Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anka323 napisał:
Hej Dziewczyny.
Ja dzis wczesnie wstalam,gdyz panowie przyjechali kosic trawe-jak zwykle w moj dzien wolny..ale to szczegol.

Jagoda co do tego samolotu,to tez sie kiedys zastanawialam jak mozna sie spoznic..Do czasu az moje kochanie nie zdazylo na swoj lot.A to dlatego,ze wyjechal tak,zeby byc nagodzine przed odlotem.A po drodze niespodzianka-remont drogi.Myslalam wtedy,ze mu leb ukrece,bo ja ogolnie nie lubie byc sama w domu,a wtedy lot przesunal mu sie o 4 dni..wrrrr

Ide jesc sniadanko.Milego Dnia 🙂
............. hm...... ale wiesz to faktycznie NAUCZKA DO KONCA ZYCIA!
ja nie wiem nie rozumiem ja latal od kilku lat i nigdy mi sie nie zdarzylo cos takiego zawsze jestem 1.1/2przed wylotem mialam dwu krotnie "szczescie" raz czekalam n samolot 11godzin na lotnisku!!! a drugi incydent to 27godzin ale to tak jak mowie ja czekalam a co do sytulacji JAgody to to juz wogole jest inna inszosc! gostek jest INDYWIDULUM!!! i to juz graniczy z ignorancja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Syla zgadzam sie z Toba w 100%.Gdybym jechala mieszkanie sprzedawac czy kupowac to na pewno bym sie nie spoznila.
Ostatnio jak wyjezdzalismy na lotnisko,to jechalismy 3h wczesniej(od nas do lotniska jest ok 30min) bo mowili w radiu o remontach na obwodnicy.
Moje kochanie sie spoznilo wlasnie dlatego,ze jechal sam.Ja wole wyjechac wczesniej i sobie posiedziec i sie ponudzic niz kupowac nowy bilet.

Co do tego gostka to na bank cos kreci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Jagoda - niesamowite te Wasze przygody z tym mieszkaniem. I znowu Wam się wszystko przeciągnie pewnie o parę dni a tu każda chwila na wagę złota. Gość totalnie nieodpowiedzialny a jego teściowa jakaś naiwna skoro liczyła na kasę dla córci. Uważajcie przy podpisywaniu umowy i przekazywaniu kasy bo na moje oko to jakieś przekręty!!!!

Mycloud - gratuluję córeczki, fajnie masz że wiesz na 100% bo u mnie niby też corcia ale nie na pewno

Ja dziś i jutro mam gości i w niedzielę pewnie będę leżeć i odpoczywać zamiast wyciągnąć męża do Kraka na zakupki. Ale zrekonmpensowałam już sobie to szybciutko i zakupiłam przez internet 3 podkoszulki i 2 bluzeczki z długim rękawkiem z myślą o chłodniejszych dniach. Teraz czekam na przesyłkę:P

Aaaa , i moje roztargnienie wczoraj sięgnęło zenitu. Umówiłam się z lekarzem ogólnym na wizytę, żeby pokazać wyniki Julki i przedewszystkim zapytać o szczepienia na grypę - no i zapomniałam. Muszę dziś dzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, najlepsze jest to ze on w ogole nie dzwoni! nie mielismy z nim kontaktu od miesiaca!!!!
Wydzwania do nas non stop ta tesciowa a jej corka nawet nie jest wspolwascicielem!!!
No.. i mieli leciec nastepnym i byc tu na 10:00 (a lot mieli wykupiony podobno na 20:00 wczoraj i NIC NIE DALI ZNAC!!!)
a teraz znowu zadzwonila ze jednak jakies mgły i przyleca kolo 13.00... my juz przestalismy sie z nimi pieprzyc i maz powiedzial ze jak nie beda wszystkie papiery gotowe i podpisane jutro do 8.30 to bedziemy inaczej rozmawiac bo to juz jakas kpina i wynajmiemy prawnika i bedziemy gadac w sadzie. W koncu umowe notarialna przedwstepna mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
a on to jest taki cwel co chodzi ze złotym łańcuchem na szyi a dokumenty nosi w reklamówce tesco..wiecie..taki typ...wiesniak jeden...

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jagodka to oczym i okim my tu mowimy kurqa to jeszcze mu brakuje bryki z przeszklonymi drzwiami by mu bylo widac LAMASY W DESIE!!!!!!CO ZA kutafon no!
No i ma racje Twoj Szanowny Malzonek! tak jest jesli dobrowolnie sie nieda to trzeba gnoja przycisnac so muru i juz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staramy sie wszystko zapisywac nawet to ze oddaja do dyspozycji agencji nieruchomosci wszystkie komplety kluczy do czasu otrzymania przelewu i takie tam..ja troche pracowalam przy umowach nie tylko polskich a ze pracowalam w porabanej firmie to musialam ja zabezpieczac milionami przypisow i odnosnikow takze mam nadzieje ze i tu bede sprytniejsza od nich tymbardziej ze oni sa naprawde ograniczeni... podpisuje wszystko w ciemno, nie umieja negocjowac i na wszystko sie zgadzali dotychczas. Mysle ze sa za głupi zeby nas oszukac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane 😉

Jagódka - facet zdecydowanie kręci,trzeba z nim zrobić porządek.Nie ma już w Olkuszu żadnych ciekawych ofert sprzedaży?
Dziękuję dziewczyny za gratulacje ,powiem Wam ,że nadal jestem pod takim wrażeniem ,że szok,byłam pewna ,że będzie chłopiec ,a tu taka niespodzianka!!!!
Strasznie współczuję dziewczyną ,które są za granicą i faktycznie traktują was tragicznie.Zawsze podziwiałam kobiety ,które decydują się na poród i ciążę za granicą.

Wizyta wyglądała następująco- lekko się spóźniliśmy standard korek po 17 w Warszawie szlak mnie trafiał bo nigdzie nie mozna na czas trafić.Lekarz na mnie poczekał.Weszliśmy i zaczęła się sesja ,świetny sprzęt i na przeciw łóżka na którym leżałam wielki monitor.Badanie trwało 30min bardzo dokładne ,lekarz zbadał wszystko prócz dokładnego zbadania kręgosłupa gdyż moja dzidzia spała sobie i wiecie jak się ułożyła? schowała się w kąt włożyła sobie główkę miedzy kolana i spała a jak lekarz chciał ją trochę sprowokować i obudzić to tylko pomachała nam stópką i spała dalej.Przez pół godziny nie było szans ,żeby się ruszyła.Ledwo lekarz dojrzał co ma między nóżkami a to w taki sposób,że dziecko na chwilkę podniosło jedną nóżkę i wtedy można było dokładnie podejrzeć.Wszystkie narządy w porządku,było słychać bicie serduszka,widzieliśmy w 3D ciałko naszej panienki.Jak usłyszałam ,że dziewczynka to omal nie spadłam z tego łóżka;-)Dostaliśmy dokładny opis,zdjęcia oraz film,lekarz obejrzał moje wyniki badań z posiewu moczu i okazało się ,że są dobre więc sikam bo sikam z powodu ciąży.Dziecko waży 360g,mierzy 16,1cm.co dokładnie odpowiada 20tyg,3d.ciąży.Dostaliśmy jeszcze w prezencie książeczkę z opisem i zdjeciami jak przewijać i kąpać dziecko oraz filmem ABC przewijania kąpieli i masażu oraz kremem nivea na odparzenia.Potem pojechaliśmy po ubranka tą mega pakę za 99zł 42 sztuki -no ciuszki genialne i piękne jak nowe.Weszliśmy do Auchan i mąż aż zakupił swojej pięknej królewnie koszyczki białe wiklinowe z wypełnieniem różowym do pokoiku córki.Komoda zapchana ubraniami dla dziecka.Brak już miejsca.Tak to wyglądało;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze od poczatku widzielismy ze to sa nieodpowiedzialni ludzie zdecydowalismy sie dodatkowo cala sprawe prowadzic przez agencje zeby w razie jakis brakow w papierach odpowiedzialnosc zrzucic na agencje. i im nie zaplacimy ani grosza prowizji dopoki nie dostaniemy ostatecznie kluczy do mieszkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD-no niestety...to jest na prawde dziura! szukamy mieszkania od maja i NIC. a tu juz mamy umowe przedwstepna, umowe kredytowa, kredyt przyznamy, wszystkie papiery skompletowane i to trwalo widzisz ile miesiacy..nie zdazylibysmy przez porodem..juz teraz nie wiem czy zdazymy 😞

A co do badania - to u nas też Ksawciu tak sie ulozyl ze lekarz nie mogl obejrzec dokladnie kregoslupa. Za to siusiaka pokazal baardzo dokladnie 🙂 )tzn nasz synek nie lekarz 😉 )


Jejku, brzuch mi chodzi od godziny...biedny synek...pewnie teraz do niego stres dochodzi i go męczy..szkoda ze nie moge go przytulic 😞






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
a ze od poczatku widzielismy ze to sa nieodpowiedzialni ludzie zdecydowalismy sie dodatkowo cala sprawe prowadzic przez agencje zeby w razie jakis brakow w papierach odpowiedzialnosc zrzucic na agencje. i im nie zaplacimy ani grosza prowizji dopoki nie dostaniemy ostatecznie kluczy do mieszkania.

to bardzo dobre POSUNIECIE zabezpieczyliscie sie jesnaj Jagodko wiec tak czy owak to Wasze bedize na wieszku! i wkoncu dojdze do sfinalizowania Waszej umowy kupna tu juz nie tylko Wam zalezy ale tez i agencji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MYCLOUD-no tak ...to niespodzanka w brzusiu Twoim widzisz 🙂 nastepny bedzie SYNEK 🙂
a tak jest jak moiwicie ze czasem sie tak ulozy dzieciatko ze ni jak nie idze pomierzyc i zmierzyc i kuknoc co kryje pomiedzy udami ...nasz Bzdac pieknie sie ukladal pomierzyli po spawdzali ale co z tego jak do konca nie wiemy co kryje pomiedzy nozeczkami nio 😞 juz odliczam dni do spotkania z maluszkiem 21.09 mm wizyte i USG. no teraz to juz musi sie ujawnic kim jest nasz bajbus 🙂
ale MYCLOUD gratulecje jeszcze raz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂

mnie dalej boli brzuch- mój lekarz nie odbiera wiec zadzwoniłam do prywatnej przychodni, w której mam karte z zakładu pracy i mam badanie i USG bezpłatne. Ale jak sie okazuje nie wszystkie! I pani mnie poinformowala ze bedzie mnie to kosztowac 220 zł- wizyta i USG 🤪 i dopiero na poniedziałek moze mnie zapisać. Więc tłumacze jej że mam bóle i grzecznie prosze o "wciśnięcię" mnie na dzisiejszą wizyte a ta ze sie nie da i ze moge jechać na pogotowie to mi nospe dadza!

i tak się traktuje pacjentów w ciąży 😞
ozywiście powiedziałam jej co myśle, co za tempa strzala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka bardzo dobrze zrobiliscie mycloud gratuluje 🙂 🙂 🙂 ja też mam filmik i zdjecia z 3d a i chce ci powiedziedzieć że moja corcia jak bylam w 20 tyg to tez wazyla 373g i to jest rzeczywiscie waga odpowiadająca temu tygodniowi i potwierdza termin porodu 🙂 a jak bylam tydzien pozniej znaczy teraz w srode to mala już byla o 100g wieksza 🤪 i tak teraz bedzie coraz wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka- macie przeboje z tym jełopkiem 🙂
nie opłaci Wam sie szukac innego mieszkania bo decyzja kredytowa jest wydawana konkretnie na daną nieruchomość.
Mam nadzieje że wkoncu sie pojawi, oby tylko notariusz miał możliwość Was przyjąć.

Po akcie notarialnym zaciągnij go by uregulowal do danego dnia opłaty za gaz, prąd i czynsz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Jagódka- macie przeboje z tym jełopkiem 🙂
nie opłaci Wam sie szukac innego mieszkania bo decyzja kredytowa jest wydawana konkretnie na daną nieruchomość.
Mam nadzieje że wkoncu sie pojawi, oby tylko notariusz miał możliwość Was przyjąć.

Po akcie notarialnym zaciągnij go by uregulowal do danego dnia opłaty za gaz, prąd i czynsz 🙂


BASA dobrze podpowiadzalam!!! dokladnie BY UREGOLOWAL ZA MEDIA!!! DO DNIA !!!!
co jeszcze bedzecie placili za gnoja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
hej Mamusie 🙂

mnie dalej boli brzuch- mój lekarz nie odbiera wiec zadzwoniłam do prywatnej przychodni, w której mam karte z zakładu pracy i mam badanie i USG bezpłatne. Ale jak sie okazuje nie wszystkie! I pani mnie poinformowala ze bedzie mnie to kosztowac 220 zł- wizyta i USG 🤪 i dopiero na poniedziałek moze mnie zapisać. Więc tłumacze jej że mam bóle i grzecznie prosze o "wciśnięcię" mnie na dzisiejszą wizyte a ta ze sie nie da i ze moge jechać na pogotowie to mi nospe dadza!

i tak się traktuje pacjentów w ciąży 😞
ozywiście powiedziałam jej co myśle, co za tempa strzala!

Basienko to tez masz przeprawe....(kqzwa nospe to Ty masz w domu!!!! co za kqr... znieczulica .... dziwne to wszystko przykro mi Basienko ze takie sytulacje Cie spotykaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - wiem wiem, chcemy spisac liczniki przed podpisaniem aktu no i musza nam przyniesc zaswiadczenie o wymeldowaniu wszytskih i o niezaleganiu oplat 🙂
Mało tego, wymyslilam cos hihihihihi 😎
Skoro oni juz 2 raz nie przychodza na umowione spotkanie (bo mielismy wizyte u notariusza na 4 wrzesnia umowiona) to w takim ukladzie chce teraz zarzadac aby wydanie kluczy do mieszkania nastapilo jutro a nie po otrzymaniu przelewu jak oni chcieli...malo tego, kazalam mezowi powiedziec to tej naszej agencji zeby oni to wyegzekwowali od tych jełopów no i agencji bo i tak prowizje od nas dostaną dopiero jak my dostaniemy klucze wiec i tej agencji powinno zalezec na przekonaniu jełopków zeby nam klucze do mieszkania dali juz jutro 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - a to jak nas ludzie wszedzie traktuja...jezu..mnie sie to w głowie na prawde nie miesci....gdzie sa rodzice tych wszystkich ludzi! i starych i młodych ? gdzie jakies zasady??
Mnie wczoraj koleś w rtv agd walnal drzwiami i nawet nie przeprosil...spojrzal tylko na moj brzuch i poszedl...

A kiedys sluchajcie jak jechalam pieprzonym busem, byla zima i ktos otworzyl dach i sniegiem sypalo mi i kolezance po glowie. no wiec wstaje probuje zamknac. NIC. nie da rady. W busie sami mlodzi faceci i wszyscy patrza jak sie siluje i nikt dupy nie ruszyl. Na moje glosne: "zobacz, sami gentelmeni jadą w tym busie!" odpowiedziala mi cisza..ech...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia juz nie wytrzymałam i jej powiedziałam ze nospe to jej mogę w dupe wsadzic bo mam jej pod dostatkiem. Zreszta sporo usłyszała ode mnie 🙂

kurde nie dość że ceny z kosmosu to jeszcze łaska by przyjeli, no bo przeciez u mnie w przychodni to za cholere nie odbiora tego telefonu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie do tych,które będą miały córy-czy kupujecie sukieneczki na rozmiar już 62 czy na troszkę większy np.68? chodzi mi o to czy wygodnie ubierać takie małe dziecko czasem w sukienkę i rajstopy? czy poczekać z tym i zostać narazie przy śpiochach,pajacykach i spodenkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...