Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej laski

U nas tez pogoda marzenie! mlody juz po kaszce [boziu jak o n teraz przepieknie je to az mi sie wierzyc nei chce ze kiedys nie chcial 🙂] zjadl cala wielka miche gestej kaszy ze sliwka plus pol soika sliwek plus biszkopta a 2 godz wczesniej wrabal 200 kaszy z butli 🤪

maz pojechal odsyfic auto ja gotuje obiad dla Mlodego jeszcze musze wlosy zrobic i chyba jakis mejkap na wypasie bo cza odwrocic uwage od nie-szalowego stroju 😉

Milego dnia wszystkim! buziole papa

acha, pytalam czy ktoras kupowala zabawki uzywane na allegro lub na szafka.pl bo ja sie dzis przymierzam i nei wiem czy warto...w sumie nowki to cenowa porazka - za jedna sredniej wielkosci zabwke f.price trzeba dac 150-200 pln, za gasienice gawedziare 260 w smyku 🤪 CO O TYM SADZICIE? moje dziecie znudzilo sie wszystkim poza tym ma teraz pypcia na punkcie naciskania wszystkiego jednym paluszkiem, wiec naciska moj nosek, moje guziki, swoje guziczki od body, doslownie caly czas tym paluszkiem naciska 🙂
I chce mu jakies pianinko czy cos kupic
no i dzis wszystkie zabawki przy ktorych mogl wstawac zostaly rozkrecone i "spodlogowane" - mlody bawi sie jakby mial nowe zabawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda - odnosnie zabawek to nie kupowałam ale tez nie jestem przeciwniczka. Zastanawiałam sie kiedyś ale jednak zrezygnowałam. Na prezenty mikołajowe, gwiazdkowe i urodzinowe bede kazała kupowac zabawki a ubranka zostawie sobie 😉 Poza tym jeszcze w piwnicy jest kilka worów po Julce ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - odnosnie zabawek to nie kupowałam ale tez nie jestem przeciwniczka. Zastanawiałam sie kiedyś ale jednak zrezygnowałam. Na prezenty mikołajowe, gwiazdkowe i urodzinowe bede kazała kupowac zabawki a ubranka zostawie sobie 😉 Poza tym jeszcze w piwnicy jest kilka worów po Julce ....


No widzisz Ty masz po Julce, moje znajome maja po siostrzencach, bratankach itd a my wszystko sami musimy no i dziadek - moj tata - kupuje mu w smyku zabawki ale az mnie serce sciska bo to naprawde ogromna kasa.
Chcialam np kupic krzeselko uczydelko, gosienice, i jakies pianinko - to byloby 500 pln!!! 😮
A na urodziny czekac - to jeszcze kawal czasu...zreszta na urodzinki dostanie od nas rowerek wielofunkcyjny 🙂 to juz wiemy 🙂 poza tym czasem szczegolnie od tesciow dostaje chinskie syfy ktore albo smierdza plastikiem, albo maja male ostre czesci, albo nie dzialaja albo sie rozpadaja [np. klocki ktore sie nie trzymaja siebie 🤢] no i wolalabym sama kupic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sobotnio!

U nas nocka do dupy 😞 - ale chociaż pajęczyna "zamieciona" 😉 😁.

Lenka miała jednak Trzydniówkę!
Dziś rano zauważyłam, że jest wysypana - najwięcej na tułowiu, mniej na buźce i trochę na karku.
Uff........,Odsapnęłam z ulgą 🙂.

Jagoda - ja kupiłam zabawki używane na Allegro i byłam bardzo zadowolona 🙂, kupiłam chyba 5 czy 6 szt. za 39zł - a jedna z tych zabawek sama kosztowała nowa 54zł 🤪. Zabawki były w super stanie - jak nowe! Teraz właśnie jak będę miała chwilę to muszę poszukać jakiś innych na Allegro, bo mam wrażenie, że jej się już wszystko opatrzyło i niczym się nie chce bawić. A żeby nie robić graciarni - to wszytkie "stare" wystawię na sprzedaż 🙂

Pinacolada - Lenka na filmikach boska! Nie wiem czemu, ale jak obejrzałam pierwszy to mnie się aż łezka w oku zakręciła ze wzruszenia 🤔 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
piękna sobota jest nie wiem jak u Was ale u nas słoneczko świeci niesamowicie ,zaraz jedziemy w plener ,późno bo byłam u lekarza ,Endykrynologa po ciąży wyszedł mi jakiś guzek na tarczycy i trzeba coś z tym zrobić ,mała teraz śpi najedzona ,jak się tylko obudzi to wypad z domku ,
Dziękuję za życzenia dla małej ,kupiłam jej prezencik w postaci kolorowych skarpetek z podeszwą ze skóry ,co by się nie ślizgała. 🙂 Pozdrowionka dla Was do wieczorka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE MAMUSKI
mam pytanie,,,, urodze w styczniu, moze nawet w grudniu..... musze kupic spiworek-kombinezonik dla mojej corci...... jak myslicie , na jaki rozmiar powinnam kupic ,,,,62 czy 68 ??

i co zima uzywa sie do wozka: kolderka, kolderka +koc, sam koc, czy tez zamiast kolderek poduszka puchowa??
z gory thx za porade i odp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femmka napisał(a):
WITAJCIE MAMUSKI
mam pytanie,,,, urodze w styczniu, moze nawet w grudniu..... musze kupic spiworek-kombinezonik dla mojej corci...... jak myslicie , na jaki rozmiar powinnam kupic ,,,,62 czy 68 ??

i co zima uzywa sie do wozka: kolderka, kolderka +koc, sam koc, czy tez zamiast kolderek poduszka puchowa??
z gory thx za porade i odp 🙂



śpiworek/kombinezon zdecydowania 62 no chyba ze planujesz urodzić kolosa 😉
Ja do gondoli stosowałam polarowy śpiworek TAKO, który kupiłam do fotelika samochodowego i stosowałam zamiennie

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski normalnie nie ma czasu na zaglaadanie!! w domu syf wiecznie ale staram sie korzystac z pogody bo nam dopisuje na maxa!! 😉 po pierwsze cala trojka przeziebiona! blee

z nowosci to bylam u alergologa w bielsku z Nela zrobilysmy testy i wynik w srode mam zadanie domowe od pani alergolog pisze w zeszyscie wszystko co Nelka dostaje.. dostala od niej leki robione ...

i..

wyladowalymy na pogotowiu bo dziecko dostalo mi "wscieklizny" posmarowalam wyspane miejsca mascia ktora wywoalala wieksza rekacje alergiczna dziecko cierpialo na maxa wygladala jakby ja wrzatkiem oblali i drapala skakal prezyla sie na maxa...

pojehalismy, dostala sterydy i ketotifen bo zyrfec ponoc po roczku dopiero sie podaje. Po lekach jest lepiej i dalej staramysie droga eliminacji sprobowac eh ciezkoo troszkee...

Z innej beczki w czwartek maz byl na baletach ja wczoraj;D a dzis idziemy raazem, mama mi zostaje z mala alee super!! juz bym zostala w Pl i wcale nie wracala!! taak tu fajniee!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa wyszla nam gorna lewa jedynka i idzie drugaa , Pani doktor powiedziaala ze sie teraz posypia widac to po moim dziecku! daje nam troszke popalic , ma stan podgoraczkowy miałczy wiecznie chce stac siedzenie jest bee... zaczyna juz tak ze nie chce jesc w nocy mleka. I przesypia czasem cala nocke albo budzi sie tylko raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuski

my po imprezie. bylo uroczo. poza dwoma incydentami 1) moj madry maz i jego bracia zazartowali sobie w glupi sposob z jednej ciotki i sie obrazila - rowniez na mnie 🤢, 2) babcia Mikolajka [chrzczonego] zachwycona naszym synem [az mi glupio bylo bo nosila Ksawcia na rekach, bawila sie z nim i ciagle przy do wszystkich krzyczala, że Ksawciu jest najsliczniejszym i najbardziej uroczym i najspokojniejszym dzieckiem jakie widziala 😉 ] - no i ta pani dala do zabawy Ksawciowi lyzeczke a potem na ta lyzeczke kawalek musu truskawkowego z szarlotki 😠 zdazylam krzyknac ale i tak widzialam ze udawala ze wytarla do konca a wcale tak nie bylo 😠
Poza tym Mlody zachwycal absolutnie wszystkich, na prawde sam mikolaj nie otrzymal chyba tyle uwagi co nasz synuś ☺️ 🤪 ciagle tylko ze on taki kochany, taki grzeczny i ze ma tyle zabkow i ze jest przesliczny i ze ma cudne oczka i w ogole a Mlody byl ANIOLEM to malo powiedziane 🙂 a w tej koszuli wygladal tak dorosle! 🙂
A mamusia napisla sie winka i leb mi peka...dlatego nie lubie winka. zapomnialam o tym 😮
teraz mlody spi juz godzine bo nie mial czasu spac w ciagu dnia. czekamy az sie obudzi ale maz juz moze zapomniec o MAM TALENT 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...