Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, napewno mnie nie bedziecie kojarzyć bo pisałam dużo do was jak byłyśmy w ciaży, póżniej juz niestety nie miałam tyle czasu, więc wchodziłam do was od czasu do czasu poczytać co tam u was, moja córeczka przyszła na świat 11 stycznia, przez cc, pisałam do was później ze miałam komplikacje po cc, wiec nie wiem czy mnie pamietacie czy nie, w domku mam jeszcze jedno maleństwo 9 letnie 😉 pozdrawiam was serdecznie
aha i napewno nie jestem mycloud 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, sprawdzilam we wszystkich tabelkach i wczesniej w tabeli plci byla ANKA323 ale ani2323 ani nie pamietam ani nie bylo w tabelach...

ja opuszczam to forum

żegnam

a PANU ADMINOWI COŻ... ZYCZE WIEKSZEJ UWAGI SKUPIONEJ NA FORUMOWICZKACH I ZGLASZANYCH PROBLEMACH FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też rezygnuje z tego forum- o mi tez zabrała 😁

PROSTACZKO JAK CHCESZ TO BIERZ WSZYSTKIE OKLASKI>HU.... CI W DU.... to tak na pożegnanie!
masz niesamowite kompleksy, szkoda ze brak ci odwagi by oficjalnie napisac ze zabierasz oklask!
no cóz dzieciaku, jestes idealnym dowodem potwierdzenia że popaprańcy genetyczni istnieją!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania2323 napisał(a):
strasznie mi przykro i smutno ze mnie nie chcecie choć wcale wam się nie dziwie bo mało do was pisałam, a teraz mi was brakuje, a cały czas byłam z wami, i wtedy jak mały od jagody trafił do szpitala po danonku i wtedy gdy szwagier basi miał wypadek na motorze 😞



Ania to nie to że Cie nie chcemy tylko musimy mieć pewność ze wcześniej z nami pisałas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki pamiętam anię2323 dajmy jej szansę 🙂

Dusia dziękuję za info i zaraz się loguję 🙂 🙂 🙂

basiu ostatnie życzonka na starym forum dla Nesiulki za skończony 9 miesiąc 😘 😘 😘

Jagódka mam nadzieję,że nie opuszczasz Nas na stałe 😞że będziemy na Nowym sobie gadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
dziewczyny ją jestem na komórce na necie bo mój znowu zabrał kompa do roboty 😞 ją też chce na nowe forum ale syla napisze jak będę miała kompa w poniedziałek pisze pochwalić sie że Nadia ma pierwszego zęba 🙂 prawa dolną jedynka 🙂 🙂 🙂


gratulacje pierwszego ząbka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
dziewczyny ją jestem na komórce na necie bo mój znowu zabrał kompa do roboty 😞 ją też chce na nowe forum ale syla napisze jak będę miała kompa w poniedziałek pisze pochwalić sie że Nadia ma pierwszego zęba 🙂 prawa dolną jedynka 🙂 🙂 🙂


Gratulacje ,pierwszy ząbek trzeba opić ,stawiasz coś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...