Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Camy napisał:
Z tym słonecznikiem to faktynie niezły patent 🙂 Muszę spróbować 😁

videl_23 Witaj na pokładzie 🙂
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych nudności... u mnie zero objawów.


Ze słonecznikiem schodzi mi godzine (takie opakowanie o wadze 60 g), a po takim mieleniu buzią już sięnie chce jeść.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy videl_23 🙂
Nie ma sie co dziwic, ze chudniesz jak masz take mdłości.. ja nestety nie mam zadnych i juz przybrałam 5kg :/ Musze dziewczyny spróbowac tez z tym słonecznikem, bo jeszcze troche to zamiast chodzic to bede sie turlac :P

dobre z tymi dzieciakami, ja ostatnio słychałam na youtube.. "dzieci wiedzą lepiej-xxx" i jakis temat.. te to maja niezłe wytłumaczenie na wszystko ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja także jestem wniebowzięta 😁 I oddałabym dużo za jakieś objawy :P Mniej bym się martwiła.

Wczoraj testowałam słonecznika i dynię... nie podchodzą mi 😞 Są strasznie mdłe ... Kiedyś lubiłam ale coś mi się smaczek zmienił. Ale nie ma tego złego ... obrałam sobie wczoraj 5 marchewek i je zschupałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Camy to dobry znak.. mi wszystko śmierdziało i ztykało w 5-7 tyg, teraz mi przeszło ;]

Marchewki też dobry pomysł.. ale ja to sie ostatnio "opijam". Dopada mnie mały głód, robie sobie wielki kubek herbaty z cytrynką i do dna 😁 jak narazie przechodzi ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się bardzo cieszę z tych "przypadłości" 😁 Nawet mogę się całować z muszlą :P Jestem spokojniejsza 🙂

A co do pragnienia to ja zawsze bardzo mało piłam (nie wypijałam 1l dziennie) a teraz 🤪 bez przerwy w siebie wlewam. Bardzo lubię wodę z plasterkiem cytryny no i Colę 🥴 Coli nigdy nie lubiłam - zawsze była za słodka a teraz uwielbiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z muszlą całowac to bym sie nie chciała.. Ciesze sie jak jest tylko mogła bym mniej jeść :P ja to tylko herbatki pije i soczki, na gazowane to akurat patrzec nie moge 😉
Wogole ostatni mam dziwne zachcianki jak nigdy smakuja mi cytryny w całości bez skorki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki Moje kochane
U mnie dzisiaj wspaniale 🙂
W nocy śniło mi sie, że urodziłam, dziecko było zdrowe, tyle tylko, że nie miałam ani wózka, ani za dużo ubranek.
Śmieszne jest też to, że mimo, żę dość dużo razy widziałam we śnie moje Maleństwo, to niewiem czy to chłopiec, czy dziewczynka 😁 😁 😁
Wstałam sobie zadowolona i cały dzień tak mi jakoślekko na duszy 🤪
Chwilowo jestem sama. Mąż mój poszesł po dzieci do przedszkola, a ja szykuje obiadek 🙃 🙃 🙃
Już na samą myśl jestem głodna.
Zaszalałam dzisiaj i wypiłam puszke pepsi 🤪 Szkoda, że już nie mam 🤢 , no ale bez przesady.












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...