Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ledwo wstałyśmy ,a tu już tyle stron ,ale z nas śpioszki (ale bułki o szóstej robiłam ). 🙂
U nas po staremu ,teraz mała robi kupkę bo stęka ,katarku już nie ma ,dzisiaj jedziemy na zakupy ,chcę jej kupić kurteczkę .
Basia- wszystkiego dobrego dla Nesi , 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczeta co do nowego forum musicie byc cierpliwe to co nowe nigdy nie jest od razu takie łatwe, ja sama sie ucze bo jest mnostwo nowych opcji ... itd. z czasem wypracujemy sobie forum i bedzie dla nas tak banalne jak brzuszek , tylko cierpliwosci co do reklam to wszedzie niestety sa ale chyba na tym jest ich mniej niz na poprzednim. Logujcie sie wymienijacie sie linkiem na gg i wysyłajcie mi swoje loginy a ja Was bede wpisywac po kolei. W razie pytan piszcie bede szukac odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie....w ogóle jaki odlot co tu się porobiło 😮 🤢
Aż nie wiem czy można coś tu napisać????
dzisiaj oglądałam nasz album styczniówek ...postanowiłam kuknąć bo jestem po pracy i mam do pisania parę rzeczy na kompie ale czy w ogóle można tu zagadać do kogoś chyba lepiej będzie jak napiszę m@ile i roześlę do wszystkich Was 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Hej mamusie....w ogóle jaki odlot co tu się porobiło 😮 🤢
Aż nie wiem czy można coś tu napisać????
dzisiaj oglądałam nasz album styczniówek ...postanowiłam kuknąć bo jestem po pracy i mam do pisania parę rzeczy na kompie ale czy w ogóle można tu zagadać do kogoś chyba lepiej będzie jak napiszę m@ile i roześlę do wszystkich Was 🙂 🙂

Aniu - nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - SUPER! byloby fajnie, a nie wiesz czy jakby byl przeciek hasla to bedzie widac ze ktos spoza nas sie loguje zeby podgladac 🙂?
zawsze wyswietla kto jest obecny na stronie, w razie czego ja zawsze przeciekowi moge dac bana na IP (tak powinno byc) wtedy w ogole nie wejdzie nawet pod inna nazwa na nasze forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania2323 napisał(a):
hej dziewczyny pamiętajcie o mnie 🙂 🙂 pozdrawiam


A to nie ja 🙂 nie wiem kto jest ukryty pod tym nickiem całkiem podobny do mojego...wręcz taki sam 😠 😠!ze mną tylko gg i nk ewentualnie kto ma m@ila ten ma 🙂
Dusia małe rozkoszne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...