Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):


no, normalnie - chłopak! 🤪


no przez tego irokeza dużo osób myli ja z chłopakiem 😜 ile razy słyszałam , jakie synuś ma piękne rzesy jak dziewczynka 😁 dodam ze zawsze ma coś rózowego 😜


Mnie się podobają takie dziewczynki, mają w sobie takiego zadziora 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to nockę i cały dzień miałam do dupy,Małgośka budziła się w nocy co godzinę dopiero nad ranem się uspokoiła i spałyśmy prawie do 8.
no i tatuś miał dziś wolne-ucieszyłam się że spędzimy fajny dzionek bo za oknem szaruga a Maciuś się rozłożył,cały dzień walczyłam z jego narastającą temperaturą miał prawie 39 i większość dnia spędził w łóżku,przed chwilą weszłam do Niego a on cały mokry 😞ale na szczęście temperatura spada.
I na dodatek teściowa zadzwoniła i wcisnęła swoje 3 grosze,że jestem nieodpowiedzialna,że człowiek zdrowy powinien decydować o losie chorego tzn.ze mam na siłę zapakować Maćka do samochodu i pojechać z nim na pomoc wieczorową,bo temp.u dorosłego przez noc nie zejdzie i takie tam.Aha i że jak idę do apteki to mam kupić PYRALGINĘ na co jej odp.że kupię to co zaleci mi PANI MGR .Gadam też do Niej,że jestem zmęczona bo niunia mało spała marudzi a poza tym za godzinę to idzie spać ale do niej to jak do ściany,walnęła focha powiedziała że zrobimy jak uważamy DO WIDZENIA i się rozłączyła,podniosła mi ciśnienie na maksa 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy za wsparcie i gratulacje 😘 Dajemy rade! musimy co do tego ze pisałam ze dziecko nam sie popsuło, 😞 to chodziło mi o to że odkad jestesmy w Polsce jest codziennie mega jojcząca męczaca wiecznie na rekach i płacze i wygina sie bardzo czesto nawet na rekach bo jej nie pasuje.. a nigdy taka nie była. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Aha no i Małgośka idzie jak burza z wypełnianiem uzębienia-wyszła górna 2 do kompletu 🙂już wiadomo dlaczego 2 tyg.temu srała ile wlezie,żaden wirus tylko cholerne zęby ją męczyły 😞
Przez tydzień wyszły Jej 4 zęby 🤪 🤪 🤪


Dzielna Twoja mała ,4 ząbki przez tydzień ,nie lubimy dentysty i bólu zęba ,wyobraźcie sobie jak nasze pociechy cierpią ,szkoda że tego nie pamiętamy ,byśmy inaczej na to patrzyły .oklask dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
Basia- ja dobrze widzę .Twoja mała nie ma jeszcze jednej jedynki ,a ma już dwójeczkę ?


tak dobrze widzisz 😁 jeszcze niedawno miała robić za wampirka na halloween- miała dwie jedynki na dole i dwie dwójki n agórze, górnych jedynek brak 😆

i wiesz co widze ze lada dzien pojawi się ta brakująca jedyneczka i mam nadzieje ze po chorobie a nie teraz bo to bedzie mega męka dla bidusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowo ...... a własciwie nocnie 😉objadałam się na kolacje mojego ulubionego sera plesniowego a teraz mój m masuje mi nogi bi mnie bola odsiedzenia cały dzień przy biurku 🙂 może coś z tego jeszcze bedzie 🙃 😎 😎
Basia nie dawajcie sie z Nesią choróbskom!!! jutro pewnie bedzie lepszy dzień 🙂
Dusia super fryzurka 😁 ja idę w piątek do fryzjera 🙂 i teaz na krótko 😉
pinacolada ja bym napisała do babki od aukcji a jaby mnie olała to bym jej dała neutrala

Byłam dziś w tesco wieczorem i trafiłam na mega promocję chusteczek dla dzieci 🙂 2 paczki Dzidzius Kindii za 3,20 zł 🙂 wzięłam 5 i jedna baba sie zmarudziła że dla niej nie starczyło 😉 no ale jak to mówia "trzeba się rzucać"
a jutro wysyłam mężulka po mleko do niuni do Carefoura bo będzie Bebion po 32 zł i tanie obiadki Bobowity 🙂 a to wszystko wiem od naszej niani co wyszukuje wszystkie promocje 😉 izostaną mi do kupienia tylko pieluchy i reszta wypłaty dla mnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleńka juz spakowana smacznie śpi a ja mam stresa w zwiazku z tym jej wyjazdem - zwłaszcza po tym ostatnim wypadku polskiego autokaru.... 😞 😞
Rano podejrzewam ze beda łzy - bo teraz wieczoram jak sie żegnała z Lenką to juz widziałam po jej oczach. Spakowała sobie jej zdjecie..... i kazała przysyłac co chwile mms-y (a ja nadal nie mam "ludzkiej" komórki 😠 )

Idę się połozyc...

Basia - trzymam za was kciuki 😘
Dusia - nie zapomnij rano ! 😉 😘 😘
Aniołku - zdrówka dla Małgoni i Macieja i gratulacje wysypu ząbków 🤪
Syla - To dla Nelci duza zmiana - widocznie dzidzius sie nie moze zaaklimatyzowac no a poza tym chora jest wiec to jej tez daje w kosc - wszystko wróci do normy jak bedziecie juz w swoim domku
Justysia - żartowałam z tymi spodenkami 🙂 Przeciez wiem ze w Irlandii masz dostep do duzo ładniejszych 😉 Pablo orzekł że sa SUPER wiec zostaja dla niuni na wiosnę 🙂 A jak zobaczył tunikę/ płaszczyk to mu oczy na wierzch wyszły 😁
Celka - ja mam ten sam problem z myleniem płci Lenki mimo że ZAWSZE ubrana na rózowo bo ja uwielbiam w rózu 🙂
Agab - Ty i tak juz wszystko wiesz 😜


Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
wstałam rano póki komp w domu bo mamy jeden od 2 tyg i to właściwie mąż ma bo ma go cały czas ze soba w pracy a że w pracy od 8rano do 2 w nocy wiec nie mam dostępu do świata 😞 byle do 8 października.......
kochane nareszcie byłam na pedicure wczoraj i czuje ziemie jak chodze cóż za radość włosy obcięłam i zafarbowałam miało być duzo białych pasemek a tylko ciut brązowego no cóż wyszłoinaczej i jest pół na pół 😞 no ale mówią że ładnie ja tam wole jaśniej na głowie mieć no aletrudno .Jedziemy na wesele teraz w weekend a mój kochany mąż do tego zafundował naszej rodzince 4 dnowy pobyt w ośrodku spa 🙂 więc kochane weselicho spa i dyspenza od diety na dobre żarcie -czekałam na to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo 🙂 a do tego dziewcznki weszłam w taką kieckę że aż miło myśleć kiedyś kupiłam na wesele jak byłam szczupła i zgrabna taką sliczna sukienke troche była obcisła ale i tak włożyłam ja tylko raz bo sie roztyłam a teraz normalnie w nią weszłam i mam luz 🙂 my jeszcze na antybiotykach z mężem ale dochodzimy juz po chorobie do siebie młoda juz ma zejściowy katar, oby juz było ok.
Zrobilam porządek w szafie wywaliłam tyle ciuchów że wojsko by sie ubrało jaki człowiek głupi przyzwyczai sie do szmatki i żal mu wywalić czy wy też tak macie ????? a potem szafa pęka w szwach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

noc tragiczna, Niunia non stop płakąła, gorączka, rzucała sie po łózku, tym świństwem sie nie najada 😞
co godzine musialam brać ja na rece kołysac, tulić i dopiero tak zasypiała, od 5 prawie nie je i nie pije ( zjadła na siłe 30 ml), ja nie daje rady, rozłożyło mnie a cała noc nie spałam bo czuwałam przy niuni. Podawanie leków to koszmar bo nie chce nawet buzi otworzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski! U nas nocka straszna. Piotrus się budził praktycznie co godzine. Ehhh. Ja mam nadzieje ze to od zębów ten katarek bo nic innego mu nie jest. najgorsze w tym wszystkim to to ze łobuz nie chce sobie czyscić noska. Jak widzi fride to się rzuca i ucieka. No jakaś masakra... Wpuściłam mu tylko kropeli i jak narazie jest niezle. Uciekam bo dzis ciężki dzonek przedemną a wieczorkiem mam spotkanko ze znajomymi ze studiów! Juz sie cieszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...