Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda- i co Twój mąż jej powiedział haha jacy ludzie jaka pojebuska! haha bożee ci starsi ludzie too by tylko na kase lecieli tragedia!!! może chce wysępić małpiszon wredny!

Basia81- no taki ni dupa ni oko 🤔 cóż za porównanie.. bezpłciowo. Ja to chyba się dziś przemęczyłam tym sprzataniem i naprawde źle się czuje plecy mam wrażenie że mi sie podłamują no i nogi strasznie rwą.. 🤔 ehh a jutro w domu wielkie malowanie 😞 i ja musze im obiad ugotować a ja ich nie lubiee.. i jak jutro będzie kijowo pogoda to się zastrzele! bo wyprałam sobie kołdrę( z pierza i nie wyschła , dzis spimy pod mała!) i możliwe że w ogole ją spieprzyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu - nie ,nie ...ja mieszkalam w Szwecji jak sie rozwodzilam ... mieszkalam tam jeszcze przez rok. pozniej przeprowadzilam sie do Danii gdzie obecnie mieszkam a tych spraw sie nie da zalatwic przez AMBASADE RZECZPOSPOLITA POLSKA W KOPENHADZE (zreszta gdize kolwiek indziej sie nie da) tylko w Polscie OSOBISCIE!

Tak,tak Basienko to jest nawet kosz 80pln. i uzasadnienie dlaczego i po co tyle ze w moim przypatku to "czysta formalnosc" ktora trawa "wieki"

Dobrze bo za duzo wrazen jak na jedno popoludnie i wieczor telefon sie rozgrzal az do czerwonosci ... no nie przeskocze tego w Polsce no nie musze sobiscie. Nawet przy znajomosci urzednika stanu cywilnego 😞

KOLOROWYCH SNOW MAMUSIE POGLASZCZCIE BRZUSIE OD CIOTECZKI JULECZKI 🙂
D O B R A N O C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w pracy załatwiłam dzień wolny, mężuś też załatwił sobie zastępstwo i przed południem szczęśliwi wyruszyliśmy na spotkanie z maleństwem.
przyjechaliśmy przed czasem jakieś 1,5h a że w okolicy nie było nic do zwiedzania zwiedzaliśmy szpital na unii lubelskiej.
kiedy zbliżała się 14.30 byliśmy pod gabinetem, przyszedł jakiś doktorek i oznajmił, że zaraz nas poprosi tylko się rozpakuje. czekaliśmy na to "proszę" jakieś 30 minut kiedy do gabinetu wszedł drugi gin, już bardzo wkurzona wyklinałam sama do siebie że robią sobie spotkanie towarzyskie a ja czekam i czekam.
za jakiś czas wyszedł jeden z nich i oznajmił mi i innym ciężaróweczkom, że sprzęt padł i czekają na telefon z serwisu. potem dadzą znać. więc czekaliśmy jakąś godzinę kiedy oznajmili, że serwis nie przyjedzie i należy rejestrować się i umawiać na kolejne wizty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA Wam Pokaze co sobie na allegro kupilam

http://allegro.pl/item737729236_70_2w1_golf_tunika_extra_bufka_cekiny_smlxl.html

http://allegro.pl/item736765608_70_bluzka_sweterek_z_bolerkiem_extra_cieply_l40.html

http://allegro.pl/item733056787_mamas_papas_nowe_ciazowe_rurki_10r_38.html
(a ponoc nie wskazane w rurach chodzic bo zylaki sie robią:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mężuś widząc mój żal, zadzwonił do kumpla ze szczecina żeby nam na biegu wyszukał gdzie jeszcze robią 4d. spisał kilka adresów i telefonów, i tak jak pisałaś Dusia dodzwoniłam się na ul. bogurodzicy, ale powiedziano mi, że lekarze dziś przyjmowali do 15 i nie ma szans dziś na badanie.
potem wybraliśmy się do kolejnego gabinetu prywatnego gdzie było to ostatnią szansą a tam gin przez tel mówi że on dziś ma gabinet nieczynny, myślałam że wyjdę z siebie. wszystko pod górkę, czas zmarnowany, pieniążki na paliwo wydane, i nic nie załatwione. jutro spróbuje zadzwonić i umówić się na środę, bo teść będzie jechał do tego szpitala więc mnie zabierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli nie dam rady na środę, zrobię te badanie u swojego prowadzącego w poniedziałek, tyle, że on nie nagrywa filmiku, tylko drukuje zdjęcia, nie robi też badania przepływu krwi techniką dooplera (czy jakoś tam 🙂 ) bo chyba tego nie umie, jak mówiłam wcześniej w moim miasteczku wszystko 10 lat za murzynami:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
syla niezłe wdzianka, i przystępna cena.
ach i zapomniałam wspomnieć o swojej niezdarności, ciągle coś mi wypada, w tym tygodni ze stołu spadł mi talerz z obiadem kiedy kroiłam kotleta, i potłukłam jakieś trzy kubki, jak na razie jeszcze się nie przewracam :laugh:
życzę miłej nocki i idę spać
dość wrażeń na dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziołchy 😉

Julia niestety tak z tymi urzędasami bywa, my też mieliśmy problemy - byliśmy po ślubie cywilnym ale z różnymi miejscami zameldowania, w dodatku innymi niż miasto urodzenia córci, chcieliśmy mała zameldować w mieszkaniu, które mąż dostał od rodziców kilka lat wcześniej - próbowaliśmy z " 😜anią urzędnik" o tym wcześniej pogadać a ona na to , że pyt na koniec....no i mała z automatu została zameldowana razem ze mną! może weżcie teraz taki szybki ślub a ten zaplanowany zróbcie tak jak chcecie 🙂

Jagoda ja też dziś próbowałam kupić buty na wesele w sobotę i kicha straszna!!!!co do nr to nie wiem w zależności od firmy przymierzałam 37/38

katpio współczuje, może Twój lekarz zrobi wszystko dobrze i nie ma sensu wydawać więcej pieniążków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu - dziękuję 😘 kochana idz sie połóż jak Cie brzusio boli!! wez nospe i wypoczywaj!

Ja jeszcze wrzucam fotke mojego brzusia z dzisiaj i ide pod prysznic...

Syla - noo, pojebuska chciala kase a maz powiedzial ze nas to nie interesuje bo wlascicielem mieszkania jest tylko jej mąż (darowizna sprzed slubu wiec nie jest to wspolne 🙂 ) wiec niech sie nawet pozabijaja ale po podpisaniu aktu 🙂


http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1897






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nie źle musze nadrobić 20 stron !!

Anioł 303 - dzięki 😉

Anka323 - witamy cię 😉 fajnie że dołączyłaś ;p a i oklask za półmetek ;*

Misiamamy - także dzięki , pewnie że tak noi dzidzia będzie naj ważniejsza na świecie choć
wiem że to ogromnaaaaaa odpowiedzialność al wiem że dam rade ;]

A prababcia kupiła dziś prawnukowi/czce kocyk , jest super ;] wysle wam fotke zaraz ;p

Anka323 - a co masz chłopczyka czy dziewczynkę ? 😉

Jagoda80 - no nie zle 12 000 przesadzili ;o

Wogule mama przywiozła mi wczoraj spodnie jak je zobaczyłam tą ja wysmiałam i zapytałam czy
kupiła je dla siebie ? a ona że dla mnie ja je mierze a o one idealnie rozumicie ;o Masakra
jaki ja mam brzuch ;o Wczoraj wchodze na wage w zeszły czwartek się ważylam 55 kg a wczoraj
55,8 ;o jak tak bede tyc to chyba z 25 kg przytyje.

Widze że macie problemy z butami mi się rozmiar nogi nie zmienił ;p a dzidzia odstawia dziś
takie harce ;p czuje takie typowe pąąąąąą jak by o piłke ktos uderzał ;p
Byłam dziś w pracy dziewczyny i była ta holerna klima ;/ wohh masakra i teraz mam katar !
zła ;/

Mycloud i pinacolada - hehe uwazajcie tam na siebie no mi tez juz ciezko z brzuchem nawet
nogi ogolic , a skurcz tez mnie lapie czasem albo sie tak naciagne
ze czuje jak by mi brzuch mial peknac

Dusia - ja robie to samo schylam sie w rozkroku ;p heh

Julia - no ciekawa histroia ale chyba każde dziecko które jest już na tyle dorosłe jest
wdzieczne swoim rodzicą za wychowanie , chyba ze sie nie zajmowali nim ..
Ja nie miałam nigdy ojca wiec nie wiem jak to jest..

A która z nas nie chciała by juz stycznia ? chyba każda.. ;]

Syla1205- ja tez sie nie boje wiem ze ten trod sie oplaca bo pozniej zobacze swojego
ukochanego maluszka to bedzie moja naj piekniejsza chwila w zyciu ktora pewnie
za kilka lat odwdzieczy mi buzią i ucieczką z domu hehe ;p a ja bede
umierac ze strachu .

Misiamamy - ja kupiłam proszek z płynem "Dzidziuś" bo lOVELLA juz mi sie skonczyla ale tez
fajnie pachnie ;p a i bardzo ładna pościel

Ja jakos jestem za łóżeczkiem syla pisze o kojcu , tez fajny ale wole staromodne sprzety ;p
Każdy ma swoj gust ;]

Ja już łżeczko mam ale chce sobie do niego półki pod spodem dorobić na pieluszki i pierdólki
bo nie ma a to dam sąsiadowi zrobi za pare groszy ;p

Syla1205- no jak przyjedziesz do Polski to fakt bedzie latania 😉 ale warto dla dzidzi ;p
mam nadzieje ze wszytsko pojdzie sprawnie 😉

Jagoda80 - no każdy ma jakieś obawy a tym bardziej te które pierwszy raz rodzą ;p ale damy
rade w końcu na ślubie powiedziałas biore cie za męża wiec tu tez pojdzie
dobrze 😉 no widze ze odwiedzilas moje miasto ;D hehe jak bylo 😉 co kupiłaś ?

No ładne dzieciaczki 4 ,500 moja babcia miała 5800 najwieksze i 62 cm .. olbrzym !

Syla1205- humorki sie zaczynaja 😉 ja mamtak ze albo placze albo sie cieszei na okraglo
alke raczej jest tych szczesliwych chwil wiecej ;p

Jagoda 80 - hehe rozowe i zlote mowisz , wyprzedaze sa pewnie dlatego ;/ i nie denerwuj sie
tak 😉 sa ludzie i parapety ;]

Katpio - oj współczuje 😞.. Ja bym dzis stala w kolejce w urzedzie chyba z 8 godzin ale
mialam tyle szczescia ze mamusia poszla za mnie , co ja bym bez niej zrobila..
Stała za tymi holernymi dopłatami do podręczników szkolonych i by sie nawet nie
dostała tylko zobaczyła znajomą i jej sie udało ;]
kpiny se robią ogólem ;/ nie za fajnie ze tak powiem ale napewno jeszcze zobaczysz
malenstwo 😉

Syla1205- no sweterk rzeczywiscie super 😉 tez mi sie podoba

Jagoda - brzusio superowy ;p


Wpadłam w manie odpisywania wam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie i powiem Wam dziewczyny ,że ja miałam bardzo udany dzień choć bałam się jak cholera.Badanie trwało 30min w 2D/3D i uwaga-będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ 😉 mój mąż jest mega szczęśliwy bo bardzo chciał córeczkę no i nie ma co do tego wątpliwości.Dzidzia jest zdrowa -szczegóły badania opowiem jutro bo już pada, ze zmęczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD - gratuluje córci! tym sposobem mamy więcej kobitek 🙂

DUSIA - może jak mi tak szybko urósł to teraz troszke wolniej albo wcale :P nie obraziłabym się 🙂 Niech Maluch tylko naciągnie na maksa tłuszczyk i wezmie ile chce miejca w takim kształcie jak jest :P:P


ktos wyjatkowy - super kocyk!!! ja dzisiaj w sosnowcu w HM widzialam kocyk, tylko koloru czekolada, z kubusiem...CUDO! w ogole - jakie śliczności dla chłopaczków! kaszkiety w krateczke, brązowe zamszowe botki, albo w krateczkę, sweterki brąz z tygryskiem...jezuuu, czapeczki też brąż z zamszu z uszkami...ale sie powstrzymałam! 🤪






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha! jeszcze co do łóżeczek jeśli ktoś często sie przemieszcza to moim zdaniem super rozwiazaniem jest łóżeczko turystyczne - składa sie niemalże w kosteczke i mozna je wszedzie ustawic - u babci, u kolezanki, na wakacjach - gdziekolwiek - moi znajomi sobie chwala i my tez kupujemy. A stacjonarnie w pokoiku zwykle drewniane z regulacja wysokosci.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Syla- sorki ze tak późno piszę ale byłam tak wściekła że nawet nie miałam siły włączyć kompa, a później do pracy;/
Co do moich badań to w sumie nie mam co pisać. Czekałam 2,5 godziny na zmierzenie ciśnienia, pobranie krwi i w sumie na tym koniec. Co prawda widziałam dzieciatko moje przez 2 sekundy. w sumie to tylko główkę i bijace serduszko. Nawet zdjęcia nie dostałam 😞 Masakra normalnie. Płakałam pół drogi go domu. Jak ktoś moze na podstawie braku krwawień i dobrego samopoczucia stwierdzić że dziecko rozwija się prawidłowo?? Nawet nie wiem ile waży, ile mierzy, czy tydzień odpowiada temu i wogóle porażka. Ja piernicze,gorzej być nie może. Wogóle mam dziś do dupy dzień. Idę sie pakować bo jutro przeprowadzka. Moje jedyne pocieszenie. Nio i sobotni lot do Polski. Trzymajcie sie mamusie. Dobrej nocki Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...