła pozytywnie
aallicee a propos fotelika-My już od maja wozimy młodą w foteliku 🙂
misiamamy 😘 😘 😘 na poprawę zdrówka Naduni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia - pozycz Jareckiego na 5 min bo moja literka C nadal szwnkuje 😠 Kolega pabla mi niby ja naprawił ale coś ciezko wchodzi i mnie to bardzo drażni 😠


a bierz go nawet i na zawsze 😁 😜 😜



e tam od razu na zawsze 😜 na "kwilke" go "kce" bo mój na tych guziczkach się nie zna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście już nie pamiętam co chciałam napisać....
jagódka nie ważne czy dookoła obcy ja tak czy siak bez make-upu z domu nie wychodzę,to tak jakbym butów nie założyła,robię to bardzo odruchowo i nie zajmuje mi dużo czasu a samopoczucie lepszejsze 😉
pinacolada odpowiadam na wczorajszy post,Małgośka śpi tylko rano i po obiedzie,trzeciej drzemki nie ma już od prawie 2 miesięcy,a pobudka codziennie o 6 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...