Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a oto niunia w kombinezonie. MOdelka była znudzona i mega śpiąca. Zdjęcia byle jakie - robione tylko by Wam pokazać tak na szybko. Na bałagan nie patrzeć 😜

[URL=http://img842.imageshack.us/i/20100921u.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/892/20100921u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagódka super że wszystkie zakupy trafione i że jesteś zadowolona 🙂
co do rodzeństwa to ja też uwielbiam patrzeć jak one się tula całują i jak za sobą tęsknią 😁
Pinacolada Ty przypadkiem z moim męzem nie gadałaś o waszym domku???od 2tyg chodzi i mówi że chce domek bo tu go wszyscy wqrzają i znalazł piękną działkę na wiosce pod koszalinem na wzgórzu przed laskiem sosenek z widokiem na panoramę koszalina i na jezioro jamno i morze w oddali normalnie suuuper tylko 170tyś!!! 😞 muszę chyba w totka zacząć grać!!!
Basiu Nesia taka dorosła w kombinezoniku 🙂 no i kierowca z niej że cho cho 🙂
Agab buźki na dobre zdrówko dla Lenusi 😘 😘
Moniss 😘 😘 😘 😘 😘
no i wszystkim dziękuję za miłe słówka o dziewczynach 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ kobitki

lekarz super, od drzwi zaczal "oswajac" Ksawcia ze swoja osoba - skupil sie w zasadzie tylko an dziecku - pokazywal mu klucze, latarke, dzwonil dzwoneczkiem - badal od razu odruchy, rozwoj - byl zachwycony "inteligencja"[tak powiedzial] Ksawcia, powiedzial ze reakcje ma jak duzo starsze dziecko, ze mimo stresu w nowym miejscu naciskal guziczki, pokazywal lampe itd... 🙂 🙂
Ksawciu wazy 9 kg w bodziaku, w sumie malo przybral bo ok 300 gram przez miesiac ale lekarz powiedzial ze i tak ma nadwage 🙂 ze patrzac na wage urodzeniowa powienien wazyc ok 7,400 a konczac rok ok 10 kg.
Glowa 44 cm, klata 45 cm wiec ok, ciemiaczko 1/1 cm
Powierdzial ze wszystko idealnie.

Zrobil bardzo dlugi wywiad od urodzenia wszystko - jakie leki [nawet to jakie ja leki w ciazy przyjmowalam], zbadal mu chyba wszystko co bylo mozliwe!nigdy jeszcze zaden lekarz nie zbadal.

Przepisal tran dla dzieci bo stwierdzil ze na jego oko Ksawciu potrzebuje wiecej witaminy D.
Cos tam przebaknal ze ma lekko odkrzywione nozki i zeby starac sie ograniczac mu wstawanie i stymulowac go do raczkowania i siedzenia a nie wstawania [nie mam pojecia jak to zrobimy]

Cos tam jeszcze w żebrach go zastanowilo ale podoba mi sie tez to ze narazie nie straszy nas niczym tylko powiedzial ze wszelkie jakies male watpliwosci jakie ma wyjasnia sie za kilka miesiecy i on bedzie go obserwowal.

Acha Mlody ponoc ma czerwone nabrzmiale dzasla i ze podobno idzie mu cala masa nastepnych zebow 🤢
Zalecil zmiane fenistilu na zyrtec bo ma dzialanie wyciszajace i pomaga troszke na b 🤢lace dziasla i zasugeorwal zeby nie zuywac ZADNYCH masci na buzie ani cortinefu ani sterydow bo to powoduje w pozniejszym czasie przebarwienia itp.
Acha i wg niego zeby na dole to 2 jedynki tylko sa z taka "koronka" ale to bedzie wyrazniej widac jak mu wyjda kolejne zeby.
Zauwazyl tez to co ja dzis zauwazylam ze Ksawciu ma dosc spora szpare miedzy gornymi jedynkami ale powinn osie to zejsc jak mu wyjda wszystkie 🙂


Ogolnie podsumowujac powiedzial zebym nie szukala sobie problemow ☺️ [bo pytalam o to czy to normalne ze otwiera pysia jak sie czyms fascynuje, albo ze wywala dzis caly dzien jezor, albo ze przybral w tym mies tak malo itp:blush] bo mam swietnie rozwiniete inteligentne ciekawe swiata i radosne dziecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Narazie spadam kochane a jak sie uda wrzuce wam filmik z dzisiaj jak Ksawciu wywala jezor 🙂

BASIA! ja tez chce takie autko dla Ksawcia!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, wystroiłam się dzis 🙂 Poszłam na spacer w butach na obcasie, w rajstopach, spódnicy i żakieciku 🙂 🙂 🙂 Cud że młoda mi nie potargała tych rajstop zanim ruszyłysmy bo oczywiście musiałam wstawać przy moich nogach 🙂 Potem taka odpicowana wyciągałam wózek z bagażnika 🤪 Ale powiem Wam ,że dobrze mi to zrobiło. Dość juz miałam dżinsow, adidasów i polaru 😠 Niunie tez odstrzeliłam w kiecke i nowe rajstopki, którymi wyfroterowała podłoge w hollu na basenie 😉

Nie wiem jak Wasze dzieciatka ale moja juz chyba ze 2 tyg nie sypia trzeci raz w ciągu dnia . Pierwsza drzemka 9-10, druga od 14-15 i potem juz do wieczora nie zasypia, dopiero o 20 na noc.

Jagoda - dobrze że z Ksawciem ok. A co do Zyrtecu to nie wiedziałam ze ma działanie wyciszające ale to chyba prawda bo Lenka od 7 dni zazywa Zyrtec i dzis mnie zszokowała przy zasypianiu bo zazwyczaj jak wsadze ja do łóżeczka i wyjde z pokoju to jeszcze sie kotłuje, mruczy, kombinuje. A dzis włożyłam ja do łóżeczka, połozyłam na podusi, przykryłam kołderką i wyszłam z pokoju a jak weszłam tam po 5 min to ona spała w takiej samej pozycji 🤪 Nawet nie drgnęła. I po obiedzie to samo 🤪 Ale my miałysmy podawac zyrtec tylko 7 dni wiec jutro juz nie i pewnie wszystko wróci do codzienności/normalności 😉

Dusia - graj w totka, graj, bo działka i sosenki są tego warte nie wspomne o domku 🙂

Basia - młoda czadowa i w kombinezonie i na jeździku 🙂

Moja myszka juz spi, druga myje głowę (codziennie 😲 ), a my mamy juz luzik 😉 Teraz m jak m a potem Top Model .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś padam!
Jagódka super że z Ksawciem wszystko ok. Kurcze moze i ja zaczne Piotrkowi zyrtec podawać bo z nim to masakra jest 😉
Dusieńklo, dziewczynki są super, zwłaszcza moja synowa 🙂 Oddałabyś mi ja na troche co?
Miałam coś napisać i zapomniała... Ide chyba spać. Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja dziś padam!
Jagódka super że z Ksawciem wszystko ok. Kurcze moze i ja zaczne Piotrkowi zyrtec podawać bo z nim to masakra jest 😉
Dusieńklo, dziewczynki są super, zwłaszcza moja synowa 🙂 Oddałabyś mi ja na troche co?
Miałam coś napisać i zapomniała... Ide chyba spać. Dobranoc:*


ok nie ma sprawy 😉 tylko dogadam się z mamą żeby wzięła Agatę i pojadę z mężem na wczasy 😜 😉

dobrej nocki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
ja dziś padam!
Jagódka super że z Ksawciem wszystko ok. Kurcze moze i ja zaczne Piotrkowi zyrtec podawać bo z nim to masakra jest 😉
Dusieńklo, dziewczynki są super, zwłaszcza moja synowa 🙂 Oddałabyś mi ja na troche co?
Miałam coś napisać i zapomniała... Ide chyba spać. Dobranoc:*


ojej, chyba niedopowiedzialam 🙂 Zyrtec oczywiscie przede wszystkim na zmniejszenie uczulenia na buzi 😉 a inne dzialania przy okazji 😜 Piotrus nie ma alergii wiec moze mu oszczedz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - ja tez czuje sie o niebo lepiej jak sie pomaluje, uczesze, zaloze kolczyki...od wczoraj tez stosuje ten trik i jakos mi dzien lepiej mija, z czego moj M. jest nocami zadowolony hyhyhy 😜
i ja rowniez ostatnio stroje Mlodego nawet czasem w domu bo "koncza" sie ciuszki moje ulubione z hm rozm. 68 [nie wiem jak u Was ale u mnie i z tego co slyszalam nie tylko, rozmiarowka z HM starcza na dluzej 🙂] - no i moja mama pokupowala mu sliczne ciuszki ale niestety sa tak na styk a taki ocieplany sliczny komplecik jest juz lekko za maly i urok wywijania nogawek i rekawkow do kompletu zostal niewykorzystany... 🤢 wiec ten "wyjciowy" komplet zakladam mu na codzien 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
późno ale jestem,Małgonia pomału dochodzi do siebie,katarek schodzi i dziś tylko 4 razy używałam Fridy 😉dziś miałam masę załatwiania,wyszłam z niunią o 9 z domku a wróciłyśmy dopiero przed 14.
Byłam po papiery,żeby dostać rodzinne na kolejny rok,kurcze tyle załatwiania i stania w kolejce o głupie 68zł,normalnie maskara,potem poszłam od Urzędu Skarbowego po dochody za 2009 rok i okazało się,że mam źle rozliczonego PITa i muszę oddać im 80zł 😠 😠 😠do końca miesiąca-a kasy nie ma 😞cóż zapłacę jak będzie 😜
W drodze powrotnej do domku młoda zaczęła mi przysypiać ale skutecznie ją odwiodłam od tego pomysłu 😉zasnęła w swoim łóżeczku i spała 2h,mamusia też 🙂
To tyle o Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia kondolencje 😞
p.s.dziewczyny są fantastyczne 😘
Basia Twój rajdowiec w kombinezonie BOSKI 🙂
pinacolada Lenusia słodziak na maksa a rurki obłędne-powiedz jak Ty trafiasz na takie zajebiste rzeczy na allegro???
jagódka super,że Ksawciu się tak pięknie rozwija,pamiętaj koniec zmartwień 😉
agab 😘 😘 😘dla Lenusi na polepszenie-ja bym poszła obadać sprawę do lekarza
justynka,syla świetnie,że w końcu odpoczywacie-co w Polsce to w Polsce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss gratulacje za odstawianie cycusia,wiem że to trudne dla WAS ale jesteś bardzo dzielna,oby tak dalej 😘
pinacolada coś Mi się przypomniało 😜ja Małgośce cały czas smarowałam pod noskiem majerankiem 🙂
karolinko mam nadzieję,że grzybobranie udane-ja już czekam z niecierpliwością na AKCJĘ LAS-kocham zbierać grzybki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
ja sie uczę więc nie włączam kompa. Wrócilismy wczoraj wieczorem od moich rodziców i od razu wrociłam do książek bo już mam mało czasu a egzamin w nastepny czwartek 🤨 🤨 .
A u moich rodziców Wiktoria zaczęła raczkować 😁 poki co idzie jej to pokracznie i smiesznie to wygląda 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
ja sie uczę więc nie włączam kompa. Wrócilismy wczoraj wieczorem od moich rodziców i od razu wrociłam do książek bo już mam mało czasu a egzamin w nastepny czwartek 🤨 🤨 .
A u moich rodziców Wiktoria zaczęła raczkować 😁 poki co idzie jej to pokracznie i smiesznie to wygląda 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słonecznie

Niunia pospała dzis do 8:10 🙂, teraz tez juz poszła spac 🙂

Jagoda - bez uczesania, umalowania i kolczyków (długie to moje ulubione) to nie wychodzę nawet ze śmieciami 🤪 Ale to juz takie moje uzależnienie "zawodowe" 😉 Ale od wczoraj dołązyłam do tego elegancki (niekoniecznie wygodny) strój i dało to rewelacyjny efekt. W koncu miałam wrazenie ze coniektórzy oglądaja sie z a mna a nie za wózkiem 😉 😜

Aniołku - no własnie, masc majerankowa kupiłam dopiero wczoraj i stosuje i jest ok. Miałam wrazenie ze przy tych wszystkich kroplach nie było poprawy 😠 A co do rurek i allegro to ja jak wyszukuję po nazwie bo jakbym chciała przegladac wszystkie spodnie to by mi zeszło ze 2 dni 😉 a tak to wchodze w rozmiar i wpisuje np.zara i mam do przeglądniecia najwyzej 2 str konkretów 😉 A ze spodenkami i tuniką udało mi sie bardzo - obie rzeczy beda chyba dobre dopiero na wiosne ale nic nie szkodzi - poczekają 🙂

Dobra dziewuszki - ide szykować strój na spacerek - dzis bardzo cieplutko wiec znów spódniczka , obcasik....... Allle fajnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada kiedys pytałas o zakupy w hipermarketach z dzieckiem i znalazłam własnie fotke jak uwielbia jeździc moje dziecko 😜

[URL=http://img94.imageshack.us/i/zakupyd.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4971/zakupyd.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...