Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Jagódka- biedna jesteś z tym mieszkankiem. Teraz jeszcze notariusz ehhh.
Ja dziś sie przeprowadziłam. Trochę sprzątanka miałam, ale wszystko prawie ogarnięte 🙂 Ufff jutro do Polski. Nareszcie!!!
ktos wyjatkowy- za badanie krwi i ciśnienie się nie płaci jak się jest w ciąży. Płaci się za wizyte u ginekologa i usg prywatne. Bo normalne wizyty są u lekarza rodzinnego albo w szpitalu. Ehhhh szkoda słów normalnie. Dobra uciekam. Dobre nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejkaa witam i żegnam się hehe 🙂
Jagoda- tylko pod górkę z tym mieszkaniem, ale może osobiście zadzwoń do Pani notariusz czy Oni aby napewno nie kłamią, albo poszli pobic tą biedna babke hehe no rzeźniaa;p

justyna malutka- ale ci faajnie;p a gdzie teraz miesszkasz?? my jak wrociu 31pazdziernika zaczynamy szukanie mieszkanie w Fermoy 🙂 w normalnym miasteczku gdzie mam dwa kroki nawet na basen kino sklepy restauracje i w ogole wszystko 😉 od fryzjerow po banki bankomaty 😁 no moge wymieniac i wymieniać:P

Paullel- melisy się napij hehe i nie myśl o tymm 😜 bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda no masakra 🙂 kochana myśl pozytywnie- teraz pod górkę to później przy remoncie z górki 🙂

na pocieszenie Ci powiem ze ja wprowadziłam sie w kwietniu i juz tyle rzeczy zepsułam lub sie samo zepsuło:laugh:
i dzis akurat strzelił wąż od baterii w kuchni- kurde kupiony w czerwcu 🤪 zalałam kuchnie bo akurat myłam gary.
i gwarancja nie obejmuje węża, kupiłam nowy i mój założył :laugh:
bidny co chwilę musi coś naprawiać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - 🙂 teraz to juz rzeczywscie chyba moze byc tylko lepiej. To nawet przyjemna mysl :P
Dzis nawet moj tata dzwonil kilka razy i mnie uspokajal i mowil ze wszystko bedzie dobrze i nie warto denerwowac jego wnuka - Ksawcia 🙂 🙂

Lece do spania, bo mnie od rana pieką oczy (zawsze tak mam jak rycze w pelnym makijazu 🙂 )

Buziaki Kochane stycznioweczki papa








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla- ja teraz w samym centrum Cork będę mieszkać. I nareszcie tylko z mężem 🙂 Cisza, spokój ehhhh 🙂 Mamy problem tylko z łóżeczkiem i rzeczami dla dzieciątka. Ale jakoś i to rozwiążemy. Jak będziesz po 1 października w Cork to zapraszam na herbatkę 😉 Dobra uciekam bo mnie jutro ciężki dzień czeka hehe. Buziaczki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂

pobudka 🙂coś dziś spac nie moge,obudziłam się i leże 🙂

Dusia- miłej zabawy na weselu 🙂

Justyna_malutka- szczęśliwego lotu życzę 🙂

Jagódka- dnia bez stresu- oby prostaki od mieszkania dali Ci odpocząć przez weekend 🙂

a tak wogóle to miłego dnia Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim śpiochom i Basi :-)

Ja w zasadzie nie śpię od 6.30 - dzidzia mnie obudziła - chyba jakąś imprezę sobie urządziła bo takie szaleństwo odchodziło ,że nie dało rady spać. A mogłam do 8 spać bo do pracki na 9 miałam. Teraz siedzę już w pracy i nadrobiłam zaległości w czytaniu.

Wczoraj miałam gości - znajomi z 4 dzieciaków w tym z półtorarocznymi bliźniakami.Ale dawali czadu!! Ciasto czekoladowe mam wszędzie - dobrze że wypoczynek w salonie w kolorze c.brązowym ;-)

Dzisiaj też będę mieć gości - tym razem 2 dzieci (1i2 klasa) ale też rozrabiaki niezłe. Julka załamana,że będzie musiała się nimi zajmować

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w takim razie praca to sama przyjemność. ja już czasami nie mam siły codziennie na 6.00 pobudka, zaczynam myśleć o zwolnieniu. a ostatnio oznajmiłam koleżance z pracy, że mój największy problem to to, w co się ubrać, i jak pójdę na zwolnienie to problem rozwiąże się sam, wskoczę w dres i już,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio mi na brzuszku zaczał się 22 tc 🙂 ja od 8 tc jestem na L4. Czasem pól dnia latam w majtusiach po domu i tak mi najwygodniej, do pracy to bym musiala sie w jakies koszule wciskać i marynareczki, bleee:laugh:


Pinacolada- współczuję twojej Julci, ale niech się przyzwyczaja do opieki 🙂 od stycznia jej dojdzie do opieki maleństwo w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Ale super dzionek dziś w irlandii. Słoneczko świeci, dość cieplutko. Ahhhh nie moge w to uwierzyć bo taka pogoda jest od 3 dni!!! Późne lato 🙂A tak pozatym to już się nie moge doczekać jak będę w Polsce 🙂 Postaram się Was nie zaniedbywać, bo później nie nadrobie zaległości hehe. Będę później, pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu ja na zwolnienie nie mogłam iść, nie chciałam bo dopiero od września mam umowę na stałe jak bym poszła na zwolnienie to pewnie pozostałabym bez pracy, a poza tym świetnie się czułam, przyuczałam nową koleżankę, a problem z ciuszkami zaczął się od jakiegoś tygodnia jak mi brzuszek wywaliło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobietki.
Ja juz o sniadanku.Zjadlam paczusia i popilam go kakao mmm pycha.
Wczoraj wieczorem pierwszy raz poczulam jak maluszek kopie mnie nad pepkiem.Caly dzien byl dosc spokojny,a wieczorem zaczal szalec hihi
Ja na szczescie do pracy mam uniform.Musialam poprosic tylko,zeby mi wieksza marynarke zamowili no i koszule coraz wieksze kupuje.
Mi brzuszek szybko wyskoczyl,bo juz pod koniec 14tc bylo widac jak rosnie.

Fermoy calkiem fajne miasto-mam tam troche znajomych 😉

A dziewczyny chcialam Was zapytac czy moze bylyscie w tym sklepie "Nursery Things" on jest na Washington St.Jestem ciekawa jakie tam sa ceny.Wczoraj chcielismy wejsc,ale po malym maratonie po sklepach mialam dosc i juz mi sie nie chcialo taki kawal wedrowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...