Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Vanessa ma goraczke 37.7 🤪 na noc to moze byc tylko gorzej 😞
ma cieknacy katar i biegunke. Zaraz jedziemy do lekarza



Ja z małą też się chyba wybiorę do lekarza ,katar ma jeszcze gorszy jak wczoraj i teraz słyszę że go odkasłuje ,na szczęście nie ma gorączki .... tylko jak ja pójdę z taką pupą odparzoną wstyd .
A jeszcze jedno ile wasze pociechy robią kupkę ,bo moja 4 razy dziennie ,coś mi się wydaje że za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
karolinaka napisał(a):
dziewczyny a czemu Wam przeszkadza że są głośne te zabawki??

A Ty wytrzymujesz te głosne dzwieki? Ja to czasem pierdolca za przeproszeniem dostaje jak słysze ciagle to samo i jeszcze jak tak ryczy...

tzn. ciężko powiedzieć bo mi się one głośne nie wydają i teraz nie wiem czy ja nie mam głośnych zabawek generalnie mamy tą jedną zabawkę co Jagódka pieska z Fishera tego gadającego i słuchawkę podróbkę Fishera i mi się nie wydaje aby one były za głośne może jak byliśmy w Niemczech to miałam trochę dosyć pieska bo Majuli tylko nim się tam chciała bawić więc drażniło mnie słuchanie wciąż tych samych piosenek ale nic poza tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Vanessa ma goraczke 37.7 🤪 na noc to moze byc tylko gorzej 😞
ma cieknacy katar i biegunke. Zaraz jedziemy do lekarza



Ja z małą też się chyba wybiorę do lekarza ,katar ma jeszcze gorszy jak wczoraj i teraz słyszę że go odkasłuje ,na szczęście nie ma gorączki .... tylko jak ja pójdę z taką pupą odparzoną wstyd .
A jeszcze jedno ile wasze pociechy robią kupkę ,bo moja 4 razy dziennie ,coś mi się wydaje że za dużo

Z ta kupą to u nas różnie, ostatnio robił 1 dziennie a dzis juz do tej pory były 3. Ale to chyba przez ząbki, znaczy sie mam taką nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Pati siedzi na macie już ponad pół godziny i się bawi sama ,zerka na mnie uśmiecha się i zajmuje się sobą idę ją przewinę ,bo teraz co chwilę to robię ,przez mądrego tatusia ,dam jej jedzonko i zabiorę się za prasowanie ,potem pojadę do lekarza .
do następnego MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie rozpisałyście 🤪

U nas tez leje i tez sie zastanawiam jak my przetrwamy ta jesien.

Niunia na szczescie grzeczna - teraz spi juz 2 raz 🙂

Przyszły mi kozaczki dla niuni i wiecie co - sama nie wiem czy byc wsciekłą bo one nie sa z Bartka tylko z Sunway 🤢 Zaraz Wam wkleje linka do aukcji i same ocencie czy ten BARTEK 🙂 był po to zeby celowo wprowadzic w błąd? Nie kazdy musi znac wszystkie firmy obuwnicze - ja po prostu myslałam ze buty Bartek , seria Sunway vintage i juz. Buty sa super, w ogóle nie zniszczone, ładne bo takie inne a my z Pablem lubimy wszystko co inne 😉 Tak wiec generalnie jestem zadowolona bo zapłaciłam caŁE 22,60 ale zastanawiam sie nad komentarzem 🤢 Poradzcie !!! Oto link : http://allegro.pl/bartek-zimowe-kozaczki-sunway-styl-vintage-21-i1230676653.html

Przyszła tez tunika - śliczna, i spodnie z Zary - tez ładne ale mam wrazenie ze jednak chłopiece 🤢 Musze skonsultowac z Pablem ale jakby co to Jagoda, Justysia - nie chcecie odkupic ? 😜 http://allegro.pl/zara-jeans-vintage-12-18-mcy-i1232605271.html

Uzupełniłam w koncu album Lenki bo miałam spore zaległości, i ksiazeczke zdrowia tez - tzn ta tabelke rozwoju 😉
Wiecie co, Lenka jakby chciała przegonic siostre w chodzeniu to musiałaby jutro zaczac chodzic 🤪 wiec chyba nie ma szans 😉 Julka zaczeła chodzic w 29 dniu 9 miesiaca 🤪

Lenka ma dzis nowa zabawke - dotarł do nas wczoraj poznym wieczorem ten jezdzik playskool od chrzestnej tak wiec mam spokój na kilka dni. Ale przypomniała mi któras z Was o gadajacym misiu, który jest w piwnicy (opowiada bajki spokojnym głosem ) i futrzanego reniferka , ktory przepieknie spiewa i rusza sie przy tym grajac na gitarze 🤪 Musze po to zejsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ale sie rozpisałyście 🤪
Przyszły mi kozaczki dla niuni i wiecie co - sama nie wiem czy byc wsciekłą bo one nie sa z Bartka tylko z Sunway 🤢 Zaraz Wam wkleje linka do aukcji i same ocencie czy ten BARTEK 🙂 był po to zeby celowo wprowadzic w błąd? Nie kazdy musi znac wszystkie firmy obuwnicze - ja po prostu myslałam ze buty Bartek , seria Sunway vintage i juz. Buty sa super, w ogóle nie zniszczone, ładne bo takie inne a my z Pablem lubimy wszystko co inne 😉 Tak wiec generalnie jestem zadowolona bo zapłaciłam caŁE 22,60 ale zastanawiam sie nad komentarzem 🤢 Poradzcie !!! Oto link : http://allegro.pl/bartek-zimowe-kozaczki-sunway-styl-vintage-21-i1230676653.html

a zadałaś sprzedającemu pytanie co to ma znaczyć?? ja bym się generalnie wściekła bo w tym wypadku jednak firma chyba miała znaczenie przy licytacji? może nie na tyle żeby jej negatywa wystawiać tym bardziej jeśli mówisz że jesteś zadowolona ale wystawiłabym neutralny to tak moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Ale sie rozpisałyście 🤪
Przyszły mi kozaczki dla niuni i wiecie co - sama nie wiem czy byc wsciekłą bo one nie sa z Bartka tylko z Sunway 🤢 Zaraz Wam wkleje linka do aukcji i same ocencie czy ten BARTEK 🙂 był po to zeby celowo wprowadzic w błąd? Nie kazdy musi znac wszystkie firmy obuwnicze - ja po prostu myslałam ze buty Bartek , seria Sunway vintage i juz. Buty sa super, w ogóle nie zniszczone, ładne bo takie inne a my z Pablem lubimy wszystko co inne 😉 Tak wiec generalnie jestem zadowolona bo zapłaciłam caŁE 22,60 ale zastanawiam sie nad komentarzem 🤢 Poradzcie !!! Oto link : http://allegro.pl/bartek-zimowe-kozaczki-sunway-styl-vintage-21-i1230676653.html

a zadałaś sprzedającemu pytanie co to ma znaczyć?? ja bym się generalnie wściekła bo w tym wypadku jednak firma chyba miała znaczenie przy licytacji? może nie na tyle żeby jej negatywa wystawiać tym bardziej jeśli mówisz że jesteś zadowolona ale wystawiłabym neutralny to tak moim zdaniem


no jeszcze nic do baby nie pisałam ale chyba tak zrobie !!! Chciałam Was podpytac bo nie wiem czy to wynikało z mojej nieuwagi czy wiekszosc z Was tez by zrozumiała tak jak ja ze to sa buty Bartka ...... Poczekam na Pabla i podejmiemy decyzje co do komentarza ale czekam jeszcze na opinie pozostałych dziewczym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem co mialam pisac ;/

Generalnie moj wlasnie wali 4 klocka...tak apropos kup. nie chce spac a ja juz nie wiem co z nim robic.
Zrobilam mu dzis "indyka w aromatycznym bukiecie zielonyc warzyw" [ugotowalam szpinak, brokuly i groszek 😉] ale mlodemu srednio podeszlo wiec musialam dodac kaszki.

Karola - to Ty chyba rzeczywiscie masz bardzo ciche zabawki 😜 moj przyjaciel jak byl ostatnio - wylaczyla mu sie na chwile tylko jedna zabawka i to FP - malpka - i kazal mi ja natychmiast wlaczyc bo oszaleje 🙂 mnie tez wkurzaja te wszystkie dzwieki a co wiecej - chodza mi po glowie i nuce je pod nosem czesciej niz swoje ulubione kawalki [nieswiadomie] 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - co do butow - moim zdaniem widac ze to nie bartek [brak logo, pudelka i troche chyba nie styl bartka] ale TYTUŁ AUKCJI bez watpienia celowo wprowadza w blad i jest nie fair. ja tez bym do baby napisala i zapytala co oznacza "bartek" w opisie i czy tak mowila pieszczotliwie na te buty..?
a co do spodni Zary to w sumie spoko sa ale uwazam ze dla dziewczynki tez ok, a jakby cos to Justysia moze kupi bo jej tak ładnie pojechałaś 😜 😜

Ide zmienic kolejnego kupsztala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada Justysia bardzo by chciała te spodenki ale Piotruś ma identyczne z Nexta, nawet kolor i te przeszycia są takie same, więc bardzo mi przykro;/ Chociaż czy ja wiem czo one takie męskie są? Troche za wąskie na dole, chyba że ja zle widze?
A tak pozatym to już wiem dlaczego Piotruś taki marudny wyszedł mu dziś nowy ząbek! Troche dziwnie bo to dwójka po lewej stronie, ale zawsze! Moze teraz będzie grzeczniejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Vanesska chora złapała wirusa, lekarka ma nadzieje ze to nie rotawirus bo juz 3 pacjentów złapało 🤪

dzooecko mi leci z rąk jak sie nie poprawi to szpital 😞


o jej! byle nie szpital! a nie szczepilas jej na rota? w szpitalu zazwyczaj sie lapie zapalenie pluc dlatego ja 2 x sie nei zgodzilam na hospitalizacje, jakby cos zapytaj co da hospitalizacja i co jej beda tam robic czego nie mozna zrobic bez pobytu w spzitalu. z tego co wiem jak nie masz znajomosci to minimum kaza siedziec 3 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Vanesska chora złapała wirusa, lekarka ma nadzieje ze to nie rotawirus bo juz 3 pacjentów złapało 🤪

dzooecko mi leci z rąk jak sie nie poprawi to szpital 😞


o jej! byle nie szpital! a nie szczepilas jej na rota? w szpitalu zazwyczaj sie lapie zapalenie pluc dlatego ja 2 x sie nei zgodzilam na hospitalizacje, jakby cos zapytaj co da hospitalizacja i co jej beda tam robic czego nie mozna zrobic bez pobytu w spzitalu. z tego co wiem jak nie masz znajomosci to minimum kaza siedziec 3 dni


nie szczepilam z powodów finansowych 😞 a spermodawca nie dał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padam na ryj

Ksawciu nie spi od 11stej,nie chce tez butli i zachowuje sie DZIWNIE wgryza sie we wszystko i caly sie trzesie, coraz szybciej zaczyna szorowac po zebach i dziaskach tym co ma akurat w rece i potem ryk 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Vanesska chora złapała wirusa, lekarka ma nadzieje ze to nie rotawirus bo juz 3 pacjentów złapało 🤪

dzooecko mi leci z rąk jak sie nie poprawi to szpital 😞

Basiu obyście nie musiały do szpitala trzymamy kciuki

u nas spacer nie wypalił bo Majuli znów ma gorączkę 38,5 🤢 bez sensu żadnych objawów nie ma oprócz tego jutro idziemy do lekarza ogólnie to Majuli ma wyjątkowo dobry humor dzisiaj 🙂 a przed chwilką przeszła przez stopień żeby usiąść przy zabawce "organach" szaleje moje gorączkujące dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...