Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello,

ja dziś cały dzien poza domem 🙂 młoda poszalała w chodziku u babci przed domem, zwaliła 2 kwiatki i jednego oberwala ☺️ podniosla małego kotka za siersc i ucho 🥴 juz wiecej do niej nie podszedł 😉


a i dziś znów wołała eee i łapała mne za rękę wiec szybko do domu ale nie mieliśmy nocnika wiec posadziłam na kibelek i kucnełam obok, Nesia złapała mnie za szyje i zaczeła stękac i uwaliła kloca 🙂 Jak się ucieszyła ze siedzi na takim dużym tronie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Mamuski

my po imprezie. bylo uroczo. poza dwoma incydentami 1) moj madry maz i jego bracia zazartowali sobie w glupi sposob z jednej ciotki i sie obrazila - rowniez na mnie 🤢, 2) babcia Mikolajka [chrzczonego] zachwycona naszym synem [az mi glupio bylo bo nosila Ksawcia na rekach, bawila sie z nim i ciagle przy do wszystkich krzyczala, że Ksawciu jest najsliczniejszym i najbardziej uroczym i najspokojniejszym dzieckiem jakie widziala 😉 ] - no i ta pani dala do zabawy Ksawciowi lyzeczke a potem na ta lyzeczke kawalek musu truskawkowego z szarlotki 😠 zdazylam krzyknac ale i tak widzialam ze udawala ze wytarla do konca a wcale tak nie bylo 😠
Poza tym Mlody zachwycal absolutnie wszystkich, na prawde sam mikolaj nie otrzymal chyba tyle uwagi co nasz synuś ☺️ 🤪 ciagle tylko ze on taki kochany, taki grzeczny i ze ma tyle zabkow i ze jest przesliczny i ze ma cudne oczka i w ogole a Mlody byl ANIOLEM to malo powiedziane 🙂 a w tej koszuli wygladal tak dorosle! 🙂
A mamusia napisla sie winka i leb mi peka...dlatego nie lubie winka. zapomnialam o tym 😮
teraz mlody spi juz godzine bo nie mial czasu spac w ciagu dnia. czekamy az sie obudzi ale maz juz moze zapomniec o MAM TALENT 😜



nie gadaj tylko dawaj zdjęcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
hej Mamuski

my po imprezie. bylo uroczo. poza dwoma incydentami 1) moj madry maz i jego bracia zazartowali sobie w glupi sposob z jednej ciotki i sie obrazila - rowniez na mnie 🤢, 2) babcia Mikolajka [chrzczonego] zachwycona naszym synem [az mi glupio bylo bo nosila Ksawcia na rekach, bawila sie z nim i ciagle przy do wszystkich krzyczala, że Ksawciu jest najsliczniejszym i najbardziej uroczym i najspokojniejszym dzieckiem jakie widziala 😉 ] - no i ta pani dala do zabawy Ksawciowi lyzeczke a potem na ta lyzeczke kawalek musu truskawkowego z szarlotki 😠 zdazylam krzyknac ale i tak widzialam ze udawala ze wytarla do konca a wcale tak nie bylo 😠
Poza tym Mlody zachwycal absolutnie wszystkich, na prawde sam mikolaj nie otrzymal chyba tyle uwagi co nasz synuś ☺️ 🤪 ciagle tylko ze on taki kochany, taki grzeczny i ze ma tyle zabkow i ze jest przesliczny i ze ma cudne oczka i w ogole a Mlody byl ANIOLEM to malo powiedziane 🙂 a w tej koszuli wygladal tak dorosle! 🙂
A mamusia napisla sie winka i leb mi peka...dlatego nie lubie winka. zapomnialam o tym 😮
teraz mlody spi juz godzine bo nie mial czasu spac w ciagu dnia. czekamy az sie obudzi ale maz juz moze zapomniec o MAM TALENT 😜



nie gadaj tylko dawaj zdjęcie !


już widzę 😉 ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasza dzis ały dzień woła ko-ko 🙂

i bylismy na budowie i wyszlismy do góry i stalismy w naszej sypialni i w pokojach dziewczynek - Jezuniu, jak fajnie - zaraz wrzucę foty 🙂 Oczywiście nasunęły nam się (mi się) nowe przemyślenia i w poniedziałek bedą burzone 2 małe ścianki 🤪 (jeśli warunki konstrukcyjne na to pozwolą oczywiście 😉

Mieliśmy też gości, i byliśmy na fajnym spacerze i w ogóle był fajny, ciepły i udany dzionek 🙂

Jedyne co mi się nie udało to "prowincjonalne" zakupy 😜 Kupiłam tylko 2 bluzki koszulowe w kratę - ale najważniejsze ze z długim rękawem - 1 podoba mi sie nawet bardzo 😁

Basia - brawo dla Nesi za "dorosłego kupsztala"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomęczę Was troszkę fotkami z budowy - wybaczcie ale ta dzisiejsza wizyta tak mnie pozytywnie nastroiła , w koncu zaczyna to coś przypominac dom moich marzeń. Musze zatem z kims sie podzielic swoja radościa - a z kim jak nie z Wami 🙂 😘

1. widok z ogrodu na tył domu. Taras i wole oko z naszej sypialni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZETA ,
co robicie jak dziecko sie nie chce obudzic a jest po calym dniu spocone, obcalowane przez mase ludzi, usikane itd..?

My nie moglismy dobudzic Mlodego a on zasnal juz na noc...
W koncu maz przemyl go tylko wacikami i tyle

oto delikatna probowa dobudzenia 🙂
[URL=http://img839.imageshack.us/i/kolazbrz1.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2622/kolazbrz1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DZIEWCZETA ,
co robicie jak dziecko sie nie chce obudzic a jest po calym dniu spocone, obcalowane przez mase ludzi, usikane itd..?

My nie moglismy dobudzic Mlodego a on zasnal juz na noc...
W koncu maz przemyl go tylko wacikami i tyle



Ja tak samo robię bo mojej Pati się to nieraz zdarza zasnąć przed kąpielą ,nie budzę jej bo mi żal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
DZIEWCZETA ,
co robicie jak dziecko sie nie chce obudzic a jest po calym dniu spocone, obcalowane przez mase ludzi, usikane itd..?

My nie moglismy dobudzic Mlodego a on zasnal juz na noc...
W koncu maz przemyl go tylko wacikami i tyle

A ja tak jak już kiedyś pisałam - nie kąpię Lenki codziennie, w stakich sytuacjach obmywam wacikami, albo chusteczkami.



Ja tak samo robię bo mojej Pati się to nieraz zdarza zasnąć przed kąpielą ,nie budzę jej bo mi żal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
[IMG]http://i51.tinypic.com/efpj6u.jpg[/IMG]

Witam serdecznie ,a oto jak mała spędzała dzisiaj czas ,byliśmy w stadninie koni :-)
to było przeżycie


Ale fajnie!
Moja Lenka by chyba padła z zachwytu jakby takie wielkie zwierzę zobaczyła 🤪.
Jak widzi dużego psa to moje dziewczę jest w szoku 😁 - a nasz kot to czuję, że będzie z nią biedny 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

młoda wciągneła 150 ml gęstej kaszy po 12 i pospała do 5.30 i pobudka na mleko. Wstała o 7.30 i wydarła mi połowe włosów, skutecznie mnie budziła 😉 zaczeła ciągnąc się za pampersa tak jak wczoraj przed kupką no to szybko nocnik i Nesia zrobiła siusiu 🙂 Pampers po całej nocy był suchy 🤪
co mnie zdziwiło to ze to nie było łapanie na nocnik bo od razu nie zrobiła- moja mama jej się pokazała no to puściła oczko i dopiero jak mama wyszła to po minucie zrobiła 🙂 ale jestem z niej dumna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...